squawk

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 3.8.2020  00:53
    The Outpost (2020)

Co zaráží, je chybějící zpětný ráz, když se nám pan Eastwood díval a střílel přes kukátko.

• 7.6.2020  20:19

Polovina filmu vypadá jak "behind-the-scenes" záběry, kdy sice herci hrají, ale nevěříte jim to. Prostě to neladí.

• 5.5.2020  19:22

Také máte přítele, který nezavře pusu, ale nikdy nic ve skutečnosti neřekne? ... Ono to i místy vtipné je, ale tak "zbytečný/prázdný" stand-up speciál tu už dlouho nebyl. Alespoň tedy od A-list komika(-čky)..

• 4.5.2020  17:43
    Billy Madison (1995)

Následující citát vystihuje můj dojem z celého filmu:"Mr. Madison, what you've just said is one of the most insanely idiotic things I have ever heard. At no point in your rambling, incoherent response were you even close to anything that could be considered a rational thought. Everyone in this room is now dumber for having listened to it. I award you no points, and may God have mercy on your soul."

• 29.4.2020  19:27
    Bloodshot (2020)

Příjemné zpracování lehce futuristického sci-fi námětu. Dobré hodnocení hlavně za vizuální zpracování.

• 29.4.2020  12:02

Po pravdě jsem to zabalil po dvaceti minutách. S "komedií" to nemá nic společného a jako drama se to vyvíjelo jako rozvleklina, která ke všemu nebyla vůbec zajímavá. Spoléhat na to, že tam možná budou skvělé herecké výkony, to přeci nestačí.

• 22.4.2020  13:27
    Middleditch & Schwartz (TV pořad) (2020)

Ve výsledku mnohem lepší, než trailer napovídá.

• 31.3.2020  15:43
    Kill Ben Lyk (2018)

Na teenagery to cílené nebylo a byla to skutečně lowcost(?) vybíječka, na rozdíl od detektivního "whodunnit and how" filmu Knives Out, s kterýmžto má tento film jen pramálo společného. Mnohem více to připomínalo Attack the Block, ale přes relativně krátkou stopáž to neudrží divákovu pozornost.

• 25.3.2020  18:26
    Pán tygrů (TV seriál) (2020)

Parádní cliffhangery na konci každé epizody.

• 14.3.2020  20:06
    Stargirl (2020)

Jiná než disneyovská produkce by tomu slušela. Přesto se jedná o decentní feelgood filmový počin.

• 15.2.2020  17:34

Zajímavý koncept, ale s komedií to nemá nic společného ani v těch nejštědřejších definicích oné kategorie. Navíc hlavní ženská postava působí dojmem nevyhnutelného mentálního selhání.

• 6.11.2019  02:16
    Le Mans '66 (2019)

To jsem si naivně myslel, že takhle kýčovité trapnosti se přestali točit v devadesátkách. Chvílemi nebylo jasné, co je horší, rádoby vtipné samomluvné hlášky některých hlavních postav, nebo to, že polovina obecenstva na ČSFD projekci (včetně těch sedících na schodech) se tomu smála nahlas.

• 23.10.2019  20:03
    Jenny Slate: Tréma na jevišti (TV pořad) (2019)

Trochu soudnosti při rozhodování čí hodinový speciál budou mít by neuškodilo. Tohle vypadá, jako by hodinový speciál dostal každý, kdo si o to na ulici řekne a to přesto, že jsou dostupní lepší.

• 5.9.2019  11:29

Mile plynoucí film s nulovou hodnotou.

• 30.8.2019  20:00

Dialogy mezi oficíry jsou k utrpení diváka.

• 29.8.2019  21:35

Doufám, že se režisér uspokojil, protože to je tragédie. Na závěr trocha ultra násilí, aby se teda vědělo, kdo to natočil. Jinak je to dvě a třičtvrtě hodiny vypatlaného ničeho a jestli bych od rejži něco nečekal, tak to byla osmiletá kázající feministka. Hlavně že si budou mnozí myslet, jak je ta bezduchost kultovní.

