Bukk

Bukk

Česko
Just another weirdo passing by

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 18.10.2015  17:29

Ani samotná legenda mě nijak zvlášť nezasáhla, takže když jsem si pustila filmové zpracování, mý už tak ne moc velký nadšení kleslo ještě níž. Co to jako mělo být!? Morholt manželem? Eww. A žádný drak? Zklámání.

• 9.10.2015  00:45
    Love (2015)

Přiznejme si to. Jít na tomhle a vidět to se skupinkou dalších, dejme tomu, odvážlivců mohlo dopadnout mnohem hůř. V podstatě je to takový veřejný sledování porna a říkat tomu nějak jinak by bylo zavádějící. Pár řečiček okolo, ale jinak teda nic moc. A tak tedy něco takového vůbec hodnotit, toť otázka. Těsně před tím jsem někde četla, že tam jsou prý hezky zakomponované hry se světlem. No ještě že mi to bylo sděleno, jinak nevím, co zajímavějšího by se za ty 2 hodiny mohlo odehrát.

• 14.4.2015  18:32
    Cukr-blog (2014)

Představa, že každý den jen od rána do večera vařím, je přímo úděsná myšlence, že bez cukru se snad dožiju nesmrtelnosti. Proč se do všeho tahají děcka? Nemyslím tím do toho, co si doma kdo jí, ale do těch různých kampaní, to pro mě vždycky byl fakt nehorázný podraz a prvoplán na to, jak dojmout a dostat lidi. Jestli se někomu po tomhle změnil život, z mýho nabytýho dojmu bych teda řekla, že absolutně ne. Ono to v tom filmu je všechno tak over the top, že to snad ani nejde brát vážně. Škoda.

• 11.4.2015  23:59
    TýTý 2014 (TV pořad) (2015)

Večer plný smíchy se za břicho popadajícího Zdendy Pohlreicha a výherců, ze kterých by sázkařský společnosti měly radost.

• 26.2.2015  21:03
    The BRIT Awards 2015 (TV pořad) (2015)

Absolutně. Nemám. Slov. Hned po skončení jsem měla chuť jít něco rozbít, takový zklamání se jen tak nevidí. I když od těch dvou skřetů jsem vážně nic nečekala, ty bych vysadila někde na v pustině a nechala tam, dokud na ně všichni nezapomenou. A tím myslím úplně všichni, protože i když to většina asi už dávno udělala, nějakej mamlas si vzpomněl a voila, byli tady a jejich šance na nějaké fun and awkward rozhovory v mezičase dotáhly tenhle ročník k naprostě dokonalýmu failu. Nikdy bych nevěřila, že to řeknu, ale i ti Čeští lvi byli zábavnější a to zábavní nebyli. Takže teď mý osobní lowlights, který mě svým zoufalstvím přesvědčili aspoň o té jedné nicotné hvězdě: Kim se svým "I want everybody to stand up." (a herd effect following). Kanye a niggaz se svým velmi korektním whateverhewasdoing. To varování o obsahu tam snad ani dávat nemuseli, z mutování by měli dostat medál. První a poslední vystoupení. Simon. V podstatě všechny ty international ocenění. Jimmy a ticho. A 1D. Why. Just tell me why. Všichni ti strašně moc důležití lidé, kterým se děkovalo. A teď teda aspoň něco, co mi nelezlo krkem. Dan and Phil. Oni prostě jen byli youtube personalities jakými vždycky jsou, a tak na svém místě bylo aspoň něco, žádný rádoby něco fancy or funny. Jen oni. A Wilson.

• 25.2.2015  20:37

Jak si někdy ani nevšimnu, že už přes půl hodiny nikdo ve filmu nepromluví a vůbec mi to nevadí, tady by mi možná nějaký ten dialog navíc naopak vůbec neuškodil. Zase je to jeden z těch případů, kdy samotný příběh (i když je based on a true story) zdaleka nepokryje tu stopáž a ta výplň to taky nezachrání. K tý bych chtěla jen říct, že jakkoli krásné okolí to bylo, víc obvious to udělat fakt nemohli. Takže za mě se bouře opravdu nekonala. Snad jen ještě dodám - za dobrotu na žebrotu tady platí dvojnásob. Lust/love umí pobláznit, né že né.

