Hannibal92

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 1.5.2016  21:02

1 * za toho kozla.......

• 9.10.2014  08:40

Argentinská fekální srágora............ no dobře, smál jsem se.

• 24.8.2014  21:51
    PostHuman (2012)

Miluju filmy z postapokaliptické budoucnosti a to téměř ve všech formách. Tenhle kraťas neni vyjímkou a navíc jeho zpracování je parádní. Rozhodně by mi udělal velkou radost celovečerní film, nebo třeba alespoň seriál.

• 24.8.2014  21:47
    Room 8 (2013)

Nápad docela zajímavej, pěkně zpracovanej a jako kraťas to rozhodně stojí za to. Na nic delšího by to ale asi nebylo.

• 23.8.2014  13:13

Pro Angelinu naprosto přesně padnoucí role. Celkově se jedná o kvalitní a netradiční zpracování pohádky, kterou zná asi naprosto každý. Je to jeden z těch filmů, který si určitě rád pořídím i na blu-ray.

• 23.8.2014  12:55

Podle ohlasů od kamarádů a známých jsem čekal super akční pecku, na kterou dlouho nezapomenu a ono nějak tak nic..... neustálé vracení se v časy zpět, začalo být tak po hodině už docela nuda a už jsem jen čekal nějaký parádní konec, který se ale bohužel taky nekonal. Celkově teda spíš takový nadprůměrně obsazený podprůměrný akčňák.

• 23.8.2014  11:46

I Když to může znít trochu divně, protože všechny komiksový Marvel filmy jsou nenáročný, tak o tomhle se opravdu dá říct, že je to taková odpočinková akční blbina. Člověk se nemusí absolutně namáhat aby pochytil nějaké spojitosti, nebo aby o něco nepřišel. Prostě se jen posadíte a užívate si tu akční nálož přestřelek, honiček, parádních hlášek a skvělého humoru. Nečekal jsem, že to bude až tak dobrý, ale bylo.

• 22.6.2014  21:19

Docela jsem se i těšil, ale nakonec žádná sláva. Kromě souboje "Alfa draků" a několika málo scén to byla celkem nuda. Jednička byla rozhodně lepší.

• 22.6.2014  21:16

Dost zajímavý film, který se prakticky celý odehrává v jedné místnosti. Když se člověk rozhdone že spáchá sebevraždu a chce se jen rozloučit a předat pár dobrých informací, tak si teprve začne uvědomovat jak moc toho je potřeba říct a co všichno by člověk ještě měl/mohl stihnout. I když jsem se víc než půlku filmu bál toho, jak je udělaný konec, tak musim říct že se povedl.

• 10.4.2014  17:08

Tohle byl ten naprosto nejlepší film s upírama jaký jsem kdy viděl. Ani nedokážu popsat jak jsem z toho unešenej. Už jen pevně doufám že u nás vyjde na dvd.

• 14.3.2014  15:21
    Junk Head 1 (2013)

Úžasný kousek, je vidět že ty 4 roky práce za to opravdu stojí. Doufám že někdy bude i pokračování.

• 4.3.2014  20:38
    86. Annual Academy Awards (TV pořad) (2014)

Tak po roce zase jedno "protrpěná" noc ve Světozoru. Je zajímavý, že když na ten přímej přenos člověk celý rok vzpomíná, tak jen v dobrym, ale když tam pak zase po roce sedí, tak si vzpomene jaký je to utrpení sedět přes 7 hodin nalámanej v sedačce a zoufale se snažit neusnout. Stejně je to ale pecka a za rok nás tam maj zase. Co se týče samotného ceremoniálu, tak byl parádní a řekl bych že o dost lepší než minulý rok. Když jsem viděl jak Ellen fotí, tak sem vůbec nevěřil že fotí opravdu a ty fotky na twiter dává, každopádně ta společné megafotka, je úžasná a absolutně nechápu jak můžou být všichni tak perfektní. Je vidět že slavní herci jsou prostě fotogeničtí v každé situaci. I s výsledkama jsem celkem spokojenej, i když je mi pořád líto, že sošku pořád ještě nedostal Leo.

