SRK

SRK

okres Žiar nad Hronom

• 17.10.2019  09:06
    Joker (2019)

Všetci dávajú pozitivné komentáre, no budem trochu iný. V dnešnej dobe človek môže byť iný. Herecký výkon hlavnej postavy bol perfektný, ale film sám o sebe bol maximálne slabý a chabý. Prehnané reklamy a recenzie na tento film z neho "SPRAVILI" dobrý film, no ten film sa nestal dobrým filmom kvôli tomu aký je ale kvôli nesprávnym recenziám pár zaujatých ľudí. Nechápem ako môže mať aj tu na csfd.cz tak vysoké hodnotenie. Druhý krát by som tam už nešiel. V celej kinosále ľudia pozerali na hodinky a nudili sa... aj keď prišlo okolo 70 - 100 ľudí.

• 10.9.2019  14:31

Kamera a hudba 100%, z tohto som mal zážitok. Nepochopím ale, ako sa v kine dokáže niekto smiať na veciach, ktoré sú prirodzené a nie sú smiešne. Príde mi to ako keby IQ mali nižšie ako som bol zvyknutý a nižšie ako majú kamaráti atď. Naučil som sa ako opraviť pinčla, trochu mi vadilo, že Marek Slobodník bol na 90% záberoch a ostatní boli len tak doplnkovo pomimo, mohlo to byť trochu inak. Tiež je škoda, že síce tam boli dialógy s miestnymi ale chýbalo mi trochu viac konverzácie (aj keď jazyk neovládam, ale gestá vedia ukázať) aj s detmi atď. Samozrejme ukážka tvrdej Africkej biedy a prírody bola predvedená tiež geniálne rovnako ako kamera a hudba, ale aj tak si nemôžem pomôcť a filmu musím dať ***/5. Myslím, že sme pretrabantení, a chcelo by to už trochu iný koncept. Tak či tak, bol som v kine, chalanom želám veľa úspechov, s Marekom a Marekom sa sem tam stretnem a viem že sú fajn, takže nech sa darí filmu aj vám :) a DVD si tiež kúpim ale názor na hodnotenie nezmením.

• 25.4.2019  08:06

Filmy s trabantami ako Afrika a Južná Amerika boli perfektné! Austrália ma mierne nudila, veľmi mi chýbal VO FILME úvod, CZ a SK byrokracia na úradoch a odchod. Síce dali to do seriálu, ale kto nesleduje seriál, len filmy tak nevie. Tento istý prvok mi chýbal v Ceste Domov. Film bez úvodu? Žiadny úvod, len zrazu sme v indií (mal som šťastie že som bol aj na Marekovej aj Danovej prednáške, to ale neospravedlnuje). Absencia komentárov komentátora tiež nepridáva na pozitívnom hodnotení. Rovnako informácie o tom, kde sa nachádzate? Vo filme mi veľmi chýbala mapa, vzdelávanie trochu v akej krajine ste, čo sa tam deje? Nemôžu totiž všetci chodiť na Vaše prednášky :( Chápem, že keď sa na niečom pracuje už roky, tak pomaly sa vytrácajú nejaké veci, ktoré robili prvé filmy výbornými, no je to na škodu. Jediná vymakaná vec pre mňa, bolo ukončenie filmu a prekročenie Ukrajinsko-Slovenskej hranice, tú HUDBU CHCEM! Shazam mi to nenašiel :D záver filmu bol epický, naozaj to sa musí nechať. Patrí Vám jedno veľké ĎAKUJEM! Užil som si film, ale chýbali mi tam nejaké prvky.

• 24.10.2018  07:28
    Halloween (2018)

Prosím Vás, povedzte mi ako dokážete takejto hl*posti dať toľko percent a také hodnotenie? Béčkový film, ktorý je maximálne predvídateľný bez žiadneho napätia. Filmových klišé tam je viac než dosť. Prvá polhodina filmu bola super a myslel som si že to bude niečo výborné, no potom to začalo a ja som pochopil, že to si asi z diváka robia srandu. Dať tomuto filmu plný počet hviezdičiek len preto že to je séria Halloween? Nebláznite, ani Star Wars nehodnotíte rovnako výborne ani LOTR a ostatné filmy. U mňa takmer odpad ale aspoň jednu hviezdičku za tú prvú polhodinu filmu.