• 25.8.2019  19:52
    Léto k nepřežití (2001)

Tak takovouhle čurákovinu jsem již dlouho neviděl. Děkuji, ale tohle teda ne.

• 17.8.2019  11:40
    Jim Gaffigan: Quality Time (TV pořad) (2019)

Neurazí, ale od hodinového standupu bych si přál víc, než dvě pousmání. Zbytek jen tak poklidně plyne.

• 15.8.2019  20:48
    Zabijáci Wu (TV seriál) (2019)

Bojové scény, kvůli kterým jsem seriál sledoval, ušly. Avšak scénář tomu podlamuje obě kolena a speciální efekty dělali středoškoláci v opensource programech. Ostatně na mnohých místech je i špatný střih a je sem a tam poznat, že některé scény prošli dodatečným namluvením. Nemyslím si, že šlo o naprostou koninu, ale to množství laciných chyb je těžko uvěřitelné.

• 15.8.2019  20:43

Tvařme se, že posledních cca 30sec neexistuje a lze tedy považovat první sérii a s tím i celý seriál za uzavřený.

• 14.8.2019  20:47

No není to paráda, že další kamarád je taky na west coast?

• 12.8.2019  19:28

Bloncka jako "drsnej polda" už je mimo humornou oblast a daleko za hranicí trapnosti. Jednu postavu podříznou a je hned po ní, druhá se podřízne a ještě má čas si tam udělat piknik. No a to, že úlomky rozesety "do všech koutů světa" se "náhodou a nenápadně" shlukují poblíž nového Wu Assassina už v pátém díle není překvapením.

• 12.8.2019  18:46

Vždyť mohli mít prvního za sebou. To zas budou tahačky a zdržovačky, ach jo.

• 12.8.2019  13:43
    Sintonia (TV seriál) (2019)

Kdo neviděl, o nic nepřišel.

• 5.8.2019  19:59

Vsuvky s Hartem a Reynoldsem zbytečně vytrhávají z děje. Takovou ptákovinu si autoři mohli nechat pro odpad od Marvelu a nestrkat to sem.

• 2.7.2019  20:04
    Bipolar Rock 'N Roller (TV film) (2018)

Naprosto chybí ten přelomový moment (období), kdy má konečně vhodnou medikaci a vezme za vlastní popularizaci existence psychických potíží. Dokument tráví spoustu času nad tím, jak se objekt proklopýtá životem na jedné straně s profesními úspěchy z říše snů a prostě vše jde v jeho prospěch. Na druhé straně je každou chvíli hospitalizován a v konstantních psychických potížích. Pak najednou bum a je popularizátor a vše je v rámci možností v cajku. Ale divák je ponechám s mystériem ohledně změny přístupu, ta je odbyta jednou větou, pokud vůbec a zanechává v divákovi pocit neúplnosti a otázkou k čemu to celé bylo. Přeci jen jakou tragédii mohou potíže objektu být již v tomto roce (viděno 2019) dávno víme.

• 30.6.2019  22:17

Člověk občas zapomene, že se dělají i naprosto zbytečné filmy plné prázdnoty.

• 27.6.2019  20:43
    Bryan Callen: Man Class (TV pořad) (2012)

Fanoušky "stand-upu s pohybem" (komici jako např. Maniscalco, D`Elia, Callen) to bude bavit mnohem víc.

• 18.6.2019  16:43

Asi mi uniká nějaký "inside joke", jelikož po každém "stupid" jsem měl chuť do něčeho praštit a vytrhlo mě to z děje.

• 4.6.2019  20:18
    Good Omens (TV seriál) (2019)

Když nemáte ke koukání nic lepšího, tak to jde. Jakožto dospělák nepoznamenaný nostalgií po knižní předloze naprosto nejsem cílovkou. Což by tolik nevadilo, kdyby se dětské zaměření neprojevovalo opomenutím některých dějových linií a iracionálností některých rozhodnutí. No a rozbředle utahaný poslední díl zaručí, že jste rádi, že už je pohádky konec.

<< předchozí 1 2 3