Hannibal92

Hannibal92

okres Litoměřice

38 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 18.11.2012
  French Stewart
  (herec)

  French Stewart narozen 20.2.1964 v Albuquerque v Novém Mexiku, je americký herec, který se nejvíce proslavil svou hlavní rolí v seriálu TAKOVÍ NORMÁLNÍ MIMOZEMŠTANÉ (3rd Rock from the Sun), kde působil jak jedna z hlavních postav Harry Solomon. Stewart navštěvoval střední školu Del Norte High School.

  Po střední škole šel… (více)

  • 4.1.2012
  Zelda Williams
  (herečka)

  Celým jménem Zelda Rae Williams, narozena 31. července 1989, je americká herečka a dcera slavného herce a komika Robina Williamse a Marshy Garces (druhá manželka Robina Williamse).

  Zelda Williams se narodila ve Spojených státech v New Yorku. Své jméno dostala po princezně Zeldě, jedné z hlavních postav známé série videoher od… (více)

  • 12.3.2011
  John Robinson
  (herec)

  John Robinson se narodil v 1985 v Oregonu v USA. Jako mladý kluk často jezdil na skateboardu, pravidelně navštěvoval surfařský kemp a navíc celý život jezdí na snowboardu.

  Jeho herecká kariéra začala až v roce 2003 v Johnových 18 letech, když všechny oslnil svým úžasným výkonem na konkurzu do filmu režiséra Guse Van Santa,… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace