Elephant13

Česko

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 22.8.2015  13:37

Tak tohle mě absolutně nebavilo. Akční scéna= slowmotion. Digitální krev? Hektolitry digitální krve! Spousta lidí upravilo hodnocení na základě koz Evy Green.Proto těch 64%(můj názor) Bohužel dvojka "tříkila" se nepovedla.

• 14.8.2014  22:29
    71 (2014)

49KVIFF- Belfast na pokraji občanské války. Vojín Gary sám proti všem.Chaos, bezmoc a strach o vlastní život. To musíte vidět! Velice působivá vizuální stránka snímku mě překvapila. Brien O'Connell je talent. To už jsem věděl dávno, než jsem viděl tenhle film. Ten chlapec má budoucnost.

• 29.6.2015  22:16

Jednička se mi překvapivě líbila. Měla akci,vtip a krásnou Emmu Stone. Bohužel dvojka byla suchá a zdála se nee..koooo..nee..čč..náááá. Totálně přemrštěná stopáž. Uplakaný Spiderman, Modrý Jamie Foxx, Giamatti jako nosorožec?..Ani efekty to nezachránili. Dvě za efekty,hudbu od Zimmera a Emmu Stone :)

• 31.12.2018  08:49

Jedním slovem...KRÁSNÝ.

• 31.12.2018  07:49
    Aquaman (2018)

143 minut všeho možného od Star Wars, Avatar až po telenovelu. V jednu chvíli válčíte v hlubinách oceánu a za minutu jste ve slunné Itálii na pikniku. Vizuální stránka nevynahradí (dle mého názoru) velice špatný scénář. Neucelený a dialogy zněly až trapně. DC se motá v rodinných zápletkách a nedaří se jim z kola ven. Y. Abdul-Mateen II je suveréně nejhorší herec tohoto filmu. Mohl bych pokračovat dál...Můj oblíbený Momoa to tak trochu zachránil. Když se během filmu díváte na hodinky asi je něco špatně. Jak může hořet pod vodou?!!

• 25.3.2016  13:59

Zklamání. Bohužel jsem měl přehnaná očekávání. Ben Affleck coby Batman nebyl největší průšvih tohodle filmu, jak si mnoho lidí myslelo. Největší trhlina byl překombinovaný scénář. Časově vůbec neodpovídal komiksové předloze. Lex mladý s psychyckými výkyvy, které spíše připomínaly adolescentního Jokera. Alfred vypadal starší sotva o 15 let než Mr. Wayne, přitom ho v podstatě vychoval. Vecpání vtipných momentů bylo zbytečné, stějně jako instrumentál, který se rozezněl, když se na plátně objevila Wonder Woman v celé kráse. Velké plus byl Henry Cavill, těžko říct kdo by Supermana zahrál lépe. Affleck si zaslouží uznání, za to jak se popral s velkými očekáváními a v podstatě obstál na výbornou. Batmanovký kostýmy byly super. Abych to shrnul do jedné věty:,, Dalo se vymáčknout daleko víc."

• 30.9.2019  19:00

Mark Hamill je fenomenální Joker. Mohlo by to být temnější. I tak se to dalo :)

• 31.12.2018  08:45
    Beomjoidosi (2017)

To byl nářez. Od Hollywoodu vzdálen milión světelných let. Žádné připitomělé CGI a rvačky s rychlými střihy,aby se nám nikdo nezranil. Poctivá řežba (doslova), která mě nadchla. Hlavní hrdina je fackovací sympaťák.

• 22.1.2017  15:54

Fotbal je třeba brát objektivně, ikdyž je to velmi těžké. Tento dokument provádí historii anglického klubu Manchester City. Bohužel časy se změnily a fotbal je nyní více méně o penězích. To potvrzuje i tento snímek. Klub má nového majítele a rázem se hraje o trofeje. Podobný model zažila Chelsea, RB Lipsko, RB Salzburg,QPR a mnoho dalších. Je ovšem podstatné se zamyslet nad tím, co bude až zámožného vlastníka přestane jeho hračka bavit?

• 15.8.2017  21:10
    Bodybuilder (2014)

Doufal jsem v emotivní drama. Bohužel jsem dostal film v podstatě bez poslání či hereckých výkonů.

• 31.12.2018  08:34

Film roku 2018. Když jsem odcházel z kina, byl jsem na měkko (což se mi moc nestává a taky proto píšu komentář s jistým časovým odstupem). Kapela Queen je legenda a jejich hudba je geniální. K tomu se netřeba vypisovat. Rami Malek byl fenomenální. S velkou nadsázkou můžu říct, že jsem byl na koncertu Live Aid. :)

• 30.9.2019  19:03

Kvalitní souboje. Hlavní hrdina je až moc velký drsňák. Až jsem doufal, že mu někdo pořádně nakope prdel.

• 25.6.2016  22:19

-Pozitiva: Akce, Tony Stark je prostě nejlepší Avenger. Spider-man vypadá super! Těším se na jeho sólovku. -Negativa: Nesmyslný scénář, Captain America je tupá postava. Nelíbil se mi ani jeden jeho film. Chyběl mi Hulk.

• 31.12.2018  08:39

A já se tak těšil. Snímek iritujících postav. Asi mi unikl smysl filmu..

• 3.12.2015  16:11

"Upíři neumývají nádobí!".. Originální komedie ze života upírů. Dobře jsem se pobavil.

• 14.4.2015  21:54

AFO Olomouc: Zajímavá myšlenka natočit dokument o tom, jak vznikly betonové "králikárny", které se rázem staly domovem pro milióny lidí. Záběry ničení původního města Most, východní propaganda (Davy v socialistickém Německu a socha Lenina, ukázky ze starých muzikálů SSSR) a první sídliště Francie. Povedený dokument.