• 19.1.2014  10:22
    Svítání (2009)

Celkem originální nápad, který je naprosto zničený. Čekal jsem to sice špatný, ale až takhle špatný teda ne.

• 6.1.2014  18:43
    The Angry Video Game Nerd (TV seriál) (2004)

Posledních pár týdnů asi nejlepší zábava na volné chvilky. Může si nadávat jak chce, ale i tak z něj každým dílem srší ta obrovská láska ke starým videohrám. Konec konců kdo by dal tolik prachů za hromadu her, který ho dokážou tak maximálně nasrat. I Tak ale nechápu jak mohl koupit 3x CDi jenom aby narazil na funkční kousek i když věděl, že na to není ani jedna dobrá hra, nebo dát 450 dolarů za 2 nefunkční cd nástavce pro pofidérní Atari Jaguar a pak do toho ještě nacpat "čokoládu" :-D. Bohužel už mi zbývá jen posledních pár dílů a pak přijde čekání na film. Rolfe to prostě dokáže podat neuvěřitelně vtipně vulgárním způsobem.

• 6.1.2014  17:40

Nakonec to neni taková sláva jak sem si myslel. Člověk musí hodně přihlédnout k tomu, že už je to nějaké to desetiletí od vzniku.

• 6.1.2014  17:33
    You Know What's Bullshit (TV seriál) (2007)

Taková hloupá blbina, prakticky o ničem co by si vůbec zasloužilo být na čsfd. Jenže v podání Jamese je i taková blbost skvělá.

• 1.1.2014  13:47
    Dobytí severního pólu (divadelní záznam) (2006)

Od začátku do konce, seminář i samotná hra, naprosto úžasná a geniální.

• 22.12.2013  14:04

Příjmené překvapení jako předfilmeček u Frozen, v podobě moderně předělané klasiky. [CineStra Anděl - 21.12.2013]

• 22.12.2013  12:32

Asi nejdepreší pohádka letošnho roku. Spoil: Hned na začátku dostaneme pecku v podobě skoro mrtvé sestry, se zmrznutým mozkem a následuje úplně oddělení obou sester, což je obě naprosto zničí. Navíc je Elsa celý život nucena k sebezapírání, skrývání své povahy a schopností a to i když se absolutně s nikým nesmí stýkat. A jako by to nestačilo přichází ještě smrt obou rodičů a zmrazení úplně celého města včetně okolí. Ještě mohla Anna na konci umřít a půlka dětí v sále by spáchala sebevraždu. I tak je to ale krásně udělaná pohádka a pokud člověk překousne všechnu tu smrt a utrpení tak se konec konců i dost nasměje. [CineStar Anděl - 21.2.2013]

• 11.12.2013  13:19

Druhý díl je mnohem akčnějši než první. Opravdu je to hodně znát, ale bohužel asi hlavně kvůli tomu film není tolik "Hobitovej" jak bych si predstavoval a mnohem víc se vzdaluje od predlohy než první díl. I přesto je to ale parádní řežba plná dechberoucích efektů, krajin, hudby a i všeho ostatního. BTW Legolas je teda pořádně mrštnej parchant. Navíc rozhodně potěšila možnost film vidět mezi prvníma v republice [CineStar Anděl - 11.12. a 21.12.]

• 23.11.2013  12:06
    Lásky čas (2013)

Lásky čas se z traileru tváří mnohem akčněji a vtipněji než ve skutečnosti je. I tak to ale byla fajn podívaná. Nejlepší samozřejmě Nighy a McAdams, i když místo McAdams bych radši měl Deschanel. Jinak už fakt nevím co k tomu dodat.....

• 11.9.2013  18:33

I přes horší hodnocení mi to přijde o dost lepší než třeba "Portal: No Escape" (kterej je teda taky dost dobrej). Prostě starej dobrej half-life a jeho přiběh je naprostá špička a převedení do skutečnosti je úžasný. I když svět, kterej v half-lifu vidíme je až desivej a člověk by tam rozhodně žít nechtěl, tak je zároveň i tak zajímavej, až to člověk strašně táhne. Prostě se to pomalu nedá popsat. Tenhle "first person styl" je pro krátkometrážní filmy strašně efektivní a i když třeba při 2 hodinách by z toho člověk pomalu měl závratě, tak udělat třeba takový 50-60 minutový first person filmeček z half-life prostřetí by bylo super.

• 3.9.2013  22:50
    jOBS (2013)

Na tomhle filmu mě mrzej hlavně 2 věci. 1) nebylo to až do smrti Jobse, nebo několik mělo let před smrtí, nebo aspoň do vydání toho posranýho Ipodu. Přišlo mi, že se tam ta prezentace na začátek vrazila a než se film dokončil, tak se na to úplně zapomělo zůstal z toho dějově nic neřikající výkřik. 2) vynechání některých, celkem podstatných částí Jobsova života. Čekal jsem že to bude hlavně o životu Steva Jobse a ne jen o vzniku a chodu Applu. I když ono to vlastně ani o Applu nebylo. Spíš bych řekl že to bylo srhnutí životních okamžiků, ve kterých se vyskytoval Jobs i Apple. Ostatní události, kterých se účastnil buď jen Jobs, nebo jen Apple jsou prostě odignorované. Co musím uznat je, že Kutcher je naposto úžasný Jobs a v určitých částech života je mu až neuvěřitelně podobný. [Cinestar Anděl]

• 3.9.2013  22:31
    Kick-Ass 2 (2013)

Parádní nářez, dobře jsem jsem bavil, hodně jsem se zasmál a celkově to bylo opravdu super. Bohužel ale na jedničku to ani náhodou nemá a doufám že trojka, (jestli vůbec nějaká bude) bude lepší a ideálně překoná i jedničku. Nejvíc mě asi mrzí že to bylo místama tolik brutální. Samozřejmě, zabíjení v takovémhle podání je sranda a dá se na to krásně koukat, ale tohle bylo místama až přehnaný a trochu i nechutný. Druhá vada, která mi úplně neseděla je Jim Carrey, ani pořádně nevím, co mi tam na něm tolik vadilo, protože hrál opravdu hodně dobře. Asi prostě to, že vim že je to Jim Carrey a nechci ho tam. [Cinestar Anděl - 22.8.2013]

• 3.9.2013  22:18
    Elysium (2013)

No to byl zase výtvor. Hrozný zklamání. Od prvního letošního filmobraní, kde jsem poprvé viděl trailer jsem se těšil a Blomkamp to takhle posere. Damon neni žádnej super herec, i když hrát každopádně umí. To co ale dostal za úkol v tomhle filmu.......no, přirovnal bych to asi k tomu, když si na doučování matematiky pro svého 7 letého syna, který moc nezvládá odčítání, najmete matematika, který má doktorát z matematického modelování. Druhá naprosto strašná věc je zabezpečení Elysia. Nestřeženější místo ve vesmíru? No možná tak nejstřeženější místo mezi Zemí a Měsícem a to opravdu jenom možná. Ve chvíli, kdy Tajemnice Delacourt zvedla zadek z křesla a šla lovit Damona, tak vlastně neměl nikdo sebemenší problém se na Elysium bez sebemenšího povšimnutí dostat. Styl, jakým se chtěli obyvatelé Země dostat na Elysium byl teda taky naprosto neuvěřitelný (celý život šetřim aby mě nějaká smažka, která si v garáži udělala raketovou základnu s absurdně velkým počtem monitorů, poslala v raketoplánu na cestu vesmírem, kterou na 66% nepřežiju, abych teda nakonec hned po přistání byl tak na 95% zpoutám a poslán zpět na zem a hurááá můžu znova). jediné na co se dalo koukat je to propracované prostředí a efekty celkově, které jsou opravdu super a ty 2* si zaslouží, jinak fakt nic. [Cinestar Anděl - 29.8.2013]

• 9.8.2013  10:27
    Pot a krev (2013)

