Afrikou na pionýru (2019)

Kamera a hudba 100%, z tohto som mal zážitok. Nepochopím ale, ako sa v kine dokáže niekto smiať na veciach, ktoré sú prirodzené a nie sú smiešne. Príde mi to ako keby IQ mali nižšie ako som bol zvyknutý a nižšie ako majú kamaráti atď. Naučil som sa ako opraviť pinčla, trochu mi vadilo, že Marek Slobodník bol na 90% záberoch a ostatní boli len tak doplnkovo pomimo, mohlo to byť trochu inak. Tiež je škoda, že síce tam boli dialógy s miestnymi ale chýbalo mi trochu viac konverzácie (aj keď jazyk neovládam, ale gestá vedia ukázať) aj s detmi atď. Samozrejme ukážka tvrdej Africkej biedy a prírody bola predvedená tiež geniálne rovnako ako kamera a hudba, ale aj tak si nemôžem pomôcť a filmu musím dať ***/5. Myslím, že sme pretrabantení, a chcelo by to už trochu iný koncept. Tak či tak, bol som v kine, chalanom želám veľa úspechov, s Marekom a Marekom sa sem tam stretnem a viem že sú fajn, takže nech sa darí filmu aj vám :) a DVD si tiež kúpim ale názor na hodnotenie nezmením.

Bitevní loď (2012)

Američania sa museli ukázať... Jednu loďou zničiť 3 vesmírne "plavidlá" ktoré sú technicky a nvm ako na lepšej úrovni, to je také americké. Oživiť na poslednú chvílu loď z Pearl Harbor pod názvom Missouri je tiež americké, navyše s veteránmi a ich starými vtipmi...

Bohové Egypta (2016)

Od filmu som čakal málo, podľa traileru slabšie grafické spracovanie a oničom príbeh. Opak bol ale pravdou v mojom prípade. Film milo prekvapil a grafika tiež. Hudba bola spracovaná výborne. Odporúčam, aj keď jednoduchší film, ale veľmi dobré pozreanie, tie dve hodiny som sa vôbec nenudil.

Halloween (2018)

Prosím Vás, povedzte mi ako dokážete takejto hl*posti dať toľko percent a také hodnotenie? Béčkový film, ktorý je maximálne predvídateľný bez žiadneho napätia. Filmových klišé tam je viac než dosť. Prvá polhodina filmu bola super a myslel som si že to bude niečo výborné, no potom to začalo a ja som pochopil, že to si asi z diváka robia srandu. Dať tomuto filmu plný počet hviezdičiek len preto že to je séria Halloween? Nebláznite, ani Star Wars nehodnotíte rovnako výborne ani LOTR a ostatné filmy. U mňa takmer odpad ale aspoň jednu hviezdičku za tú prvú polhodinu filmu.

Jigsaw (2017)

Až taký prevrat ako sem píše väčšina prispievateľov to nie je. Klasika, ktorá je vysvetlená v jednom diely, aj keď na pokračovanie, určite to netreba prechváliť, lebo od starej klasiky sa to trochu líši. Prekvapenie sa samozrejme koná.

Joker (2019)

Všetci dávajú pozitivné komentáre, no budem trochu iný. V dnešnej dobe človek môže byť iný. Herecký výkon hlavnej postavy bol perfektný, ale film sám o sebe bol maximálne slabý a chabý. Prehnané reklamy a recenzie na tento film z neho "SPRAVILI" dobrý film, no ten film sa nestal dobrým filmom kvôli tomu aký je ale kvôli nesprávnym recenziám pár zaujatých ľudí. Nechápem ako môže mať aj tu na csfd.cz tak vysoké hodnotenie. Druhý krát by som tam už nešiel. V celej kinosále ľudia pozerali na hodinky a nudili sa... aj keď prišlo okolo 70 - 100 ľudí.

Jurský svět (2015)

Jurský park I., II. aj III. sa mi páčili. V Jurskom svete som bol trailerom prekvapený, že park konečne otvorili bol som zvedavý čo to bude zač. Pre mna osobne myšlienka otvorenia parku super ale film nuda, to isté čo v predchádzajúcom, príchod na ostrov, deti, dinosaurus, zabíjanie, opustenie ostrova. Sklamanie.

Meky (2020)

2/5 stačí. Natočiť film, kde "dajú dole" Lehotského a Lučeniča (on sa síce sám), a nechať to bez obhajoby a nejakého diplomatickejšieho vyjadrenia? Príde mi to ako úbohosť. Film som najskôr sledoval s nadhladom, aby som nekukal stále na hodinky, ale po 45 min sa to už nedalo. Typický slovenský dokument, na štýl všetkých, ktoré sa točia o politikoch. Na rovnakú nôtu... Takže nuda. Sorry no.

Pařba v Bangkoku (2011)

Dúfam že tretie pokračovanie bude lepšie ako toto druhé, škoda že sa to takto pokašlalo. Dlho nudný začiatok a vyriešenie problémov nebolo tiež najlepšie porobené. Na pár veciach sa tam dalo kvalitne zasmiať ale inak horšie ako prvý diel.

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Film bol slabší, ako predchádzajúce diely, ale mal čo to do seba. Koniec opäť otvorený čo ma na jednej strane potešilo, ale aj sklamalo. Potešilo, lebo ešte niečo môže byť. Sklamalo, lebo už som chcel aby to skončilo. Do kina sa oplatí, ale tmavé scény prevyšovali svetlé, čo nebolo fajn. Inak 4/5