Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Akční
  • Dobrodružný

Zajímavosti k filmům (9)

Fargo (2014) (TV seriál)

Lester Nygaard (Martin Freeman) dostane v 10. díle 1. série "Mortonova vidlička" od agenta FBI Pepperse známou hádanku o farmáři, který musí na lodi přepravit přes řeku vlka, kozu a hlávku zelí. Se stejnou hádankou se musel Martin Freeman jako Tim Canterbury popasovat ve 4. díle 1. série "The Quiz" britského seriálu Kancl (od r. 2001).

Ajťáci (2006) (TV seriál)

Režisér Graham Linehan se v seriálu objevil ve dvou malých rolích, a to jako jeden z Mexičanů v restauraci Messy Joe's v díle "Fifty-fity" a poté na začátku dílu "Muži bez žen" jako kouzelník.

Kancl (2001) (TV seriál)

Muž, kterého David (Ricky Gervais) v úvodní epizodě přijímá, je ten samý, kterého později vyhazuje.

Ajťáci (2006) (TV seriál)

V epizodě "Work Outing" můžeme za Mossem (Richard Ayoade), který obsluhuje Jen (Katherine Parkinson) v divadle, v ledničce vidět lahve českého ležáku Budweiser Budvar.

Zkrocená hora (2005)

Nápis Versatile na traktoru, který řídí Jack Twist (Jake Gyllenhaal), označuje muže, kteří jsou v sexu s jinými muži rádi jak aktivní, tak pasivní.

Veselé Vánoce, pane Lawrenci (1983)

Na základě inzerátu, podaného na role válečných zajatců, hledajícího vyhublé či postižené lidi, bylo vybráno 220 lidí. Většina z nich však byli narkomani, takže na letišti hned 200 z nich zatknuli novozélandští policisté, tudíž se štáb musel obejít pouze s dvacetičlenným komparsem.

Veselé Vánoce, pane Lawrenci (1983)

Jeden z japonských členů štábu hned první den natáčení spáchal sebevraždu, protože se mu nepodařilo nasvítit film tak, jak by si přál.

Reklama

Reklama

Reklama