henrycruel

okres Kladno

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 6.3.2018  16:55

Pilotní epizoda možná není to nejlepší z celého seriálu, ale už navždy zůstane startérem legendární žluté zábavy (samozřejmě pokud nepočítám Show Tracey Ullman). Příběh je skvěle napsaný, plný humoru a typických narážek, které v Simpsonových nesmějí chybět. Příští rok už to bude 30 let od premiéry a seriál se stále řadí mezi ty nejlepší, i když kvalita jednotlivých epizod klesá.

• 6.3.2018  02:49

Film o fanoušcích fotbalu, který je plný hereckých hvězd a pohodového humoru. Bohužel se tu najde také spoustu hluchých míst, které celkový dojem kazí.

• 8.11.2017  19:56
    Ghost Rider (2007)

Film podle komiksu, který režíroval Mark Steven Johnson? To vypovídá za vše! Pokud se Daredevil nepovedl, tak tohle je mega katastrofa. Špatný scénář, špatné efekty, nezáživná hudba... Snad jenom ten občasný (ovšem neúmyslný) humor za něco stál.

• 7.11.2017  04:59

„Ha, už nemůžeš. Jsem silnější.“ – „To ne, smrdí ti z huby.“ Lassard a jeho parta v předposledním dobrodružství, ve kterém se budou muset vypořádat s lupičským gangem (takže žádný originální námět). Absence Mahoneyho je tu, stejně jako v předešlém dílu, dost znát a žádná ze zbylých postav to nezachrání. Myslím si, že tvůrci už tu pomyslnou krávu neměli dál dojit...

• 29.12.2016  12:23
    Co na to Češi (TV pořad) (2016)

Než se Matonoha vykoktá, tak je pokaždé půlka pořadu pryč!

• 27.12.2016  18:14

Nenáročná akční podívaná, při které se dá celkem dobře odpočinout. Sice to má trochu nelogický konec, ale jinak slušný průměr!

• 23.12.2016  21:33
    Susedia (TV seriál) (2006)

Igen sem, igen tam a do toho ještě nepatřičný umělý smích... To je tento pseudositcom!

• 20.12.2016  10:59

Krásný vánoční film s hořkou příchutí, který se právem stal americkou klasikou.

• 2.12.2016  10:29
    Rocky (1976)

Ze smolaře hrdinou… Již tolikrát obehraný příběh, a přesto to skvěle funguje. Druhořadý boxer z chudé čtvrti se postaví do ringu proti úřadujícímu světovému šampionovi a dokáže mu být rovnocenným soupeřem. Stallone si hlavní postavu napsal přímo na tělo a díky ní se z něho stala hvězda. K filmu samozřejmě neodmyslitelně patří také Paulie (Burt Young), trenér Mickey (Burgess Meredith) a Apollo Creed (Carl Weathers). Ostatní postavy, jako třeba Adrian (Talia Shire), mi přišli spíše nevýrazné. Hudba od Billa Contiho je naprosto skvělá a ústřední píseň Gonna Fly Now dodala filmu ještě větší říz. Sly zkrátka dostal jedinečný nápad a dokázal stvořit nesmrtelnou legendu!

• 1.12.2016  09:11

První a nejlepší film z celé policejní série. Nenáročný a tak trochu přihlouplý humor, který pobaví i po tolika letech. Mahoney, Jones, Hightower, Tackleberry a Lassard jsou zkrátka dobrá parta.

• 30.11.2016  17:45

Film natočený ve stylu akčňáků z 80. let, ale ne příliš zdařile. Jeho jedinou předností je humor želví party, ovšem ostatní postavy jsou podle mě nevýrazné, a to i hlavní záporák - Trhač, což je škoda. Je mi jasné, že děti asi nic z toho řešit nebudou, takže pro ně je to ideální snímek! :)

• 19.11.2016  12:27

Námět filmu je celkem zajímavý, ale špatně zpracovaný. Jim Carrey byl opět výborný, ale s Téou se mi k sobě moc nehodili, určitě již oba natočili daleko lepší komedie než je tato. Jsem zvědavý na původní verzi z roku 1977.

• 18.11.2016  15:52

Zpracováním rozhodně lepší než předešlý Hulk, ale Norton mi moc nesedl a jsem docela rád, že byl nakonec vyměněn. Oproti pozdějším filmům z MCU je tento trochu pozadu a nemá ničím zajímavý příběh!

• 18.11.2016  15:33

Zábavné a úžasné jako většina Marvelovek! Cumberbatch byl dobrá volba. Těším se na další Strangeova vystoupení.

• 17.11.2016  20:33

Tak trochu Pomáda po Česku!

• 17.11.2016  20:28
    Sám doma 3 (1997)

Zlaté časy s Culkinem skončily a přišla doba špatných a trapných pokusů o nemožné!

• 17.11.2016  20:22
    Sám doma 4 (TV film) (2002)

Pokud Sám doma 3 byl špatný film, tak tohle je ultra mega hovadina na entou!

• 17.11.2016  20:18

Ve svém prvním zvukovém filmu Burian exceloval. Ostatní herci se bohužel moc nepředvedli a scény s nimi kazí celkový dojem.

• 17.11.2016  20:12

Skvělé scény s Lawrencem, jinak spíše podprůměrná komedie!

• 17.11.2016  17:52
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Pravidelná dávka obrny mozku! Je až s podivem, že ty největší seriálové odpady se v ČR těší velké oblibě...

• 7.11.2016  23:21

Špička mezi parodiemi, která odstartovala komediální kariéru Leslieho Nielsena. Zuckerové a Abrahams ukázali jak se tvoří správný humor!

• 7.11.2016  19:54
    Deadpool (2016)

Parádní film nadupaný vtipnými hláškami a akčními scénami. Trochu mi to připomnělo Kick-Ass.

• 24.10.2016  15:06

Sympatická reklama z 30. let, která by svým šarmem překonala i plno těch dnešních...

• 24.10.2016  14:49

Rodina, která nešetří černým humorem!

• 23.10.2016  16:16
    Jak ukrást Dagmaru (2001)

Soukup opět v akci! Se svým typicky trapným humorem a otřesnou režií. Nejhorší je, že to pořád cpou do televize!

• 23.10.2016  15:59
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Jeden z těch zábavnějších sitcomů, který neobsahují plno křečovitého a laciného humoru.

• 16.10.2016  19:26

Česká komediální klasika plná hlášek, které časem zlidověly... Co víc napsat?

• 16.10.2016  19:14
    Thor (2011)

Filmy s Iron Manem a Captainem Americou se mi sice líbili o něco víc, ale i Thorovo sólo stálo za to. Jen škoda, že tam nebylo trochu více akce.

• 9.10.2016  12:59

Není to úplně špatné, ale slušela by tomu delší stopáž a lepší zápletka. Celé mi to přišlo spíše jako pilotní film k seriálu...

• 2.10.2016  11:40

S žánrem hororu to nemá nic společného, jde spíše o akční thriller s prvky černé komedie. Především se ale jedná o dlouho očekávaný crossover dvou slasherových legend. Možná se to dalo udělat lépe, ale na druhou stranu z toho mohl být absolutní propadák. Takhle to ještě celkem ujde.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8