husokachna

• 1.12.2013  12:18

Odpornej film.

• 9.10.2013  00:10
    Havran (2012)

No to byla taková sračka, že se tomu ani nedalo smát. A to scénář spolunapsala prapraneteř starýho dobrýho Billa Vrťoštěpa. Doprdele, už jsem mohl skoro dvě hodiny spát. Tfuj.

• 19.9.2013  21:27
    PanMáma (TV seriál) (2013)

Je to něco jako rakovina - bolí to a nikomu bych to nepřál.

• 14.4.2013  00:38
    Pohotovost (TV seriál) (1994)

Nejhorší seriál vůbec.

• 27.3.2012  07:53
    Ledový teror (TV film) (2011)

Viděl jsem na Barrandově 10 minut a cítím se být kvalifikován ohodnotit tuto pecku nejnižším možným hodnocením. Ačkoliv nejsem jasnovidcem, vidím zcela jasně, že činím správně. Protože..."nikdy nenechám řidiče za sebou!!!"

• 21.3.2012  20:59
    První krok (TV seriál) (2009)

Teď jsem přišel zrovna od televize, kde na mou třetí žádost o přepnutí nebylo reagováno. Opravdu mi bylo fyzicky špatně a to se mi stává pouze v nejhorších chvílích VIP zpráv (bohužel mám přítelkyni, nejde se tomu zcela vyhnout).

• 14.10.2011  22:59
    Čarodějův učeň (2010)

Tohle snad nemohl nikdo myslet vážně. Tak unylý, nudný, pestrobarevně-ubohý hovno jsem už dlouho neviděl. A nejvíc mě dostávalo, jak se všichni navzájem nechávají utíkat z prohranýho boje, aby mohli za 10 minut zase znovu bojovat a utíkat z prohranýho boje. Fuj. Peklo. Výblitek. Atd.

• 28.8.2011  21:46
    Jsem v kapele (TV seriál) (2009)

Aneb jak Disney zabil Rock'n'roll a humor.

• 1.2.2011  22:26

Chtěl jsem tomu dát z hecu pět hvězdiček, protože je to tak špatný, až je to skoro dobrý, ale ne, je to hrůza a nedá se na to dívat. I když se musím přiznat, že jsem na tom byl kdysi v kině (kdo nehrál Mortala?). Jako rozbuška pro partu lidí s bongem je to ale dokonalý.

• 5.9.2008  09:33
    To (TV film) (1990)

Jelikož jsem knihu četl už 4x a čtu ji pravidelně jednou za dva roky a je to má nejoblíbenější kniha vůbec, tohle hodnocení je velice osobní. Pomíjím kvality filmu jako takového a nemůžu než v porovnání s knihou tenhle film nenávidět. Je to poplivání všeho, čím je předloha. Takže pokud jste knihu četli a líbila se vám, vyhněte se filmu obloukem. Vy ostatní si dělejte, co chcete.

• 5.9.2008  07:24
    Neviditelný cíl (2007)

Demence hlavních hrdinů je do nebe volající. Demence hlavních záporáků je ještě o stupínek výš. Honkongský akční film mám docela rád, ale tohle? Při sebemenší zámince usiluje o život ústřední trojice kopa lidí s mačetami (kde sakra vzali ty mačety???) a záporná sedmice (nebo kolik jich je) střílí po všem co se pohne a co se nepohne vyhodí pro jistotu do vzduchu. No a ten závěr? To už jsem se ani nemohl smát, bylo to spíš smutný. Lepší scénář by napsal můj retardovaný soused. Chtěl jsem dát dvě hvězdičky za ucházející akční scény, ale vysoké hodnocení většiny ostatních mě donutilo sáhnout po odpadu. Ten film si to zaslouží.

• 8.3.2008  01:53

Než začnu, tak bych rád řekl, že jsem MĚL rád Adama Sandlera. MĚL jsem slabost pro jeho dementy a jeho dementní humor. A chápu, že každému se líbí něco jiného, každý má jiný smysl pro humor. Ale proboha vždyť v tomhle žádný humor není. Co je na tom vtipnýho, že se někdo 100 minut naváží do gayů? Nemá smysl psát o režii, scénáři, hereckých výkonech u něčeho takového. Ten film mi vzal 100 minut mého života, už je nikdy nedostanu zpět a nehodlám mu věnovat už ani minutu navíc. Takže odpad všech odpadů nejodpadovější a smutek na vyřízeným Sandlerem. A komu se to líbílo, ať mi řekne proč. NECHÁPU.

