Gee.Rocks

Gee.Rocks


27 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 16.12.2011
  Att döda ett barn (2003)

  Muž je na cestě k oceánu. Dítě probíhá zahradou. Jejich cesty se skříží do čtyř minut. Jeden život se změní. Jeden skončí. Příběh je založen na novele švédského autora Stiga Dagermana.

  • 26.5.2011
  Chladnokrevný (2012)

  Film podle scénáře Zacha Deana pojednává o dvou zoufalých sourozencích (Eric Bana a Olivia Wilde) na útěku, kteří se střetnou s ustaraným ex-boxerem (Charlie Hunnam), jenž se zrovna vrací „z dovolené“.

  • 20.5.2011
  The Ledge (2011)

  Stojíte-li na římse, může jeden krok navždy změnit váš život. Ateista Gavin (Charlie Hunnam) se ocitne v boji mezi vlastní vůlí a svědomím. Aféra s manželkou (Liv Tyler) jeho věřícího souseda (Patrick Wilson) má pro něj zničující následky. Podvedený manžel Gavina vyláká na střechu výškové budovy a sdělí mu že má hodinu na to, aby si vybral mezi životem svým a životem jeho lásky. Bude schopen se rozhodnout bez víry v posmrtný život? Je na policejním důstojníkovi Hollisovi (Terrence Howard), aby zachránil životy obou, ale hodina se zdá být tak krátká.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace