husokachna

Jaroslav Keprt

okres Šumperk
práce a následně koláče

• 2.1.2015  23:27

Tolik emocí, tolik osudovosti...až mi do pláče bylo.

• 30.12.2014  23:13
    Zmizení (2013)

Dám tomu ještě jednu šanci, ale v napoprvé v kině mě to nijak neuzemnilo. Něco mě na tom neuvěřitelně sralo, jestli si při druhým shlédnutí vzpomenu co, napíšu to.

• 30.12.2014  23:00

Solidní žánrovka, nenadchne, ale ani neurazí a dá člověku hodinu a třičtvrtě kvalitní zábavy s kvalitním Neesonem.

• 22.12.2014  12:39

Dyk to bylo jaksi vo hovně a na lusknutí prstů jsem u toho usínal.

• 8.12.2014  08:33

Akční scény paráda, přesně moje gusto. Dlouho jsem byl nadšenej, ale pak se to tak nějak rozplizlo, záporák je sráč, vůbec jsem mu nevěřil jeho všemocnost, navíc mu jde o blbou vodu, Olinka jako bond girl stojí za hovno a celej film se vyřeší tak nějak k ničemu. Dávám silnější tři, za pro mě víc než vyhovující vizuální háv a akční scény.

• 3.12.2014  19:27

Tak jsem si to dal znovu a normálně jsem to nezvládl. Nudou jsem se kousal, zbytečný kecy o zbytečných věcech. Nudu už jsem zažil a rádoby filozofický kecy u kávy a cigára taky, takže není třeba, abych tomu věnoval další čas. Jestli se mi to kdysi líbilo, byla to póza.

• 2.12.2014  22:10
    Kancl (TV seriál) (2014)

Musím souhlasit s uživatelem derek007 a nejen proto, že je krásný. Přijde mi zbytečný dělat přesnou kopii originálu s horšími herci. Snad jen pokud chtěli dokázat, jak je originál a Ricky Roztíratelnýlahodnýsýr dokonalý.

• 23.11.2014  21:44
    Černá smrt (2010)

Výborná atmosféra, parádní nijak překombinovaná pointa a mor skoro smrdí z obrazovky. Velká spokojenost.

• 23.11.2014  21:42

Otřesný. Nemůžu brát vážně film, ve kterém muž reaguje na údajné provalení nevěry schováváním mlýnku na maso, to není vtipný, je to trapně jednoduchý. Jedna hvězdička za kozy.

• 18.11.2014  14:38
    Interstellar (2014)

Film - šest hvězdiček. Scénář - jedna hvězdička. Nolan je úžasný režisér, protože dokáže zamaskovat svou a bratrovu neschopnost napsat logicky fungující scénář.

• 22.10.2014  15:49
    Equalizer (2014)

Pohádka pro všechny dospělé kluci o tom, jak je černoch všechny na sto sraček zabil a celkově u toho moc chytrý nebyl, ale zádůmčivý a osudový to tedy jo. Já jakožto dospělý nedospělec jsem se fajn bavil a odpustil i stupidnost toho všeho, protože je to ve svém snažení nepřemýšlet a nechat všechny na plátně umřít pěkně konzistentní a Fuqua občas překvapí příjemně cool zaběry či netradičními (v tomto žánru) scénami...a vůbec si u toho nestrká psy do slipů, jak jsme u něj zvyklí. Dal bych tomu silnější tři nebo slabší čtyři, podle toho jestli jsem optimista nebo pesimista. Komentář nedává žádný smysl, tomu bych dal tak odpad a body se jen pohrnou.

• 17.10.2014  13:48

Jsem nezaujatý posluchač Nicka Cavea a říkám dokument OK, Nick super jako vždy a jde vidět, že většina lidí tady hodnotí Cavea a ne dokument. Nick povídá, Nick zpívá, Nick vypráví o otci a je to fajn a zajímavý, stejně jako on a jeho život. Nicméně dokument není ničím přelomovej nebo něčím vyjímečnej.

• 8.10.2014  06:41
    Zmizelá (2014)

Můj jedinej problém se Zmizelou je ten, že chci, aby Fincher točil jiný filmy. Klidně míň dokonalý a víc převratný. Tohle je pro mě prostě jen řemeslničina. I když parádní.

• 6.10.2014  15:48
    Enderova hra (2013)

Nečekal jsem nic, dostal jsem solidní zábavnou sci-fi s pokresleným Benem Kingsleym v hlavní roli.

