Papekus

Pavel Klempa

okres Praha

<< předchozí 1 2 3
    • 20.11.2017  10:38

Šel jsem na to víceméně z povinnosti a byl jsem velice mile překvapen. Ale možná je to tím, že jsem předtím viděl Zashchitniki / Ochránci :-)

• 23.10.2017  09:10

Přesně taková blbost, jakou jsem čekal ... takže za mě spokojenost. Pro mě jasný návrat do dětských let, kdy jsme takové blbiny milovali.

• 19.1.2017  01:32
    Sherlock - Série 4 (série) (2017)

Sorry, ale poslední díl mě urážel ve všech směrech. Můj ""geniální" detektiv se chová jako debil .... jeho "všemi státními složkami" hlídaný bratr je je ještě větší jelito atd. Naprosto nechápu ...

• 6.9.2016  09:15
    Ben Hur (2016)

Sice jsem filmu dal 2hvězdy, ale tím že jsem na něm byl v 4DX, tak mě hodně bavil. Takže film za 2, sál za 5 :)

• 9.8.2016  10:26

Sice mi občas hlavní hrdinové připomínali Pata a Mata, ale jinak super. Retro nálada na mě hodně působila.

• 26.7.2016  09:44

Musím se přidat k těm, kdo nechápou, proč je toto označeno jako komedie. Nezasmál jsem se ani jednou a to si myslím, že mám smysl pro humor dost zvrácený. Jinak film je to samozřejmě úžasný.

• 14.7.2016  23:16

Začátek a konec dobrý, střed byl hodně slabý a nudný. Měl jsem si nechat nějaký popcorn a bylo by to lepší :)

• 27.6.2016  10:23

Jsem v šoku, že toto má jen 59% (aktuálně), čekal jsem minimálně červenou kategorii. Za mě plný počet bodů, hodně mě to bavilo :) Ač tedy mám k přítomným herečkám trochu despekt, tak tady to zvládli na výbornou.

• 24.6.2016  09:24

Asi jsem z toho horka nějakej přešlej, ale po cca 30ti minutách filmu jsem už začal koukat na hodinky. Jedničku miluji, ale tato dvojka je pro mě taková nemastná, neslaná. Sice to všechno nádherně vypadá, herci se snaží, hudba bouří, ale ve výsledku je to takové nijaké. Takže popcorn jsem snědl, colu dopil a odškrtl si další film. Nic víc, nic míň

• 12.6.2016  14:14
    Zoolander No. 2 (2016)

Jednička mi přišla naprosto geniální, toto mi přijde naprosto strašné. Doufám, že to není tím, že jsem zestárl :)

• 22.4.2016  14:46

Na začátek uklidnění: Špatně vám nebude :). A teď vysvětlení: Hardcore Henry je totiž první film, který je celý natočen z prvního pohledu. A to u některých (zvlášťě starších) budilo obavy, zda se jim nebude v kině dělat špatně. Ale mohu vás uklidnit, je to v pohodě. Já si sice pár minut zvykal, ale pak mě tempo filmu totálně pohltilo. Na obrazovce se totiž pořád něco děje - a to hodně vtipně. Autoři si evidentně dali dost práce a když na chvíli skončí akce, tak do vás napálí nějakým vtípkem, nebo parodií. Vyplatí se tedy znát moderní počítačové hry. Bohužel toto tempo asi nejde udržet celých 90 minut a ke konci jsem měl pocit, že je to už moc nastavované. Za mě ale každopádně palec nahoru a rozhodně na to běžte ...

• 23.3.2016  23:52

Pro mě osobně trochu zklamání. Netuším proč je potřeba do všech komiksů poslední doby tahat nějaké vnitřní démony, artové scény atd. Ač se to dle komentářů kolem někomu líbilo, pro mě bylo prvních pár minut k nepřežití (tj. zabití rodičů). Dále už to tak strašné nebylo, ale zpomalených záběrů i tak bylo až moc. Update: po druhém shlédnutí o cca rok a půl později musím přidat dvě hvězdy. Asi jsem nebyl předtím v nějakém dobrém rozpoložení

• 21.1.2016  11:37

Ač jsem to nečekal, tak mě film hodně bavil. Celkem příjemné postavy, vizuálně zajímavé kulisy, ne-úplně blbý příběh ... až jsem sám byl překvapen, že se mi to tak líbí.

• 17.1.2016  15:47
    Elysium (2013)

Viděl jsem už 2x a pořád mě to baví. Zábavná akční scifi s úžasným záporákem :)

• 15.1.2016  22:07

Pěkné modelky + škaredý mode (potvrzeno kolegyní :)), nádherná auta a neuvěřitelná stupidita scénáře, který nutí inteligentně vypadající lidi dělat naprosté kraviny, jen aby se mohla rozjet další honička. Čím jsem starší, tím mi toto prostě vadí více a více.

