chrispe

okres Vyškov

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 18.9.2017  13:49

Nevím proč, ale vždycky jsem se tomuhle filmu vyhýbala, a on není vůbec špatný. I přes vážné téma to není přehnaně dramatické, spíš pohodové, jak jen tohle téma může být. V roli Eriva bych radši viděla někoho jiného, ale možná i v tom, že mi není moc sympatický, je pro mě kouzlo tohoto filmu, protože se můžu s Holly ztotožnit (teda ke konci už ne, že jo ;). Zkrátka fajn film!

• 13.9.2017  08:36
    Epizody (TV seriál) (2011)

Pilotní díl byl naprd! Byla to nuda nuda nuda. Věřím, že spousta lidí to prostě vzdá a moc se nedivím. Člověk se pak dost rozmýšlí, zda si pustit další díl (a je jasný, že to musí být hned, jinak se k tomu už jen těžko vrátí). Pravda je, že díl od dílu je to lepší, ale vždy jen o malý kousek a v závěru první řady už je jasné, že se jedná o průměrný (možná podprůměrný) seriál. Já osobně jsem na to začala koukat kvůli Tamsin Greig, ale příjemně mě překvapil i Matt LeBlanc (jooo především v tom, jak mu to sluší), který se od role Joeyho dokáže odpoutat, když chce. Paradoxně se tu slova Joey a friends vyskytují celkem často. Hlavní problém tohoto počinu vidím v tom, že to vypadá, jako vy se tvůrci neuměli rozhodnout, zda to bude vtipná, nebo vážná "šou". Hlavní trojka je docela fajn, když jsou spolu, tak jim to šlape, ale vedlejší postavy mi občas přijdou hrozný, nejhorší je asi ředitel. No... druhou řadu asi ještě zkusím, skončilo to zajímavě, nicméně k té první se už asi nikdy nevrátím.

• 9.9.2017  10:56

SPOILER! Druhá epizoda nepřináší nic nového, kromě potvrzení, že Tommy Lee bude pěknej parchant. Charakter Catherine se nám začíná krásně rýsovat a ,mě se moc líbilo, co vidím. Ukázala se jak její "tvrdá" schránka policistky, tak "zranitelná" v roli babičky. Tak rozdílný postoj prarodičů k dítěti dcery je zajímavý. Uvidíme, kam nás posune další díl. Ve srovnání s prvním dílem se mi tento zdál trochu slabší.

• 6.9.2017  12:47
    Hercule Poirot - Série 1 (série) (1989)

1. série - Poirotovy začátky se hodně perou s krátkou stopáží, kdy se do krátkého času musí vměstnat mnoho a už není moc času diváka mást a skrývat stopy. David Suchet se role zhostil na výbornou a troufám si říct, že už od prvního dílu belgického detektiva velmi dobře vystihl. Bravo!

• 4.9.2017  17:00
    Výměna (2008)

Velmi slušné drama natočené podle skutečné události. Po všem, čím hlavní hrdinka prošla, po vší té bezmoci a strachu jsem doufala ve šťastný konec. Člověk jen kroutí hlavou nad tím, co vše bylo možné a jak lehce jde zlikvidovat člověk, co nemá nikoho, jen sám sebe. Christine měla velké štěstí, že sama nezůstala a že se v podstatě cizí lidé zajímali. Angelina Jolie podala solidní výkon ve velmi silném příběhu. Stojí určitě za zhlédnutí, ale pro slabé povahy není. I když musím přiznat, že je film velmi vyvážený a koukatelný - rozuměj, sice pojednává o děsivých věcech, ale jsou podány tak, aby člověk nezavíral oči znechucením, a ani nijak citově nevydírá. Osobně jsem si nic o příběhu nezjišťovala, ani o samotné události a tak pro mě byl každý vývoj děje překvapivý a těch 141 minut uběhlo mrknutím oka.

