Elephant13

Česko

3 body

1 2 3 následující >>
    • 11.4.2015  22:50
    Max Payne - Česká verze (amatérský film) (2011)

Dědek s pivem,fábií a debilním monologem!

• 7.4.2015  17:34

Je velká škoda, že se Wan nedržel prvního prohlášení, že jeho "FAF" bude reálnější než od Lina. Film jako celek působí jako taková slátanina rychle a zběsile, jak ho známe, trochu Matrixu a nesmrtelnosti. Musím uznat, že je to nejakčnější díl, který popírá veškeré zákony fyziky. Když tohle pomineme(je to přece točeno pro amíky...), je to celkem slušný film. Kamera je skvěle zvládnutá a akční scény jsou paráda. Trochu vadila přemrštěná stopáž. A rozloučení s Paulem? WOW! Něco takovýho jsem tedy nečekal. Možná jsem sentimentální, ale tohle mě uzemnilo. Celý kino brečelo...Závěr na mě udělal největší dojem, takže jen za Paula hvězda navíc.

• 4.4.2015  15:27

Vizualizace slušná, jako u prvního dílu, ale tentokrát to bylo slabý. Jak tu bylo nesčetněkrát napsáno: Jen kozy Evy Green si člověk zapamatuje, nic víc...

• 20.3.2015  07:47
    Kmeny - Hooligans (E02) (epizoda) (2015)

Tak jsem se těšil, protože Hooligans jsou zajímavá komunita. Čekal jsem rozhovory. Nejaké vysvětlení proč to ti lidé dělají , něco z historie atd. ale dočkal jsem se jenom 26ti minut bezvýznamného materiálu, kde se člověk dívá na bandu ožralých prasat a v podstatě se tam nic neděje. Na konec hodili pár videí rvaček, aby to mohli nazívat Hooligans, jelikož celý film byl o ULTRAS! Pan Volek to neskutečně zprasil! Nejspíš to bude nejhorší díl Kmenů.

• 27.12.2014  02:02

Náhodně jsem na to narazil na ČT Sport a musím uznat, že jde o povedený počin mapující celou historii Dukly Praha. Tolik významných fotbalových osobností v čele s Josefem Masopustem. Žádný jiný klub v našich končinách se nemůže pochlubit tak kvalitním dokumentem, jako je právě tento kousek.

• 17.12.2014  08:11

Tento komentář se vztahuje na celou trilogii Hobita. Peníze jsou krásná věc, proto se tvůrci rozhodli v podstatě krátký román rozkouskovat do tří dílů. To je taky důvod, proč se ve všech filmech setkáváme s prázdnými místy a s postavami, které tam nemají co dělat.(Tauriel, Legolas), ale já bych jim to nezazlíval. Na začátku jedničky jsem zatlačil nostalgickou slzu a celkem dobře jsem se bavil. Jasně, bylo to daleko pohádkovější než Pán Prstenů, kde lítají střeva. Co se týče druhého dílu, tak už byl o něco akčnější. Za co je třeba pochválit tvůrce byl Smaug. Ten se fakt povedl. Třetí díl je jen bitva, z těch 144 minut je více než 80% jen válka. Zachraňování jeden druhého na poslední chvíli se objevilo nesčetněkrát. Legolasův "Matrix" s kusy věže? To už bylo trochu moc. Poslední díl byl nejslabší. Hodnocení trilogie: ****

• 16.11.2014  12:07

Bál jsem se, že to bude až příliš depresivní, taky proto jsem se na tento film přemlouval podstatně dlouho. Musím však uznat, že jsem se dobře pobavil ( "přijíždí král": Z CESTY!, Proč mají židé zakázaný vstup do restaurace, překlad Německého vojáka) a zároveň jsem shlédl prvotřídní drama se špetkou romantiky. Roberto Benigni si za tento počin jednoznačně zasloužil Oscara.

• 16.11.2014  00:45
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Přes veškerou vážnost i sofistikovanost jsem vydržel pouhé dva díly. Úvodní znělka a celkový vizuál se mi velice zamlouval, ale k čemu to, když mě to nudilo po pár minutách. W. Harrelson mi tam vyloženě vadil, nelze však říct, jestli to bylo kvůli jeho hnusné(jižanské) angličtině. Za mě tři, jelikož jsem se kousal nudou.

• 8.11.2014  23:11
    Gotham (TV seriál) (2014)

Hodnoceno a komentováno po shlédnutí sedmi dílů: První (dejme tomu 4) díly mě bavili. Postupem času se ze seriálu stává monotónní a nudná záležitost, která tlačí na to, že malý klouček bude Batman a Gordon je drsňák se smyslem pro spravedlnost a uznejte, že Ben McKenzie není zrovna typ na drsňáka. Robin Taylor v celku dobře ustál roli Tučňáka. Dávám dvě, protože jsem ztratil veškerý zájem v dalším sledování tohoto seriálu.

• 8.11.2014  22:58

Skvělá ústřední dvojce Al Pacino a De Niro, těm není co vytknout. Val Kilmer v dobách, kdy ještě točil filmy taky dobré. Scénář,výprava,hudba byla super, ale akce?! Těžký luxus! Bankovní loupež a přestřelka v ulicích mě dostala, i přes ty všechny kvality nemohu dát plný počet, jelikož přemrštěná stopáž byla ubíjející.

• 26.10.2014  15:20

Svět je povrchní a vše je o penězích. Proto se mladý student ekonomie JW rozhodl vystupovat s maskou boháče. Elegantní obleky, párty spratků, co jim rodiče všechno koupí. Přes den však prodávání drog a taxikaření. Multikulturní Švédsko má problém s organizovaným zločinem.

• 6.10.2014  15:31
    Muž z oceli (2013)

Čekal jsem hodně kýčů, Amerického patriotismu a plno počítačových efektů. Vše jsem dostal! První půle byla hodně povedená, konečně jsme dostali odpověď na to, odkud se bere Supermanovo "SUPER" a rozkryla nám další nejasnosti. Scénář měl kvalitu, Henry Cavill nám ukázal, že nemá vycpaný oblek jako předchozí Brandon Routh. Musím uznat, že po tolika letech se Superman dočkal kvalitního filmu.

• 6.10.2014  15:20
    Equalizer (2014)

Silně mi to připomínalo Muže v ohni, ale s tomu nesahá tento film ani po paty. Denzel zahrál dobře, jako vždy. Jak film slibně začal, tak tragicky skončil. Závěrečná bitva v "OBI" mi přišla hodně uhozená, asi jako slow motion. Působilo to až moc lacině. Hlavní mafiánský boss se jmenoval Puškin..To se rovnou mohl jmenovat Tolstoj.

• 16.9.2014  18:16
    Inkognito (1995)

Co na to...Díky dobrému hodnocení jsem se tedy přemluvil. Samotné téma hooligans se mi líbí, protože již několik filmů s touto tématikou ukázalo, že z toho může být zajímavý film ( Ať už Hooligans(2005), Rise of the Footsoldier(2007) nebo Okolo futbola(2013) ). Co jsem nečekal bylo, že I.D. zdaleka nenaplnilo mé očekávání. Hlavní hrdina se změnil z kultivovaného policisty v magora s chůzí alá mistr světa, chlastá jedno pivo za druhým, zničí si manželství a připadá si jako bůh, když jeho IQ padá na bod mrazu ( možná ještě níž. Soudě podle konce filmu).

• 24.8.2014  12:19

Podivná desetiminutová, černobílá podívaná bez jediného slova, avšak vizuálně povedená. Některé záběry byly vážně profesionální. Akorát hlubší smysl mi nějak unikl.

• 21.8.2014  14:56
    Tyson (2008)

Upřímná zpověď jednoho z nejlepších boxerů v historii. Mluví o všem. O jeho dětství, prostitutkách, rozhazování peněz, náboženství. Až vás překvapí, jak citlivá osobnost to je.

• 15.8.2014  14:26

Pustit mi to před pár lety, tak křičím radostí, ale dnes je to spíše zbytečný film. To producenti chtěli vydělat majlant na jménu legendární počítačové hry. Hlavní hrdina působí spíš dětsky bez charakteru. I Dominic Cooper měl už lepší filmy. Makety drahých aut určitě nebyly zapotřebí. Mohli použít levnější modely, ale to je jen můj názor. Co se však upřít nedá je skutečnost, že Imogen Poots je kočka a závody byly celkem dobře zvládnuty.

• 15.8.2014  14:09

Božské dílo od Nolana! Nelze však hodnotit jako jednotlivý díl, nýbrž jako celou trilogii. Po Burtonovi a Schumacherovi to Nolan pojal trochu jinak..Trochu drsněji, klade velký důraz na to, že i samotný Batman má své hranice( jak fyzické tak psychické ). Co se castu týče, tak to nemohlo dopadnout lépe. Charismatický Bale coby Bruce Wayne obstál na jedničku. A co se týče záporáků? Cillian Murphy,Heath Ledger a Tom Hardy. Ti všichni byli výborní! K tomu přidejte M. Freemana, M.Caina,A. Eckharta, G. Oldmana, geniální soundtrack v podání H. Zimmera a co z toho? Jak už jsem psal...Božské dílo!

• 14.8.2014  22:46

Pro mě veliké zklamání. Očekával jsem něco víc. Přijde mi, že nám Postradatelní 3, došli svému jménu... Málo prostoru pro nějakou tu rvačku. V předchozích dílech toho bylo daleko víc. Mladý tým je naprosto nezajímavý.Nikdo z nich mi nepřišel natolik výrazný, aby mohli stát po boku Stallona,Stathama a dalších. Antonio Banderas byl super. Koneckonců, pár vtipných hlášek to bohužel nezachránilo.

• 14.8.2014  22:37

Příjemný film podle skvělého románu od Jonase Jonassona. Takový Švédský stoletý Forrest Gump, akorát bez Amerického kýče. Dát si panáka se Stalinem? Vyhodit všechno do vzduchu? Zachránit Franca před jistou smrtí? Proč ne??! Když jste Allan Karlsson, můžete všechno.

• 14.8.2014  22:29
    71 (2014)

49KVIFF- Belfast na pokraji občanské války. Vojín Gary sám proti všem.Chaos, bezmoc a strach o vlastní život. To musíte vidět! Velice působivá vizuální stránka snímku mě překvapila. Brien O'Connell je talent. To už jsem věděl dávno, než jsem viděl tenhle film. Ten chlapec má budoucnost.

1 2 3 následující >>