martasek

martasek

<< předchozí 1 2
    • 13.3.2012  11:38
    Trip do Téčka (studentský film) (2012)

Celý dokument k vidění zde: http://www.youtube.com/watch?v=W39aEMZgwko Laťka pro studenty nefilmových oborů byla nasazena proklatě vysoko.

• 5.4.2008  14:56

Nevyrovnanost scénáře a možná až přílišnou zběsilost hlavního hrdiny plně nahrazuje plný kotel adrenalinu, který z tohoto snímku dělá ultimátní hodinu a 20 minut dlouhou pecku, při které se nemůžete nudit ani sekundu. A Hodně se divím co dokázal udělat Pete Travis se 40 miliony dolarů. Skvělá akční jednohubka.

• 7.9.2007  15:20

Nuda k posrání, aneb jak Quentin natočil druhou poctu a napodruhé se už nazadařilo.

• 9.8.2007  15:08

Hodně slabá krimi komedie / vykrádačka krimikomedií / Guye Ritchieho s opravdu hodně trapným a nesympatickým hrdinou (mimochodem hlavní rodina z Hills have eyes 1) a ani trochu vtipným retardem Lagrandem (přitom potenciál tu byl). A pokud u vykrádačky Ritchieho nefungují hlavní postavy, je to trošku problém. Mdlý popunkový soundtrack situaci také příliš nepomohl. Jediné co se mi asi jen tak nevykouří z hlavy je krásná Zooey Deschanel aka Retardova mladší ségra. 30%

• 3.8.2007  14:00

Velké zklamání. Nejen, že to vůbec není tak úchylné jak by mohlo, ale hlavně je to hrozná nuda. Jona Hedera nemám rád, do Frat Packu by se neměl cpát. Jediné co mě potěšilo byl slizký Wiliam Fichtner. 30%

• 2.8.2007  18:01

Film mého mládí :)

• 2.8.2007  11:19

Hasselhofova scéna je brutálně samoůčelná, a v porovnání zbytkem filmu mi přišla dost slabá. Nejlepší jsou skutečně country pumpaři, Patrick a samozřejmě Spongebob.

• 31.7.2007  17:00
    Dar od Boha (2005)

Vyspělý film nejen pro nevyspělé adolescenty. Aneb sonda do života drog, náboženství a homosexuality očima jednoho EMO(homo) týpka z Kanady. Must see. (herecké výkony, scénář i kamera na jedničku, 4* pouze za uzívanou poslední půlhodinku). Krom toho názor, že se jedná o blábol, je blábol.

• 24.7.2007  20:45
    Mr. Brooks (2007)

Pan Brooks a jeho tři alter ega si vedou střídavě dobře. Zatímco Earl je suchopárník vedoucí spořádaný život, jeho "zlé" já (bezpáteřní a chladnokrevny Wiliam hurt) odpracuje veškerou práci za toho třetího, nám všem tak dobře známého Kevina. Ano Costner podává průměrný výkon, ale nutno podotknout, že jsem jeho postavě fandil. Film trpí nevyvážeností scén a až zbytečnou brutalitou (pokud jste si mysleli, že gore ve filmu s Costnerem neuvidíte, pusťte si radši Co je šeptem...). Například přestřelka s epileptickými problesky a střihem je prostě trapná. Film ode mě dostává vysoké hodnocení, jelikož zvraty jsou v poslední desetiminutovce příjemně vyhrocené, nehledě na to, že i předtím film odsýpal víc než dobře. Zvláštní poklonu bych vysekl i hudbě, která ač si bere hodně z tématu Prison Breaku, dodává filmu příslušný drajv a nedokážu si představit jiné hudební téma. To co mě zaráží je majoritní názor na podobnost s Dexterem. Ano, Brooks vraždí v noci. Tato jediná podobnost mě napadla. Dexter má schyzofrenii? Dexter zabíjí nevinné? Brooks si dělá sbírku krevních ampulí? Tak či onak, moc si přeji aby jsme se s pan Brooksem setkali zas někdy příště. Linie s dceruškou je rozehrána velmi dobře a stále sexy Demi Moore by pořád mohla něco nabídnout. "Kde jsem? Jsem na střeše budovy."

• 19.7.2007  22:51
    Zodiac (2007)

Naprosto vynikajici. Film roku.

• 16.7.2007  16:39
    Transformers (2007)

"Pokud někde pracují nadlidé, tak zcela určitě kopou za ILM."(Tsunami_X, MI:3). Téměř nepřestávající nabušená akce, sem tam přerušená infantilními fórky, dokazuje, že Michael Bay se Stevenm Spielbergem dokážou udělat nejlepší blockbuster posledních let i na základě námětu "autíček měnících se v roboty". A Optimus Prime a Megatron jsou neuvěřitelně hustá jména.

• 11.7.2007  16:02
    23 (2007)

A nunka ma neuveritelne super komentar. Bubububu.

• 3.7.2007  13:40

Dobrá komedie. Ke konci už hooodně uzývaná a místy trapná. Při úpadku žánru buďme rádi za tuto řachandu. 70 %

• 25.6.2007  11:03

Neobvyklý filmový zážitek. Není to třeskutě originální ani objevné, ale absurdní vtipné situace a opravdu super konec dělá z této ostrovní komedie parádní záležitost, kterou by si hlavně mladší neměli nechat ujít. (u titulků zůstat!)

• 14.6.2007  21:59

svik je vybornej spoilerista

• 13.6.2007  22:20

Nejzásadnější český film od Samotářů. Imho.

• 13.6.2007  16:38
    Pingu (TV seriál) (1986)

Naprosto geniální záležitost..... Není co dodat Snad jen..... TůůůTůůů!

• 7.6.2007  17:24

Moc příjemný snímek. Ano, není to nic nového pod sluncem, ale snímek ubíha plynule, 2 hodiny utečou jako voda a ještě si stačíte užít perfektní výkony McConaugheyo i Foxe. McG režíruje parádně a když si k tomu všemu střihne super roličku (cynické, vím) i Robert Patrick, nedivte se nadšeným 4 hvězdám.

• 4.6.2007  17:20
    Hostel II (2007)

Hodina docela nuda s nedořešenými epizodnimi příhodami, ale poslední pulhodina je super... Za konec ještě hvězdu navíc. A to jedničku vůbec nemusím. Divné. Zvrhlé.

• 3.6.2007  20:26

Tak tohle je jednoznacne nejhorsi film vsech dob.

• 30.5.2007  16:54

Ahoj Shreku, už tě tu máme potřetí... Vůbec jsi se nezměnil, pořád jsi zelený, pořád hrozně smrdíš a v neposlední řadě pořád přemlouváš Fionu k návratu do bažiny. Ale Shreku, ty zlobře ušatá, pořád nám se svejma kámošema solíte ty samý vtípky a nás už to nebaví. Teda už ne tolik. Jsi stále zjev mezi animáky, ničíš jednu pohádku za druhou (i ty Rumburaku), popkulturní odkazy házíš z rukávu jen co se do 90 minut vejde a poslední 20ti minutovku jsi našponoval až se mi vzpomnělo na starší zlobří časy. Na ty kde jsme tě viděli poprvé...___Ach Shreku, už se nevracej, 4ka z tebe udělá trapného smradlavého úchyla a jen budeš ztrapňovat sám sebe... Zůstaň v bažině se svými robátky, prďte spolu do bahna a už dej kinosálům pokoj.

• 19.4.2007  14:25
    Fontána (2006)

Bohužel, tenhle film mě minul obloukem větším, než ten uchvátný strom života.

• 6.3.2007  22:37
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Zapomeňte na "Lost", Prison Break je jasná jednička mezi seriály. Po téměř bezchybné první sérii přišla série druhá. Ano, začátek byl rozporuplný, ale seriál nabral neuvěřitelné grády a stále opakující se zvraty mě jako zápor nenapadl ani jednou. Seriál čerpá hlavně z precizních hereckých výkonů, a to co zde předvádí Wiliam Fichtner alias Agent Mahone, je prostě... prostě super, skvělé, úžasné a spolu s Agentem Kellermanem jsou to jasné top postavy druhé řady. Nemůžu se dočkat dvacátého dílu druhé řady. Mimochodem, obávám se třetí řady, a toho, že vykonsruovanost děje bude štvát i mně. ESCAPE IS JUST THE BEGINNING

• 20.2.2007  23:42

Je to super film, jsem odrovnanej.. Ale to jak tu někteří píšou, že dostali depku, že je to hrozně náročný... Nevim, je to jen film, a takovej Forrest Gump nebo Shawshank redemption zasahne urcite citove vic...

• 31.1.2007  23:02
    Mariňák (2005)

Anything other than that comes out of your mouth... I get fucked up.And if I get fucked up, I'm gonna fuck you up.

• 22.9.2006  21:03
    Klub sráčů (2000)

Furt nemúžu přjít na jedno slovo,které by vystihlo celý film..Aha už to mám!Kzeblití.

• 23.8.2006  15:59
    Silent Hill (2006)

Nepochopil jsem

• 22.8.2006  00:19

Akční/komedie/sci-fi?Ale hovno-úchylný/novátorský/místy fakt debilni.

• 22.8.2006  00:17

Nikdy bych si nemyslel že 4 hvězdy místo plánovaných pěti dám jen kvůli hrůzostrašnosti tohoto snímku.(ve svých pěti letech jsem se ze směsice dojetí,strachu a beznadějě počural).

• 22.8.2006  00:13

(jsem z ústí)