chrispe

okres Vyškov

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61
    • 15.7.2020  21:04
    Karppi - Juhlat (S01E02) (epizoda) (2018)

To takhle hodlají končit každy díl? Porad trvam na tom, ze tomu neco chybi. Druhemu dilu jeste vic nez prvnimu.

• 15.7.2020  09:38
    Ukojená - Série 1 (série) (2017)

První série za mnou... no já se prostě neubráním s porovnáním s Workin' Moms už jen proto, že je to o mateřství, v obou případech je tam jakási podpůrná skupina a viděla jsem to tak krátce po sobě. Workin' Moms u mě jednoznačně vedou, protože mi to přišlo zábavnější a víc mi sedla hlavní hrdinka. Audrey v podání Alison Bell taky není špatná, ale taková hrozně ztracená, hrozně sama... já si to zapínala jako seriál u kterého se odreaguju a zasměju (jo jo nahoře je napsáno komedie), ale mně tam k smíchu přišlo fakt málo věcí. V Ukojené je spousta bolavých věcí, některé se člověka dotýkají osobně, u jiných lituje snad všechny postavy, který se tam objevujou. Každopádně tohle moje mínus k seriálu je paradoxně i plus, protože se to dotýká obecných témat, které všichni žijeme a je to zkrátka zajímavý. Takže druhou řadu určitě ještě dám. 3,5*

• 14.7.2020  21:52
    Karppi - Leski (S01E01) (epizoda) (2018)

První díl mě zaujal, jsem zvědavá, co bude dál. Ale mám pocit, že je to v něčem divný, akorát to neumím pojmenovat. Atmosféra tam je (i když kolísavá), hlavní dvojka detektivů mi není sympatická (a to že jsou oba jak modelové z časopisu mi taky nesedí). Tak uvidíme, co bude dál. Btw: Ti dva bílí primerosové, co vykopávali mrtvolu, měli jaký význam, když tam mezi ně pak vlítla Sofia s rozevlátým hárem? 3,5*

• 14.7.2020  20:59

Čtvrtá * je za rozhovor v převlékárně.

• 14.7.2020  20:20

Za mě zatím nejlepší díl.

• 14.7.2020  15:15

Tento díl jsem dávala nadvakrát. Tak moc mi bylo při pohovoru s knězem trapně. No trapně mi bylo skoro celý díl. Ester je hrozná postavam, Audrey všemchtějícívyhovět slaboch (lze to svést na hormony?) a Jeremy by zasloužil po čuni.

• 13.7.2020  20:52

Jo jo... chybějící slova a neschopnost se vyžvejknout. Znám!

• 13.7.2020  13:36

Celkem hořké zakončení.

• 13.7.2020  09:57

Zajímalo by mě, jestli i za Brazílií stojí James Adolphus, Zach Zamboni, protože ač je ten koncept do puntíku stejnej, tak mám z této řady pocit, že tam není ta atmosféra, která provázela NYC a New Orleans. Kdo ví, možná se mi to jen trochu přejedlo, když to vidím prakticky už "potřetí". Každopádně mi to nezabránilo sjet to za dva dny, takže asi furt dobrý. Těším se na další rande!

• 12.7.2020  21:38

Díky bohu za spící děti!! A koukám, že jedna z maminek ze skupiny je fakt Celeste Barber, furt jsem na ni čučela, že je mi nějaká povědomá. No a ještě krátká poznámka k závěru: Ááááá!!! Audrey drž se!

• 12.7.2020  20:48

Jéžiš... mně to nepřipadalo vůbec vtipný, protože mi to připomnělo, jak ztraceně a nepoužitelně jsem si připadala po narození první dcery. Na to vás fakt nikdo nepřipraví. :D Klub maminek mi nahnal hrůzu, tuším že z matky budu mít tik v oku, kamarádi na pěst (i když kdo by jim to zazlíval, ví prd) a manžel? Uvidíme. Audrey má mé sympatie.

• 10.7.2020  21:14
    Cizinec (TV seriál) (2020)

Nebylo to vůbec špatné. První dva (možná tři) díly mají velmi dobrou atmosféru - potom to bohužel upadá spíš do průměru. V dobré čtvrti, kde se všichni dobře znají, se rozhodně daří tajemstvím. A otázkou je, zda je chcete znát a přijít jim na kloub, nebo to radši necháte být. Vše se pomalu zamotává, aby se to pomalu odmotalo a zatímco u něčeho má divák velmi jasný vodítka a dovede vcelku rychle tušit co a jak, rozlousknout jiné věci se asi jen tak nepodaří. Plus je rozhodně sympatická hlavní detektivní dvojice, slabší mi přišli tři teenageři a neustále jeden a tentýž výraz Richarda Armitage ať už se dělo cokoli. Co se týče uvěřitelnosti příběhu, s tím problém nemám, i když některé náhody a výhody (chlap s úžasnou pamětí, policista v důchodu co dokáže vyhledat opravdu mnohé a na počkání) mě zarazily. Od teď budu SPOILERovat!!! Osobně by se mi víc líbilo, kdyby bylo vše víc propojené - nejen vyděračkami - a víc se to drželo právě v (současné) sousedské komunitě. Takhle pomalu odhalujeme několik tajemství, ale díky tomu, že jsou víceméně osamocená, tak to alespoň pro mě, nepřineslo kýžený WOW efekt. Takže v závěru mě bavila hlavně linka s Corinne, která se mi zdála nejméně předvídatelná, překvapila a splňovala i tu mou "sousedskou komunitu" :D.

• 10.7.2020  20:59
    Cizinec - Epizoda 8 (E08) (epizoda) (2020)

SPOILER!!! Ono to asi jinak být nemohlo, že jo. Závěr to vcelku ustál, ale nijak mě na zadek neposadil. Škoda, že se do toho Shaun Dooley víc neopřel, aby z toho vytřískal trochu emocí, Richard to sám fakt nedal.

• 10.7.2020  20:56
    Cizinec - Epizoda 7 (E07) (epizoda) (2020)

Ta počáteční honička mi přišla trochu úsměvná, nemůžu si pomoct. Pokračujeme v odkrývání tajemství, pod někým se židle zatím houpe, s někým už spadla.

• 9.7.2020  21:18
    Cizinec - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2020)

Popravde bych uz ocenila mene chozeni kolem horke kase, posledni minuty vypadaly na to, ze to nabere spad, tak snad to tak bude. Mam tip, jak to je s nasi cizinkou, co se deje u Katzovych doma uz snad tusime vsichni, ale musim se priznat, ze u Danteho a Corrinne nemam tuseni.

• 9.7.2020  20:21
    Cizinec - Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2020)

Prakticky tri samostatna patrani... uz by to pomalu mohlo k necemu vest. Posledni tri dily pred nami.

• 9.7.2020  17:41
    Cizinec - Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2020)

Tajemství se vrší na tajemství a vztahy se nám proplétají.

• 9.7.2020  14:11
    Cizinec - Epizoda 3 (E03) (epizoda) (2020)

Zatím tomu nemám co vytknout, vše postupuje pomalu (ale rozhodně ne nudně) dál, věci se nabalují i poodkrývají. U určitých věcí váháme, zda by šly reálně provést a je tam i nějaká ta berlička (chlápek s úžasnou pamětí a pozorovacími schopnostmi), ale beru to tak, že je to pro to, aby to "odsýpalo" a nenudilo. Super práce.

• 9.7.2020  10:34
    Cizinec - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2020)

Nemůžu se dočkat, až se tohle začne rozplétat. Za mě opět bez hluchých míst, dvojice detektivů čím dál sympatičtější.

• 9.7.2020  07:21
    Cizinec - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2020)

Co tomu vytknout? Já myslím, že první díl byl velmi povedený. Nenásilné představení postav, nikde to nenudilo, atmosféra podařená. Snad si totiž laťku udrží! Zapínala jsem to s tím, že to natočili Američané.. po chvíli mi bylo jasné, že to byli spíš Britové, ale kupodivu jsem z toho cítila i trochu severu. A to je super! 4,5*

• 8.7.2020  18:38
    Zpátky do práce (TV seriál) (2017)

Workin' Moms mě hodně bavily. První řada je fakt super, ty další (řekla bych, že právě díky ní) se zdají slabší, ale furt je to dobrá zábava. Tento seriál ukazuje momenty ze všedního života partnerů a rodičů a věřte mi, že se tam najdete, nebo někoho koho znáte, zasmějete se (nebo vás i kapku zamrazí).

• 8.7.2020  18:34

Čtvrtá řada mi tu v hodnocení vychází hned po té první jako nejlepší. Ale taky měla o pět dílů míň, že jo. A já se bavila a přiznávám, že mi ty postavy budou chybět. Snad bude ještě nějaké pokračování.

• 8.7.2020  18:32

Co napsat víc než že se těším na další řadu. Doufám, že bude.

• 8.7.2020  18:11

Opět díl ve kterém mi připadá, že kapku vaří z vody.

• 8.7.2020  17:43

Člověk musí dát Nathanovi za pravdu.

• 8.7.2020  17:14

Welcome to your nightmare!

• 8.7.2020  16:24

Kdepak... člověk si musí všechno vybojovat sám. No ne?

• 8.7.2020  13:52

SPOILER!! Nějak se mi nechce věřit, že by byl tak blbej a nevzal si jednoduše triko.

• 8.7.2020  12:57

Jestlipak je zhrzený muž horší jak zhrzená žena?

• 8.7.2020  12:30

Skvělý začátek čtvrté řady. Doufám, že zbytek dílů bude v podobném duchu. Mám pocit, že vtip se rozhodně vrátil.

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61