Pavelpi

okres Sokolov

<< předchozí 1 2 3
    • 23.7.2017  20:57
    Likvidátor (1996)

Bez Arnolda by tenhle film byl tak někde v páté lize.Jinak tenhle film za moc nestál.

• 25.11.2016  22:40
    Hospoda (TV seriál) (1996)

Čím víckrát jsem tenhle seriál viděl,tím víc se mi začíná líbit víc a víc.Některé díly jsou sice slabší,ale další jsou zase bez konkurence.Když vidím,co dneska běží za seriály,tak Hospoda se u mne pomalu ale jistě stává jedničkou.Je to samozřejmě i díky skvělému hereckému obsazení,které se už dneska málokde vidí.

• 15.11.2016  17:55

Průměrný film. Horší než jednička a o hodně lepší než trojka.Proto ta hvězdička

• 15.11.2016  17:49

Něco tak přiblblého jsem už dávno neviděl.Divím se hlavně Potměšilovi a Moravcovi,proč v tomhle díle vůbec hráli.Vždyť to bylo pod jejich úroveň.

• 15.11.2016  17:42

Celkem dobrá komedie,kde si myslím,že je to dáno plejádou našich výborných herců (Marvan,Kemr,Ráž,Vránová,Hlinomaz a další).Samozřejmě je i trochu poplatná době,ale myslím,že to nevadí.Nemůžeme se přece tvářit,že tady nic nebylo.protože jsme byli všichni proti komunistům.Film je sice trochu staromódní,ale je to rok 1952,tak se tomu nemůžeme divit.

• 29.9.2016  22:01

Přistupoval jsem k tomuto filmu docela s nedůvěrou,protože vím jak američané točí filmy o ruské frontě.Ale tentokrát jsem byl v šoku,protože tenhle film se celkem povedl.Scény ze souboje Zajceva s Konigem jsou napínavé a reálné.A tak jsem dal čtyři body,přestože ve střední části jakoby film trochu ustrnul,ale naštěstí se brzy zase rozjel a držel mě v napětí až do konce.

• 28.9.2016  22:46

Třetí a poslední díl komedie o Hošticích byla také na dobré úrovni.Ať už to byla Italská anabáze,kde přesně vidím české turisty ze všeho vyvalené (mimochodem já byl taky,když jsem tam byl poprvé) a hlavně závěr,kdy všechno nechají a udělají z Hoštic skanzen a družstevníci ještě nad tím jásají (já bych se asi styděl).Ale dohromady to dalo výbornou komedii.Na druhou stranu je dobře,že to byl poslední díl,protože jinak opravdu nevím,co by z toho vylezlo dál.Takhle má člověk celou trilogii jako na dlani a nezapomene se,když projíždí zastavit v Hošticích a pokochat se za plotem zámkem(je nepřístupný) a také ohyzdnými figurami herců v místním družstvu.Bylo mi smutno,když jsem viděl hroby na místním hřbitově,kde už odpočívá mnoho místních herců z trilogie a také můj oblíbený Michal Tučný.Ale návštěva Hoštic stála za to.

• 15.11.2013  22:38
    Dredd (2012)

Hodně slabý odvar Soudce Dredda se Silvestrem.Vypadá to,že jsou tam přimíchány ještě další filmy.Radši jsem po tom ani nepátral.Dvě hvězdičky dávám jenom kvůli předloze

• 9.11.2013  22:04

Naprosto nereálný film.Hromadný útěk davu lidí,pohraničníci tam hlídají a nic nevidí.Myslím,že to nebyli takoví blbci,jak je ukazuje film.Víc jak jednu hvězdu si to nezaslouží.

• 6.11.2013  19:47
    Olympic 50 let (koncert) (2012)

Olympic je moje krevní skupina tak asi 40 let,takže plný počet bodů

• 12.10.2013  23:04

Bezvadný film,skvělé obsazení,napínavý příběh.Nedá se hodnotit jinak,než plným počtem bodů

• 12.10.2013  23:00
    Zlá krev (TV seriál) (1986)

Další pokračování seriálu Sňatky z rozumu už sice spadlo do průměru,sle pořád je to lepší než seriály dnešní (Ulice,Ordinace atd.),ale můžu hodnotit pouze průměr.

• 12.10.2013  22:54

Film se mi hodně líbil a vracím se k němu,když chci vidět něco smutného.Tenhle příběh je opravdu smutný.Je otázka,co by setalo,kdyby Ulrika nálet přežila.Myslím,že by byla v dost velkém problému,kdyby potom žila v Čechách.Tam by se ukázalo,jaký je jejich vztah.Jinak ale velmi pěkné.

• 26.9.2013  21:45

Když jsem tenhle film viděl poprvé,zamiloval jsem si ho.Od té doby jsem ho viděl mnohokrát a líbí se mi pořád.Viděl jsem mnoho Funésových filmů,ale tenhle řadím mezi špičku.

• 24.9.2013  22:23

První film s V.Javorským,který jsem viděl:Moc se mi líbil i Petr Čepek.

• 25.8.2013  20:28
    Osudná smyčka (TV film) (1967)

Řekl bych normální průměr,kniha byla lepší

• 25.8.2013  20:25
    Okřídlená hřídel (TV film) (1987)

Zajímavá osobnost Viktora Kaplana,osudy jeho vynálezů a také přátelství s J.Slavíkem.Pěkně udělaná inscenace,která mě pobavila a zároveň jsem si uvědomil,že o našich vynálezcích je toho hodně málo natočeného,

• 11.9.2012  22:07
    Nástup (1952)

Léto 1945: první měsíce poválečného osidlování pohraničního městečka Grünbachu-Potočné.Ve srovnání s knihou není film to pravé,ale přesto ukazuje drsné vztahy,které vládly v pohraničí.Různorodost lidí v té době byla veliká:Němci,kteří čekají na odsun,dobrodruzi a tzv.zlatokopové,kteří mají zájem pouze o získání majetku a také obyčejní lidé,kteří šli do pohraničí za lepším životem.Proto hodnotím plným počtem bodů.Málokdo ví,že jako předlohu pro svou knihu použil Václav Řezáč městečko Pernštejn v Západních Čechách,kde dokonce existuje i vesnička Oudolíčko.

• 11.2.2012  18:38

Tendenční film,který ukazuje válku jako srandu pod vedením SSSR a to se mi nelíbí.Nepřátelé střílí jako o život a nic,ale naši vystřelí a zásah.Tohle neberu.Dvě hvězdičky jsou pouze za výkon Jiřího Sováka.

• 11.2.2012  18:29

Skvělé herecké obsazení,ale průměrný film,který se nepovedl.Kdyby to bylo označené jako komedie,tak bych to ještě bral.Ale tohle a krimi?To snad opravdu ne.

• 14.1.2012  00:01

Celkem zajímavý dokument o skryté první dámě Německa,doplněný o autentické filmové záběry Evy Braunové,které natočila v soukromí.I když mi není sympatická a její manžel už vůbec ne,musím dodat,že v dokumentu jsou i některé pasáže,které nutí diváka brát jí jako svedenou oběť diktátora.Ale protože je dokázáno,že se pro svou smrt rozhodla dobrovolně,líto mi jí není.

• 26.12.2011  01:07

V tomhle filmu mě vždycky dostane rodinná šermířská finta.Jinak si myslím,že film režiséra Karla Zemana je jako vždycky profesionálně udělaný.Trochu mi vadí rozvleklost v druhé půlce,ale výsledek je víc než dobrý.

• 26.12.2011  01:02

Moc hezky natočená komedie.Ukazuje velké rozdíly mezi městem a vesnicí v Itálii.Kdykoliv si vzpomenu na ranní hygienu a stříhání nehtů,musím se smát ( vždycky mě to dostane).

• 26.12.2011  00:55
    Bídníci (1958)

Podle mě nejlepší Bídníci,které jsem viděl.Ponurá atmosféra tehdejší doby a bídný život chudáků.Laskavý kněz a propuštěný trestanec.Bezvadný herecký výkon Jeana Gabina.Tohle všechno dělá z této verze nejlepší zpracovnání Bídníků,které znám.

• 26.12.2011  00:50

Tahle mayovka je podle mne dobře udělaná.Nemá slaboduché pasáže jako v pozdějších mayovkách,které byly už jen o komerci.Výkony herců v tomhle díle jsou na dobré úrovni.Je škoda,že tenhle díl byl v minulosti opomíjený a trochu v ústraní.

• 4.12.2011  19:04

Porovnejte si tenhle Silvestr s dnešními trapasy a uvidíte,co vám vyjde.

• 4.12.2011  19:00
    Nejmladší z rodu Hamrů (TV seriál) (1975)

Celkem dobrý seriál,který ukazuje vývoj vesnice v pohraničí,kdy chudáci najednou dostali majetek.Oproti dnešním seriálům předvádí celkem reálně osudy lidiček na venkově.Výborný herecký výkon předvedla Libuše Havelková.

• 13.8.2011  00:07

Celkem si myslím,že žádná sláva.Do původních francouzských kriminálek to má celkem dost daleko.Polovina filmu je celkem dobrá,ale pak už to jde z kopce.

• 13.8.2011  00:03

Podle mne pouze průměrná komedie.Jediný,kdo jí trochu oživil je Jiřina Jirásková.

• 13.8.2011  00:00

Knížka je knížka.To co předvádí film,to je zkrátka zoufalství a závěr,ten raději ani nekomentuji.Myslím,že autoři filmu knihu asi nečetli a herci také ne.

<< předchozí 1 2 3