• 17.2.2015  22:03

Hodněkrát jsem si říkala, jestli už teda náhodou nemám někdy v týhle chvíli brečet. Protože těch heartbreaking situací snad nespočítám ani když zapojím všechny své prsty. Ale i když se mě to všechno dění ve filmu nijak zvlášť nedotklo, snahu podat zase jednou příběh zdánlivě obyčejných lidí s obyčejnými problémy (protože -surprise!- je každý má a to že to možná je malinko over-the-top, filmy nejsou dokumenty a ani ty nemají zrovna tendenci uvádět všecko na pravou míru) vítám a tam, kde mě film lehce zklamává (v podstatě veškeré dějové bokovky), tak mi to soundtrack bohatě vynahrazuje.

• 14.2.2015  18:51

Matt je pašák a být blázen mu sedí. Taková jednohubka, která hodně lidem ukáže, na co se příště vymluvit. Řvát smíchem není prioritou, rozhodně tomu nechybí lehkost a taková ta barevnost, která vesměs podtrhuje to vyznění a že se tady na drama opravdu nehraje. A Love actually moment? Hezká vzpomínka.

• 9.2.2015  15:27
    GRAMMY Awards 2015 (TV pořad) (2015)

Takže překvapení se opět nekonalo. Co naplat. Vlastně jediný důvod k tomu, že to do toho rána člověk vydrží je zvědavost a naděje, no co kdyby to náhodou nebylo tak obvious. A vystoupení. Letos nejvíc zaválela tahle trojka, i když teda žádnej velkej válec to zas nebyl a za nejvíc zbytečný vystoupení Grammy goes to... Madonna. Ugh, ona bude i na Brits, no potěš. A zase se musím ptát, proč jsou všichni tak udělaný z Queen B. (a co se Dany Hábové týče, tak jako vždy opět skvělá)

• 6.2.2015  23:06
    Křtiny (2010)

Samozřejmě, že to bylo dobrý a napětí by se dalo krájet a pak ten pes...ale kdesi se vytratilo takové to vnitřní znechucení, které by se někde mělo objevit, aby pak ten závěr dosáhl jiných rozměrů a hlavně něco/někdo mnohem více negativně působícího, po čem by člověk měl chuť hodit kamenem. Protože mít film založený na skutečných událostech a cítit lhostejnost? To k sobě moc nejde.

• 5.2.2015  22:36
    Jsem (2005)

Když se usměje, když je s ní, když za ní jde, když nechává spropitné, když utíká, když rozdělává oheň, když ho odmítá, když se vzdává, když to zjišťuje, když ho ona sleduje, když o tom neví, když tam leží, když jej pohladí, když mluví, když se ho štěstí na chvíli drží, když nedokáže potlačit slzy....když JE. Achich ouvej.

• 4.2.2015  18:16
    Bromwell High (TV seriál) (2005)

"I have seen the future, and it's porn, sharks and Nazis!" A přesně tohle stačí k tomu, aby všem došlo, jakej typ seriálu to asi bude. Buď vás to dostane nebo mine obloukem. Nic mezitím. "[on the phone with the Ministry of Education] Iqbal: There is a Ministry of Education? What is next, Ministry of Kabob?"

• 3.2.2015  23:46
    Fun at the Funeral Parlour (TV seriál) (2001)

To označení dobrodružný a krimi se myslí jakože fakt vážně? Protože je sice pravda, že sotva přežívající společnost Thomas, Thomas, Thomas & Thomas má překvapivě o přísun nebožtíků postaráno hned ze začátku každýho dílu, ale dávat divákovi naději, že to bude možná i o něčem víc než jen čiré ridiculousness je pěkně zavádějící. Sice to má ve jménu funeral, ale od samotnýho toho aktu to být dál nemůže. Rhys musel být ve svých dvaceti "fun to be around", když něco takovýho vymyslel.

• 3.2.2015  17:26
    Facejacker (TV seriál) (2010)

Tohle prostě už není ono, Kayvan s telefonem byl mnohem lepší. Některý fóry dobrý, je to přeci jen jiný jednat s lidmi přímo, ale doovdé je jen jedno.

• 2.2.2015  23:21
    Člověk a vesmír (TV seriál) (2014)

Když má někdo ten dar jednat s lidmi, tak může dělat cokoli. Takže by se klidně mohlo stát, že si to Brian napochoduje před kameru, řekne, že je bůh a všichni to prostě vezmou jako fakt a hotovo. V případě téhle mini-series si nemůžu na nic stěžovat, ono na co si taky stěžovat u takových těch pořadů, kde si jeden profesor odskočí od výzkumu, aby se s námi zase podělil o nějaká ta tajemství tady tohohle všeho okolo a pak nás nechal sedět s úžasem před obrazovkou.

