phoebe79

Marie Všelichová

okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 8.11.2017  14:26
    Rellik (TV seriál) (2017)

Skvělý nápad, že to jde pozpátku, sice si na to člověk musí zvyknout, ale stojí to za to, to postupné odhalování chování jednotlivých postav je o to zajímavější, ať už v osobní rovině či profesní.

• 15.4.2016  09:23
    Orel Eddie (2016)

Kdybych měla film popsat jedním slovem, tak by to nešlo. Neskutečně milý, zábavný, dojemný, lidský, napínavý. Až budu mít někdy v životě "opět" chuť něco vzdát, vzpomenu si na Eddieho !

• 10.8.2015  09:56

Kdo má rád sever, dost ujetej černej humor a zombíky, tak pro toho to bude pecka. Bavila jsem se od začátku do konce, výborný seky, masakr scény a závěr to jen dorazil. Pro mě velký překvapení, určitě si to po čase pustím znovu.

• 27.3.2015  11:50
    Travelator (2014)

Námět filmu není špatný, mohl to bejt dost dobrej film,...mohl....není. Celý film mi bylo jedno, co se stane nebo nestane a hl.postava mi lezla neskutečně na nervy, škoda.

• 30.12.2014  09:37
    Olive Kitteridgeová (TV seriál) (2014)

Frances je zde prostě kouzelná!!!! Konečně zase příběh, který je natočený tak nějak přirozeně od srdce a né prvoplánově. Hodnotím po 2.dílech, nemůžu se dočkat dalších dvou. Každopádně už teď vím, že mi Olive bude sakra chybět...

• 10.12.2014  11:51
    Kancl (TV seriál) (2014)

Bála jsem se toho hrozně a světe div se, takovej průser, jakej jsem čekala, to není. S originálem se to srovnat nedá ani náhodou, ale to ani nikdo nečekal. Čekala jsem vyloženě trapnej pokus a dopadlo to nad očekávání přijatelně. Takže za mě...celkem slušná snaha o nedosažitelné.

• 7.10.2014  11:40

Jednička mi přišla krapet vtipnější, ale i tak to stojí za vidění, to každopádně! Ty postavy si prostě nejde neoblíbit. Výborný k uvolnění a oddechnutí a pořádnýmu zasmátí se, a jakože je to dnes celkem potřeba...Takže jo jo jo a doufám, že úspěch dvojky dovede i ke trojce! Budu se těšit!

• 2.9.2014  09:51
    Snowtown (2011)

Uf uf...tak jednu konkrétní scénu budu z hlavy vymazávat bohužel hodně dlouho, jestli se mi to vůbec podaří. Podobné pocity ve mně vyvolal film Jezero smrti, který, stejně jako tenhle film, už nehodlám znovu vidět. První půlka mírný rozjezd, druhá brutální dojezd. A hlavně pro mě nepochopitelné Jamieho jednání, nebylo zde pořádně ujasněno, proč???? Ať už je mentalita člověka jakákoliv i vlivem prostředí a okolností, tady jsem si jen stále říkala PROBOHA PROČ??Nicméně solidně natočené a za zhlédnutí to stojí, ale opravdu jen jednou!!!

• 25.8.2014  10:22
    Pozůstalí (TV seriál) (2014)

To, co jinde může fungovat (u Lynche apod.), tak tady to fakt nejde nejde nejde....Je to děsný. Pořád čekám s dalším dílem, kdy to nebude stát za h.... a je to horší a horší. Dokoukám to ze zvědavosti, ale v obrat moc nedoufám. Nicméně je to škoda, některé postavy jsou zajímavě rozehrané a dobře zahrané, hudba strhující. Mohla to být pecka, žel "méně je někdy více" zde platí dvojnásob. Škoda. I tak ale z původního hodnocení zvyšuju na tři...Po posledních dílech 1.série zvyšuju na čtyři hvězdy...nečekala jsem obrat k lepšímu, ale stalo se!

• 8.4.2014  08:27
    Silicon Valley (TV seriál) (2014)

Po prvním díle hodnotím zatím třemi hvězdami, ale musím říct, že mě to celkem mile překvapilo, uvidíme, zda se to rozjede po nějaké příjemné vlně...

• 2.4.2014  10:49
    Marta a Věra (TV seriál) (2014)

Po prvním díle zklamání, nicméně dávám zatím dvě hvězdičky alespoň Sabině, ta to zatím jediná táhne, uvidíme co dál, postava Lišky je děsná...

• 5.2.2014  08:40
    Nařčení (2012)

Výborně natočený a výborně zahraný. Polemizovat o tom, jak by se kdo zachoval či nikoliv ...je mi to fuk. Nenudila jsem se ani vteřinu.

