Elephant13

Česko

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 9.3.2019  16:45

Všem doporučuji dokument Icarus.. Nedopuje se JEN v Rusku.

• 31.12.2018  09:58
    Kingdom (TV seriál) (2014)

Všechny série si udrželi vysokou úroveň, což se jen tak nevidí. Dějová linka je přehledná a nepředvídatelná. Hlavní hrdinové se zde prezentují skvělými výkony (i ty sportovními). Nejvíce bych vyzdvihl Jonathana Tuckera, který byl mimořádný ve všech epizodách. Silné drama ze sportovního prostředí, které se bude líbit nejen fanouškům MMA.

• 31.12.2018  09:51

Film podle mého gusta. Více než důstojné rozloučení s Jackmanem a Stewardem. Nejbrutálnější X ze všech.

• 31.12.2018  09:43

Skvělé obsazení přebilo jednoduchý scénář a vznikl příjemný romantický film.

• 31.12.2018  09:40

Jednodušší, ale poměrně vtipné. U scény se slepicí jsem se od srdce zasmál.

• 31.12.2018  09:35
    Sněhulák (2017)

Chybí mi tam severská ponurá atmosféra (Lovci hlav, Most atd.). Bohužel to mělo s Nesbøm pramálo společného.

• 31.12.2018  09:28
    Icarus (2017)

Pro ty co věří na ,,čistý" profesionální sport. Výborný dokument.

• 31.12.2018  08:49

Jedním slovem...KRÁSNÝ.

• 31.12.2018  08:45
    Beomjoidosi (2017)

To byl nářez. Od Hollywoodu vzdálen milión světelných let. Žádné připitomělé CGI a rvačky s rychlými střihy,aby se nám nikdo nezranil. Poctivá řežba (doslova), která mě nadchla. Hlavní hrdina je fackovací sympaťák.

• 31.12.2018  08:41

Po velmi slušné jedničce přišel pád..

• 31.12.2018  08:39

A já se tak těšil. Snímek iritujících postav. Asi mi unikl smysl filmu..

• 31.12.2018  08:35
    Escobar (2017)

Jen slabý odvar Narcos.

• 31.12.2018  08:34

Film roku 2018. Když jsem odcházel z kina, byl jsem na měkko (což se mi moc nestává a taky proto píšu komentář s jistým časovým odstupem). Kapela Queen je legenda a jejich hudba je geniální. K tomu se netřeba vypisovat. Rami Malek byl fenomenální. S velkou nadsázkou můžu říct, že jsem byl na koncertu Live Aid. :)

• 31.12.2018  08:23
    UFC 202: Diaz vs. McGregor 2 (TV pořad) (2016)

Jeden z nejlepších zápasů, co jsem kdy viděl.

• 31.12.2018  07:49
    Aquaman (2018)

143 minut všeho možného od Star Wars, Avatar až po telenovelu. V jednu chvíli válčíte v hlubinách oceánu a za minutu jste ve slunné Itálii na pikniku. Vizuální stránka nevynahradí (dle mého názoru) velice špatný scénář. Neucelený a dialogy zněly až trapně. DC se motá v rodinných zápletkách a nedaří se jim z kola ven. Y. Abdul-Mateen II je suveréně nejhorší herec tohoto filmu. Mohl bych pokračovat dál...Můj oblíbený Momoa to tak trochu zachránil. Když se během filmu díváte na hodinky asi je něco špatně. Jak může hořet pod vodou?!!

• 31.12.2018  07:40

Pokud milujete žánr drama, bude tento film právě pro vás. Kvalita ve všech ohledech. Plný počet.

• 16.2.2018  10:40
    Ray Donovan - Série 5 (série) (2017)

Čtvrtá série měla být poslední...

• 29.10.2017  15:24

Skvělá hudba a ty záběry! Nemůžu jinak než za pět. Ovšem filmaři by jistě našli někoho lepšího než je Redford.

• 21.9.2017  22:10
    Únos (2017)

Hrozně se to vleče. Námět se mi líbil, ale zpracování nevypadá už tak slavně. Zajímalo by mě, kolik se při natáčení spotřebovalo cigaret. Každý se tváří drsně a potahuje kouř, jako by na tom bylo něco extra. Kdyby ten kouř nepotahovali film by byl rázem o dvacet minut kratší.

• 15.8.2017  21:10
    Bodybuilder (2014)

Doufal jsem v emotivní drama. Bohužel jsem dostal film v podstatě bez poslání či hereckých výkonů.

• 22.1.2017  15:54

Fotbal je třeba brát objektivně, ikdyž je to velmi těžké. Tento dokument provádí historii anglického klubu Manchester City. Bohužel časy se změnily a fotbal je nyní více méně o penězích. To potvrzuje i tento snímek. Klub má nového majítele a rázem se hraje o trofeje. Podobný model zažila Chelsea, RB Lipsko, RB Salzburg,QPR a mnoho dalších. Je ovšem podstatné se zamyslet nad tím, co bude až zámožného vlastníka přestane jeho hračka bavit?

• 17.1.2017  18:29
    Vyšehrad - Škodovka (E05) (epizoda) (2017)

Jen ta krátká stopáž zamrzí.

• 9.1.2017  17:54

Dokument plný kritiky a předsudků. Hlavně z pohledu USA. Zrovna od těch, kteří by si měli nejdřív zamést před vlastním prahem.

• 20.9.2016  21:52
    Grimsby (2016)

Fekál roku! Nechápu, jak na to Mark Strong mohl kývnout. Bohužel tento druh humoru je teď populární.

• 25.6.2016  22:19

-Pozitiva: Akce, Tony Stark je prostě nejlepší Avenger. Spider-man vypadá super! Těším se na jeho sólovku. -Negativa: Nesmyslný scénář, Captain America je tupá postava. Nelíbil se mi ani jeden jeho film. Chyběl mi Hulk.

• 1.5.2016  23:07
    Teorie tygra (2016)

Hořkosladký - Přesně tímhle slovem lze definovat tento film. Inteligentní humor, skvělý scénář , postavy zahrány citlivě. Líbí se mi, že na jedné straně to úsměvná komedie, na druhé straně velice přemýšlivý film. Určitě není cíleno na diváky Kameňáků, Babovřesek či podobných tragédií české kinematografie. Není tomu co vytknout. Za mě pět hvězd.

• 25.3.2016  13:59

Zklamání. Bohužel jsem měl přehnaná očekávání. Ben Affleck coby Batman nebyl největší průšvih tohodle filmu, jak si mnoho lidí myslelo. Největší trhlina byl překombinovaný scénář. Časově vůbec neodpovídal komiksové předloze. Lex mladý s psychyckými výkyvy, které spíše připomínaly adolescentního Jokera. Alfred vypadal starší sotva o 15 let než Mr. Wayne, přitom ho v podstatě vychoval. Vecpání vtipných momentů bylo zbytečné, stějně jako instrumentál, který se rozezněl, když se na plátně objevila Wonder Woman v celé kráse. Velké plus byl Henry Cavill, těžko říct kdo by Supermana zahrál lépe. Affleck si zaslouží uznání, za to jak se popral s velkými očekáváními a v podstatě obstál na výbornou. Batmanovký kostýmy byly super. Abych to shrnul do jedné věty:,, Dalo se vymáčknout daleko víc."

• 3.3.2016  00:08
    Suburra (2015)

Stylová italská podívaná.

• 15.2.2016  00:19
    Deadpool (2016)

Zubaté varle, potomek znásilněného avokáda.. Totální pecka! Předčil má očekávání! Pravděpodobně nejlepší film od Marvel Comics ( nepočítám Spider-many s Tobeym, protože ten má pro mě sentimentální hodnotu). Doufám v pokračování.

• 14.2.2016  10:24

Působivé a i beze slov je to velice výřečné. Nenávist člověka pohltí a nakonec i zničí.

<< předchozí 1 2 3