• 1.9.2017  10:21

První díl slibuje slušné drama. Ten ukoktanej, upocenej účetní na mě přenesl děsnou beznaděj! :D Catherine Cawoodová v podání Sarah Lancashire je sympatická a uvěřitelná ve své roli. Těším se na další díly a trochu se bojím, jestli mě při tom očekávaném nerváku nerupne žilka v oku. ;)

• 20.8.2017  21:33

Velmi příjemná oddechovka, místy velmi naivní a málo uvěřitelná, ale to mi bylo fuk. Docela jsem se nasmála a taky mi vyrazila dech. Omar Sy je prostě super, pro mě velmi charismatický herec, co zatím utáhl vše, co jsem s ním viděla (přiznávám, moc toho nebylo, ale hodlám to napravit), Clémence Poésy, která byla "napřesdržku", jednání její postavy jsem prostě a jednoduše nepochopila. Dětská představitelka nic moc, i to, jak postupně gradující události prožívala (nebo spíš neprožívala) bylo podle mě mimo, ale to malinké mimino bylo prostě rozkošný :-) Antoine Bertrand jako bohatý homosexuál super! Vím, že to není naposledy, co jsem se na to podívala. A tak to má být.

• 16.8.2017  23:38

Celou dobu jsem si říkala, na co tam Emily Blunt vlastně je. Otravná postava, co lezla především na nervy. Ke konci je již zjevné, že byla využita jako tichý pozorovatel pro diváka a hlavně kladný protipól toho všeho marastu, kterého jsme byli ve filmu svědky. Film si pro sebe ukradl Benicio Del Toro, který byl fakt skvělý. Zamyšlení nad systémem, vinou a nevinou, dobrem a zlem nechme na nějakou příjemnější hodinu. Film trval dvě hodiny, což většinou nedávám, ale tady i přes to, že se po zpětném zamyšlení, skoro nic "nedělo" (nebo beru zpět a přiznávám se, že chvílema jsem fakt nevěděla, o co tam pořádně jde :D), mě film bavil, nutil přemýšlet, co bude dál, zkrátka příjemně odsýpal. Po skončení titulků má člověk hlavu plnou otázek a to je dobře.

• 21.7.2017  13:38

Velmi příjemná romantická oddechovka v historickém kabátku. Řekla bych, že i napínavá. // Edit. 11.8.2017 Koukám, že jsem ten komentář trochu odflákla :D každopádně se jednalo o film, který mi v poslední době vážně zvedl náladu, byl pohodový a vím, že se na něj ještě někdy ráda mrknu a dost možná se zařadí k mým oblíbeným. Nečetla jsem nic od Jane Austen, ani nic podobnýho (i když si pořád namlouvám, že si někdy přečtu), ale i tak to bylo zkrátka moc fajn. Boj o Jane byl vyrovnaný, ale mé srdce přeci jen trochu víc zaplesalo k jednomu z nápadníků a držela mu palce. Sakriš... možná si to pustím znovu hned!! :D Kdyby měl někdo tip na podobný film, tak sem s ním!

• 20.7.2017  22:01

Dvojka mě bavila více jak jednička. Dělo se tam toho podstatně více a nevím, zda jsem si na Annette Frier zvykla, ale už mi nebyla tak nesympatická. Průměrná německá komedie pro relax.

• 17.7.2017  21:48
    Zmatky jedné matky (TV film) (2014)

Po okouknutí zdejšího hodnocení (toho času 61%) jsem čekala mnohem víc. Hlavní hrdinka není moc sympatická a doteď si nejsem jistá, zda byla hloupá nebo chytrá. Ok, jednou se kouknout takhle při večeru, kdy chce člověk vypnout... proč ne.

• 14.7.2017  16:28

Stejně jako tomu bylo u knih, se mi zatím Vzkaz v lahvi zdá nejslabší a to ani zdaleka neobsáhl knižní příběh. Drží se hlavní linky, což je u prozatimních zpracování knih Jussi Adler-Olsena pravidlem a to je super. Ale tento příběh mě zkrátka nijak zvlášť nezaujal ani v jedné podobě - knižní/filmové. Kamera fajn.

• 10.7.2017  21:38

Kniha pro mě byla trochu nudná, ale filmu jsem stejně neodolala. První polovina filmu je dost rozvláčná, druhá už dostává nějaký spád a musím říct, že některé scény na mě působily dost brutálně, i když jsem věděla, co čekat. Kamera byla fajn, Emily jsem alkoholičku fakt věřila, blondýny byly krásný a příběh se držel knihy - to jsou plusy. Ale i tak jsem se docela nudila. Dost možná to bylo ovlivněno tím, že jsem příběh znala a ten, kdo neví o co jde, bude hodnotit i o hvězdu výš. Who knows...

