Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Uplne najsamkrajsi serial. Milujem ho kukat s mojou polovickou. Odporuucam:)

Dějiny násilí (2005)

Film, ktory sa neda nedoporucit... Ed Harris je bohem, ktory si ukradol cely film pre seba. Uz len kvoli nemu sa to oplati pozerat!

Dracula III: Odkaz (2005) odpad!

Nechapem ako to moze mat take relativne vysoke hodnotenie....Naprosto nudny, nezazivny film...koncim s upirmi aj s Draculom sakra!!!

Fantastická čtyřka (2005)

- Infantilny scenar, nudny zaporak, mietami slabe SGI + neokukane tvare, sympaticke vtipkovanie, miestami slusne SGI Suma sumarum POPCORNOVA ZABAVA

Jeskyně (2005)

Neda mi aby som to neporovnal s filmom descent - pad do tmy! Descent je sice o par hviezdiciek lepsi, ale i tento film ma nieco do seba... Ma skvelu az tak casto nevidanu atmosferu, s celkom dobrym SGI. Je to sice obycajna vyvrazdovacka no podla mojho skromneho nazoru sme boli svedkami aj inych a a omnoho blbsich a horsich hororov napr. Anakonda 2, a podobne somarinky. Jednoznacne si taketo male hodnotenie nezasluzi...Nedam si pokoj kym to nebude mat aspon tych 45 -50%

Maska Junior (2005)

Neoriginalne...Dlhsi cas sa rokovalo s Carreym, vdaka Boho dal od toho ruky prec...a ta neznama "hviezda"...

Rukojmí (2005)

Bruce Willis je schopny herec, dokazuje to aj teraz ked ma zvadnute svaly... No on ich vlastne nikdy ani tak nepouzival, pouzival skor hlavu a prave kvoli tomu mi je sympaticky aj do dnesnych cias! Film Hostage ma zo zaciatku originalnu atmosferu! Bohuzial si ju vsak neudrzi do konca a sem tam zapada do nudy. Je to kvoli rezii, ktrora je mierne neschopna doviest mimochodom dobru story napinavo do konca...

Stealth: Přísně tajná mise (2005)

Ze vraj TOP GUn noveho storocia, to stalo na booklete! Ma to od seba moc daleko! Ako mozu producenti nieco taketo zafinancovat...no vdakabohu dileko si zasluzilo odmenu vo forme najvastsie prepadaka tohto roka!!! Spravodlivost existuje a spoliehat sa na SGI by ich po tomto prepadaku malo prebrat.