Elephant13

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 4.10.2019  23:53
    Joker (2019)

Na komentář se zatím nemůžu.. Třeba příště.

• 31.12.2018  09:58
    Kingdom (TV seriál) (2014)

Všechny série si udrželi vysokou úroveň, což se jen tak nevidí. Dějová linka je přehledná a nepředvídatelná. Hlavní hrdinové se zde prezentují skvělými výkony (i ty sportovními). Nejvíce bych vyzdvihl Jonathana Tuckera, který byl mimořádný ve všech epizodách. Silné drama ze sportovního prostředí, které se bude líbit nejen fanouškům MMA.

• 31.12.2018  09:51

Film podle mého gusta. Více než důstojné rozloučení s Jackmanem a Stewardem. Nejbrutálnější X ze všech.

• 31.12.2018  09:28
    Icarus (2017)

Pro ty co věří na ,,čistý" profesionální sport. Výborný dokument.

• 31.12.2018  08:49

Jedním slovem...KRÁSNÝ.

• 31.12.2018  08:45
    Beomjoidosi (2017)

To byl nářez. Od Hollywoodu vzdálen milión světelných let. Žádné připitomělé CGI a rvačky s rychlými střihy,aby se nám nikdo nezranil. Poctivá řežba (doslova), která mě nadchla. Hlavní hrdina je fackovací sympaťák.

• 31.12.2018  08:34

Film roku 2018. Když jsem odcházel z kina, byl jsem na měkko (což se mi moc nestává a taky proto píšu komentář s jistým časovým odstupem). Kapela Queen je legenda a jejich hudba je geniální. K tomu se netřeba vypisovat. Rami Malek byl fenomenální. S velkou nadsázkou můžu říct, že jsem byl na koncertu Live Aid. :)

• 31.12.2018  08:23
    UFC 202: Diaz vs. McGregor 2 (TV pořad) (2016)

Jeden z nejlepších zápasů, co jsem kdy viděl.

• 31.12.2018  07:40

Pokud milujete žánr drama, bude tento film právě pro vás. Kvalita ve všech ohledech. Plný počet.

• 29.10.2017  15:24

Skvělá hudba a ty záběry! Nemůžu jinak než za pět. Ovšem filmaři by jistě našli někoho lepšího než je Redford.

• 1.5.2016  23:07
    Teorie tygra (2016)

Hořkosladký - Přesně tímhle slovem lze definovat tento film. Inteligentní humor, skvělý scénář , postavy zahrány citlivě. Líbí se mi, že na jedné straně to úsměvná komedie, na druhé straně velice přemýšlivý film. Určitě není cíleno na diváky Kameňáků, Babovřesek či podobných tragédií české kinematografie. Není tomu co vytknout. Za mě pět hvězd.

• 3.3.2016  00:08
    Suburra (2015)

Stylová italská podívaná.

• 15.2.2016  00:19
    Deadpool (2016)

Zubaté varle, potomek znásilněného avokáda.. Totální pecka! Předčil má očekávání! Pravděpodobně nejlepší film od Marvel Comics ( nepočítám Spider-many s Tobeym, protože ten má pro mě sentimentální hodnotu). Doufám v pokračování.

• 14.2.2016  10:24

Působivé a i beze slov je to velice výřečné. Nenávist člověka pohltí a nakonec i zničí.

• 13.2.2016  10:50

Pravděpodobně nejlepší krátkometrážní film, který jsem kdy viděl. Tolik pozitivní energie. Život by byl k nevydržení bez úsměvu :-).

• 18.1.2016  19:21
    Gangy z Birminghamu (TV seriál) (2013)

Luxusní záležitost. Anglie dvacátá léta, špinavý Birmingham a rodina Shelby. Skvělé obsazení v čele s Murphym a Neilem posunula seriál na vyšší úroveň. Líbí semi, že se seriál točil kolem vojenských veteránů, kteří si z první světové války domů přivezli trauma z boje o život. Tím se totiž tento skvost liší od typických žánrovek. Po druhé sérii musím dát plný počet.

• 12.10.2015  02:29
    Pečovatel (2014)

Po severské kinematografii, která šplhá vzhůru se ozvala i Belgie a je to senzace. Temná atmosféra jde cítit celých 131 minut. Děj nijak moc nevygraduje v mohutnou akci (jako z Hollywoodské produkce), ale to vůbec nevadí. Dostáváme zde slušnou porci hereckých výkonů, sofistikovanost a především film pracuje s akcí velice citlivě (náhled skrz malou díru ve stropě), tudíž má fantazie mnoho prostoru. Prostě vynikající thriller na plný počet.

• 13.9.2015  17:05

Pro fanoušky Manchesteru United (vlastně i fotbalu) vidět tento film je to určitá povinnost.

• 13.9.2015  16:50

Komentář se vztahuje na celou trilogii: Jednoznačně nejlepší fantasy v historii kinematografie (literatury). Nemohu se ubránit superlativům. Bravurní mistrovské dílo, které určilo směr fantasy žánru ve všech ohledech. Nemá cenu vypisovat, jak jsou tyto filmy úžasné, protože to každý ví. Stejně jako: Jeden prsten vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny přivede, do temnoty sváže.

