Hannibal92

Hannibal92

okres Litoměřice

38 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 1.2.2015
  American Horror Story - Asylum (série) (2012)

  Příběh se odehrává v roce 1964 v Briarcliffu, ústavu pro duševně choré zločince. Zde vládně pevnou rukou sestra Jude (Jessica Lange), společně se zakladatelem instituce, Monsignorem Timothy Howardem (Joseph Fiennes) a jejich podřízená, sestra Mary (Lily Rabe). Lečbou pacientů v Briarcliffu je pověřený psychiatr Dr. Oliver Thredson (Zachary Quinto) a sadistický vědec Dr. Arthur Arden (James Cromwell). Do ústavu se pod falešnou záminkou dostává novinářka Lana Wintersová (Sarah Paulson), aby napsala článek o údajném seriovém vrahovi, který měl být do Briarcliffu převezen. Lana ale ke své smůle odhalí mnohem závažnější události a záhady, které se v ústavu odehrávají, což by jí mohlo být osudné.

  • 28.9.2013
  American Horror Story - Murder House (série) (2011)

  Psychiatr Ben Harmon (Dylan McDermott), jeho žena Vivien (Connie Britton) a dcera Violet (Taíssa Farmiga) zažívají rodinnou krizi poté, co Vivien potratí a navíc zjistí, že Ben má poměr. Krizi se tedy pokoušejí zahnat stěhováním z Bostonu do Los Angeles, kde se jim naskytla možnost koupit za skvělou cenu renovovaný opuštěný dům, ve kterém by si mohl Ben otevřít ordinaci a pracovat z domova. I když na první pohled vypadá vše idylicky, brzy začne rodina Harmonových odhalovat temnou minulost jejich domu a zjistí, že s domem není něco tak, jak by mělo být.

  • 5.8.2012
  Donald and the Wheel (1961)

  Dva duchové pokroku se snaží najít osobu, která by díky jejich radám a pomoci vynalezla kolo, které by v budoucnosti mělo za následek ohromný pokrok. Tím vyvoleným má být Kačer Donald, který ale z jejich rozhodnutí není zrovna šťastný.

  • 17.3.2011
  Dragon Ball Z: Čósenši gekiha!! Kacu no wa ore da (1994)

  Nejmodernější technologie a zlo s korupcí se spojily, aby přivedly zpět na svět největší zlo, které kdy existovalo. Broly je zpět a je ještě mocnější než dříve. To ale není vše. Z tajného experimentu, při kterém se stala nehoda, unikla tajemná hmota získávající energii ze všeho s čím přijde do kontaktu. Když se hmota dostane až k Brolymu, vznikne kombinace, která by mohla zničit celý svět.

  • 17.3.2011
  Dragon Ball Z: Kiken na futari! Super senši wa nemurenai (1994)

  Vyšetřování cizí vesmírné lodi, která havarovala na Zemi se hodně brzy změní v krutý boj. Hrozba je nyní tak silná, že ani největší hrdinové žijící na plateně Zemi by nemuseli být dost silní na to, aby hrozbu zažehnali. Broly, jedna z největších hrozeb ve vesmíru, proti které se i Goku zdá být bezmocný, se vrátil. Broly se zřejmě nenávistí pomátl a jeho jedinou starostí je, aby celý vesmír trpěl. Jediní kdo mají alespoň malou šanci na výhru jsou synové největšího Brolyho soupeře.

  • 19.2.2011
  Dragon Ball Z: Gekitocu!! Hjakuoku Power no senšitači (1992)

  Starý nepřítel Cooler sám sebe vzkřísil jako robota a vyslal ohromnou armádu proti lidu ze země Nový Namek. Proto se tato rozhodne obrátit se na Goka a jeho přátele, aby ji pomohli ochránit, a ti přicházejí s plánem. Naštěstí ale přispěchají na pomoc i obránci Cycolpian a tak není vše ztraceno.

  • 19.2.2011
  Dragon Ball Z: Tobikkiri no saikjó tai saikjó (1991)

  Po porážce Friezy se Goku vrací zpět na Zemi a chystá se vyrazit na výlet s Gohanem Krillinem. Vše probíhá v klidu a pohodě dokud Cooler, Friezinův bratr, nepošle tři své stoupence, aby Goka zabili. Následuje krvelačný a drsný souboj, ve kterém se Cooler změní do své mocnější podoby a zdá se, že je vše ztraceno. Naštěstí ale ani Goku nezůstává se schopnostmi pozadu, i on se chystá využít svou ohromnou sílu.

  • 19.2.2011
  Dragon Ball Z: Super Saijadžin da Son Gokú (1991)

  Na planetu Zemi dopadá asteroid, který ji téměř zničí. Z jeho nitra se vynořila kosmická loď, v níž je ukrutný a nelítostný Lord Slug, který se doslechl o dragon ballech a jejich schopnosti splnit přání. Slug tedy posílá své posly, aby mu dragon bally přinesli a on si mohl vrátit zpět své mládí. Piccolo a Goku se tedy co nejdříve vydávají záchránit Gohana a zastavit Lorda Sluga.

  • 19.2.2011
  Dragon Ball Kai (TV seriál) (2009)

  Jedná se o re-run původní série DRAGON BALL Z, která je nově upravena, sestříhána a je zvětšena kvalita obrazu. Z původních 291 dílů byl sestříhán pouze na 100. Goku je zpět, nyní už je ženatý a má malého syna Gohana. Už by se rád usadil a žil si klidně rodinou, ale takový život mu jeho osud nedopřeje a sotva se začne usazovat, objeví se nová hrozba, odhalující pravdu o jeho původu. Nyní je potřeba aby Goku trénoval mnohem více než dříve, překonal všechny své hranice a mohl se postavit tváří v tvář novým a mocnějším nepřátelům, protože to, co je v ohrožení, je svět sám.

  • 24.1.2011
  Dragon Ball Z (1989) (1989)

  Přímo z hlubin zla přichází nový zloduch Garlic Jr., který se snaží nashromáždit všech sedm dračích koulí, aby mohl vyvolat draka, který by mu splnil jeho přání stát se nesmrtelným a podmanit si celou lidskou rasu, která bude už navěky trpět za smrt Garlicova otce. Goku spěchá zachránit Gohana a přichází na pevninu zrovna v době, kdy Garlic vyvolává draka. Krillin a Piccolo se pokoušejí Gokovi pomoci, ale jejich síla je oproti Garlicově příliž malá a Garlic již vytváří mrtvou zónu, aby navždy pohltila našeho hrdinu. V tu chvíli začíná Gohan objevovat své skryté síly a schopnosti.

  • 10.1.2011
  Pařba v Bangkoku (2011)

  Přátelé Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) se po velice divoké a nezapomenutelné rozlučce se svobodou v Las vegas, kterou přátelé pro Douga připravili, vydávají do Bangkoku tentokrát na Stuovu svatbu. Stu by ji rád prožil v klidu a pohodě, což mu samozřejmé jeho kamarádi nedopřejí a svatba nakonec dopadne tak, že vedle ní bude Las Vegas vypadat jako výlet do Disneylandu.

  • 7.1.2011
  Kenan & Kel (TV seriál) (1996)

  Kenan se svou bláznivou rodinou a ještě bláznivějším vedoucím prodejny, v níž Kenan pracuje a Kel, jehož neoddělitelnou částí je i jeho milovná oranžáda, bez které nedá ani ránu, jsou střelení středoškoláci, kteří zažívají všelijaká možná a často i nemožná dobrodružství.

  • 5.1.2011
  Velká vánoční jízda (2011)

  Arthur má veledůležitý úkol, který musí být splněn do vánočního rána a který má dát odpověď na nejstarší dětskou otázku, jakou jen lidstvo zná: Jak Santa dokáže za jedinou noc doručit dárky všem dětem na světě?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace