Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

8/10 Co jsem čekal od jedničky se mi dostalo vrchovatou měrou u dvojky. Po všech stránkách promakanější a o třídu lepší než předchůdce.

Šílený Max (1979)

6/10 Možná jsou 3 hvězdy ještě moc, ale je to roztomilé....

Vrah mezi námi (1931)

9/10 Po dlouhé době jsme se opět dostal ke klasice. Rok výroby je opravdu neuvěřitelný. Nedivím se, že film popudil vládní představitele. Ještě dnes ve mně vzbuzuje jistý neklid. Jako by Lang tušil, jakým směrem se bude asi situace v Německu vyvíjet. Určitě jeden z nejlepší filmů 30. let.

Grandhotel (2006)

5/10 Čistý průměr, který upadne v zapomnění. Na druhou stranu musím Ondříčka pochválit za snahu natočit svým způsobem tak trochu novátorský film. Možná to je první vlašťovka, kterou budou následovat další kousky se vzrůstající kvalitou.

Sophiina volba (1982)

7/10 Bohužel též musím souhlasit s názorem většiny, že film a kniha je jako nebe a dudy. Zde platí dvojnásob, že některé knihy se prostě na plátno převést nedají.

Fargo (1996)

7/10 Bohužel jak Big Lebowski, tak i Fargo mi značně nesedli. Jasně, dobře se na to kouká, ale nevidím tady nikde tu vychvalovanou genialitu. Čím to je tak mimořádné?

Oliver Twist (2005)

6/10 Rozhodně nedoporučuji milovníkům knižní předlohy.

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

8/10 Myslím, že Obsluhoval jsem anglického krále je na čsfd značně podceňován. Porovnávat knihu a film v tomto případě dost dobře nejde. Něco holt zfilmovat jednoduše nejde.

Ztracené město (2005)

8/10 Andyho Garciu jsem si vždy spojoval s rolí nastupujícího kmotra. Teď k tomu přibylo pozoruhodné, lyricko-epické Ztracené město.

24 hodin (2001) (seriál)

1.série -> 85%; 2.série-> 90%; 3.série->90%, 4.série-> 70% 5.série-> 80%