Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krátkometrážní
  • Dokumentární

Letní bouře (2004)

Já film hodnotím velmi kladně. Celý film se mi líbil, nenudil jsem se ani chvíli, nebylo to zmatený což u filmu velmi oceňuji. Vystupovalo tu přiměřené množství lidí. Celkově mám německé filmy vcelku rád. Film dokreslovala příjemná hudba a celkově scénář byl povedený, prostředí hezké. Hodnotím velice kladně.

Krupiér (1998)

Toto byl opravdu vynikající film, těžko se mi to popisuje, ale tento film opravdu doporučuji, ten krupiér mě uplně nadchl, výborná postava, herec byl skvělý. Akorát jako krimi mi to teda nepřipadalo.

Cokoliv (2003)

Docela zajímavý film, ale vzhledem k tomu, že je jeho režisérem Woody Allen bych od filmu čekal o trochu víc.

Idioti (1998)

Další film Larse von Triera a opět musím dát plných pět hvězdiček. Řadím se k lidem, kterým se von Trier vyloženě líbí. A Idioti jsou naprosto experimentálně originální. Jak si Trier geniálně pohrál s nápadem, že každý má v sobě svého idiota jde jen o to ho najít.

Hanebný pancharti (2009)

Proti Kill Billovi se Tarantino tentokrát vytáhl, Hanebný parchanti byli skvělý film, nejvic mě zaujal Brad Pitt a Hans Landa. Vůbec nejlepší scénka byla: Já budu doprovod já umím italsky nejlépe, ty budeš bubeník, ty umíš italsky hned po mě a ty budeš teď už přesně nevím co, protože umíš italsky nejmíň a on mu řekl, ale já italsky neumím vůbec a Pitt mu odpověděl, no kdyť říkám, že z nás jsi v italštině třetí nejlepší. Nebo scéna jak Pitt nožem řeže dočela nacistům hákové kříže byla taky dost dobrá.

Antikrist (2009)

Antikrist se mi velice líbil, jako fanoušek režiséra von Triera jsem byl nadšen, film jsem shlédl v rámci francouzského filmového festivalu. Výborné herecké výkony dvou hlavních protagonistů, akorát dojem z filmu mi skazil sál, protože lidé ve čtvrtine odcházeli a perlou bylo když dva lidé za mnou šli požádat o vrácení vstupného za což ale samozřejmě nenese film sebemenší vinu. Nádherná bila hudba, Händelův Rinaldo se nádherně hodil jak do Prologu tak do Epilogu.