• 13.9.2015  17:10

Slušný dokument zachycující dětství, fotbalovou kariéru a dobrosrdečnost, jednoho z nejlepších fotbalistů v historii.Vadilo mi poněkud lacinější provedení oproti jiným sportovním dokumentům (proto tři). Určitě se časem dočkáme lepších počinů.

• 15.2.2016  00:19
    Deadpool (2016)

Zubaté varle, potomek znásilněného avokáda.. Totální pecka! Předčil má očekávání! Pravděpodobně nejlepší film od Marvel Comics ( nepočítám Spider-many s Tobeym, protože ten má pro mě sentimentální hodnotu). Doufám v pokračování.

• 29.10.2017  15:24

Skvělá hudba a ty záběry! Nemůžu jinak než za pět. Ovšem filmaři by jistě našli někoho lepšího než je Redford.

• 6.10.2014  15:20
    Equalizer (2014)

Silně mi to připomínalo Muže v ohni, ale s tomu nesahá tento film ani po paty. Denzel zahrál dobře, jako vždy. Jak film slibně začal, tak tragicky skončil. Závěrečná bitva v "OBI" mi přišla hodně uhozená, asi jako slow motion. Působilo to až moc lacině. Hlavní mafiánský boss se jmenoval Puškin..To se rovnou mohl jmenovat Tolstoj.

• 31.12.2018  08:35
    Escobar (2017)

Jen slabý odvar Narcos.

• 14.8.2014  22:46

Pro mě veliké zklamání. Očekával jsem něco víc. Přijde mi, že nám Postradatelní 3, došli svému jménu... Málo prostoru pro nějakou tu rvačku. V předchozích dílech toho bylo daleko víc. Mladý tým je naprosto nezajímavý.Nikdo z nich mi nepřišel natolik výrazný, aby mohli stát po boku Stallona,Stathama a dalších. Antonio Banderas byl super. Koneckonců, pár vtipných hlášek to bohužel nezachránilo.

• 29.6.2015  22:08
    Fotograf (2015)

Příběh fotografa, erotomana- Jana Saudka. Tolik "ženskosti" jsem ve filmu snad ještě neviděl. Děj se celkem táhl, až na konec, ten hodně překvapil. Záběry z koncentračního táboru, i když Saudek přiznal že tam nebyl.. Proč to teda do toho scénáře psal?? Roden je profík a roli si evidentně užíval, od dějové linky jsem očekával víc. Za Rodena dvě.

• 9.1.2017  17:54

Dokument plný kritiky a předsudků. Hlavně z pohledu USA. Zrovna od těch, kteří by si měli nejdřív zamést před vlastním prahem.

• 18.1.2016  19:21
    Gangy z Birminghamu (TV seriál) (2013)

Luxusní záležitost. Anglie dvacátá léta, špinavý Birmingham a rodina Shelby. Skvělé obsazení v čele s Murphym a Neilem posunula seriál na vyšší úroveň. Líbí semi, že se seriál točil kolem vojenských veteránů, kteří si z první světové války domů přivezli trauma z boje o život. Tím se totiž tento skvost liší od typických žánrovek. Po druhé sérii musím dát plný počet.

• 8.11.2014  23:11
    Gotham (TV seriál) (2014)

Hodnoceno a komentováno po shlédnutí sedmi dílů: První (dejme tomu 4) díly mě bavili. Postupem času se ze seriálu stává monotónní a nudná záležitost, která tlačí na to, že malý klouček bude Batman a Gordon je drsňák se smyslem pro spravedlnost a uznejte, že Ben McKenzie není zrovna typ na drsňáka. Robin Taylor v celku dobře ustál roli Tučňáka. Dávám dvě, protože jsem ztratil veškerý zájem v dalším sledování tohoto seriálu.

• 20.9.2016  21:52
    Grimsby (2016)

Fekál roku! Nechápu, jak na to Mark Strong mohl kývnout. Bohužel tento druh humoru je teď populární.

• 17.12.2014  08:11

Tento komentář se vztahuje na celou trilogii Hobita. Peníze jsou krásná věc, proto se tvůrci rozhodli v podstatě krátký román rozkouskovat do tří dílů. To je taky důvod, proč se ve všech filmech setkáváme s prázdnými místy a s postavami, které tam nemají co dělat.(Tauriel, Legolas), ale já bych jim to nezazlíval. Na začátku jedničky jsem zatlačil nostalgickou slzu a celkem dobře jsem se bavil. Jasně, bylo to daleko pohádkovější než Pán Prstenů, kde lítají střeva. Co se týče druhého dílu, tak už byl o něco akčnější. Za co je třeba pochválit tvůrce byl Smaug. Ten se fakt povedl. Třetí díl je jen bitva, z těch 144 minut je více než 80% jen válka. Zachraňování jeden druhého na poslední chvíli se objevilo nesčetněkrát. Legolasův "Matrix" s kusy věže? To už bylo trochu moc. Poslední díl byl nejslabší. Hodnocení trilogie: ****

• 6.10.2015  20:10

Mnohem lepší než první díl. Zábava pro celou rodinu, avšak mnoho skrytých vtipů pro dospělé.

• 27.12.2014  02:02

Náhodně jsem na to narazil na ČT Sport a musím uznat, že jde o povedený počin mapující celou historii Dukly Praha. Tolik významných fotbalových osobností v čele s Josefem Masopustem. Žádný jiný klub v našich končinách se nemůže pochlubit tak kvalitním dokumentem, jako je právě tento kousek.

<< předchozí 1 2 3