• 1.10.2014  10:58

Všichni píšou, jak je to stejný jako první díl, což mě se nezdá. Tím že film nepokrytě přiznává, že přehrává první díl a sám sebe paroduje (někdy mě to až obtěžovalo), jde podle mě o zcela jinej subžánr komedie. První díl byl překvapivější, upřímnější, hravější a mě, co do stylu humoru, sympatičtější. Tenhle film je víc META, a meta je teď každej druhej trotl na internetu, tím se pro mě sympatičnost vytrácí. Ne, že bych se skvěle nebavil, nicméně první díl byl můj supr sympatickej zábavnej kámoš, tohle je jen cizí, někdy fajn, někdy přechytralej, ale zábavnej bavič. PS: Ice Cube na večeři je boží.

• 1.10.2014  10:52

U štafety Jonaha Hilla jsem brečel smíchy....a pak se ještě mockrát hodně smál...a to je u komedie dobře, si myslím.

• 25.9.2014  20:04
    Dárce (2014)

Ty jsi pěkný prefabrikát, kterej lidi nudí....ještě že jsem to ukradl z internetů.

• 20.9.2014  23:43

Nechápu toho, kdo tomu dá průměr. Jack Burton se vás o vaše usmolený tři hvězdičky neprosí. Chce pět nebo odpad, takovej je Jack Burton a takovej je tenhle film. Protože všechno je to v reflexech.

• 12.9.2014  23:50
    Krásno (2014)

Pointa? Takže jsem se dozvěděl, že Sokol neumí hrát. OK. Že se umí dobře špičkovat na sociálních sítích se Šumperáky, které urazil, OK (a ať se na mě nikdo nezlobí, ale pohled do "Šumperské nemocnice" byl opravdu silná káva a buďto šlo Sokolovi o to mít buranov, pak nemusel tak ostentativně máchat Šumperkem, nebo má problémy se Šumperkem a tohle je jeho psychoterapie, ale potom se neměl tolik nadvěcovat). Že Sokol neumí psát, /SPOILER/ protože napsat do takového filmu postavu, která si po třech obviňovacích návštěvách dvou dementů, objedná jejich vraždu, to je teda silná kávička. Že Sokol má hodně vzorů, které by rád napodobil, ale nemá na to? Že umí udělat pár pěkných obrázků, v jinak nefungujícím patvaru? Že (a to bych rád zdůraznil tak, že to napíšu podruhé) neumí hrát, nebo že vystupuje sám za sebe a je opravdu tak nesympatickej kokot, jak se mi vždycky zdál. OK, OK, OK. Pointa? Chci pointu. Ale od Ondry a spol ji nedostanu.

• 4.9.2014  16:46

Konečně jsem se po dlouhé době v kině skvěle v podstatě bez výhrad bavil. Je to dobře postavená horská dráha. Čtyři dávám jen proto, že s tou pětkou jaksi v poslední době rozhazuju, se mi zdá.

• 27.8.2014  08:05

Všechno už bylo řečeno a napsáno, já bych jen rád dodal: ...mít křídla, křídla, ta touha prastará, mít křídla křídla, křídla inženýra Kašpara...

• 20.8.2014  10:11
    Blade 2 (2002)

Hodnotím za dospívající husokachně, protože když jsem jím byl, byl Blade The Dvojka pořádnej nářez. Teď už mě to tolik nebralo, ale Vašutovo kurva piča výkon nestárne.

• 20.8.2014  09:54

Nemám nic proti oddechové zábavě, u které člověk vypne a je vypnutej. Ale to by nám ti Peršáci nesměli svou hloupost strkat neustále do ksichtu. Až je to hloupost hloupá tak, že by se dala krájet. Navíc obvykle sympatickej Jake mě svým unylým výrazem až nasírá, buchta je divná a Ben Kingsley je záporák dement. Ať tedy utone tento zbytečný film v píscích času a už ho nikdy nikdo nevidí.

• 23.7.2014  22:16

Já tam těch pět knedlí švihnu, dokud je to ve mě čerstvý. Caesar dospěl, je to hrana chlap a solidní sympaťák, hlavní hrdina jak má být. Nepokrytě přiznávám, že si mě opice omotaly kolem prstu a hodnotím zaujatě a emotivně, ale když ono se na to tak pěkně koukalo a nebylo to vůbec hloupý (když pominu trošku přitaženější závěr). Cítím to spíš jako silnější čtyři, ale těch mých bezvýznamných pět si to zaslouží, proto zaokrouhluju nahoru. PS: Perfektní easter egg v podobě Dereka Zoolandera v roli jedné z útočících opic, je už pouhá třešnička na dortu Meruňka. Schválně, kdo ho tam najde.

