husokachna

okres Šumperk
práce a následně koláče

1 6 11 15 17 18 19 20 následující >>
    • 25.10.2008  11:34

Slabé, velice slabé. Když mě takto stavěný film nechá absolutně chladným, je podle mě něco špatně.Tam, kde měl být adrenalin a nonstop akce, na mě útočili jenom nosní kapky a stylově zabalené prázdné nic. Proti Jasonovi Stathamovi ani půl slova. Tam se prostě víc hrát nedalo. Třetí hvězdička je za závěr.

• 8.9.2008  07:30

Říkal jsem si, že to přece nemůže být tak dobrý jak se říká. A po prvních pár minutách, jsem si myslel, že budu zklamán. Ale tak obrovský stroj, jakým Temný rytíř bezpochyby je, se rozjíždí pomalu, avšak až se rozjede, už jej nic nezastaví. Batman mě převálcoval a nechal jen s úžasem civět na plátno. A tenhle rok už nemusím vidět žádný film...až tak je to dobrý :-).

• 6.9.2008  23:04

Film osobně je dobře odvedenou řemeslnou prací, která je ovšem na silné tři hvězdičky, víc určitě ne. Přesto se nemohu ubránit dát plný počet. Jednu hvězdu k dobru má u mě film za výborné herecké výkony obou ústředních protagonistů, kdy Witherspoonová a Phoenix nehrají June a Johnnyho, oni jimi jsou. A to ani nezmiňuji výkony pěvecké, které jsou takřka bezchybné. A pátou, velmi subjektivní, hvězdičku si nemohu odpustit dát za život Johnnyho Cashe, jeho osud a fakt, že láska na věky věků není pouze filmovým výdobytkem.

• 6.9.2008  23:02

Jste intelektuálové, kteří rádi diskutují o každé blbosti, úchylové nebo prostě jenom rádi jíte hovna? Tak se na to podívejte. Jste normální? Tak radši ne. Málokdy se vidí něco tak hnusného a ty dvě hvězdičky jsou za pocit hnusu, který ve mě film dokázal vyvolat. Negativní emoce jsou taky emoce a tak si Pasolini ty ** zaslouží.

• 6.9.2008  22:57

Krásně stylizovaná a ukrutně stylová filmová lahůdka, která však není plnohodnotným chodem. Spíš takový talíř s jednohubkami. Když ale hned ze začátku přistoupíte na jeho hru, tak se těch jednohubek naperete až k prasknutí a budete velmi spokojeni. A já se do těch kulinářských metafor nějak zamotal. Radši se na to podívejte sami, málokdo bude dle mého litovat.

• 5.9.2008  20:04

Malý na první pohled nenápadný film, který je tak krásně a správně nepřehnaně nostalgický, že se nemůžu ubránit plnému hodnocení.

• 5.9.2008  19:48

Školení z mezinárodní politiky, špionáže, intrikářství a chlastu aneb jak s bílým nosem či skleničkou v ruce vyhrát studenou válku a porazit neporazitelné. Film sám o sobě je kvalitně odvedenou řemeslnou prací po stránce režisérské i scénáristické. Neameričan se může chvílemi ztrácet v nepřeberném množství informací a politických deformací. Velkými klady, které film vytahují z průměru jsou neodolatelný Tom Hanks (která žena by panu Charlesi Wilsonovi v jeho podání odolala, to teda nevím) a nepřekvapivě výborný Philip Seymor Hoffman. Velmi subjektivním mínusem je pro mě Julia Roberts, ale to pouze proto, že ji prostě nemám rád.

• 5.9.2008  09:33
    To (TV film) (1990)

Jelikož jsem knihu četl už 4x a čtu ji pravidelně jednou za dva roky a je to má nejoblíbenější kniha vůbec, tohle hodnocení je velice osobní. Pomíjím kvality filmu jako takového a nemůžu než v porovnání s knihou tenhle film nenávidět. Je to poplivání všeho, čím je předloha. Takže pokud jste knihu četli a líbila se vám, vyhněte se filmu obloukem. Vy ostatní si dělejte, co chcete.

• 5.9.2008  07:24
    Neviditelný cíl (2007)

Demence hlavních hrdinů je do nebe volající. Demence hlavních záporáků je ještě o stupínek výš. Honkongský akční film mám docela rád, ale tohle? Při sebemenší zámince usiluje o život ústřední trojice kopa lidí s mačetami (kde sakra vzali ty mačety???) a záporná sedmice (nebo kolik jich je) střílí po všem co se pohne a co se nepohne vyhodí pro jistotu do vzduchu. No a ten závěr? To už jsem se ani nemohl smát, bylo to spíš smutný. Lepší scénář by napsal můj retardovaný soused. Chtěl jsem dát dvě hvězdičky za ucházející akční scény, ale vysoké hodnocení většiny ostatních mě donutilo sáhnout po odpadu. Ten film si to zaslouží.

• 4.9.2008  12:17
    Lesní duch (1981)

Když ve mě film, který je starší než já, za pár tisícovek, kde se zombie rozpadá do změti marmelády, plastelíny, červů a nevím čeho všeho ještě, dokáže vyvolat tak intenzivní pocit úzkosti a strachu, nemůžu dát jinak než nejmíň čtyři hvězdičky. A když je to navíc slavný Lesní duch, který mě ve dvanácti letech pouhými průjezdy lesem nahnal pod peřinu a spát, má u mě přes obrovské množství chyb a nedostatků plný počet zaručen.

• 4.9.2008  07:33

Stejně jako u prvního dílu plus to, že snad nikde jinde neuvidíte, jak někomu najede letadlo do anusu. A to už stojí za úvahu, ne?

• 4.9.2008  07:32

Jo, je to hrozná sr.čka a je to to nejnižší patro humoru. Ale když já si nemůžu pomoct a už z nostalgie a úctě ke staré originální kazetě, puštěné 100x dokola (protože jich moc nebylo). A některý hefty, který uvidíte tady, prostě nikde jinde neuvidíte. Pokud chcete přirovnání, tak si představte pana účetního jak v prvním díle naskočí na kolo bez sedla a roztáhněte si to na celovečerní film. Asi nějak tak to vypadá :-). Ale za pět hvězdiček a dvojka to samý.

• 3.9.2008  13:13

To samé, co jsem napsal u jedničky + Éééérousmííís + indiánův nahej zadek + mrtvej Jim Morrison + Heather Locklear + starej chlap, co pracně vytesává z kmene kajak + ještě větší demence - Šmoulové = *****

• 3.9.2008  13:12

Je to hrozná cypovina, já vím. Ale zároveň je to má nejošoupanější VHS, je to rock&roll, je to Mike Myers, Meat Loaf a starej Vysers, je to absurdita, je to demence a vůbec - je to prostě moje citová záležitost. A ti co viděli, můžou litovat, můžou ten film proklínat nebo ho milovat, ale už navždy budou vědět, že stojan na pušky je prostě blbost. A to se počítá...

• 3.9.2008  10:09

Nechci kazit mládež, ale musím doporučit před sledováním konzumaci lehkých drog. S jejich pomocí je to ukrutná taškařice. Vít Olmer bral určitě na počátku devadesátých let drogy tvrdé a proto se to za střízliva sledovat nedá. Jedna hvězdička je za Fuka a za Jonáka.

• 3.9.2008  08:21
    Donnie Darko (2001)

Nemám rád, když se mnou někdo hraje nefér hru. A tenhle film ji myslím hrál. A myslím taky, že se dělá chytřejším než je. Ale vím, že to dělá zatraceně dobře a zatraceně stylově. Neptejte se o čem to je, neptejte se proč se na to dívat, prostě se na to podívejte. A i kdyby nic, tak Jake je sympaťák a je fajn se na něj koukat.

• 3.9.2008  08:16
    Monstrum (2008)

Zřídkakdy se mi stává, že bych se během filmu ani jednou nepodíval na hodinky. U Monstra se mi to stalo. Atmosféra, rychlý spád, únosná délka a vcelku zručná režie dělá z tohoto filmu výborné letní osvěžení. Pokud jste připraveni si pouze sednout a nechat se bavit a odpustíte filmu občasné idiotické chování postav a slabší scénář, tak nemůžete být zklamání. A kdyby náhodou jo, aspoň je to krátký :-).

• 8.3.2008  01:53

Než začnu, tak bych rád řekl, že jsem MĚL rád Adama Sandlera. MĚL jsem slabost pro jeho dementy a jeho dementní humor. A chápu, že každému se líbí něco jiného, každý má jiný smysl pro humor. Ale proboha vždyť v tomhle žádný humor není. Co je na tom vtipnýho, že se někdo 100 minut naváží do gayů? Nemá smysl psát o režii, scénáři, hereckých výkonech u něčeho takového. Ten film mi vzal 100 minut mého života, už je nikdy nedostanu zpět a nehodlám mu věnovat už ani minutu navíc. Takže odpad všech odpadů nejodpadovější a smutek na vyřízeným Sandlerem. A komu se to líbílo, ať mi řekne proč. NECHÁPU.

1 6 11 15 17 18 19 20 následující >>