chrispe

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40
    • 11.7.2018  10:23

Jen! Miluju její smích!

• 11.7.2018  10:22

Jeden z mých oblíbených dílů. Červené boty, spořič obrazovky, který je jako živý, kopa stresu a tísňová linka... je to nadupaný.

• 11.7.2018  10:20

Skvělý první díl skvělého sitcomu. Kdo si Jen nezamiluje teď, tak už asi nikdy!

• 9.7.2018  22:46
    Až po uši (TV seriál) (2014)

Třetí sérii ať už prosím nenatáčejí. Už v druhé vykrádali sami sebe a evidentně moc nevěděli, o čem to bude.

• 9.7.2018  22:45
    Až po uši - Série 2 (série) (2017)

Zase mi to vychází na dvě a já zase dám tři. Ty dvě se mi nějak eklují. Má to dobrou kameru, celkem dobře se na to dívá. Zase dali roli staršímu herci - panu Němci a ten ji zvládl na jedničku (i když byla celkem nudná). Slabé místo je zkrátka v příběhu, mnohdy dost přehnaném, jen aby se proboha něco dělo a něco někam posunulo a dialozích, které člověku moc nedají. Ale na naše poměry je to fajn počin. Jo a ty zpomalený záběry Prahy mě fakt štvaly. Dál SPOILERy!!! Šárka a Jakub byla dost divná linka, ale vlastně jedna z těch obyčejnějších. Jakub mě štval, Šárce jsem přála někoho lepšího (chvilku i toho Richarda, ale ona by to lepší volba nebyla) a v závěru mě tím svým chtěním ublížit docela zklamala - ale to by pak nebylo "drama", že. Ema a Karel se neposunuli vůbec nikam, jen občas udělali nějaký ten humor. Zuzana a Linda nám vyšuměli, nová dvojice nebyla moc sympatická. Markéta a Milan tam byli snad jen proto, aby diváka naštvali a občas pohli dějem. Vše se odehraje v podstatě ve třech posledních epizodách a ani v nich to není žádná bomba - rozuměj, že se vyplatilo prokoukávat tím předtím. A z toho, že se příběhy tentokrát odehrávali v zimě a čse svátků podle mě tvůrci nevymlátili už vůbec nic. Hmmm asi bych fakt měla dát ty dvě *.

• 9.7.2018  22:42

Tak tady už chyběl jen jednorožec kadící duhu.

• 9.7.2018  22:10

I když je Markéta nejotravnější postava, tak Milan jí dost šlape na paty. To jsou fakt absurdní scény.

• 9.7.2018  21:38

Tak já vám nevím... tohle už je fakt absurdní na všech frontách. Ale musím se přiznat, že scény Karla a Emy mě vážně pobavily a vlastně i rvačka.

• 9.7.2018  21:02

To je nějakej homokomplot?! (nuda) On je to i heterokomplot. (lepší) Zpočátku jsem byla z nové malé holčičky rozpačitá, ale musím uznat, že je to roztomilý dítě. A už jsem asi přišla na to, co mě tak irituje na Jakubovi - ten jeho debilní úsměv, ať už se mluví o čemkoliv, furt stejnej. A Markéta je snad ta nejotravnější postava, co kdy byla napsaná.

• 9.7.2018  20:26

Že by přidáním další členky do lesbické party naháněli body? No já si nejsem tak zcela jistá, že to bude fungovat. Prosím, ať už se tam začne něco dít. Cokoliv!

• 9.7.2018  15:37

Štědrý den. Atmosféra nulová, za mě zklamání. Proč z Emy a Karla dělají takový směšný postavičky? A kdo se spustí? Šárka nebo Jakub?

• 9.7.2018  14:59

Trochu marně přemýšlím, co k tomu napsat. :D to bylo tak nějak nicneříkající, pořád stejný... rozjede se to?

• 9.7.2018  14:25

Tak tu máme dvě nové postavy. Jednu nesympatickou a druhou asi magora. Milana bych nejradši bacila něčím po hlavě, to je prostě buran. Jakub aspiruje na mou nejméně oblíbenou postavu, skoro to vypadá, že zamrzl někde blízko dvacítky a já jsem jen zvědavá, jak dlouho tohle bude ještě Šárka snášet. Protože předstírání, že je vše v pohodě, i když není, přece dlouho nevydrží. To dítě chce evidentně hodně, když nechce vidět, s kým si ho vlastně dělá.

• 9.7.2018  13:47

A máme tu Mikuláše. Přiznám se, že ke shlédnutí druhé řady mě nalákalo hlavně tohle zimní období. Ale ani to nezachrání ten znovukolotoč. Markéta je evidentně nevybuchlej papiňák, Jakub se asi rozhodl, že už mu žádná ženská řídit život nebude a tak pro jistotu rozhoduje o důležitých věcech jen on sám, Zuzana nám začíná znovu metat své jedovaté šípy. A co bude s Emou a Karlem? Hele... já myslím, že to až takový překvapení nebude. Ale uvidíme.

• 9.7.2018  10:49

No... snad to bude dobrý. První díl byl prostě průměrný. Logicky se nám ukazuje, kam postavy za nějaký čas dospěli a co s nimi je. Havelka alias Jakub mě tím svým naivním optimismem trochu leze na nervy a z Krobotové asi udělají ještě většího blázna, než minule.

• 9.7.2018  09:42
    Robinsonovi (2007)

Robinsonovi se mi líbili i nelíbili. Líbil se mi ten pěkně vymyšlený příběh. Nevěnovala jsem tomu plnou pozornost a tak snad díky tomu jsem byla vývojem událostí trochu překvapená a to mile. Co se mi moc nelíbilo byla ta bláznivá vyplňující vata kolem. To se možná líbí dětem, ale na mě to už bylo příliš.

• 28.6.2018  20:43
    Arthur & George (TV seriál) (2015)

Hele... já bych to taky ráda udržela v těch červených číslech, ale pokrytecky k tomu nepřispěju. První díl sliboval libovou podívanou, ale druhé dva díly mě vůbec nenadchly. Je to pěkný počin, zfilmovaný podle knihy a dokonce i skutečné události (což může být pro některé plus), dobře natočený, s dobrými lokacemi a kostými. Nicméně dost možná by stačily jen dva díly a větší snaha udržet tu atmosferičnost prvního dílu.

• 28.6.2018  20:39

Třetí díl byl lepší jak druhý, ale rozhodně ne tak dobrý jako první.Navíc... Georgovi mi nešlo moc fandit, protože i když se mu stalo příkoří, což nepopírám, tak to nebyla nijak zvlášť sympatická postava. A Artur s Woodym to zkrátka neutáhli.

• 28.6.2018  17:04

Druhý díl je o dost slabší než ten první. Skoro nic se v něm neděje, až na tu milostnou linku, které fakt nedokážu fandit.

• 28.6.2018  16:00
    Doktor Martin - Série 6 (série) (2013)

V šesté sérii mi vrátili paní Tishellovou. Hurá! I když musím říct, že v posledním díle byla pěkně protivná, snad to nepřeženou. Vztah Louisy a Martina začíná vcelku růžově (tedy je to taková růžová, jaká může být pro tento specifický pár) a postupně se nám propadá do černých hlubin. Objevují se nové postavy, vracejí se staré. Postava tety Ruth v mých očích po této sérii neskutečně stoupla. A doufám, že nám ČT1 dopřeje po prázdninách i ty další dvě série. :-)

• 28.6.2018  15:55

Tak mě při rozhovoru na sále tvůrci opět donutili slzet! :D A dala bych i pět hvězdiček, kdyby to tak nepokazili tím koncem a nechali to v tom růžovém oparu, aspoň do začátku další série a dalšího dílu. Koukala jsem do programu, že máme šlus, útrum. No doufám, že po prázdninách zase naskočíme. A Ruth na hrad!!!