Zase jeden film, z kterého mam trochu rozporuplné pocity. Herecké obsazení bylo naprosto parádní, zpracování filmu taky paráda, ale největší průser je v tom, jaký skutečný příběh si ke zpracování vybrali...... Příjde mi to jako by si někdo (Bay?) řekl, že by chtěl udělat nějakou akční komedii ve který kulturisti, kteří nebudou mít moc peněz udělají nějaký zločin (třeba někoho unesou) a tim peníze získají, ale nakonec se to stejně všechno posere. Takhle vzniklo 3/4 scénáře a pak si někdo řekl ,,Hele nezkusíme se mrknout jestli náhodou se něco podobného nestalo? Že by jsme z toho udělali příběh podle skutečné události, to nám určitě zvedne výdělek". Opravdu mi hodně příjde, že všechno při čem se příběh snaží držet skutečnosti do filmu moc nesedělo a bylo by mnohem lepší kdyby se jednalo komplet o fikci. Jinak jsem se ale i tak dost nasmál a užil si to. [Cinestar Anděl - 8.8.2013]

• 4.8.2013  18:48
    Wolverine (2013)

I kdyby ostatní herci hráli hrozně, nebo samotný příběh byl špatný, tak Jackman hraje Wolverina tak nepřekonatelně, že to prostě pod 4* být ani nemohlo. Příběh odehrávající se v Japonsku mi celkově sedl a byl jsem s ním spokojený, ani jsem nečekal že se tam objeví Mariko, ale to bylo rozhodně příjemné překvapení. Na Jackmanovi je vidět, že neuvěřitelně dřel aby se dostal do formy ve které ho ve filmu vidíme a zaslouží si za to pořádnou dávku uznání. [cinestar Anděl - xx.7.2013]

• 4.8.2013  12:10
    Red 2 (2013)

Myslím že zrovna RED 2 není film, u kterého by bylo potřeba vidět první díl (nebo aspoň nemám pocit, že bych byl o něco ochuzen, nebo něco nechápal). Každopádně to byla fajn akční oddychovka. Jen Hopkins mě trošku zklamal. Ne že by hrál špatně, ale ta role prostě nebyla psána pro něj. Naopak Malkovich byl naprosto boží. [Cinestar Anděl - 1.8.2013]

• 28.6.2013  20:05

Nebudu hodnotit po shlédnutí 5 dílů, ale vyjádřit se musím. Čekal jsem to lepší, tohle mi zatím příjde jako taková kurva přehaná šílenost. Každý alespoň trošku normální člověk už by dávno utekl a nechal dům domem. Fascinuje mě kolik lidí může být v jednom domě, aniž by si jeden druhého (třetího, čtvrtýho, pátýho,.....) všimli a přitom tam 3/4 z nich nemá co dělat. Po 1. serii nečekal jsem takové zakončení série, ale nakonec to docela ušlo. Po 2. serii naprostá špička. I když ten začátek byl horší, tak se to opravdu rozjelo a druhá série byla mnohem lepší než první. Už se nemůžu dočkat třetí.

• 12.6.2013  20:42

Bohužel musím říct že jsem nikdy žádný Star Trek film neviděl a ze seriálů maximálně pár desítek dílů z Nové generace a asi tak stejně z Enterprise. Což jsem udělal asi hloupost, protože kdybych věděl že tohle je druhý díl, určitě bych se na něj koukl ještě před "Do temnoty" (ano stydím se že jsem ho neviděl a asi mi to i moho dojít když za 3 roky má být Star Trek 3). Naštěstí o nebylo tak stěžejní abych si tenhle díl nedokázal náležitě užít i bez znalosti dílu předchozího, nebo nějaký další z nepřeberného a pro mě neorientovatelného množství Star Trek filmů a seriálů. A že tohle byla opravdu bomba, kterou jsem nečekal. Asi bych to nazval jedním z největších překvapení letošního roku (aspoň zatím). Snad mě ani momentálně nenapadá nic, co bych filmu mohl vytknout. Prostě paráda. [Cinestar Anděl - 7.6.2013]

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9