• 14.1.2016  19:05

01/2016 - před chvílí jsem se na to podruhé podíval a musím řici, že jsem se snad bavil více než poprvé. Spousta gagů mi musela utéct, ale nyní mi to přijde rozhodně na pět hvězd.

• 10.1.2016  11:44

Za mě rozhodně "palec nahoru", úžasně jsem se bavil - až se lidi v metru divili, čemu se to směju :). Doporučuji ale původní znění, kdy hlas Draculy je naprosto úžasný a těšil jsem se na každou scénu s ním.

• 4.1.2016  09:11

Nečekal jsem moc a i tak jsem byl znechucen. Hitmana 47 jsem vždycky bral jako dokonalý stroj na zabíjení, který sází více na strategii a plánování než na šílené pobíhání a uhýbání před kulkama. Ale v tomto filmu je každý "hrdinův" úkryt prozrazen během pár hodin a veškerá strategie spočívá v tom, že "budou po mě střílet a já uhnu a zastřelím je". Přemýšlel jsem, zda by se mi takový film líbil, kdyby mi bylo 15 - a doufám, že tak blbej jsem nebyl nikdy :)

• 16.11.2015  11:33
    Spectre (2015)

Nějak jsem toto nepochopil. Bond pro mě byl drahá auta (jedno na pár minut), úžasné technické hračky (jedny hodinky) a sexy Bond girl (raději bez komentáře). Tento film není bondovka, spíše mi to připomíná bournovku.

• 2.11.2015  09:19
    Špión (2015)

Trapnost nad trapnost. Jediná hvězda je za výkon Stathama, kdy (kterému) jsem se opravdu zasmál.

• 7.10.2015  11:09
    Pixely (2015)

Začíná mi čím dál více vadit, že některé filmy jako celek prostě nedávají smysl .. ať již dějem, vývojem postav, stylem humoru atd. Na Pixely jsem se hodně těšil a teď se za to stydím

• 26.9.2015  14:14
    Soudný den (2008)

Když jsem to viděl poprvé, tak jsem byl spokojen. Teď po letech mám problém to dokoukat ... dříve mi asi logické kiksy ve filmech tolik nevadili, nebo už mi jen nestačí pohledná hrdinka :)

• 24.9.2015  07:03

Na tento styl humoru jsem už asi moc starej. Ve většině případů mi to spíše připadalo trapné než vtipné ..

• 21.9.2015  10:13
    Vetřelci (1986)

Takže poprvé jsem tento film viděl v kině a musím řici, že i po těch letech a po několikátém zkouknutí to na mě hodně fungovalo. Akorát jsem tedy ve svém starším věku více fandil Burkovi než Ripley :)

• 20.8.2015  09:04
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Je sice nefér hodnotit seriál po 10ti letech, ale ač jsem se opravdu snažil, tak jsem vydržel jen prvních sedm dílů první řady. Pak jsem to musel smazat: Nemám velké nároky a třeba takový Grimm se mi hodně líbil. Ale takto nesmyslné chování postav (teď mluvím hlavně o vedlejších postavách - tj. svědcích / obětech) jsem fakt nesnesl.

• 15.8.2015  12:02
    50/50 (2011)

Čekal jsem trochu odlehčenější zpracování, ale i tak se mi film hodně líbil. Začínám brát Levitta na milost :)

• 5.8.2015  11:42
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

Nějak si nedokážu vysvětlit, že mi tento seriál unikl a dozvěděl jsem se o něm až nyní. A během dvou dnů jsem dal všechny díly. První dva díly nic moc, pak přišla euforie a totální nadšení, poslední dva díly zase nic moc. Ve výsledku ale hodnotím jako jeden z nejpovedenějších českých seriálů za posledních pár let.

• 2.7.2015  11:56
    The Gambler (2014)

Osobně mám hodně rád "hráčské" filmy a tak jsem se těšil na dalšího geniálního hrdinu, který propracovaným systémem / geniálním podvodem připraví ostatní o jejich peníze. Místo toho jsem dostal - spoiler - loosera, který snad ani vyhrát nechce. Přišlo mi, že je nejšťastnější, když o vše přijde. Jestli bylo cílem filmu abych si rval vlasy zoufalstvím, tak účel splnil. Takže jediné, co ve mě film zanechal je jediná otázka - jak se mohl hlavní hrdina s takovým chováním dožít takového věku?

• 22.6.2015  12:49

Očekával jsem trochu něco jiného, ale výsledek mě příjemně překvapil. Tedy překvapil ve stylu "bavil jsem se", konec a rozuzlení jsem bohužel tak od půlky uhodl. Líbilo se mi postavení filmu na skutečnosti, že jen šílenec v 19tém století dokázal léčit šílence. :)

• 22.6.2015  12:45

Jeden z mých NEj filmů. Jediná má výtka je čistě soukromá .... při filmovém maratonu jsem u něj usnul (po 70ti hodinách), ale to je dané tím, že jsem jej viděl tolikrát.

<< předchozí 1 2 3