Foox

okres Praha
studentík

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 17.11.2017  11:05

Těžce neautentický pohled do obyčejného života neonacisty? Dost pochybuji. Samotný portrét "hrdiny" funguje pouze na základní úrovni, které představuje primitivní část národa a nabízí sebeuspokojující pocit nadřazenosti, eventuálně humor v duchu Výměny manželek, či Prostřena. Závěrečná katarze, ke které celý film směřuje, přináší maximálně stud a nenávist k režisérovi.

• 17.11.2017  10:54

Od puberty jsem se těšil na dvě věci, na první s.. ehm víte co, a až uvidím na pořádném plátně Batmana, Supermana, Wonder Woman, Aquamana, no prostě celou Justice League pohromadě! Přičemž dlouho mi přišlo nemyslitelné, že s těmito postavami a obrovskou zásobárnou originálních komiksů, může vzniknout něco takhle neuvěřitelně bezpohlavního. I když ironicky si na konci připadá člověk lehce zneužitý. Úplně bez vlastní tváře samozřejmě film není, Snyder jde cítit na zpomalovačky daleko, což by nevadilo. Jenže samotný děj, přestavení jednotlivých charakterů spolu s dalším wtf záporákem, či v poslední době oblíbenou "zlou" hmotou, viz Suicide Squad, X-Men: Apocalypse, Strážci Galaxie 2,...tvoří jednoduše další osobní útok na fanoušky.

• 9.3.2017  18:06

Těžko hledat průměrnější film, vše přesně podle instantního návodu ani na chvíli nevybočí do zajímavějších končin. Jen díky dobrému a sympatickému obsazení se dá více než přežít, ale víc než oddychovku k domácím pracem nečekejte. S ohledem na ostatní české romantické komedie, můžeme být vlastně rádi.

• 9.3.2017  18:02

Rozpolupný Kong znamenitě baví ve všech střetnutích s monstry, ovšem jakmile dojde na vatu mezi tím, těžce skřípou vztahy mezi postavami i jakékoliv budování příběhu. Díky mnoha hrdinům nemá šanci nikdo pořádně zaujmout, i přes velmi sympatické obsazení. Naštěstí při závěrečných titulkách pořád převládá pozitivnější dojem, především díky částé nadsézce a lahůdkové kompozici záběrů, které mnohokrát přivrtá do křesla.

• 28.1.2017  13:50
    Pasažéři (2016)

Silné milostné drama na palub+ vesmírné lodi? Se sakra zajímavou psychologickou zápletkou, která vyloženě žadanoní o brutální rozřešení? Skvělý, super! Háček ovšem přichází zhruba po dvou třetinách, kdy všechno předtím jde do kopru a nastoupí nuda, zbytečná akce, ale hlavně strach jít jiným směrem než 90% filmu.

• 28.1.2017  13:43
    Inferno (2016)

Brown je jednoduse zachodovy cteni, dokoze lehce strhnout, jenze pri mensim zamysleni rychle zacina zavánet slusnou srágorou. FIlmy se timto skoro nelisi, staci se pohodlne usadit, vypnout tu vec v hlave a bavit se, jednou za cas je to proste zapotrebi.

• 28.1.2017  13:22

Vauuu, jedno z nejvetsich prekvapeni roku. Solidne natoceny western s vice nez dobre sehranou partou v pohode obstoji ve srovnani s predchozi klasikou. Predevsim druha polovina vezme poradne za koule a vytasi nejlepsi prestrelku za sakra dlouho dobu.

• 27.1.2017  17:09

Obsazení skvělé, ovšem předvídatelnost strhává zrovna u tohohle příběhu dost bodů, protože si závěr vyloženě žádá o slušný prostředníček divákovi.

• 27.1.2017  17:07
    Casanova (2005)

Svižná jízda , která přesně ví čím chce být a daří se jí to nad očekávání. Nejvýstižněji lze přirovnat svůdníka Casanovu k moderní vulgární komedii zasazené do osmnáctého století.

• 27.1.2017  15:41

Jednoduchý i přesto silný příběh skvěle ladí s odlišným typem vyprávění, nejenom v rámci seriálu, jenž nechává diváka nemalou dobu na vážkách, na co se to vlastně dívá a především proto může vyvolat trošku rozporuplné pocity i s ohledem na charaktery hrdinek. 70%

• 27.1.2017  15:36

Bezpohlavní průměr z kterého čiší promarněná šance navázat na relativně slušnou jedničku. Laciná přehlídka kvalitativně kolísajících triků stojí jen na dějové stupiditě a na sázce na nostalgii, jenže s tímhle ať mi tvůrci klobouk políbí.

• 27.1.2017  12:25

Struhující, dramaticky bezchybné, dojemné, jednoduše Eastwoodovsky perfektní práce. Klobouk dolů s ohledem na další hrdinský "epos".

