chrispe

okres Vyškov

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38
    • 26.4.2018  16:08
    Doktor Martin - Série 4 (série) (2009)

Tato série se mi jevila jako velmi slabá. Zpočátku mě rozladil nový dabing, ale ve finále jsem byla ráda, že seriál vůbec pokračoval a zvykla jsem si (ale ten první byl prostě lepší a zvlášť doktorovi nový hlas dost uškodil). Moc se mi nelíbil vývoj postavy tety Joan. Louisa byla trochu na vedlejší koleji a její těhotenství, postoj a nálady mě k ní blíž rozhodně nedostali - a to jsem ji na konci třetí série začala mít ráda. Zklamalo mě malé využití potenciálu nové postavy Edith, která pro mě byla v této sérii asi nejzajímavější. Těším se na pátou sérii a fakt doufám, že bude lepší jak tato, abych - jak už jsem psala do komentáře k nějakému dílu této série - začala zase seriál sledovat s chutí a ne ze setrvačnosti a zvyku.

• 26.4.2018  16:02

Pěkné zakončení čtvrté série. I když ten porod... já jako vím, že ten seriál je sluníčkový a ne naturalistický... vždyť i to roční období je tam pořád jen jedno a snad nikdy nebylo jinak, než slunečno... ale u tohohle jsem se fakt musela pousmát. Taky mě překvapilo, že zrovna Martin se bojí držet dítě, když jindy si poradí naprosto se vším a sám i jedno dítě odrodil. ,,No není krásný?" ,,Má šišatou hlavu."

• 25.4.2018  12:21

Je to tak, asi budu prostě vždycky v týmu Edith. Jasně, je divná a to velmi podobně jako Martin. Emočně je taky někde na spodní hranici, ale mám za to, že to hlavně díky ní se Martin dokázal znovu podívat na krev, aniž by se pozvracel, nebo omdlel a že právě ona mu otevřela nové možnosti. Zatímco Louise tu scénáristi přisoudili těhotenské hormony, díky kterým se mezi naše dva hlavní hrdiny staví jen vysoká zeď - která ale padne, co si budeme povídat. To, co dělají z tety Joan se mi taky moc nelíbí, existenční problémy jsou fakt naprd a dokáží s člověkem pořádně zamávat, ale ona se začíná chovat jako Bert a dva Berti by byli na tento seriál fakt moc. Taky si neodpustím rýpnutí do postavy Pauline, bože, oni mi tu herečku ještě zprotiví! :D Dějově se mi v tomto díle moc líbila doktorova linka.

• 21.4.2018  23:17

Koukám, že nejsem jediná, co chtěla jít s hodnocením níž jak na tři hvězdy a dává je spíš z důvodu, že má pocit, že si to ten seriál nezaslouží. :D Ale pak jsem si řekla, že se přece jen v tomto díle pohnul děj zase o kus dál, i když pro mě trochu nudně. Hele... já doufám, že se to trochu vzpamatuje a bude líp, protože já už se, přiznávám, nevydržím dívat na epizodu v kuse - za mě čím dál větší nuda. Ještě dvě epizody a máme konec této řady a já pořád doufám v mnohem větší zapojení Edith, která by mohla do dění (aspoň v té hlavní milostné lince) přinést trochu toho vzrůša. Fakt nevyužitá a přitom tolik zajímavá postava.

• 21.4.2018  23:10

Ani dvojka nebyla špatná. Pokud jste si po prvním dílu udělali obrázek, jak se osudy šestice mužů ubírali dál, tak máte možnost srovnat s tímto filmem. Vsadím se, že vás překvapí. Bylo to příjemné pokoukání, ale nemělo pro mě ten správný "drajf", chvílemi jsem se nudila a proto jdu s hodnocením mírně dolů. Za mě by to chtělo prostříhat.

• 19.4.2018  22:45

Ale jo... já tomu ty čtyři dám, přestože to mělo svá slabá místa. Příběhy šestice mužů a jednoho malého chlapce, některé s větším prostorem, jiné s menším, některé lepší, jiné horší. Ale líbilo se mi to pozitivní vyznění.

• 17.4.2018  21:16
    SMS pro tebe (2016)

,,No vida, zrovna sis sjednala normální rande s chlapem. Bez blbejch seznamek jenom tak. Biorande. Organický, pravý. Příroda. Hustý." Máte chuť na romantickou komedii na nic jinýho si nehrající, předvídatelnou, klišovitou, trochu vtipnou, trochu smutnou? Jak vidím, tak kromě hlavní role si to Karoline Herfurth i napsala a zrežírovala. A řekla bych, že dobře. Přiznávám, že při šesti SMSkách jsem slzela jak malá.

• 17.4.2018  16:33

Úvodní pohled na Londýn byl osvěžující. Ne, že by Cornish nebyl malebná vesnička, ale po tří a půl seriích je pro mě kapku okoukaná a mám pocit, že se tam děje pořád to samé v různých variantách. Bohužel ani v tomto díle nebyl dán větší prostor Edith a z doktora Martina mám čím dál horší pocit (dost možná je to i tím novým dabingem, který ho dělá ještě víc ostřejším). Zkrátka čekám na nějaký zvrat, díky kterému se přestanu na seriál dívat spíše ze setrvačnosti, ale že mě zase vtáhne.

• 16.4.2018  22:53

Jak udělat zase jinou romantickou komedii? Nechme hlavnímu hrdinovi zrasovat koule fretkou! Jo, od toho už se dá odrazit! No... tenhle film stojí na úsměvu Matthiase Schweighöfera a za to ta čtvrtá hvězda. Isabell Polak by se měla nutně začít jinak líčit. Já se bavila. Hlavní hrdina byl fešák, divnej brácha blázen tak akorát. Jasně, bylo to bláznivý tím německým způsobem, ale řekla bych, že na dost snesitelné úrovni... kratičká linka z minulosti byla hodně laciná a fakt blbě natočená. Hmm... už jsem psala, že je Matthias Schweighöfer FAKT fešák?

• 13.4.2018  21:53

Už to chce pořádný vzrůšo. Tahle série mě zatím vůbec ničím nezaujala (kecám, snad jen novou postavou Edith, která určitě zamíchá kartami... ale už tu máme čtvrtý díl a tvůrci ji pořád drží na uzdě, což je škoda).

• 10.4.2018  20:25

Louisa mi pomalu ale jistě zase začíná jít na nervy. Doktora nechápu.

• 5.4.2018  21:59

Louisu nám trochu rozpačitě opět zaměstnali a vypadá to, že Edith dostane více prostoru. Proč ne, v tomto díle byla rozhodně sympatičtější, než v tom předchozím. Asi bude stejně "divná", jako milý pan doktor. :-)

• 3.4.2018  15:52

Po třech sezónách mě ten změněný dabing kapku rozladil. Ale co už. Jsem ráda, že to vůbec je. Doktor chce od vidláků vypadnout a tak si namlouvá nemožné. Osud ho však stejně nenechá. Jsem moc zvědavá, jak to bude pokračovat.

• 2.4.2018  21:41
    Korunní princ (TV film) (2015)

Za mě spíše ne. Dnes je tomu potřetí, co jsem se na to zkusila podívat. Vždy se zaseknu na pocitu, že další pohled ala dement Patrika Děrgela už asi nedám (nevím jak výstižněji to napsat) a to i ve chvíli, kdy je "při sobě", nebo že Kryštof Hádek už více přehrávat nemůže. Pohádka má 92 minut, pro mě má pocitově asi tři hodiny. Takže si říkám... už to končí? Ne? Proč? .... Už?... Ne. Hm... kde je ten mobil?

• 31.3.2018  20:53

Fakt jsem si nepamatovala, že to byla až taková k*kotina a že to bylo místy faaakt hodně nechutný. Hvězda za Alyson Hannigan u které fakt nechápu, proč do toho šla (do parodie jo, ale proč s takovou úrovní).

• 27.3.2018  21:30

Navždy mám v sobě z tohoto filmu tři věci, které věřím, že do smrti smrťoucí nezapomenu. Scéna se skalpováním, závěrečná scéna na skále, hudba.

• 27.3.2018  21:26

Ve své době jsem to viděla asi třikrát. Jenom kvůli Murrayovi... no vkus se může časem hodně měnit. :-) Teď se tomu musím trochu smát. Popelka nahodila teenage kabát a možná právě teenagerům to ke štěstí stačí. Mně už dnes rozhodně ne. Tak dvě za to, že podle mě je cílový divák uspokojen. ;)

• 27.3.2018  21:12
    Doktor Martin - Série 3 (série) (2007)

Třetí série se zabývá opravdu převážně vztahem doktora a Louisy. Vše pomalu vrcholí (se všema zatáčkama a karambolama), až k té největší slávě. Většinou jsem se doopravdy bavila. Asi zatím z těch viděných sérií nejvíc. A moc se těším na další!

• 27.3.2018  21:09

Těšila jsem se na Louisu ve svatebních šatech. A člověk by řekl, že to, že se pro lásku hrabete v prasečím zadku, něco znamená.

• 26.3.2018  16:04

Já na vlně Ghostbusters nejela nikdy. Ani jako dítě, ani teď o několik (dost) let později. Možná kdybych byla alespoň malinkou fanynkou Billa Murraye a toho JEHO stylu hraní, tak by to bylo lepší. Anebo taky ne, protože tento film nestojí jen na něm, že jo (pardon pane Aykroyd a spol.). Přiznám se, že jsem ten film snad nikdy neviděla od začátku do konce, protože u něj zkrátka nikdy nevydržím. To samé dnes, kdy jsem zařekla, že to dám... stejně jsem u toho začala něco čachtat po bytě. Pro mě zkrátka trochu nuda.

• 24.3.2018  16:40

Alibi na klíč je takové moderní pokračování bláznivé francouzské komedie v čele s Philippem Lacheau (za mě měl zůstat radši v režisérském křesle a nechat tu roli na někom sympatičtějším) bojující o srdce krásné, ale v této roli taky nepříliš sympatické Elodie Fontan (její podezřívavý pohled mi lezl na nervy). Musím přiznat, že jsme se docela dost nasmáli, i když spousta vtipů je děsně prvoplánových, tak fungovaly (těžko říct, jak budou fungovat napodruhé). Ale nemyslím si, že tuto komedii zařadím mezi ty, které si s chutí pustím vícekrát. Škoda. Možná tomu trochu s tím nižším hodnocením křivdím, vzhledem k tomu, jak jsme se nasmáli, ale nějak se k těm čtyřem hvězdičkám nemůžu donutit. :-)

• 22.3.2018  16:55

Ne že by už jiné předešlé díly ten nádech neměli, ale tady jsem přímo cítila horor na sto honů! :D Jen to trochu podpořit kamerou, hudbou a nechat zhoustnout atmosféru. Závěr chvilku napínavý, nakonec příjemný - tak to musí být, jinak by to prostě nefungovalo.

• 22.3.2018  11:52
    F. L. Věk (TV seriál) (1970)

Dřív by mě ani nenapadlo na to koukat. Teď se těším na každý další díl. Víc mě baví ty, kde už je pan Brzobohatý. Nedívám se na to očima historika, nevím, kolik je tam chyb. A je mi to jedno. :-) Díky tomuto seriálu si chci F. L. Věka i přečíst. Snad to dám!!!! A to černobílé zpracování dává stejně takovým filmům/seriálům NĚCO navíc.

• 22.3.2018  11:48
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

Případy 1. oddělení mě velmi příjemně překvapily. Sledujeme je teď každé pondělí, skoro poctivě! Velmi dobré obsazení s opravdu sympatickým starým bardem Bolkem - za mě čím starší, tím lepší a sympatičtější, (pro mě) krasavcem Petrem Stachem a sympaťákem Vetchým. Inspirace skutečnými událostmi navnadí, na některé případy si i matně vzpomínám. Btw: Má Petra Hřebíčková i nějakou kladnou roli? :D Mám pocit, že hraje pořád samý potvory. :-)

• 22.3.2018  11:37

Tento díl byl pro mě, zdá se, zlomový. Jednak jsem si při něm uvědomila, že až tento seriál přestanou vysílat, nebo prostě až skončí, tak se mi po něm bude stýskat :D a druhak jsem konečně zahořela sympatiemi i k Louise a ocenila všechno to úsilí, co vkládala do možného vztahu s Martinem, když jiná by už dávno utekla, až by se jí za patama prášilo. Opravdu jsem se pobavila v té krátké chvíli, kdy i Martin, rozhodnut vztah zachránit, se jal udělat sama sebe "normálním a obyčejným... přetvařujícím se a vychechtaným". První díl, který jsem měla chuť si pustit hned znovu. :-)

• 20.3.2018  21:32

Život je i komplikovaný. Tak to bylo, je a bude a my musíme doufat v ty dobré konce a počkat si na ně. Tentokrát není tak trochu hňup jen Xavier. Postavy jsou zase o pořádný kus dál a jejich životy se mění šíleným tempem. Většinou ne jejich vlastním přičiněním. Chyběl mi tam zbytek party, i kdyby to bylo jen to pár minut na obrazovce, třeba jako matka. Ale chápu, že jejich zasazení by bylo těžké, tohle byl už jen komorní příběh čtyř hlavních hrdinů, chaotického milostného čtyřúhelníku. ;) Bylo zajímavé vidět, kam opět došli a trochu v hlouby duše doufám, že třeba... třeba se ještě někdy dozvíme, co s nimi bylo dál. Však Xavier se umí evidentně přizpůsobit jakémukoli městu. Všude je doma. A teď mě namlsal na New York. Jak ráda bych se v krásný slunečný den procházela jeho ulicemi jako on. :-)

• 19.3.2018  21:47
    Erasmus 2 (2005)

Zatímco první díl byl mimo jiné o objevování jiných kultur, tento se zaměřuje na objevování sebe sama a hlavně na téma honby člověka za dokonalostí aneb co když tam za rohem nás čeká NĚCO lepšího?! Je to míň civilnější jak první díl, kouneme se do Paříže, Londýna a Petrohradu a setkáme se se všemi Erasmáky - s některými víc (díky za perfektní Isabelle v podání Cécile De France) a některými méně. Wendy krásně prokoukla a Xavier je pořád tak trochu hňup. Mají už jiné starosti a přesto pořád stejné. Nevím jestli to není tím znovushledáním, páč já na to většinou slyším... ale dávám tentokrát o jednu hvězdu víc.

• 18.3.2018  13:59

Tohle mě vážně nebavilo. Koukat přes hodinu na animovaný jídlo pršící z nebe... o co jiného tam jinak šlo? Klišovité vztahy i figurky. Ne, neudrželo to mou pozornost. Rozdíváno dvakrát.

• 17.3.2018  22:47

No a teď mi řekněte, kdo z vás nemá chuť jet na Erasmus, být v bytě s dalšíma pěti lidma různých národností a objevovat nové město, nové lidi, novou kulturu. Xavier byl docela hňup, ale o tom ten film vážně nebyl. Líbilo se mi to, skoro bych dala i čtyři hvězdičky. Ale jen skoro. :-)

• 16.3.2018  18:03

Zajímalo by mě, co diváci čekají od německé komedie. Já v lepším případě tohle. Pobavila jsem se, párkrát se zasmála nahlas a zpříjemnilo mi to odpoledne. Vlastně bych zdejšímu hodnocení měla poděkovat (50%), protože díky němu jsem čekala blbost, kterou budu sledovat jen jedním okem a byla příjemně překvapená.

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38