Týnidlo

okres Pelhřimov

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 22.1.2016  22:01

Milý snímek, Streep mám ráda a celý film docela šlape, ale bojím se, že si na něj za měsíc už ani nevzpomenu --> 3,5*... Na 4* by musel být o trochu lepší děj.

• 25.12.2015  18:19
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Trochu uječené, ale "měsíčci" velice vtipní!

• 5.12.2015  14:00
    Fotograf (2015)

Tři za Rodena, hraje ho opravdu skvěle, ale Saudek jako takový mě asi nebavil.

• 4.9.2015  15:25

Pěkně se na to dívá, chápej pěkně natočeno, je to i vcelku napínavá záležitost, ale prostě to ve mně asi nezanechá žádný velký dojem. Nebo spíš rozpolcený. Na jednu stranu příběh relativně zajímavý, ale co rozvinutí těch příběhů jednotlivých osob? To mi kazí celkový dojem, postavy ve mně nezanechaly hlubší stopu.

• 21.7.2015  13:46
    Hlasy (2014)

Za scénu s léky 4*..

• 7.5.2015  09:39

To byl tak hrůzostrašný výkon (ode všech), že naděje (myšleno zábavy) umřela s Brucem.. Byla to extra slátanina, které se nedalo uvěřit vůbec nic. Až natolik, že jsem si chuť musela spravit Johnem Wickem.

• 28.2.2015  13:10

Neříkám, že herci hráli blbě, ale ty texty... Jak už někdo psal, prostě docela utrpení.

• 6.2.2015  19:48
    Podfukáři (2013)

Film o iluzionistech, tudíž jsem byla ochotná hodit za hlavu všechny nesmysly, ale ten konec v tom parku... :D No, až tak mimo nejsem... Zvrat supr, ale přišlo mi,jako kdyby scenárista spěchal na večeři, tak to tam na konci nějak "začaroval" a bylo to. 4,4* za 2/3 filmu, konec za 3,4*.

• 11.11.2014  16:18

Ta ženská... To byla taková k*áva, že to svět neviděl. Neskutečně mi lezla na nervy a už v půlce filmu jsem se dívala jak dlouho budu ještě trpět. Hvězdu za Paula..

• 26.9.2014  23:02
    Renovace v utajení (TV pořad) (2003)

Nejvíc mě bavily výrazy chudáků manželů, přítelů a kamarádů, když se jim dílo nezamlouvalo.. :D Ale nakonec to většinou dopadlo docela dobře, ale člověk musí brát v úvahu taky i to, že natáčení proběhlo už před 10 lety, že jo..

• 5.9.2014  19:55

Fakt jsem si to užila naprosto dokonale... 3D (ač ho nemám ráda), zde sedělo takříkajíc jako prdel na hrnec a plnej počet dávám i za celkový pocit - kino pro 9 lidí a navíc při větě "nasaďte si 3D brýle" nebylo co nasazovat, takže o zábavu bylo postaráno. Doporučuju, už dlouho jsem se takhle nebavila! :)

• 24.8.2014  19:04
    Lásky čas (2013)

Znáte to, romanťárna... Jenže tohle úplně tak přeslazené nebylo. Je to o vztahu mezi klukem a holkou, ale pak taky o vztahu mezi synem a tátou. A myslím, že to je právě to, co tomu přihazuje pár hvězd nahoru.. Jo a taky tam jde o cestování časem! :)

• 21.1.2014  19:27
    Croodsovi (2013)

Sranda to i docela byla, moc pěkně se na to dívalo (to jo), ale nějak nevím, něco mi tam chybělo.. Rozhodně víc, než na 3*, ale na 4* to u mě zatím nemá..

• 27.12.2013  20:01
    Pelíšky (1999)

Víte, já tenhle kousek miluji. Je tam totiž všechno. Humor, který je přesně tak akorát, hudba tak správně vybraná, že mi srdce vždy poskočí. A když dojde do tuhého, tak tenhle kousek umí brnkat na dramatickou strunu jako Jimi Hendrix.. :)

• 27.12.2013  19:51
    Svatba Jiřího Káry (amatérský film) (2000)

Pro mě taková hrůza, že mám sto chutí tomu dát odpad, jenže.... Jenže otázkou zůstává, zdali to právě kvůli tomu není na pět hvězdiček. Vzhledem k tomu, že to je vlastně domácí video, které nemělo nikdy spatřit "světlo youtube-světa" a nenese žádné poselství, pointu ani hlubší myšlenku, nemá cenu to asi ani hodnotit (nechci být totiž součástí hodnocení, které sahá natolik vysoko, až se mi z toho motá má pohoršená hlava).

• 25.9.2013  10:18

Asi můj zkrat..

• 15.9.2013  21:20
    $#*! My Dad Says (TV seriál) (2010)

Slabší trojka. Je to ale taková ta podívaná, která neurazí, ale ani nenadchne..

• 15.9.2013  20:57
    One Man Show (TV pořad) (2008)

Už jen za to, že dokáže vytočit tolik lidí. A to vědomě! :D Kazma jede!!

• 4.9.2013  18:01
    Cup Cake (2010)

Nechat se unášet na vlnách bláznovství.. :)

• 12.8.2013  21:31
    Páteční večeře (TV seriál) (2011)

Od momentu s opilým psem umírám docela smíchy.. :D

• 12.8.2013  16:23

To byl tak průhlednej film, že to snad ani není možný... Úmorná snaha o napětí je naprosto dusivá a přemrštěná. Hudba sice na docela dobré úrovni, ale bohužel jenom ta film nedělá. Já nevím, přišlo mi tam všechno tak hloupě jednoduchý.. Nevím, asi je na tohle téma tolik variací - kvalitativně naprosto jinde, že je tohle (pro mne) pouhá zdechlina, která se hodně brzo ztratí v propadlišti dějin..

• 15.6.2013  22:30

I když mám J. R. ráda, M. Damona mám radši. Jason Bourne a jeho "trilogy" je prostě nenapodobitelná a nedosažitelná. Ač nerada, za hloupé těžení z nejlepší trilogie vesmíru, srážím ze 4* na 3*.

• 14.6.2013  19:34

Podle mě to je celkem blbost, ale zaráží mě tak vysoké hodnocení, tak nevím, jestli nezalézt pod stůl...

• 14.6.2013  19:32
    Třetí princ (1982)

Čistě subjektivní averze.

• 10.6.2013  21:43
    Navždy svoji (TV seriál) (2013)

Srážím o hvězdičku, jelikož s tímhle už přišla geniální pí Třeštíková. Ale sonda do české společnosti je zase velmi zajímavá. Jaké hrozivé rozměry to nabírá, to se musí každý přesvědčit sám. A za divnej konec o hvězdičku dolů.

• 5.6.2013  10:01
    Rodinná sešlost (TV film) (2010)

To je tak debilní film, že se to ani nedá vydržet. Hlavní postava neskutečně protivná. Ne, děkuji.

• 3.6.2013  22:31
    Zpátky do školy (TV seriál) (2009)

Musím se přiznat, že mi pár dílů trvalo, než jsem se do téhle bandy po uši zamilovala. Ale rozhodně to stálo za to. Zprvu to bylo velmi milé a příjemné překvapení, ale o pár dílů později jsem rychle zvyšovala hodnocení. Každý díl je natolik originální, že se člověk opravdu nenudí, alespoň já ne (po dobu 4 sérií)! A ani český dabing mě neomráčil. Vřele doporučuji. ;)

• 5.3.2013  23:46

Tohle byla lahůdka! Konečně jsem si po dlouhé době sedla v kině a nechala se jen unášet.. Soundtrack úžasný. Doporučuji.

• 1.2.2013  21:40

Tenhle film mě vyloženě nudil. Už mě solidně nebaví ty happy-endy. Americko-Indický sen? Jdu vyhrabat nějakou pořádnou střílečku..

• 30.1.2013  17:41

Je to krásný film, o tom žádná, ale musím přiznat, že tam na mě a na včerejší náladu bylo až přespříliš amerického štěstí.. Konec konců, většině z nás by nevyšla ani ta koupě toho zoo, ne?

<< předchozí 1 2 3 4 5