Deadbeat (2014) (seriál)

Tyler Labine mi nevadí, ale pilot tohoto seriálu byl průser nad průsery. Amatérské, trapné, nezáživné. 10% [2. série BUDE]

Dominion (2014) (seriál)

Samotná Legie (filmová předloha) mě nezaujala a zde to bohužel není o nic lepší. První díl byl sice celkem akční a poměrně přehledně uvedl do děje "hledání vyvoleného, který spasí lidstvo nad nevraživými anděli" ... 2. díl už byl bohužel pouze nudnou konverzačkou. Andělé mě prostě a jednoduše netáhnou. 50% [skončil jsem po 2. epizodě]

Doupě (2014)

Dobrý, ale naprosto zbytečný remake - 100% přepis Okrsku 13, kde hraje dokonce i hlavního hrdinu stejný herec.

Enlisted (2014) (seriál)

O fous lepší než s totožně stavěnými hláškami Brooklyn Nine-Nine. Bohužel ne natolik, abych si pustil další epizodu. Za pilot, obsahující možná tak 3 vtipné situace a zbytek plácání, dávám 50% (nechci seriálu škodit, takže zaokrouhluji nahoru na 3*).

Ex Machina (2014)

Závěr to trošku zachránil, jinak až zbytečně unylé (ač šlo o inteligentní konverzačku).

Fargo (2014) (seriál)

Naprosto famózně pojatý seriál. Film neznám, bratry Coenovi nemusím. Pilot jsem si pustil kvůli M. Freemanovi a B. B. Thorntonovi, přičemž herci jsou po celou dobu naprosto úžasní (a to nemyslím jen ty 2 hlavní) a procházejí silným vývojem svých osobností (zejména tedy Freeman). Celé je to natočené pomalu, s rozvahou, zdravým nadhledem, velice černým humorem a nečekanými zvraty. Stačí si prostě zvyknout na dané tempo a styl a divák si může chrochtat blahem. Já si tedy chrochtal. 95% [2. série ani nebyla plánována, ale diskuse o jiném příběhu již probíhají]

Finding Carter (2014) (seriál)

Dramatický seriál stanice MTV pro (mladé) ženské publikum. Pilot stravitelný, postavy přijatelné, ale do budoucna si nedovedu představit děj nenudící mužské osazenstvo. Očividně půjde o opakovanou rozpolcenost Carter vůči své staré/nové rodině + neustálé řešení milostného trojúhelníku. 50% [skončil jsem po pilotu]

Fleming (2014) (seriál)

4-dílná minisérie zachycující život Iana Fleminga, tvůrce Jamese Bonda, během počátku 2. světové války. Umělecké životopisné dílo, kde mě po shlédnutí nenapadá, kdo by se do hlavní role hodil lépe než Dominic Cooper. 80% [2. série ani NEBYLA plánována]

Friends with Better Lives (2014) (seriál)

Jeden z těch lepších letošních sitcomů o partě složené z dlouhého vztahu, snoubenců, rozvedeného a nezadané. Bohužel americké diváky nezaujal, takže se se seriálem musíme poměrně brzy rozloučit. 70% [seriál bohužel ZRUŠEN]

Growing Up Fisher (2014) (seriál)

Komediální seriál o chlapci a jeho slepém otci, právníkovi, který se chová jako kdyby slepý nebyl. Vtipně podané, poměrně zajímavé i herecky, ale neudržitelné z pohledu zajímavosti zápletek a vtipnosti jednotlivých epizod, což ukázal už 2. díl. 60% [seriál ZRUŠEN]