• 21.6.2013  13:53

Škoda slibného námětu.

• 30.5.2013  16:23

Včera a dnes na cinemaxu, v tv programu je chyba, je uvedena verze s "mrtvi" namísto "nemrtvi". Dnes stopro kouknu a pak zhodnotím.

• 7.5.2013  10:10
    Hluboko (2012)

Já jsem nadšená, z reakcí zde jsem se trochu bála, ale mylně. Nemůžu nic vytknout, syrově natočeno, bez zbytečnejch melodramat a zbytečnejch plků a natočeno v reálném prostředí!!!! Né v nějakejch nádržích apod. jak tomu bývá zvykem, víme kde. Film mne zasáhl emotivně mnohem víc, než bych čekala a nepotřebuje k tomu zbytečné berličky, jak známe. Takže díky, Baltasare!!!!

• 10.4.2013  09:26
    Banshee (TV seriál) (2013)

tak zvyšuju na pět, sice postupem víc vnímám pár blbůstek a nedotaženosti, ale co, je to sakra zábavný a na každej díl se těšim!

• 5.4.2013  12:49

Milé překvapení! Žánr komedie/drama zajímavě zpracován od jiných zemí atypicky, každý potencionální vývoj situace bych předvídala absolutně jinak, slušná podívaná.

• 4.4.2013  11:29
    Pražská 5 (1988)

Jasně, ano, prostřední tři jsou slabší, ale díky " Na brigádě" prostě nemůžu dát jinak než za pět!!!! Zbožňuju to už takovejch 15 let, kdy jsem to poprvé viděla a hlášky a písničky nezapomenu do smrti, tak jest..... čest!!!!

• 29.3.2013  12:38
    Pláž (2000)

Asi to není tak špatný, jak to vidím já, hodnotím pouze ze svých osobních pocitů, knižní předlohu miluju, film mě zklamal.

• 29.3.2013  12:05

Tak to jsem v tý hnusný zimě přesně potřebovala, uvelebit se v sále a hodinku a půl se smát od ucha k uchu. Strašně příjemnej film, pro zlepšení nálady ideální!

• 28.3.2013  13:23
    Evropské filmové ceny 2012 (TV pořad) (2012)

Já se náramně bavila, osvěžující oproti jiným " ceremoniálům". Vtipné, přidrzlé, zábavné.

• 28.3.2013  12:59

Kouzelná srdcovka pro fanoušky Gaimana, zde je krásně vidět, jak se bez hogo fogo spešl bla bla efektů dá vytvořit krásný imaginární svět.

• 26.3.2013  14:52
    Bratři (2004)

tak tady jsem cejtila ty "hnusný" emoce tak silně, že Ulrichovi můžu jen zatleskat! Abych si po roce pamatovala nával emocí (vztek, nenávist, lítost) při obyčejné scéně, kdy vstane od stolu a otevírá kuchyňskou skříňku...hmmm

• 22.3.2013  10:32

Báječný hotel Marigold s obdobným tématem je mému srdci bližší, ale i tak je tento film velmi milým, zábavným počinem a já to měla i s diskusí s Geraldine Chaplin na Febio, takže spokojenost naprostá

• 18.3.2013  14:58

skvělej nápad, bohužel promarněnej, skoro celej film jsem se nudila, škoda slibného námětu

• 6.12.2012  14:21
    Mnich (2011)

Na tenhle film jsem se těšila a výsledek??? Strašný, co to jako mělo bejt? Splácaná Angelika s Arabelou a mexickými telenovelami??? Cassel je pro mě špička, ale do tohohle jít neměl, stejně tak Sergi Lopéz....tohle šlo absolutně ale absolutně mimo mě.

• 23.11.2012  11:50
    Patriot (2000)

slabota, ale těch pár scén s Jasonem Isaacsem mi za to stály

• 21.11.2012  13:09

a já tenhleten filmeček prostě můžu........a i vidět i víckrát, prostě mě baví a nejen proto, že je Baltasar Kormákur můj oblíbenec. Není to špičková islandská záležitost, ale furt je to dobrá podívaná!

• 20.11.2012  14:32
    Sinister (2012)

Lepší tři hvězdičky. Velmi slušně natočené, ráda jsem také viděla Ethana po nějaké době. Atmosféra dobrá, nicméně V moci ďábla je o třídu výš u mě, ale pořád je to dost zdařilý horor!

• 15.11.2012  16:12
    Jezero smrti (2008)

tak z tohohle mi bylo celkem dlouho ouzko..........hrozně nepříjemný

<< předchozí 1 2