R4D0

R4D0

Recenzent,Herný Analitik

<< předchozí 1 2 3 4
    • 13.7.2011  12:56

Posledná časť s rozsiahlej série v ktorej divák prežíva rozprávkovú atmosféru! *****

• 10.7.2011  10:19
    Forrest Gump (1994)

"Jak už jsem říkal. Krevety jsou plody moře. Můžeš je grilovat, vařit, smažit, píct, pražit, dělaj se jako kebab po kreolsku, krém z krevet, se smetanou, s majonézou, s olejem, krevety s ananasem, s citrónem, kokosem, na pepři, polívky, dušený krevety, saláty, s bramborama, do hamburgerů, do sendvičů. A to je asi tak všechno". Nádherný ľahky a voľný film ktorý nedpredvádza divákovy chaotické a pomotané scény, Forrest Gump je rozhodne iná liga a tak sa líši od ostatných filmov, zároveň sa jedná o jeden suvislý a dlhý príbeh ktorý zanechá na divákovy stopy porozumenia, ľútosti, no komediálne prvky nebudú výnimkou. "Jmenuju se Forrest Gump a říkají mi Forrest Gump." :-)

• 8.5.2011  10:20

Slabší priemer, nástroj ktorý je užitočný na zabitie voľného času v Nedeľu poobede. Prvý pocit bol prekvapujúci pretože od filmu som nikdy nečakal nič monumentálne, ale tak či tak som neuvidel nič veľkolepé čo by ma donútilo zhliadnuť ďalšie časti.

• 28.2.2011  10:22

Priznávam po zhliadnutý traileru som nemal také optimistické komentára na film. V kine som bol však prekvapený ale stále zastávam názor že to je robené pre keš

• 8.1.2011  10:50
    Aenigma (1987)

Aby som bol úprimný videl som len jeden film od Fulciho no v tom dokázal že aj lepšie sa dá previesť príbeh. Tu je presný opak nápad a námet perfektný no prevedenie a scény strašné, nie strašidelné. Sám si dávam zlatý metál zato že som sa dokázal pozerať na pár scen bez toho aby som sa nezasmial pretože nereálnosť a nelogickosť je až priveľmi vysoká. Herecké výkony nehodnotím pravda zostáva že na rok v ktorom je film natočený to zvládli herci viac menej dobre. Začínam chápať že Fulciho tvorbu si každý všimne. Aby som nebol zaujatý dávam pekné hodnotenie ;)

• 3.1.2011  10:27

Rozhodne pútavý "kamerový záznam" ktorý sme však mohli vidieť na pár rozdielov v predchádzajúcej časti mám dať väčšie hodnotenie? Nie budem úprimný!

• 13.11.2010  19:31
    Farmár hľadá ženu (TV pořad) (2010)

Ten tridsaťročný panic ma dojal k slzám

• 21.2.2010  07:53
    Avatar (2009)

Možno ma film nesklamal možno ma mierne sklamal pravdu povediac neviem to posúdiť pretože som od Avatara nič extrémne nečakal vedel som len že to bude sci-fi ktoré bude mať hlavu a pätu tj film ktorý ma chytí za srdce musím skonštatovať že Cameronová tvorba lepšie povedané kvalita v tomto svetle trošku klesla na nižšiu od prelomového Titanicu až po Avatar sa to dá krásne vidieť prekvapila ma dlžka filmu ktorá je dosť dá sa povedať že masívna a možno práve to nevytvára divákovy silný dojem s perfektného filmu obkukané scény a situácie my kazily atmosféru planéty "Pandora" a do toho obrovské kliše na záver kliše ktoré môže divák vidieť tam kde sa len pozrie takže pre mňa Avatar nieje vyslovene zlý snímok ale otrepané momenty kazia dobrý dojem a atmosféru ktorá mohla by zaručene kvalitná takže pokazím tradíciu uživateľov a dám priemerné hodnotenie,..

• 12.2.2010  14:22
    Aféry (TV seriál) (2010)

Konečne niečo na čo sa dá ako tak dosť dlhšie pozerať neznámy nový režisér dokázal to čo mnohý ostrielaný profíci na biednej Slovenskej scéne nedokážu,..Dokázal skomponovať mierne dramatický priebeh s komickými situáciamy ktoré vyznejú a ukážu tak pekne že aj vyberavý zasraný fajnšmeker nemá prečo dať odpad,..Ale inak dá sa nato pozerať spočiatku nesympatický Hruškovský sa my v úlohe právnika zdá sympatický až na niektoré herecké výkony ako sorry ale tie stoja fakt za hovno,..Ide zréjme o komparzistou ktorý hrajú v bábkových divadlách ale na placi to nevedia dať to fakt nie...Co dodať dám tri dosť som strhol za tie neherecké výkony ale aj za hluché miesta ktorých tam je dosť...

• 31.1.2010  11:13
    2012 (2009)

Emmerich dokázal že vie krásne spojiť alebo lepšie povedané "zmixovať" Akčný film s komickými prvkami,..No napriek tomu ma niečo teda prevažná časť do istej miery sklamala,..Zo začiatku mierne poučné rozprávanie o predpoklade o konci sveta a následné rýchle preskakovanie rokov nesympatický Cusack dokázal zahrať pravého amerického otecka žijúceho v rušnom veľkomeste no naopak niektoré teens prejavy retardovaného Jamesa boli pekne trápne,..Začiatok ma úprimne chytil za srdce hlavne prekrásnymi digitálnymi efektami ktoré boli striedané s do istej miery nudnou teoriou ale akonáhle sa všetky efekty skončili nastala pekná nuda ktorú s minutážou filmu naozaj nemusím teda niektoré komické situácie v apokaliptickej atmosfére boli podarené ale tých bolo len minimum,...Herecké výkony nekomentujem pretože niektoré boli slušné iné zase na hovno ale ako tak mám zhodnotiť celých 158 minút utrpenia dávam pekné tri,..(To nič nemení na veci,..Film ma mierne sklamal),../Ale len mierne/,...

• 29.1.2010  06:51

Tak ak mám povedať pravdu nečakal som to čo sa my predviedlo napokon film som nechcel pozerať vôbec pretože som si myslel že ide len o dalšiu detskú "hrdinovku", no ako tak som sa mýlil pretože film je skôr pre tých starších pretože príbeh ktorý je perfektne vyrozprávaný a celkovo spracovaný tak isto hlavný herec sa pekne hodil do úlohy batmana,..Akcia sa my celkovo páčila hoci niektoré scény boli dosť divné chvíľkovo som myslel že Batman sám seba strápňuje aký je neschopný,...Ale tak aj to sa stáva :-),..Nemám čo dodať celkovo film splnil moje očakávania môžem povedať že až nadpriemerne,..štyri...

• 5.1.2010  21:59

Myslím že mnohý sa nebudú svojím spôsobom zhodovať s názor ktorý tú prezentujem ja ale film ktorý som dopozeral bol unikátne masívny bol nádherný dlho som už nevidel tak dokonalé filmové dielo ako spomínaný film nádherná hudba ktorá dodávala filmu tu pravú atmosféru samozrejme nemôžem zabudnúť na dokonalé prostredie ostrova bez ktorého by film nemal to čo mal myslím že vo filme bolo dokonala vidieť ako Segal experimentoval s romantickým žánrom a kombinoval to s nádychom skvelej komédie áno potešili ma časté silné vtipné príhody ktoré boli zároveň nechutne romantické nemám rád romantické filmy ale toto bolo jedinečné dielo a Segal zrejme dobre vedel prečo vyberá tých hercov ktorých vybral,,,.jedným zhliadnutým filmu mi pribudli dvaja obľúbený herci a nový film do TOP 10 mojich obľúbených filmov a nemám čo dodať 5 (škoda že sa nedá dať viac),...

• 4.1.2010  23:18

Tak musím sa priznať že vôbec som nečakal to čo mi práve bolo sprostredkované myslel som si že film ktorý práve idem pozerať bude další podpriemer pri najlepšom priemer dosť som sa mýlil lebo začiatok už prezrádzal že sa jedná o niečo jedinečné na scéne začiatočný sound-track ktorý produkovali hudobný zamestnanci zo západu ma ničím nezaujal ale pri koncovej "nahánačke" bol vážne kvalitný. Slušný príbeh ktorý sa neskôr zamotával bol kvalitne od-prezentovaný tak isto aj výkony hercov ma oslovili ale tak či tak bolo tam dosť chýb ale nestoja za napísanie pre mňa silné 4*.

• 3.1.2010  20:59

Tak a práve som sa vrátil s kina v ktorom na plátne bežal "Nezvratný Osud 4". Myslím že som bol po skontrolovaný filmu tu na csfd prekvapený hodnoteniami ktoré si zaslúžil film od mnohých uživateľ-ov ktorý dávali obvzálšť malé hodnotenia ja dávam dosť veľké aj napriek tomu že druhé časti boli na vlas rovnaké. Bojíte sa duchov? Nepozerajte Kruh, Chcete vidieť dokonalé pasce? Pozrite si SAW, Chcete vidieť dokonale premyslené vraždy? Pozrite si Nezvratný osud. Ano myslím že Nezvratný osud založil dá sa povedať že fenomén ktorý je dokonalý film mal dokonalý čistý priebeh prekvapil som sa titulkom ktoré boli neuveriteľne nádherne spracované a taktiež jedenástim vraždám ktoré boli tak brutálne dokonca tak nechutné že som sa nemohol pozerať na (ne)jednu pasáž v ktorej figurovala nechutnosť. Ako som už povedal mnohý dali nízke hodnotenia pretože predchádzajúce časti boli rovnako spracované. Ja aj napriek tomu dávam masívne hodnotenie kľudne by som dal plný počet ale aj mne trošku prekážali kliše o ktorých bol vlastne celý film ale takto aspoň silné 4.

• 31.12.2009  17:01

Tak a mám prejdenú troj-hodinovú zelenú míľu ktorá bola dramatická plná krutých momentov plná zla a nespravodlivosti ktorá skončila kruto a nespravodlivo ale musím uznať že táto míľa bola neskutočne dobrá áno bola nádherná len škoda že nespravodlivá ale aj to patrí k všetkému trošku mi my s dobrého pocitu uberal fakt že koniec nebol až taký dojimavý nemám čo dodať silné štyri.

• 30.12.2009  21:48

Klasika železné postele, chodby ktoré ešte smrdia ešte po čerstvom útoku dezinfekčných prostriedkov konkrétne mazľavého mydla ktoré tak nerád mali ty ktorým sa do životného denníka pripísala povinná vojenská služba ako býva zvykom tak každý to bral na ľahkú váhu (ne)pravidelné dochádzky na ranný nástup alebo pokrčená rovnošata ktorá mala byť tak krásne rovná všetko toto sú spomienky staršej generácie na vojenskú službu možno presne takéto aspekty pekne vykresľuje i toto filmové dielo ktoré je ako inak s dielne českých autorov scenáristov a kameramanov pri pozeraní si často krát dávam otázku "naozaj to v tej dobe tak bolo?" ale asi áno pre každého jedného to v tej dobe nebolo med lízať ale s odstupom času sa na to množstvo všetkých situácii po-usmeje film bol na môj vkus možno príliš zbrklý a rýchly začalo to podivným budíkom a na to opätovným skokom s okna a od vtedy ide vo filme iba o to kto sa kam najrýchlejšie dostane jedná situácia za celý film teda pre mňa dosť málo tým chcem povedať že trošku ma to sklamalo ale i napriek tým všetkým záporom mal film kvalitné a hlavne vtipné scény na ktoré sa dá pozerať aj viac krát pekné štyri.

• 5.12.2009  22:11
    Šikulové (TV pořad) (2007)

Myslím že celkový "že vraj" pouční "že vraj" seriál predstavuje detičky ktoré robia s toaletného papiera domček pre psa,áno ide o iba o pokus o niečo pokus o niečo poučné a zároveň zábavné musím s poľutovaním skonštatovať že sa to ani s diaľky nevydarilo prečo? Preto že partiu dementov ktorý sú múdry ako týždeň pred výplatov naozaj nemusím možno spali na knihách alebo neviem ale každopádne dávam pekné hodnotenie silný ODPAD vedľajšieho produktu.

• 5.12.2009  09:19

Nebolo to zlé pekný dobrý polo-Vianočný film ktorý mi vytváral Vianočnú atmosféru už terz pred Vianocami na začiatku mi trošku pokazila náladu parta (na svoje pomery) dosť rozmaznaných výkalov ktorý boli chudobný ale napriek tomu posielali Santa Claus-ovi e-mail-y hrali na vreckovej PSP konzole hry opravovali motorku a k tomu chceli pod stromček x-box,v priebehu filmu sa deti tak povediac uvedomili a ako film naberal akčnejší nádych deti boli úplne pokojné (nešlo to tak aj na začiatku?),scenár bol pomerne zvládnutý celkovo film na mňa pôsobil pozitívnym dojmom čiže silné štyri.

• 4.12.2009  15:00
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Tak a teraz som urazil veľmi veľké spektrum ľudí možno aj Priateľov tých s ktorými sa denne stretávam ale ja asi za to nemôžem zakaždým ked seriál beží v televízii mám taký divný pocit aj si sadnem a pozerám sa na to ale nič vôbec nieč mi to nehovorí nič mi nehovoria pre mňa plytké a suché vtipy nič mi nehovorí scenár nič mi nehovorí samotný seriál a pravdu povediac nečakal som že spomínaný seriál bude mať také veľké percentuálne množstvo azda možno len kultúra v ktorej žijú hlavné postavy mi je sympatická pretože Ameriku a hlavne New York mám rád ako samotný celok ale inak nič teda až na pár výnimočných scén.

• 4.12.2009  14:04

Nie, nie nebol to vôbec zlý snímok ale nemôžem ani s ďaleka povedať že film je kultové dielo zase film bol miestami pekný ale miestami dá sa povedať aj pekne trápny a šedý teda možno trápny pre určitú skupinu ľudí dole v prvých radoch sa malé deti smiali na každej scéne ktorá nám starším možno nepripadala vôbec ale vôbec smiešna kto vie za tým všetkým možno stojí vývoj človeka každopádne hodnotím a komentujem za seba a chcel by som pripomenúť dosť výrazný nedostatok samé pády, skoky, rôzne preskoky s jednej kryhy na druhú mi nevytvárali veľmi silný dojem áno vtedy som si povedal že film je celkom isto určený pre tých mladších cinefilov pretože zatiaľ s každým novím animákom som bol ako tak spokojný čo ma prekvapilo nie teda príjemne bol veľmi dlhý koniec tím chcem povedať že koniec mal veľa koncov a napätý a možno aj príliš romantický teda na môj vkus pretože som radšej za upálenie Pichlerovej ako za podporu filmov ale každopádne sa jedná o priemerný béčkový animák s detským koncom.

• 3.12.2009  19:25
    Happy Tree Friends (TV seriál) (2006)

Konečne niečo dobré teda nie že na filmovom plátne je všetko zlé ale tie Dobšinského bludy vážne nemusím ale toto tak to je pecka určite výtvor ktorý nie je určite určený pre celú rodinu teda podľa toho v akých pomeroch žije rodina a myslím si že seriál nie je určený pre deti teda pokiaľ rodičia nechcú aby ich synáčik naháňal rotačným gulometom áno môže to mať bez problémov takéto vedľajšie následky alebo lepšie povedané vedľajšie účinky ale určite perfektné scény ktoré sa cenia a hlavne netradičné lebo neviem v akom animáku uvidím odseknutie polovice tváre sposobené kapotou auta,čo dodať perfektný výtvor.

• 3.12.2009  18:42
    Sabrina - mladá čarodějnice (TV seriál) (1996)

Možno budem krutý možno sa niekoho nie,akým spôsobom dotknem ale neviem Sabrina ktorá má čierneho hovoriaceho kocúra ktorý navyše vyzerá ako lacná hračka zo supermarketu Sabrina ktorá ma čary a kúzla na úrovni mladého Pottera v prvom ročníku a proste Sabrina ktorá je Americká trápna teens pokazená Americkou mládežou tak to je už trošku priveľa aj na mňa,absencia scenáru je podľa mňa v každej časti rovnaká a dá sa povedať že v každej časti je aj absencia hereckého výkonu,čo mi ešte prekážalo? Dlhé súvetie ktoré doslova "vypľuje" nejedná postava seriálu a do (ne)konečna sa na tom smejú proste trápne deti nemám čo dodať asi len toľko že jednu hviezdičku dávam za plyšového kocúra ktorý ma pobavil pri vykrúcaný hlavy o 360 stupňov.

• 2.12.2009  19:05
    Věda je zábava (TV seriál) (2004)

Veda je zábava áno veda typu "voda sa vyparuje" nie je to zábava v tom prípade že sa vyparuje vzácny nápoj ako napríklad Topvar atd. Ale to som odbočil od témy chcel by som pripomenúť že je dokonale vidieť že seriál je s Austrálie rozmaznané detičky ktoré sa učia ešte aj s hlavou v záchodovej mise robia vášnivé pokusy ktorý daľší bifľošuk kameruje na kameru myslím že pokusy ktoré sú tam od-prezentované sú absolutne jasné a zbytočné myslím že nič extra,no nemám čo dodať asi len toľko že seriál ma zaujal len s časti len niektoré pasáže ma bavia ale to je len výnimočné...