• 2.2.2015  22:49
    Jsi bůh (2012)

(Gustav měl ale nervy.) Nejsem si jistá tím, že by měl o téhle skupině vzniknout film, ale když už se teda stalo, dopadnout to mohlo asi i hůř. V poslední době mívám problémy s tempem filmů, J.B. není výjimkou. Necelé dvě hodiny je dlouhá doba a ani osud Magika není dostatečně silný, aby utáhl celý film. Čímž teda nechci shazovat ostatní kluky, ale tak všem musí být jasné, že vždycky je tu ten jeden s kterým se to obvykle veze. Každopádně slušně odvedená práce, která nenásilně prezentuje neználkům (like me), jak to možná (přece jen čemu dneska věřit) bylo.

• 2.2.2015  17:19
    Being: Liverpool (TV seriál) (2012)

Tak tohle si zařadím do mojí neexistující kolekce velmi random věcí, co jsem kdy viděla. Každopádně hned ze začátku pro mě bylo zklamáním to, jak se Clive uchopil toho být narrator. Za mě celkem dost mdlé a když došlo třeba na nějakou informaci, která by aji byla zajímavá, v jeho podání to prostě nevyznělo. A asi hlavním mínusem je celková umělá vykonstruovanost, to se nehorázně projevovalo. Jasně, jedná se o reality show, tam o tom je, ale jak se to tvářilo, že ty kamery jsou všude a dostanou se taky ke všemu, k čemu normálně ne, tak stejnou měrou šlo vidět, že si všichni všechno hlídají a pak že to nemá působit nepřirozeně. Na druhou stranu je to normální propaganda, tak co by jeden čekal.

• 1.2.2015  23:06
    We Are Klang (TV seriál) (2009)

Po prvních dvou dílech jsem byla lehce vyvedena z míry, ale nakonec jsem skončila zase jednou v dobrý náladě a takovýho toho 'well...why not'. O Gregových kvalitách jsme snad všichni přesvědčeni. Je třeba si uvědomit, že tady je to prostě svý a naproti vám to rozhodně nepůjde, ten krok je nutný udělat z vaší strany. A hlavně se dostat do tý fáze akceptování, že tohle je jednoduchá britskost a být ready na fakt divný věci. A pozor na out-of-nowhere pohledy do kamery. Ty mě vždycky lehce dostaly.

• 1.2.2015  22:06
    Slib (2014)

Takový to 'když ji miluješ, není co řešit' se zde hodí dokonale. Až nepříjemně mrazivé je suverénní jednání Lily, která si moc dobře uvědomuje svou moc, ale zároveň je to pořád hrozný dítě, hlavně ve chvílích, kdy radši zavře laptop než aby čelila tomu, co se má dít dál. I když tohohle se dopouští i nejeden 'dospělý'. Neupírám tomu jistou atmosféru, která leckdy navnadí na slibně rozjetou hru, bohužel dohrát ji do konce se tu až tolik nedaří. Vyloženě směšné mi přišlo počínání si při výslechu, kde se ovšem opět ukázala další oblast toho nepochopení se navzájem, vždyť šlo přece jen o líbání ne?

• 1.2.2015  16:58

Výtečná Julianne. Toť pro začátek. Bohužel jsem asi čekala víc. Hlavně když sám Glatzer má svý zkušenosti. I když "jenom" s als. Chybělo mi tam hlavně více z pohledu rodiny, nějaký ten úplný breakdown nebo náznak něčeho, že je to fakt pěkně v háji, ale někdo tady ten silný být musí. Aspoň na oko. Jasně, je to o Alice, o tom, jak to ona je ta, kdo se může každou chvíli ztratit úplně, ale není sama, kdo bojuje. Nenechte se mnou mást, byl to film, na který ještě budu chvíli myslet, ale k zamyšlení mě dovedou i jiné zaměřené na real life issues.

• 31.1.2015  00:28

Co se stane, když si pozvete domů nezkrotnou sex worker? Tenhle film. A jaký ten film je? Zbytečný. Táhlé, bez většího dopadu na diváka. Žádná energie. Úplný velký nic.

• 29.1.2015  13:02
    Dog Eat Dog (2012)

Taková ta správná nálož podivný roztomilosti a ukázky toho, jak svět běžně funguje.