• 27.1.2017  12:22

Zábavně civilní ukázka lidských povah a neduhů, která nejde na dřeň, ale "jen" sympaticky plyne až k hořkému závěru. 70%

• 27.1.2017  12:19
    Rozpolcený (2016)

Šartlatman rozhodně není opět na koni, nebo alespoň nelze s jistotou říct, že záměrně. Rozpolcený je takovým zvrhlým způsobem zábavný, místy i atmosférický, ovšem celou dobu koketuju s velkým twistem, který by měl přijít na konci, jenže jaksi jeho příchod nijak nepřekvapí ani neposadí na prdel. 70%

• 6.12.2016  12:58
    Semestr - Únor (E06) (epizoda) (2016)

Semestr v tomhle případě neskončil úplně klasickými zkouškami, spíš jen jakýmsi pocitovým nahlédnutím do budoucnosti, což je určitě smělé rozhodnutí, ale možná by si hrdinové na závěr zasloužili o trošičku více příběhu.

• 19.11.2016  22:18

Není moc co říct, první Nemo je již klasika a po druhé ve stejných vodách se plave dost podobně, ale proč ne, když to vlastně bohatě stačí. Rodinný nadprůměr, ovšem nic víc. 70%

• 19.11.2016  22:14

Ale proč ne... nebo proč jo? Jednoduchá hra s hecováním má velice slibný nápad i první polovinu. Jenže chybí jí ambicióznější uchopení, více sarkastický pohled na dnešní mládež, ale hlavně nosnější konstrukce poslední třetiny, která filmu ubírá hodně ze svého celkového dojmu. Na druhou stranu v rámci žánru a cílovky jde o více než sluně stravitelnou podívanou.

• 19.11.2016  22:05

Svižnější a satiričtější pohled na minulost jednoho sympatického kongresmana, jak jinak v podání Hankse, než by jste čekali. Inteligentní pojetí a přesné absurdity, střídané hrubým i místy jemným humorem, trefně atakují americkou politiku i pro velkého neznalce, ovšem pro osvíceného je vše ještě o úroveň výše. Chybělo jen dramatičtější završení, nebo alespoň dojemnější, a nějaký zásadnější vrchol. 70%

• 18.11.2016  17:42

Pohřeb, drogy, stará láska, nová láska, stereotypní postavy a co dál? Skvělá komedie. Jasný důkaz, že pokud se umí pracovat s klišé, lze vyždímat i po ohraných tématech upřimnou zábavu.

• 18.11.2016  17:39

Velké překvapení! Svět Harryho Pottera má pořád co nabídnout, sice by příběh mohl být trošku propracovanější a nemusel by se bát trošku ostřejších hran, ale jinak velice dobrá fantasy oddychovka pro celou rodinu a těch poslední dobou opravdu moc není.

• 18.11.2016  17:34

Možná za to může momentální rozpoložení, možná věk nebo prostě ten film stojí za velký hnědý h..... Bridget sice na sympatičnosti roky neubraly, ovšem celkové položení do cool moderní doby nefunguje, chemie jako kdyby si vytratila, jen pár slušných jouků zůstalo.

• 22.10.2016  23:44

Nedovařený bratránek již nedovařeného Tucker & Dale vs. Zlo, kde otočení několika žánrových klišé občas probudí z letargie, jenže tím to hasne.

• 22.10.2016  23:38

Špetku nevyvážená oddychovka se sympatickou dvojkou i velice solidní vzájemnou chemií. S větší koncentrací fórů a s ždibec vypiplanějším příběhem mohlo jít o slušnou letní jízdu.

• 22.10.2016  23:30

Mrazivý pohled na možný obraz vývoje technologií, ovšem očima tragédie s níž se může setkat každý z nás.

• 5.5.2016  00:27

A Batman se Supermanem můžou jít brečet k Martám pod sukně, protože takhle se dělá komiksový souboj těch good guys! Skvělá týmovka, která vyhrává na plné čáře už jen soudržností a prací s postavami, kde každá má dostatek prostoru i své místo. Hodně fyzická, až zemitá, osobní akce je příjemným odpočinkem od konkurenčního digibordelu, takže jediným neduhem zůstává totálně nezajímavý, zaměnitelný záporák, který brání plnému hodnocení. 90 %

• 3.5.2016  23:04
    Záskok (1994)

Stylová komedie, která trošku vybočuje ze stylu Coenů, ale na druhou stranu, často v konkrétních krátkých momentech dokazuje svůj původ nezištně upřímně a sympaticky.

• 3.5.2016  23:00

Brutální tempo šestá série dokazuje druhým dílem, ve kterém se se nešetří dějovými zvraty a většina dějových linek vyloženě slibuje velké věci, jen tak dál! 90 %

• 3.5.2016  15:49

Zajímavé alternativní pojetí, které potěší asi jen velmi zaryté komiksové fanoušky. 50 %

• 3.5.2016  15:46
    Brooklyn (2015)

Dobová žánrovka, která dokáže ohromit snad jen výpravou, jelikož vše ostatní působí jak podle hodně oprášené šablony, podle které obkreslovali sice naprostí profíci, ale o to více prohlubují pocit zklamání. Tuctovější červenou knihovnu těžko hledat jinde, 50 %.

• 3.5.2016  15:42

Další dávka zaručené zábavy pro nás fanoušky drsnějšího humoru. 70 %