Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Dokumentární
  • Animovaný
  • Horor

Poslední recenze (210)

plakát

Boratův amerikánský lokdaun & Borat vyvrací (2021) (TV seriál) 

První díl budiž, zbytek je sice fajn, ale nepatří do Borata. A jestli ano, jedině dalšími díly vymítat zaryté bezvěrce logiky. Už u plnohodnotného pokračování Borata jsem si říkal, že scény z chaty byly slabé, první díl této bokovky toho moc neukázal. Nevěřím, že celou dobu byla takový nuda, a docela vnímám, že Cohen se vyřádil u Who is America a od té doby se trochu unavil. Už nejde tak daleko, už se místy opakuje, nebo jeho humor je slabší. Neříkám, že jsem se nezasmál, ale miniseriál opravdu nepotřebuje skalní fanoušek Borata vidět. Další díly, které vysvětlují původ konspiračních teorií není špatný, ale lze nalézt i lepší zdroje. K Boratovi se to roubovat nemuselo. Škoda, mnohem více jsem se bavil u kritizovaného počinu Who is America.

plakát

Výměna manželek (2005) (TV pořad) 

Na úplném začátku bych věřil, že se jedná o autentickou show ukazující pravou podstatu rodin. Dnes má tento pokleslý druh zábavy na krku konspiraci, že se jede podle scénáře. Má zúčastněná kamarádka říkala, že se bavili každý den, co se bude dít, věřím však, že to pokročilo ještě dále a štáb vyloženě tlačí na hlupáky tak, aby se neuronová absence projevila. Vskutku, někdy se to podaří tak, že ani samotný štáb to nečekal. Ono to asi někdy nebude tak těžké. Budu ale škodolibý, zatímco se lidem z mého okolí líbily první nekonfliktní série, já jsem za ty poslední velmi rád. Ano, asi je štáb do něčeho tlačí, ale také věřím, že se někdy sejdou taková individua, že to jde samo. A mně se to líbí. Mám rád přednášky, mám rád vědecky hodnotné dokumenty, nerozesměje mě žádné video z kategorie - Zkus se nezasmát, ale tohle, tohle mě baví sledovat. Vždy si říkám, že takto nikdy nedopadnu. Ať si říká kdo chce co chce, přece jenom tato show dokáže nahlédnout na obrovské společenské rozdíly. Jsou zde názory, že i bordel v domácnosti, že za to může štáb, ale mám takové tušení, že je to jenom častá výmluva extrémních špín, které potřebují peníze na cigára a Braníka, a tak se přihlásili. Jedná se o solidní nahlédnutí do horší společnosti lidí, samozřejmě nelze Výměnu manželek brát jako objektivní zdroj, ale na všem je vždy trochu pravdy.

plakát

Lékárník (2020) (TV seriál) 

Od feťáka k feťákovi se bájná story předávala, že jedna doktorka, naplnit nozdry dokázala... přinejmenším od ní odcházeli se slušnou sbírkou receptů, jako sektářští nabízeči Strážné věže ze svého bratrského vězení. Za prvotním příběhem se schovává zběsilá doktorka, jenž nedokázala uhlídat závislost svých pacientů, ani u sebe. Nejspíše v rauši předepisovala recepty tak rychle, že by se ani nestyděl tiskařský stroj chrlící pravdotiskovinu - Blesk. Je neuvěřitelné, jak je vše propojené. Hledáte vraha vašeho syna, a za vším jsou vlastně léky. Joo, stará dobrá Amerika, v tomto drogovém odvětví bude vždy jistota, že pěkně pošlapou dodávky i předpisy. Nabízí se však otázka, byla doktorka opravdu hloupá, nebo si předepsala k snídani... a vlastně na celý den hromadu medikamentů k rozradostnění dne? Opravdu nechápu, že předepisovala tolik léků a ani se nejspíše nepozastavila nad faktem, že několik desítek tisíc předpisů k trojici léků, se během krátké doby začne jevit značně podezřele. Když se feťákovi podaří vystudovat medicínu = léky pro všechny. Za mě zajímavý počin. Sleduje vytrvalého otravu, který pátrá po pravdě. Divím se, že mu neprostřelili hlavu jak dealeři, vrah, tak policie. Ten sral policii, přes úředníky až po starou.

Poslední hodnocení (1 648)

Já jsem Tary (2019) (amatérský film)

odpad! 20.09.2021

Večerníček (1965) (TV pořad)

20.09.2021

Policajt ze školky (1990)

20.09.2021

Boratův amerikánský lokdaun & Borat vyvrací (2021) (TV seriál)

19.09.2021

Sázka na nejistotu (2015)

01.09.2021

Trabantem do posledního dechu (2016)

01.09.2021

Planeta Česko (2017)

29.08.2021

Legendy staré Prahy (2013) (TV seriál)

29.08.2021

Trabantem až na konec světa (2014)

29.08.2021

Reklama

Reklama

Reklama