• 9.7.2017  11:10

Stůl číslo 19 není vůbec špatný film. Kdyby měl lepší scénář, respektive trefnější dialogy a lepší herecké obsazení, mohl by být sakra dobrej. Mně osobně herečka Anna Kendrick není vůbec sympatická a tak jsem se s tím musela trochu popasovat, abych jí dovedla fandit. Sumasumárum škoda toho potenciálu! Dávám čtyři, protože si myslím, že se k tomu filmu ještě někdy vrátím.

• 8.7.2017  17:16

Doris někdo hned na začátku fimu nakuká, že "she´s possible" a ona se tomu rozhodne věřit. Vyhlídne si mladého kolouška, toho si zaměří jako "possibility" a já celý film trnula, protože mi jí bylo líto. Já to tam prostě neviděla. Osobně jsem čekala více pohodový film. Teď budu SPOILERovat!! Nakonec to vše samozřejmě skončí tak, že to nevyjde (i když...! :D), ale Doris najde samu sebe a hlavně novou cestu v životě. Klasika, klišé. Měla velký štěstí, že narazila zrovna na kluka, jakým byl John, protože takoví se už jen tak nevidí. Já za to byla ráda, protože ji mohl srazit na kolena a to on neudělal, prostě hodnej kluk. /// Tak jak tohle hodnotit? filmařsky průměr, hlavní dějová linka předvídatelná, chemie mezi hlavními hrdiny nulová. I tak mám pocit, že to byl celkem koukatelný film, ke kterému se ale budu jen těžko vracet.

• 8.7.2017  11:42

Nemůžu hodnotit vysoko a to z jednoho důvodu. Byla to nuda! Neřekla bych, že se v tom filmu nic nedělo, ale ta akce byla tak nudná, že už při scéně ve vlčí jeskyni jsem si začala říkat... mno... jak dlouho to může ještě trvat do konce? Párkrát jsem se zasmála, ale chyběla tomu jiskra a podle mě byl hlavní problém v Dorotce, která mi vůbec nesedla a to je u jedné z hlavních postav problém. A to bonzácký kuře nebo co to mělo být... bylo úplně mimo mísu.

• 5.7.2017  10:29
    Laggies (2014)

Laggies nedokázalo udržet mou pozornost. Třeba někdy příště.

• 5.7.2017  10:25
    Mimi šéf (2017)

Nenadchlo ani neurazilo. Vlastně ani nevím, co o tom psát... je to klišovité, má to světlé momenty, ale těch není moc. Ke svému překvapení se mi docela líbily ty fantazijní vsuvky, ale přitom jako by to bylo z jiného filmu. Přítel na konci řekl, že to bylo moc překombinovaný a něco na tom bude.

• 4.7.2017  14:04
    Tělo jako důkaz (TV seriál) (2011)

Po prvních pár dílech musím zkonstatovat, že se jedná o velmi průměrný detektivní seriál s ne moc sympatickou hlavní postavou, u které mě osobně zajímá spíš její osobní linka, než její práce, a té je tam pomálu. Navíc to vypadá, že ani v té nic zvláštního nebude, ale uvidíme.

• 3.7.2017  12:56

Asi SPOILERy! Pro mě byl tento film velkým zklamáním. Jestli očekáváte chytrou zápletku, co se vrahů týče, tak budete stejně jako já čekat do nekonečna. Nijak vysvětlená brutalita zůstala prostě viset ve vzduchu a já se sama sebe ptala, proč jsem tím ztrácela čas a navíc ho nechala ztratit i další lidi, neb to byl můj vybraný film pro den s filmem. Bléé. Po tom začátku jsem vážně čekala něco víc, než jen bezduchou hru na úchyláky a jakýsi osobní blok bývalého policajta.

• 26.6.2017  11:58
    Divoké vlny (2007)

Průměrný animák s.. já ani nevím, jak bych to napsala... mentalitou, která mi nic moc neříká a dost divným kuřetem, které mě spíš znechucovalo, než bavilo. Podoba dokumentu byla něco jinýho a já nejsem tak úplně rozhodnutá, zda to pro mě byl klad či zápor. Těžko říct, co na to říká dětský divák, nebo co si z toho vezme.

