Ruby Sparks (2012)

Zvrhle, nechtene, nadherne... 9/10

DonT Stop (2012)

Jiný svět... Můj svět! Bohužel v trochu odlehčeném podání. 5/10

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Bohužel na tohle už se nadá vymyslet nic nového. Jde o stereotyp. Jediné co baví je veverka a taky má za to 3 body. Zvířata už se chovají jako lidé? Ledová loď? Opičí pirát? Kde je ta krása a jednoduchost prvního dílu? 4/10

Amazing Spider-Man (2012)

Grafické zpracování perfektní. Příběh mi ale oproti starému Spider-manovi přišel až příliš jednoduchý a syrově zpracovaný což není u Marvelu až tak zvykem. 60%

Tankový prapor (1991)

Stará a dobrá klasika která je bohužel už postupem doby ohraná. Je to i tím, že v TV to jede 20krát ročně. 65%

Hunger Games (2012)

Perfektni zacatek ale bohuzel postupem casu se film odebral nekam do vecnych lovist a ztracel na sile a rychlosti. Cekal jsem vic akce v lese a urcite lepsi konec. 65%

Cesta samuraje (2010)

Dobrý nápad ale až zbytečně syrově zpracovaný film. 50%

Titanic (1997)

Bohužel všechno tohle je pořád dokola. Slyším jen Titanic, Dokument o Titanic, Film o filmu Titanic, Titanic 3D atd atd. Vážně mi to skoro nic nedává a beru to jako průměrný film. 50%

Útěk z MS-1 (2012)

Na akční sci-fi zrovna nejsem ale na tenhle kousek se kupodivu dalo dívat. Děj pěkně ubíhá a zapadá do sebe. Pearce a Grace jsou sehraní. Nejvíc mě štve grafické zpracování. Viz. Jízda na motorce. 65%