Likvidátor (1996)

Bez Arnolda by tenhle film byl tak někde v páté lize.Jinak tenhle film za moc nestál.

Hospoda (1996) (seriál)

Čím víckrát jsem tenhle seriál viděl,tím víc se mi začíná líbit víc a víc.Některé díly jsou sice slabší,ale další jsou zase bez konkurence.Když vidím,co dneska běží za seriály,tak Hospoda se u mne pomalu ale jistě stává jedničkou.Je to samozřejmě i díky skvělému hereckému obsazení,které se už dneska málokde vidí.

Dovolená s Andělem (1952)

Celkem dobrá komedie,kde si myslím,že je to dáno plejádou našich výborných herců (Marvan,Kemr,Ráž,Vránová,Hlinomaz a další).Samozřejmě je i trochu poplatná době,ale myslím,že to nevadí.Nemůžeme se přece tvářit,že tady nic nebylo.protože jsme byli všichni proti komunistům.Film je sice trochu staromódní,ale je to rok 1952,tak se tomu nemůžeme divit.

Nepřítel před branami (2001)

Přistupoval jsem k tomuto filmu docela s nedůvěrou,protože vím jak američané točí filmy o ruské frontě.Ale tentokrát jsem byl v šoku,protože tenhle film se celkem povedl.Scény ze souboje Zajceva s Konigem jsou napínavé a reálné.A tak jsem dal čtyři body,přestože ve střední části jakoby film trochu ustrnul,ale naštěstí se brzy zase rozjel a držel mě v napětí až do konce.

Slunce, seno, erotika (1991)

Třetí a poslední díl komedie o Hošticích byla také na dobré úrovni.Ať už to byla Italská anabáze,kde přesně vidím české turisty ze všeho vyvalené (mimochodem já byl taky,když jsem tam byl poprvé) a hlavně závěr,kdy všechno nechají a udělají z Hoštic skanzen a družstevníci ještě nad tím jásají (já bych se asi styděl).Ale dohromady to dalo výbornou komedii.Na druhou stranu je dobře,že to byl poslední díl,protože jinak opravdu nevím,co by z toho vylezlo dál.Takhle má člověk celou trilogii jako na dlani a nezapomene se,když projíždí zastavit v Hošticích a pokochat se za plotem zámkem(je nepřístupný) a také ohyzdnými figurami herců v místním družstvu.Bylo mi smutno,když jsem viděl hroby na místním hřbitově,kde už odpočívá mnoho místních herců z trilogie a také můj oblíbený Michal Tučný.Ale návštěva Hoštic stála za to.

Dredd (2012)

Hodně slabý odvar Soudce Dredda se Silvestrem.Vypadá to,že jsou tam přimíchány ještě další filmy.Radši jsem po tom ani nepátral.Dvě hvězdičky dávám jenom kvůli předloze

Útěk z Východního Berlína (1962)

Naprosto nereálný film.Hromadný útěk davu lidí,pohraničníci tam hlídají a nic nevidí.Myslím,že to nebyli takoví blbci,jak je ukazuje film.Víc jak jednu hvězdu si to nezaslouží.

Olympic 50 let (2012) (koncert)

Olympic je moje krevní skupina tak asi 40 let,takže plný počet bodů