• 27.1.2015  21:43
    Bo Burnham: What (TV film) (2013)

Po druhým zhlédnutí jsem zase o krok blíž k udělení plnýho počtu. Bo je mladej, inovativní a od minulýho vystoupení se zase o pěknej kus posunul. Jo, získávat si diváky songy je na hranici hodně lacinýho manipulování (a především "Repeat stuff" mi přijde jako hodně obligatorní vsuvka), přesto to funguje nad míru dobře a je to hravé, "nic není náhoda" a fakticky samostatný hodnocení by si zasloužil ten konec. If Jesus can walk on water, can he swim on land?.

• 26.1.2015  21:06

No jasně, že na plátně žádný představení nepůsobí stejně jako když se to vidí live, ale sakra tohle je prostě naprostá klasa a za mě jakožto člověka, který moc hudebně laděnýmu divadlu neholduje, je právě ta hudební stránka to, co dokáže i skrz tu televizi způsobit nával emocí. I po těch letech.

• 25.1.2015  20:37
    Duše K (TV pořad) (2010)

Jarda Dušek si pořídil v podstatě takový druhý obývák, kam čas od času zavítají jeho přátelé, kolegové nebo prostě jen lidi, kteří ho nějakým způsobem osloví. Z toho přece musí vzniknout nevídaná podívaná! A i již mnohokrát na první pohled probrané téma (např. autismus) si díky jeho upřímnému zájmu a formy uvádění a povídání si získá každého, komu nevadí jiný úhly pohledu. A díl o smrti? Much wow.

• 22.1.2015  23:11
    Nicki Minaj (TV film) (2010)

Skoro nezaujatě jsem si to pustila jakože teda třeba mi to objasní, proč ji ty holky tak žerou. A pár kluků samozřejmě. A teď můžu zcela zaujatě říct, že teda nemám žádný logický vysvětlení. Teda ne že bych něco vůbec čekala od něčeho, co je vyprodukované MTV, ale říct, že nikdo nevidí, kolik práce za tím je, že se nechová jako všichni ostatní...oh jeez to tu vážně teda ještě nebylo. A ono to už dokonce má nástupkyni.

• 16.1.2015  14:41

To je tak, když se sejde parta chlapáků, kteří se rozhodnou zavzpomínat na nejlepší léta svýho života a vlastně takový málo stačí k tomu, aby se dojal jak divák, tak i sami aktéři. K tomu se přidají dobový záběry a i když tu atmosféru nikdy ani z poloviny film vystihnout nedokáže, tak ten kus historie bude stále žít a jak sami říkali, je ne moc zrovna pravděpodobný, že skupinka kluků, co se znaj od i od dvanácti spolu někdy něco takovýho zažijí. Z jedné recenze: "The Class of 92, a documentary about a group of Manchester United players, is probably the greatest film about male friendship since Stand by Me." Možná na tom něco bude...

• 12.1.2015  14:16

Jestli jsem něco o tohohle očekávala, tak to byl aspoň jeden blonďatej frajer. Což se mi taky potvrdilo. Protože bez někoho takovýho by to nebylo ono. Co se samotnýho filmu týče, ta banda rozpustilých korejských důchodců mi naprosto sedla. Jak se Mal-Soon proměnila, kdežto ve svý starší podobě jsem ji ty neustálý výčitky a narážky žrala, svým chováním jako pískle mě akorát štvala, ale to tý herečce musím nechat - rozená bábinka. Stejně nejvíc si to dával dědek, když zjistil, jak to všechno doopravdy je a scény s ním naprosto priceless. No co dodat - komedie jak vyšitá a k tomu dostanete pár tipů, jak randit s babičkami.

• 10.1.2015  19:48
    My Mother the Car (TV seriál) (1965)

To si takhle přijde chlap obhlídnout nějaký ty auta a když se do jednoho nasouká, tak zjistí, že ono to mluví a guess what...ten hlas který na to na něj spustí není nic méně obyčejnýho než jeho "převtělená" matka! Kdyby aspoň ty fóry byly z části tak debilní a zoufalé jako celý ten nápad, tak by to možná aji fungovalo líp. Takhle je to hodně podprůměrné psycho, kterýmu sice nelze odepřít ehm...něco jako nápaditost, ale tím to končí.

• 8.1.2015  19:44
    Queer Duck (TV seriál) (1999)

Queer Duck, he's intellectual. Queer Duck, he's homosexual. Please don't think that he's perverse, he's the patient's favourite male nurse. He's okay, he's just fey, cause he's openly gay He's a truly queer, Queer Duck, Queer Duck!__________Ne vážně ta znělka je něco tak božího, jak jen může být. A taky vlastně vypovídá o čem to celý je. O to větším překvapením se může zdát fakt, že to v tý televizi fakt jednu dobu běželo. Nehodnotitelné.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11