cotti

Tomáš Kotas

Česko

• 19.5.2017  22:28
    Loin (2001)

Nemůžu si pomoct, ale je to nesnesitelně nudné. To se u filmů nedá odpustit.

• 6.12.2015  23:47
    Everest (2015)

Záběry hezký (to ale každý BBC dokument hravě překoná), ale jinak debilní film. Nikomu nefandíte, zvlášť ne horskému vůdci, který jednomu blbečkovi pomáhá dokázat nemožné, Beck ze sebe udělá totálního mrzáka...aspoň že Anatolij někomu pomohl...dojemné scény milionkrát viděné...horolezci jsou ještě blbější, avšak samostatnější (a o to sobě nebezpečnější) než sportovci, masové výstupy ohavná věc - dávaj leda hovadskou práci šerpům...ubohé peníze za hovadsky nebezpečnou práci

• 30.5.2015  01:55
    Ninja (2009)

demence, všechno tu už tisíckrát bylo a v lepším provedení.

• 15.4.2014  22:12

Docela jsem váhal jestli 3* nebo 4*, ale z obsazení mi kápnul do noty jen Ed Harris. Casey Affleck se mi zdá naprosto nezajímavý, a to mi u hlavní role přijde dost zásadní nedostatek....Určitě to je nadprůměrný film, ale taky překombinovaný.

• 11.4.2014  22:38

po všech stránkách čistý průměr. 50%

• 17.3.2014  00:49
    Father Ted (TV seriál) (1995)

Někdy mě tenhle seriál drtil vtipností (vstávání Dougala), někdy zase trapností (fotbalový zápas)...ale lepší než kdyby to bylo vtipný tak akorát....a proto hurá z extrému do extrému!!!!

• 17.3.2014  00:43

Při tomhle filmu jsem doslova trpěl jako zvíře (vcelku jsem ho nedal ani omylem), proklínal náhodu a byl nešťastný, že jsem se k němu vůbec dostal....následující 3 dny jsem se z toho těžce vzpamatovával...a pak se snažil zapomenout. ..S poslední větou Enšpígla se nedá nesouhlasit, jen tam dávam hvězdičky čtyři...a to se týrám skoro přemrštěně plánovitě! viděno a hlavně protrpěno 28.12.2008 ....z Catherine Keener se mi dělá doteď špatně, jen si na ni vzpomenout...

• 17.3.2014  00:21
    Terapie - Série 2 (série) (2013)

Jaký by byl Roden jako terapeut nevím, ale herec je to mimořádný i zde. Tereza V. (doteď jsem ji ignoroval) je úchvatná, ta druhá mě dost příjemně překvapila, jinak ji ani nemusím. Manželský pár opět pil krev, ale kolik takových mezi námi je? Milion?...Ornest sympaťák, ale jeho problémy mě zas tak nebraly...Bydžovská jako stará láska, hmmm, zajímavé.

• 17.3.2014  00:04
    Terapie - Série 1 (série) (2011)

Nepamatuju, kdy jsem si tak užil český seriál (vlastně mě ani žádný nenapadá, dívat se na něj v tv, wtf?!). Roden a Táňa radost sledovat, Hejlík mě taky bavil. Michaela D. jako "dětská" herečka nadprůměrná. Manželský pár mi pil krev, a proto bez plného počtu.

• 17.10.2013  22:33
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Pro mě má Breaking Bad jeden zásadní nedostatek: měl skončit 3. sérií. Co bylo potom, už mě jen otravovalo, jakýkoli humor v podstatě zmizel (až na možná (pro někoho) řeči kamarádů Jesseho) a o "genialitě" Waltera jsem měl dost vážné pochybnosti. Jeho žena byla nesnesitelná, zvlášť posledních cca 30 dílů, to je trochu příliš....takže 60%, víc ani náhodou. Kdybych hodnotil jen první 3 řady, dal bych 95%.

• 29.11.2011  18:26
    Camelot (TV seriál) (2011)

V posledním roce a půl jsem viděl necelých 20 seriálů(všechny jsem dokoukal), ale tenhle je zdaleka nejhorší. Vydržím hodně, někdy se dívám jen abych viděl jak ty absurdní scénáře skončí(Invasion, Heroes), ale tady mne to opravdu nezajímalo, takže 4 díly a víc fakt ne. Zkusil jsem to jen kvůli Evě Green, ale Artuše zkousnout nedokážu. Až na Lota a Uthera všichni nehorázní hošani. Je to statické jak televizní inscenace. Hudba ok, ale kvůli tomu se na seriály nedívám.

• 11.4.2011  23:00

Hayden je asi jediná herečka do 25ti, kterou jsem si fakt oblíbil. Škoda, že zde má tak málo prostoru, dívalo by se mi na to líp. Ken je pro mě nestravitelný. Co se týče žánru, je to hybrid, takže od všeho trochu- bohužel trochu málo na to, aby z toho byl dobrý film.50%

• 11.2.2011  23:23

Šíleně mě to nebavilo, ale protože jsem se doteď důsledně vyhýbal Woodymu a chtěl jsem vědět proč vlastně, tak jsem v rámci rozšiřování obzorů dotrpěl. Podle mě humor stárne ze všeho nejrychleji, takže komedie 39 let po svém vzniku těžko může, alespoň mě, výrazně pobavit. Z toho nejlepšího se stane v drtivé většině něco úsměvného. Ale výjimky jsou, např. Chaplin, Laurel a Hardy....chápu, že na svojí dobu to rozebíralo ožehavá témata, ale to mi zdaleka nestačí....ovečka byla fakt roztomilá, to jsem ani nevěděl, že takhle pěkný existujou....Woodyho italština taková nějak ostravsky kratka, ještěže takhle nemluvěj italové, to by mě nasrali.

• 29.1.2011  20:02

Hodnocení jistě dané také tím, že jsem těsně předtím dočetl knihu o stalinistickém Rusku, kde právě v r.38 vrcholil teror. Proto hlášky typu: Lide ruský, pojď na smrt se bít, vyvolávají pocit dávení, protože v Rusku nikdy žádná svobodná volba neexistovala....samozřejmě souboje jsou vtipné a jak se proboří minimálně 20 cm tlustý led také....Blalle má s tím Chaplinem rozhodně pravdu!

• 29.1.2011  19:43
    Tsotsi (2005)

Film z takového prostředí mohl být peckou, ale scénárista to podle mne naprosto nezvlád, hlavně na konci.

• 28.11.2010  22:28

Jeden z nejnudnějších filmů co jsem kdy viděl. A Naomi ani Edward to zachránit nedokázali, možná jen proto, že nepatří k mým favoritům....ty špičatý kopce lákaly k navštívení

• 26.11.2010  23:55

Kdyby v tom nehrál Owen, nevím, nevím...ale protože ho mám rád a Monicu taky(ale ještě radši, když mluví italsky), tak hodnotím spíš jen to, že jsem si užil oba, v pro mě netradičních rolích.70%

• 12.11.2010  19:57
    Oliver Twist (2005)

Dívat se na to dá hlavně kvůli kulisám, že by byl děj nějak napínavý, toho jsem si nevšiml. Oliver naprosto mdlý, Kingsley jako Fagin vynikal, a to i přesto, že jsem mu rozuměl tak každé 5. slovo...zkusím verzi z r.1948, snad nebude tak vyžehlená.

• 6.11.2010  23:33
    Sirotčinec (2007)

Nečekal jsem od toho nic, a tudíž mě to poměrně příjemně překvapilo. Jestli je to originální nebo ne, nedokážu jako člověk zhusta horrory ignorující posoudit.

• 6.11.2010  20:51

hodnocení v rámci žánru: slashery jsou jinak pro mě naprosto mimo, zvládám tak maximálně jeden za 5 let.

• 4.11.2010  22:41

Atmosféra Paříže báječná, ale jinak vůbec nic. Hlavní hrdina naprosto nezajímavý připitomělec, kterého měla sežrat prasata hned po narození. Bohužel než mu to došlo, musel jsem přečkat dvě hodiny.

• 2.11.2010  22:54

Těch 50 let trvalo dlouho, opravdu velmi dlouho...to se režisérovi povedlo rozhodně nejvíc.

• 30.10.2010  23:11

Jednu hvězdu za to, že jsem to neviděl v kině(a k tomu si můžu poblahopřát). Nejhorší ze všeho je hudba, než takováhle, to snad radši němý film.25%