Hyperdrive (2006) (seriál)

Možná to bylo mým přílišným očekáváním, možná jsem se na to dívala ve špatné chvíli. Hlavní ale je, že pro mě Hypredrive prostě nemá ten správný drive. Ale pro všechny co váhají - neváhejte, určitě to není ztráta času.

Truchlivé dědictví (2004)

Není snadné se na to dívat, zvláště tehdy, když je jasné od začátku, s čím máme tu čest. Možná právě proto film nedokážete vypnout nebo přetočit. JGL si střihl jednu z velmi důležitých rolí ve své kariéře.

Hvězdné války podle Turka (1982)

Nelze jinak než souhlasit s tím, že se těžko hledá šílenější věc, která by neměla chybět na seznamu must-see. 91 minut života, které nejdou vrátit zpět.

SLiDE (2011) (seriál)

Bylo to příjemné sledovat, zbytečně si to nehrálo na něco, co není. Prostě jsem z toho měla fakt dobrý pocit. Někdy se mi jednání aktérů zdálo dost tak na facku, ale kdo by se na ně pak zlobil. Všichni se skvěle doplňovali a tvořili fajn partu, která občas má potřebu provést něco rebelského.

Skins (2007) (seriál)

Co napsat, když všechno už bylo vyrčeno? Se Skins jsem začínala přibližně v tom jejich věku a pamatuji si, jak jsem přemýšlela nad tím, jestli by takový život stál za to a jestli mě to čeká. Ach ty časy plné naivních očekávání. Jednou se dodívám na tu poslední generaci, už jen kvůli Alovi (i když to bylo tak...nijaké, ale prý se to rozjede)

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Jak jsem se tak začla dívat na Buffy od záčátku, tak mě to vzalo a...je to jeden z nejzajímavějších seriálů. Navíc to mám přesně opačně. Když jsem byla mladší, byla to nuda. Teď? Wow. Joo časy se mění.

SuperStar 2013 (2013) (pořad)

Rozpačité. Vlastně to spíš sleduju jen z principu, ať pak náhodou nejsem šokovaná, kdo se to zas mezi české "hvězdy" probojoval a koho módní policie pěkně sjela. >D A stihnu u toho aspoň dodělat to, co potřebuju. Edit: Po castingu už mě u toho nic nedrží, bohužel se Nova propadáku nevyhla.

Mary a Max (2009)

Všechno co může ve filmu s takovým tématem zaznít zaznělo a nám nezbývá doufat, že animované filmy opět objeví, jak mocné mohou být a vrátí se ke starým hodnotám.

Billy Elliot (2000)

Z filmů o mladých hrdinech je tenhle zaručeně ten, který si nenechám ujít. Po těch pár letech už jen s radostí sleduji, do jakého projektu se Jamie pustí příště a rozhodně jeho kariéru neopomínám.

Chuť znovu žít (2012)

Tohle jsem potřebovala. Moc příjemný zážitek. Po celou stopáž jsem se cítila tak nějak...odevzdaně. Nechala jsem se unášet filmem a bylo mi fajn. O to přece šlo. Jo a Morgan Freeman to pořád má.