Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

To se vůbec nepovedlo. Absolutně mě to nebavilo. Šílenost bez špetky propracovaných postav,plná zvláštní akce.. stručně a jasně, jedna hvězda je víc než dost.

Earth: Den na zázračné planetě (2017)

Skvělá hudba a ty záběry! Nemůžu jinak než za pět. Ovšem filmaři by jistě našli někoho lepšího než je Redford.

Equalizer (2014)

Silně mi to připomínalo Muže v ohni, ale s tomu nesahá tento film ani po paty. Denzel zahrál dobře, jako vždy. Jak film slibně začal, tak tragicky skončil. Závěrečná bitva v "OBI" mi přišla hodně uhozená, asi jako slow motion. Působilo to až moc lacině. Hlavní mafiánský boss se jmenoval Puškin..To se rovnou mohl jmenovat Tolstoj.

Escobar (2017)

Jen slabý odvar Narcos.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Pro mě veliké zklamání. Očekával jsem něco víc. Přijde mi, že nám Postradatelní 3, došli svému jménu... Málo prostoru pro nějakou tu rvačku. V předchozích dílech toho bylo daleko víc. Mladý tým je naprosto nezajímavý.Nikdo z nich mi nepřišel natolik výrazný, aby mohli stát po boku Stallona,Stathama a dalších. Antonio Banderas byl super. Koneckonců, pár vtipných hlášek to bohužel nezachránilo.

FC Cuervos (2015) (seriál)

Zajímavý námět, ale mexičané to pojali až moc jako telenovelu. Škoda.

Filmy našeho dětství - Sám doma (2019) (epizoda)

Spousta informací o mém oblíbeném vánočním filmu. Mohli přidat více informací o dvojce, která je rovněž skvělá.

Fotograf (2015)

Příběh fotografa, erotomana- Jana Saudka. Tolik "ženskosti" jsem ve filmu snad ještě neviděl. Děj se celkem táhl, až na konec, ten hodně překvapil. Záběry z koncentračního táboru, i když Saudek přiznal že tam nebyl.. Proč to teda do toho scénáře psal?? Roden je profík a roli si evidentně užíval, od dějové linky jsem očekával víc. Za Rodena dvě.

Francie trnem v oku (2015)

Dokument plný kritiky a předsudků. Hlavně z pohledu USA. Zrovna od těch, kteří by si měli nejdřív zamést před vlastním prahem.

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Luxusní záležitost. Anglie dvacátá léta, špinavý Birmingham a rodina Shelby. Skvělé obsazení v čele s Murphym a Neilem posunula seriál na vyšší úroveň. Líbí semi, že se seriál točil kolem vojenských veteránů, kteří si z první světové války domů přivezli trauma z boje o život. Tím se totiž tento skvost liší od typických žánrovek. Po druhé sérii musím dát plný počet.