• Krátkometrážní

Aféry (2011) (seriál)

Děkuji tvůrcům a režisérovi za přítomnost Martina Polácha, hvězdy Libereckého divadla !!

Ach, ti dospělí! (2008)

Krásná švédská příroda, krásná švédská herečka, krásný, křehký a obyčejný film s velice civilním Darrousinem...

Akademik Pavlov (1949)

K tomuto cennému filmu napsal hudbu proslulý ruský skladatel Drmitrij Kabalevskij...

Akce Rys (1979) (TV film)

Jediné co stojí za zmínku je herecké obsazení a hudba Luboše Sluky.

Alibi na klíč (2017)

Dávám jednu hvězdu za Elodie Fontan a Nathalii Baye. Alespoň, že to mělo spád, ale hodnotit to je zbytečné.

Amanitas (2015) (studentský film)

Hezká kamera i střih, to se musí uznat. Příběhově mě to sice nezaujalo, ale nějaká pravdivost a aktuálnost se tam najde a dobří herci tomu moc pomohli.

Američan v Paříži (1951)

Dávám čtyři hvězdy a to jen díky mistru G. Gerschwinovi ♪♫, obsahově, herecky i režijně (až na "snové epizody") je to totiž dle mého názoru zcela průměrné a dramaturgicky nevyvážené dílo.

Andělé na kolejích (2010) (amatérský film)

Rošťáci !!! Skvělá podívaná. Škoda, že tvůrci neměli lepší kameru, technologicky je to totiž velmi dobře zpracované a to i literárně a hudebně. Některé dialogy a projevy neherců trošku kolísaly, ovšem celkový dojem to naštěstí nekazilo. Klobouk dolů před Hejnou, který umí obrazově tak krásně vyprávět. Zbytečné řeči nebyly vůbec třeba. A nechyběl, ani humor. Celkově jsem tímto projektem zcela okouzlen !! Dobrá práce, Ondro !!! Tohle je mnohem, mnohem více, než amatérský film :-)

Angel (2007)

Nejlepší z celého filmu je hudba...