• 27.6.2018  22:49

První díl přináší hlavně vydařenou atmosféru. A hodně otázek. Milostná linka v mých očích nezačala úplně šťastně, protože mi přišlo, že tančili na hrobě ještě "nevychladlé" manželky. Zatímco A. C. Doyle v podání Martina Clunese je (až na tu milenku) sympaťák, u George (Arsher Ali) si nejsem zcela jistá, co čekat.

• 27.6.2018  21:10

Za mě super díl. Teta Ruth právě aspiruje na mou nejoblíbenější postavu! Louisa... nespokojená, čekající na jeden jediný důvod, proč zůstat... anebo odejít. Postavu Martina přestávám chápat a říkám si, jak by se hodil k paní Tishellové, která by jej prostě jen slepě milovala se vším všudy. Měl by to toho jít! Vždyť jak sám říká, přece nemusíme být pořád šťastní!

• 26.6.2018  12:41
    Až po uši - Série 1 (série) (2014)

SPOILERY! Vychází mi tady, že bych to měla ohodnotit na dvě hvězdičky, ale já tomu přidám. Herecké obsazení je příjemné (až teda na to neherectví dětí a Šárčinýho otce, to jsem dost dobře nepochopila), chyběla mi tam větší atmosféričnost prostředí. Z nezajímavých postav se vyklubaly postavy vesměs zajímavé. Vypíchla bych asi Jitku Čvančarovou, jejíž zlá Zuzana ve své nespokojenosti a sebelítosti raději kopala kolem sebe a metala zraňující slova, namísto aby uhla před strachem, že bude navždy sama a postarala se o to, že jí bude líp. A potom Janu Kolesárovou, která přešla perfektně od sebejisté ženy k člověku rozbolavělého nešťastnou láskou. Trochu mi bylo líto, že postava Karla v podání Radka Holuba byla vykreslena spíš směšně a to ne moc v tom příznivém slova smylu. Myslím, že mohli stavět na úplně jiných věcech a udělat jeho postavu spíš vážnější a zamilováníhodnější (já fakt nevím, jak to napsat, aby to vyznělo tak, jak to myslím). On třeba není krasavec z obálky, ale má moc pěkný, hodný oči - proč nezačít od nich. No to je fuk. :-) Taky jsem dost dobře nepochopila vztah Šárky a Jiřího. Oni spolu teda chodí a ona mu stále vyká? No.... končím. Dnes za tři!

• 26.6.2018  12:33

Smrtí vše začíná a smrtí vše končí. A to vskutku pohádkově. Proč ne, já mám šťastný konce ráda. ;) Přidávám se ke všem ovacím na paní Švandovou.

• 26.6.2018  12:00

Velká škoda, že to takhle nepomohlo frčet od začátku, nebo aspoň od poloviny. Beru zpět svůj výrok o tom, že jsou postavy nezajímavý. Je fakt o čem přemýšlet.

• 25.6.2018  22:55

Hmmm tak Zuzka se nám pěkně vybarvila. Ten vztah manželského páru začíná být fakt bizardní. Šla by Zuzana do toho, kdyby šlo o chlapa? Poslední třetina a jde to nahoru. Hurá!

• 25.6.2018  22:28

Herecké výkony dětí a otce Šárky jsou fakt na hrozné úrovni. Velká škoda je, že z Karla dělají fakt divnýho patrona a ne takovým tím pěkným způsobem, jak to zezačátku vypadalo. Nevím no... možná by to chtělo, aby vzal za srdce aspoň divačky, když ne Emu (což je v pohodě, protože takhle to my ženský fakt máme). Jinak linka Emy a Milana krásně graduje... jejich chvíle byly ty, které táhly a byly super. A scéna v šatně...!!

• 25.6.2018  21:52

Za ten závěr dávám o jednu * navíc! :D KONEČNĚ se tam něco děje!!

• 25.6.2018  21:21

Konečně to ve mně vyvolalo trochu emocí. Jakub je kretén. Šárky je mi líto. Zuzana je blbá. Jana Kolesárová herecky září. Emu s Milanem nám jaksi upozadili, ale myslím, že to není na dlouho.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40