• 19.6.2017  13:35

Moje první setkání s Terminátorem, pěkně rovnou s dvojkou, po ehm... 26 letech od natočení. Když tady koukám na to samý pěti popřípadě čtyřhvězdičkový hodnocení, tak musím říct, že prostě půjdu s davem. A moje hodnocení rozhodně není nějaký nostalgický plácání, prostě to funguje i v roce 2017, je se na co dívat, a to i přes děsně nesympatickou hlavní hrdinku a pár blbostí.

• 5.6.2017  21:37

Jaj, tak dlouho jsem se u českýho (oukej, v tomto případě i slovensko-polskýho) filmu nepobavila. Snad od Žen v pokušení, i když Ženy měly kapku jinou úroveň. Tohle bylo víc sladký, víc bláznivý, víc naivní, víc sprostý a já se u toho chechtala jak blázen. Za mě super! Btw: Dabing polských elegánů dost hrůůůza ;)

• 22.5.2017  08:38

Má to jen 95 minut, ale mně to připadalo strašně dlouhééééééééééé. Moc si nedokážu představit, jak u toho udrží pozornost děti, tady totiž ani tak nešlo o Milukáše, jako o jeho rodiče (což byla ta "dospělácká" linka a bylo jí tam strašně moc). Bylo tam strašně moc věcí, některé linky nedotažené, jiné nesmyslně protažené. Taky mi celou dobu šrotovalo hlavou, jak to vlastně bylo s Mikulášovými prázdninami v knížkách, protože mi nebyla povědomá jediná scéna - ale to by mi bylo fuk, kdybych se bavila. Opravdu spíš nic, než moc, znovu to vidět nemusím. Dala bych tři hvězdičky, ale strašně mě štve ten zahozený potenciál.

• 19.5.2017  22:24
    Zpívej (2016)

Průměrný animák, který sází na písničky a docela mu to vychází. Prasátka a gorilák super ;) Opravdu bavit jsem se začala až na začátku koncertu, ale postupně moje pozornost stejně opadala.

• 17.5.2017  21:54
    Cardinal (TV seriál) (2017)

Obsahuje SPOILERy!!! Cardinal je slušný počin, ale za mě postrádal atmosféru podobných počinů evropských severských států. Taky brzké prozrazení vrahů za mě nebylo nic moc - představa, že budu sledovat mučení, mě nijak nelákala. Zajímavá byla i druhá linka, tedy vyšetřování Cardinalovy nové kolegyně ohledně jeho samotného. Vyústění toho, co se v minulosti stalo, bylo opravdu chytré, nic nad čím bych protočila panenky. A taky jsem si chvíli myslela, že to fakt udělal (a byla celkem ráda, že i Cardinal je člověk... řekněme chybující :D jenže omyl, je to prostě jen další hero).

• 17.5.2017  19:59

Těšila jsem se. Moc moc moc! Jsem trochu zklamaná, ale i tak jsem ráda, že to natočili.

• 17.5.2017  19:50

SPOILER!! Na závěr dávám čtyři hvězdičky. Ne, že by se až tak zvedla úroveň, ale čtvrtý díl se mi zdál nejkoukatelnější (až na tu návštěvu Logana a jeho kumpánů, to mi přišlo trochu mimo) a ta čtvrtá hvězda je za telefonát, Jessův pohled, závěrečnou píseň a nádherné kulisy na svatbu... jaj kdybych to tak taky měla :-) Ale ta poslední věta :D neeeeeeeeeee :D Chápu, že to má být asi zakončení cyklu a vytvoření novýho - dítě, bohatý táta s kterým není, "obyčejnej" chlap, co miluje a kouká z povzdálí... ono tou poslední větou dostává úplně jinej rozměr rozhovor Rory s otcem - ale není to až moc velký klišé? Btw: Z Deana je fakt fešák!

• 17.5.2017  14:52

Do poloviny nuda, a zhruba od chvíle, kdy se tam na pár minutek objeví Jess, to zase začne někam směřovat. Trochu. Rory se tu opět ukázala jako sobec, ale ony si to nejspíš s Lorelai nemusí vyčítat. Prosím! Ať ten podzim aspoň za něco stojí!

• 16.5.2017  18:08

A já se tak nějak ptám... o co tu jde? O to, aby každá postava byla na chvíli vidět? Zajímavé to začalo být až ke konci.

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31