• 13.9.2015  16:41

S klidným srdcem můžu říct, že je to nejlepší film, který je zařazen do žánru komedie. Velice inteligentní humor spojený s citem herců, vykouzlil mimořádný film. Práce Ludvica Einaudiho zasluhuje uznání (soundtrack jsem poslouchal nesčetněkrát). Divákům, kterým není cizí empatie a trocha inteligence si tento film jistě oblíbí. Tvůrcům za tento film velice děkuji.

• 13.9.2015  16:24
    Jurský park (1993)

Dvěma slovy: ,, Srdeční záležitost!". Spielber stvořil něco neobvyklého( a to zároveň točil Schindleruv seznam, který taky považuji za jeden z nejlepších filmů). Velkolepé dílo, které ovlivnilo masy lidí. Všichni chtěli být najednou archeologové (včetně mě a to mi bylo asi 5, když jsem to poprvé viděl). Všechny aspekty filmu jsou na skvělé úrovni. Soundtrack, kamera, výprava, herci a nakonec hlavní motiv filmu- dinosauři. Jejich vizuální stránka předběhla dobu.

• 1.9.2015  13:55

Krásná animace, skvělý scénář. Prostý příběh, jenž dokazuje tvrzení: "I malý člověk je schopen zplodit dílo hodné Boha". Poetický, dojemný. Škoda, že většina lidí ani netuší, že něco tak geniálního existuje.

• 29.6.2015  22:26

Začal bych tím, že nejsem fanda hororového žánru. Ale se vší úctou, u tohoto filmu jsem se málem posral strachy! Podle skutečné události? To jako fakt? Nejdřív jsem viděl Annabelle, ale tu nelze srovnávat s tímto dílem, protože je slabá. V zajetí démonů je podle mého názoru jeden z TOP hororů, které kdy byly natočeny. Wane smekám!

• 26.4.2015  12:10

Jednoznačně nejlepší film z boxerského prostředí. Ano i Zuřící býk nebo Rocky mi přijdou slabší než tento film. Naprosto úžasné herecké výkony!! Silný příběh, který má všechny aspekty velkofilmu. "Potřebuju práci! Jak mám nakrmit svoje děti??!" Velice emotivní. Box je jakoby v pozadí, protože drsný život ve 30.letech byl tak trochu souboj každý den. Jednoznačně plný počet.

• 27.12.2014  02:02

Náhodně jsem na to narazil na ČT Sport a musím uznat, že jde o povedený počin mapující celou historii Dukly Praha. Tolik významných fotbalových osobností v čele s Josefem Masopustem. Žádný jiný klub v našich končinách se nemůže pochlubit tak kvalitním dokumentem, jako je právě tento kousek.

• 16.11.2014  12:07

Bál jsem se, že to bude až příliš depresivní, taky proto jsem se na tento film přemlouval podstatně dlouho. Musím však uznat, že jsem se dobře pobavil ( "přijíždí král": Z CESTY!, Proč mají židé zakázaný vstup do restaurace, překlad Německého vojáka) a zároveň jsem shlédl prvotřídní drama se špetkou romantiky. Roberto Benigni si za tento počin jednoznačně zasloužil Oscara.

• 15.8.2014  14:09

Božské dílo od Nolana! Nelze však hodnotit jako jednotlivý díl, nýbrž jako celou trilogii. Po Burtonovi a Schumacherovi to Nolan pojal trochu jinak..Trochu drsněji, klade velký důraz na to, že i samotný Batman má své hranice( jak fyzické tak psychické ). Co se castu týče, tak to nemohlo dopadnout lépe. Charismatický Bale coby Bruce Wayne obstál na jedničku. A co se týče záporáků? Cillian Murphy,Heath Ledger a Tom Hardy. Ti všichni byli výborní! K tomu přidejte M. Freemana, M.Caina,A. Eckharta, G. Oldmana, geniální soundtrack v podání H. Zimmera a co z toho? Jak už jsem psal...Božské dílo!

• 14.8.2014  22:37

Příjemný film podle skvělého románu od Jonase Jonassona. Takový Švédský stoletý Forrest Gump, akorát bez Amerického kýče. Dát si panáka se Stalinem? Vyhodit všechno do vzduchu? Zachránit Franca před jistou smrtí? Proč ne??! Když jste Allan Karlsson, můžete všechno.

• 14.8.2014  22:29
    71 (2014)

49KVIFF- Belfast na pokraji občanské války. Vojín Gary sám proti všem.Chaos, bezmoc a strach o vlastní život. To musíte vidět! Velice působivá vizuální stránka snímku mě překvapila. Brien O'Connell je talent. To už jsem věděl dávno, než jsem viděl tenhle film. Ten chlapec má budoucnost.

• 31.12.2018  09:43

Skvělé obsazení přebilo jednoduchý scénář a vznikl příjemný romantický film.

<< předchozí 1 2 3