• 2.12.2009  17:33
    Postav dom, zasaď strom (TV pořad) (2008)

Tradícia sa nezaprie ehm tradícia verejno-právnych televízii. Ale v čom spočíva význam tradície? Vyhadzovať peniaze s okna akým spôsobom? Točiť nezmyselné televízne "dristy". Myslím že obsahy ktoré sa v relácii nachádzajú sú tak primitívne a divné že by sa mali prestať zverejnovať teda ak vás zaujíma že zemiakové placky sa vyrábajú so zemiakov teda informácie na spôsob "Ryba pláva vo vode" myslím že reláciu pozerá len určitá skupina ľudí nezabúdame na šarmantnú dvojicu moderátorov slovíčko šarmantnú by som musel dať do veľkých úvodzoviek pochopiteľne ale pretože neskúsení moderátori to nie je nič pozitívne pre divákov ale myslím že Kika je len s čistej protekcie ale v každom prípade slabá jedna.

• 1.12.2009  18:13

Film ktorý ma doslova očaril každým efektom film ktorý doslova dá sa povedať "puká" pod náporom toľkej perfektnej atmosféry síce nasledujúce tvrdenia som z-analizoval ked som mal sedem rokov ale na tom nič nemení pretože ked sa na to pozerám s odstupom času stále to je pravda a myslím že stará klasika zostane klasikou stále,dokonca aj efekty by som nazval klasické a samozréjme perfektné a vážne prepracované každopádne je vidieť že autori si dali námahu a rozpočet v ktorom dominujú zaujimavé čísla nebol na škodu taktiež samostatná perfektná akcia,a triky divákovi zaručujú za-isto perfektnú akciu,takže dávam klobúk dolu pred týmto filmom a sním pravdaže dávam aj pekných päť...

• 1.12.2009  18:10
    Zvířecí rekordmani (TV seriál) (2002)

Mám snáď písať fakt že dokument sa perfektne vydaril? Asi nie každopádne s môjho hľadiska má u mňa dokument čistých päť hviezd prečo? Jedinečné kvalitné spracovanie, originálne príklady vyriešené počítačovou grafikou, a samotné fakty všetko ide ruka v ruke a je len radosť sa pozerať na každý diel i keď by som privítal aj viac dielov...Ale ako som už povedal bez akých koľvek zábran a úvah pekných päť.

• 12.11.2009  18:10
    Mrtvý sníh (2009)

Dá sa to vôbec nazvať hororom? Dá sa to vôbec nazvať komédiou? Možno sa to dá nazvať "slabý odvar béčkového mišungu" prečo? Začiatok dobrý klasika partia študentou sa vyberie na hory áno možno keby si zo sebou zoberú video-kameru tak možno by vznikol "remake" filmu záhada Blair Witch ale každopádne by to bola nenormálna sračka,prečo? Dalšia nezmyselná otázka na ktorú odpovie aj negramotný Branislav Mojsej pod vplyvom omámnych a psychotropnych látok ale to som odbočil od témy vrátme sa k prudko položenej otázke takže ešte raz "Prečo by vznikol remake filmu Záhada Blair Witch" Odpoved znie dlhé pátranie po "strašidle" a nakoniec nič s toho čo s toho vyplýva? Pred pozeraním filmu sa pohodlne usadte zakrite sa dekou alebo iním prikrívadlom a nech vám kamarát alebo priateľ odstopuje čas ktorý vám stačil na zaspatie čas bude naozaj prekavapujúci a kuriozny...

• 9.11.2009  19:29
    7EDEM s r. o. (TV pořad) (2001)

Nechápem naozaj nechápem čo je smiešne na výrokoch ktoré tam vydajú zo seba viacerý ludia a další sa smejú pol hodinu ako nepríčetný ;)

• 9.11.2009  19:26
    Mojsejovci (TV pořad) (2005)

Mojsejovci sú bez debaty negramotný dementi to ani pripomínať snád nemusím ale na pobavenie má táto reality-show niečo do seba;))

• 9.11.2009  19:22
    Nevesta pre milionára (TV pořad) (2006)

X trápnych škaredých dievčat teda aspoň si myslím že dievčat lebo výzorom sa podobajú na dedinské hermafrodity ktoré sa zrejme pchajú honizíkovi do zadnice a on ich pekne jednu po druhej odpaluje možno to sa my jediné páčilo ale vcelku sranda sa pozerať na výraz "dievčat" ktoré čakajú,čakajú čakajú a zrazu Honzik povie bolo my potešením ale nie ste môj typ...

<< předchozí 1 2 3 4