čmeld

čmeld

Kuba V.

okres Mladá Boleslav

• 19.11.2019  22:58
    Konspirace 89 (TV film) (2019)

"Svoboda není hotová věc, ale záležitost o kterou se musí každá další generace starat a usilovat." 👏👍

• 9.5.2018  22:19

Zklamání jako už dlouho ne. Hvězda za kameru a hudbu...jinak ztráta času...pardon🙁

• 14.3.2018  20:56

Šílený..úzkost až nevolno..stydím se co je člověk člověk schopen provést...poučme se, nesmí se to už opakovat!!

• 12.8.2015  14:29
    Život podle Václava Havla (TV film) (2014)

Hezký hold, ale polovičatý dokument..

• 25.9.2013  11:52
    Kdyby... (TV film) (2008)

Těch variant by samozřejmě byla celá řada..co na to Západ už se nikdo nedozví...jistota je akorát ve zradě Slovenska a podrazu Poláků řekl bych..

• 15.9.2013  13:33
    Sanitka 2 (TV seriál) (2013)

Totální trága!!! A takový nenaplněný potenciál - prostory, zařízený auta, rozpočet jak hovado a je z toho akorát debilní paskvil, kterej dělá blbce z lidí a učí je vnímat práci ZZS jak vůbec nevypadá - zdravotničtí pracovníci záchranky jako arogantní trotlové, u kterých je vlastně jedno, kdo je řidič, a kdo doktor, dále osobní věci nustále nadřazují nad pracovní povinnosti, lidské zdraví nebo i život...no a o hrdých odborných poradcích seriálu radši mlčím úplně...pánové pod tohle se podepsat - Lépe se snad shodit ani nejde! Nechat ze svých podřízených udělat bandu nezodpovědných a neprofesionálních omezenců? V dnešní době se tímto "dílem" práce ZZS na ulici jistě usnadní...FUJ!

• 10.8.2013  14:21

Hvězdu za zpracování tolika humusu do 1,5 hodinového pásku..

• 17.7.2013  10:49
    Rain Man (1988)

bohužel to mám zkreslené dabingem..

• 21.2.2013  08:03

Viz. comment "Tajné akce StB"

• 17.2.2013  12:23
    Tajné akce StB (TV pořad) (2008)

Přiblížení nejpověstnějších akcí a kauz StB, velmi mne zaujalo krátkostopážové zpracování-nejednou mne to přinutilo dohledat si detaily o zmiňovaných událostech, lidech a souvislostech, které nejsou v obecném povědomí až tak zakořeněné, ačkoliv by měli. Myslim, že se období totality věnuje v osnovách školství příliš málo prostoru, i když je to doba téměř bezprostřední a jak je i vidět (nejen v dokunetu) stále mnoho negativních osob z minulého režimu podstatně ovlivňuje soudobé žití. Nejde o politizaci školství, jen o historii, pravdu a ponaučení..

• 28.3.2012  21:40

hvězdu za strhující pobavení, které to přineslo...jinak hodně ubojá záležitost..sorry:P

• 13.11.2011  20:58
    Máj (2008)

Až na odchylky od Máchova díla-jehož podstata však byla vystihnuta po všech stránkách, se mi líbilo navození atmosféry spolu s hudbou a záběry Českého středohoří a Českého ráje...parádní kombinace která člověka protáhla filmem...myslim, že tak přísná kritika je přehnaná:)

• 30.7.2011  10:01

Pár záležitostí, tomu pokazilo pátou hvězdu...ale ať si na to udělá každý názor sám:) jsou tam občas zajímavé myšlenky, což se u amerických filmů cení. Pobavila mě alternativa B. Spears jako Allie :D (a k popisu filmu- nebyla to první, nýbrž 2. světová válka;))

• 17.7.2011  09:41

Jedna * za Kaisera,Dlouhého a druhá za Krause, kteří zvládli zahrát fajnově role, v tak odpadovým filmu:)

• 12.5.2011  15:20
    Klíč (2005)

celej film tak nějak na ***, ale ten konec a rozuzlení vůbec:) hvězda navíc

• 7.11.2010  11:23

Nádhera film, inspirovaný skutečností. Dal bych tomu možná i FIVE, nebýt toho Hero finishe při potápění lodi, kdy až na jednoho byli ostatní v pohodě (člověk má najednou pocit, že takhle můžou reagovat jen postavy ve filmu). Myslím, že tady hlavně chtělo ukázat, že jsme zkrátka jenom lidi- často na to člověk ve filmu narazí, tak je škoda že vyvrcholení filmu nebylo podle toho..

• 27.8.2010  00:48
    Nástup (1952)

Klasická budovatelská záležitost, která pobaví svou absurditou :D není to film večerní, ale strávit se dá na gauči po obědě o víkendu :)

• 27.8.2010  00:43

2 hvězdy za hlášky :)

• 25.3.2010  23:31
    Čas dluhů (1998)

nejprve jsem dal ** ale po pár dnech se mi ten film stále vracel...prvotní dojem byl asi z důvodu srovnávání sČasem sluhů..ale i tady je několik dobrých myšlenek

• 28.9.2009  15:56

Účel to splnilo na 100%, ale 5 tomu dát nejde:D

• 6.9.2009  14:10
    Edith Piaf (2007)

Nejdříve jsem přečetl knížku, kterou napsala její sestra Simona, a musím říct snad díky tomu mě tento film doháněl skoro k slzám...dokonalé,bezprostřední :-)

• 31.8.2009  23:15

Christoph Waltz - musel hrát "záporáka" aby svým parádním výkonem vyčníval o trochu míň:D

• 29.8.2009  11:01
    Manuela (TV seriál) (1991)

napadlo mě tomu dát z legrace ***** ale to by byl trapny fórek:D

• 30.7.2009  10:36
    Valkýra (2008)

nečekal jsem že to bude tak moc heroistická záležitost,prostě hollywood:( jinak by to bylo parádní.

• 27.7.2009  10:19
    Hrdý Budžes (divadelní záznam) (2003)

Právě sjem se vrátil z divadla a tahle záležitost při hodnocení rozhodně SOUCIT,SOUCIT nepotřebuje,jsem nadšen i přesto že jsem ten záznam viděl asi 100x a znám to skoro nazpaměť:) všichni byli super a Jarmilka Vlčková, když se aplaudovalo ve stoje,při děkovačce zamačkávala slzu:) ...prostě paráda...díky Secký:D

• 26.7.2009  22:51

nemá to chybu:)