• 27.11.2020  13:06

Jako dítě, jsem byl všetečný vlezlý otrava, takže jsem neustále dolízal, kam jsem neměl. A tak se mi jednou, mohlo mi být maximálně deset let, podařilo zahlídnout Lifeforce na kazetě. Dodnes si pamatuju tři věci - skleněné rakve ve vesmíru, urvanou (vysátou) hlavu v laboratoři/márnici a ruku ufiknutou zavřením okénka v autě. Až kamarád na střední (big shoutout to Fernon) mi osvětlil, co za film jsem to vlastně viděl (stejně jsem to měl s Evil Dead) a od té doby se chystám na Lifeforce podívat. Asi už 20 let. A jednou se podívám a pak i ohodnotím...ale zatím jenom vím, že jsem z toho tenkrát, kolem roku devadesát byl zesranej až za ušima.

• 14.9.2020  10:44
    Tenet (2020)

Já furt nevím. :-D

• 19.2.2018  13:55

Americký remake německé předělávky španělského melodramatu Mano a mano, pojednávajícím o souboji mužů, v tomto případě dvou mužů, nezahrnujícím žádné ženy, děti ani zvířata. Čistě mužský souboj ve strhujícím podání Sergia Lopéze a Manuella de la Vegy v 25 starém snímku poukazoval na nedostatek žen a zvířat v těchto soubojích. Americkou ani německou verzi jsem bohužel neviděl.

• 15.3.2015  19:00
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Neskutečný. Bez hodnocení, protože tohle je opravdu za odpad nebo za pět, podle toho, jakou má zrovna člověk náladu.

• 20.2.2015  07:33
    Sushi girl (2012)

Danny Trejo (čti Trejo) v roli sympaťáka Dereka007 poodhrnuje roušku tajemství výroby sushi za poukaz a zároveň se stává dívkou, či možná ženou, se vším, co k tomu patří. Toto existenciální romantické melodrama s neformální strukturou vyprávění je pro mne pokaždé novým, vydatným až masitým, zážitkem. Trochu mi snad vadí jen naturalisticky pojaté scény mužského znásilnění na kuchyňské lince, ale každému co jeho jest....

• 2.12.2014  22:10
    Kancl (TV seriál) (2014)

Musím souhlasit s uživatelem derek007 a nejen proto, že je krásný. Přijde mi zbytečný dělat přesnou kopii originálu s horšími herci. Snad jen pokud chtěli dokázat, jak je originál a Ricky Roztíratelnýlahodnýsýr dokonalý.

• 2.6.2014  12:18

Myslím si, že všechny díly směřovaly k epické šulinové scéně na splavu. Aspoň to tak měl Troška Semena od začátku v hlavě, že z toho spát nemohl.

• 22.10.2013  16:46
    Švéd (1994)

Životopisné drama vyprávějící o životě ortodoxního řadovkáře, VHS vlastníka a člověka výrazných kvalit a o jeho problematickém, možná mileneckém, vztahu s nejlepším kamarádem a spolužákem na život a vlasy Derekem007.

• 19.9.2013  21:52
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Pro mě tenhle seriál skončil odchodem Bedrny. A když teď občas k nějakýmu dílu v TV zabloudím, jsem rád a zároveň je mi smutno, co se z toho stalo. Ubohá hyena živící se vší hnilobou, co jí přijde pod ruku. Žádná popkulturní narážka není dost špatná, aby nemohla do neosimpsnů. Jo, takovej Family Guy, když je trapnej, má pořád aspoň pořádný koule. Ze Simpsonů se stala zombie, která už dávno měla umřít, ale pořád jí žene něco dál. Akorát místo mozků jsou to dolárky. PS: A to jsem je kdysi miloval, nejsem tzv. nenáviděč, jak říkají mladí lidé, aby bylo mezi náma jasno.

• 17.11.2011  23:12

Důležité je, na kterou stranu se P. Abrahám staví. Je příznivcem těch opic, které ve filmu vystupují, má neutrální vztah k hip hopu nebo naopak záporný. Pokud chtěl pan Abrahám přiblížit lidem krásu českého hip hopu, tak se mu to nepovedlo a povedlo se mu akorát ukázat, že ho dělají vyjebaní hlupci. Při každé další konfrontaci se zkonstnatělci, která má ukázat otevřenost hip hopu (je pouze můj pocit, že to bylo záměrem), se akorát víc a víc ukazuje, že ti kluci, kteří neměli holky a proto rapují, jsou hloupí a nejsou intelektuálně rovnými partnery nikomu ve filmu, snad jen cikánkům v parku. Nicméně je těžké hodnotit, protože pokud se pan Abrahám chtěl zúčastněným raperům (ani mi to nejde skoro napsat) pomstít a ukázat, jak jsou patetičtí, tak bezesporu uspěl. Na postoji režiséra v tomto případě stojí celé hodnocení dokumentu.

1 6 11 15 17 18 19 20 následující >>