• 21.7.2014  09:45

Na půl cesty k artu se Krobot lekl a udělal z toho takovou tuctovku. Když jsem vyšel z kina měl jsem docela dobrý pocity (až na ty lidi kolem) a pak jsem si čím dál tím víc říkal, proč se mi to líbilo vůbec? A už asi vím, jednotlivé scény jsou pěkně natočené, s perfektním načasováním a vypointované, celku se ale člověk ptá, o co jako vůbec jde? Je to prázdný nic neříkající, chvílema ubíjející, až si člověk říká, jestli von to ten Krobot tak nechtěl, jestli si nemáme prožít svou hodinu a půl v bezútěšné prdeli světa. Potom je to ovšem parádní sucksass (pro neangličtináře - úspěch). Abych to rozsekl, nejsem dostatečně nerudován, takže dávám silný průměr.

• 3.7.2014  10:02
    Lásky čas (2013)

OK, tak si máme užívat každého dne, jako by byl náš poslední, protože brzo umřeme a bude po nás hovno. Hodněkrát a lehko řečeno, těžko uděláno. Curtis to do nás navíc musí vtlouct polopatě s pomocí voice-overu a vysvětlit nám to jako blbečkům. Navíc hlavní hrdina v některých situacích jedná jako dement a těžko mít sympatie k někomu, kdo nepochopí, že když na první setkání se svou láskou nepůjde, tak ji prostě nepotká. Ale bez podobných blboberliček by film měl jenom hodina a půl a to by asi bylo na škodu nebo co. Každopádně po dvaceti minutách jsem to chtěl vzdát a nakonec přišel konec a celkem mi to uteklo, takže feel-good (a must-be-better-in-my-life) prácička dobře odvedena, navíc je tam pořád stejnej a pořád stejně dobrej Bill Nighy a body navíc, že jsem pořád, nakrmen hollywoodským romantický blivajzem, čekal čekatelnou zápletku a ta nepřišla a tím mě film převezl. Komentář není moc výstižnej ani stručnej, čekal bych, že přijdu o bod - jeden...můj....jedinej.

• 30.6.2014  14:02
    Zátah 2 (2014)

Postrádá totální syrovost prvního dílu a s potřebou scénáře se ukazují nedostatky hlavní zápletky ale pořád je to totální nářez a parádní audiovizuální dílo. Za mě 4,5.

• 11.6.2014  10:28

Ten často avizovaný humor, je opravdu všudypřítomný (Paxtonův oficír bomba) a je super. Trošku mi ale bránil se vcítit a propadnout filmu, brát ho vážně jako apokalyptickou sci-fi řežbu. Ale on to asi ani nikdo takhle nezamýšlel, popcornovka je to úžasná a chytrá a o to jim v populární filmobranži jde především. Takže celkově spokojenost, akorát jsem se asi navnazoval na něco jinýho, proto o hvězdičku míň. A nebyly poskytnuty žádné felace od De**k0*7 (kódové označení), na které jsem se taky navnazoval, což je smutné ale nic to nemění na kvalitách filmu.

• 9.6.2014  06:59
    NON-STOP (2014)

To mělo stejně dementní rádoby promyšlenej scénař jako Neznámý, říkal jsem si a ono vskutku, režisér stejnej, scénář by jakýsi nicky a proto je to dementní a nesmyslný, že by z toho jeden zhloupnul. Liam Neeson mi připadá čím dál tím víc unavenej, že vší té akce, kterou si na sebe poslední dobou upekl a ještě ke všemu tam nejni žádnej sex....a navíc ani moc akce, mysteriozita žádná a thrilleru pomálu. Takže docela zbytečný to vidět.

• 2.6.2014  12:26
    Highlander (1986)

Nutno uznat, že kdybych to viděl teď poprvé, asi bych nešetřil slovy urážek a zloby. Ale kouzlo nostalgie a náklonosti k "béčku" u mě zafungovali a opět jsem si to parádně užil. Zajímalo by mě, jestli Lambert rád hraje kožeňáka, nebo je takhle normálně koženej. Vzhledem k filmům, co jsem s ním viděl, volím druhou možnost.