• 31.10.2017  19:45
    Jigsaw (2017)

Až taký prevrat ako sem píše väčšina prispievateľov to nie je. Klasika, ktorá je vysvetlená v jednom diely, aj keď na pokračovanie, určite to netreba prechváliť, lebo od starej klasiky sa to trochu líši. Prekvapenie sa samozrejme koná.

• 14.6.2017  08:37
    Wonder Woman (2017)

Film ma zaujal jedine efektami, keby sa z filmu dalo preč aj 70 minút tak by mu to neuškodilo, síce ukázať pôvod Wonder Woman sa podarilo, kým neprišla nejaká akcia vo filme som sa veľmi nudil v kine.

• 12.2.2017  00:08

Film bol slabší, ako predchádzajúce diely, ale mal čo to do seba. Koniec opäť otvorený čo ma na jednej strane potešilo, ale aj sklamalo. Potešilo, lebo ešte niečo môže byť. Sklamalo, lebo už som chcel aby to skončilo. Do kina sa oplatí, ale tmavé scény prevyšovali svetlé, čo nebolo fajn. Inak 4/5

• 30.9.2016  07:48

Film som videl v kine 29.09.2016. Nejako ma nenadchol, ale ani neurazil. Oddychovka po práci, ale aby som filmu dal viac ako 3*? Nehrozí. Herci fajn, príbeh fajn, ale bol to absolútne pokojný film, ktorý stačí raz vidieť, aj to len ak sa veľmi nudíte.

• 22.6.2016  09:32

Nie som hráčom Warcraftu ani som ho nikdy v živote nehral. Nečítal som ani jednu knihu Warcraft iba som videl obal z knihy. Mám rád fantasy, sci-fi a mágiu vo filmoch. Ale to čo predviedol tento film bolo trochu sklamanie. Tie 3 hviezdičky som dal kvôli tomu že sa mi páčili kostýmy, páčila sa mi hudba a špeciálne efekty mágov. Príbeh bol biblický a na jedno kopyto, dalo sa predvídať.

• 14.3.2016  07:34

Od filmu som čakal málo, podľa traileru slabšie grafické spracovanie a oničom príbeh. Opak bol ale pravdou v mojom prípade. Film milo prekvapil a grafika tiež. Hudba bola spracovaná výborne. Odporúčam, aj keď jednoduchší film, ale veľmi dobré pozreanie, tie dve hodiny som sa vôbec nenudil.

• 19.6.2015  12:06

Jurský park I., II. aj III. sa mi páčili. V Jurskom svete som bol trailerom prekvapený, že park konečne otvorili bol som zvedavý čo to bude zač. Pre mna osobne myšlienka otvorenia parku super ale film nuda, to isté čo v predchádzajúcom, príchod na ostrov, deti, dinosaurus, zabíjanie, opustenie ostrova. Sklamanie.

• 27.9.2012  21:37
    Revoluce (TV seriál) (2012)

Pilotný diel ku koncu dobrý, no druhý diel velmi vynikajúci! Uvidíme ako sa to rozbehne, každopádne seriál si ma získal.

• 20.9.2012  01:06

Američania sa museli ukázať... Jednu loďou zničiť 3 vesmírne "plavidlá" ktoré sú technicky a nvm ako na lepšej úrovni, to je také americké. Oživiť na poslednú chvílu loď z Pearl Harbor pod názvom Missouri je tiež americké, navyše s veteránmi a ich starými vtipmi...

• 23.7.2012  22:10

Dúfam že tretie pokračovanie bude lepšie ako toto druhé, škoda že sa to takto pokašlalo. Dlho nudný začiatok a vyriešenie problémov nebolo tiež najlepšie porobené. Na pár veciach sa tam dalo kvalitne zasmiať ale inak horšie ako prvý diel.