chrispe

okres Vyškov

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43
    • 14.10.2018  23:11

Jakmile začnou svobodná, vdaná, rozvedená a vdova číst Padesát odstínů šedi, začnou se dít věci. A mně se to docela líbilo, jen kdybych si už během koukání neříkala spoustu vět, začínající na slovo škoda. Třeba... škoda, že to není napsaný líp (chytřeji). Škoda, že se to stáčí k takovýmu patosu (aneb ještě jeden moudrý proslov a moje oči se už neprotočí zpět). Škoda, že Diane Keaton nosí ty pánský kalhoty, který jí moc nesluší. :-) A tak dále a tak dále. Ten film (námět) měl zkrátka velký potenciál, který podle mě nebyl využitý ani na 25%. Věřím, že kdyby se to dostalo do rukou takové Nancy Meyers, tak by to bylo jiný pokoukání. Nicméně i přes tento můj nepříliš pozitivní komentář dám čtyři hvězdičky, protože jen tři si to podle mě i tak nezaslouží, protože pohodový film na večer to je a pobaví.

• 12.10.2018  23:04

Cca první třetina odehrávající se ve vlaku mě vážně bavila, druhá mě nudila a ve třetí už bylo jasné, jak to bylo. Klidně bych to zkrátila, nebo udělala děj akčnějším. Takto to byla přece jen kapku nuda. Škoda. Příběh plný neschopných a nesympatických agentů FBI vyvažuje Jessica, já ji mám zkrátka ráda.

• 11.10.2018  20:05

Až mi bylo líto, že jsem se nedívala na všechny díly. Hodnotím stejně jako anglickou předlohu. Eva Nosálková- Leinweberová je typově perfektní a zvládá roli Karolíny skvěle. Bavila jsem se, i když pro mě děj nebyl žádným překvapením.

• 10.10.2018  21:57

Horská chata ve vánici měla atmosféru, i když bylo místy úsměvné, jak to vypadalo. Ale je to z roku 88, tak ať. Vraha jsem měla v merku od začátku, i když se tvůrcům podařilo mě na chvíli zvyklat. Za mě povedený díl, i se všemi nelogičnostmi. Navíc mě překvapila vražda ve sprše, na tento seriál mi to přišlo dost brutální.

• 9.10.2018  13:59
    Ach, ty Vánoce (TV film) (2013)

Bez originality a v druhé půlce, kdy bohatý napravený záporák začal všechny nabádat, aby mu říkali Gerry, za mě mírně rozpačité. No co... s rostoucí "věkovou číslovkou" roste i můj cynismus. Nicméně se na to dívalo pěkně, bylo to hlavně o lásce a byly tam světýlka, stromečky, baňky, dobré skutky. Sama mám s manželem taky baňku, kterou jsme koupili první vánoce, co jsme se dali dohromady, a taky každé vánoce od narození dcery jednu ozdobu pro ni kupuji, takže tahle ta část se mi líbila moc. ;)

• 7.10.2018  22:33
    Koruna k Vánocům (TV film) (2015)

Přistupovala jsem k tomu dost skepticky, protože tyhle filmy ala deník princezny a laciná zpracování, kterak obyčejná holka ke štěstí u královského dvora přišla, moc nevyhledávám. Nevyhneme se snad žádnému žánrovému klišé. Holka z Brooklynu, co má hluboko do kapsy se dostává na evropský královský dvůr maličké neznámé země, aby tam mezi dvořany se secvaklýma prdelkama uloupila královo srdce. Tady nám do toho vmíchali i nezvladatelnou princezničku. Všechno nasvědčovalo tomu, že se mi to nebude líbit, ale když já chtěla vánoční fim a tento byl hned po ruce. A nakonec jsem celkem příjemně překvapená, koukalo se na to hezky, hlavní hrdinka byla sympatická a i když to na konci už dost drhlo a začínala to být taková ta přeslazená nuda, dokoukala jsem a nebrečím nad ztraceným časem.

• 5.10.2018  12:16
    Mickeyho klubík (TV seriál) (2006)

My dospělí si o tom můžeme myslet co chceme. Pravda ale je, že děti to v určitém věku mají moc rády a je zde předpoklad, že i něco pochytí, nebo si to zopakují. Přeci jen mám za to, že věci které postavičky v klubu ukazují, je větší legrace představovat dětem sám. Ale dnes jsem díky této partě v klidu umyla okna. A to se počítá!

• 5.10.2018  12:09

Co čert nechtěl, Jess se nám přimíchala i mezi Amiše! Amišové mě děsí, i když jak by řekl šerif, by mouše neublížili. Herci ztvárňujícímu Jákoba role záporáka sedla.

• 2.10.2018  22:25

Pustila jsem si to naslepo, jen s vědomím, že tam hraje Benedict Cumberbatch (výborný). A fakt sem na to nebyla připravená. Takže jsem hodinu sledovala feťáka, říkala si WTF?! a pokládala si otázku, co byl jeho otec za hovado. A kde byla jeho matka. A jestli se na to vůbec chci dívat. Nejradši bychspontálně dala dvě hvězdy, ale čím víc o tom přemýšlím... tak se mi do toho vlastně vůbec nechce, protože je mi jasné, že tenhle díl byl důležitý a musel ukázat, jak je to teď, protože PŘEDTÍM... A já tak trochu tuším, co předtím bylo a fakt se mi to nechce ověřovat.

• 22.9.2018  21:57

Neubráním se srovnání s naším Až po uši. Naše produkce se mi zatím jeví lepší. Eva (Šárka) tu zvláště zezačátku působí trochu jako zlatokopka, s Monou (Emou) si zase až tak nevyhráli, jestli takhle v Rumunsku vypadá nepěkná ženská, tak to tam musí být fakt ráj na zemi.... Během koukání mi hlavou běžela celkem zásadní otázka - Co je na tomto příběhu tak super, že se točí furt dokola v několika zemích? Jasně, já si tohle ze zvědavosti pustila, když jsem měla možnost, ale jaký smysl v tom má pokračovat.

• 21.9.2018  22:38

Malý Sheldon je.... nesympatický. Jasně. Povahově nemůže být jiný, ale narozdíl od Jima Parsonse, který do té role v BBT dává něco navíc, tomuto mladíkovi zkrátka chybí osobní kouzlo. Za mě opět nuda. Btw: Zuby se zázračně spravily.

• 21.9.2018  22:35

63% mě překvapuje. Byla to nuda. Hrozná. Zaujaly mě především zuby malého Sheldona. A to je přece málo.

• 20.9.2018  21:31

Na tento humor musíte být zkrátka naladění. Já byla tak napůl. Připomínalo mi to Bláznivou střelu, ale ta je přece jen o pár levelů výš.

• 15.9.2018  00:09

Když vidím tady ty vysoká hodnocení (79%)... no jsem v menšině. Kdyby to mělo jinou formu a nebralo se to tak vážně, tak by mi to vyhovovalo víc. Ten humor mi není cizí, ale v této drsné (hlavně vizuální) formě ho prostě nedávám a vážnější linku bych brala v případě, že by tam byla jen ona.

• 15.9.2018  00:07

,,Bylo by hezké se odtud dostat... třeba jen na den. Vidět památky." A já tímto dílem končím.

• 14.9.2018  23:43

Asi to nebude můj šálek kávy. Já chápu, proč to má být vtipný. Ale místo, čas, realističnost mi nějak nedovoluje se smát.

• 14.9.2018  23:21

Je to něco jiného... ale přiznám se, že veškerá pozitiva, která jsem se tam snažila najít, zastínilo vytrhávání zubu. Fujtajbl!

• 14.9.2018  22:32

Obsahuje SPOILERY!!! Sutter je maturant, dost pije a snaží se zachraňovat všechny okolo, jen sebe ne. Pak se seznámí s divnou, dětskou Aimee, která se do něj zamiluje tak, že i přes to, že je nejspíš opravdu chytrá, se rozhodne alkoholika v něm nevidět. Sutter se hledá, neví kdo je, kam směřuje, libuje si v přítomném okamžiku a odmítá myslet na budoucnost. Pak ho napadne, že kdyby znovu mluvil se svým tátou, věci by mohly najednou začít dávat smysl. A tak s ním promluví. A smysl to najednou dávat začne, ale rozhodně to nepřinese to, v co doufal. Je to drama, ale našlapuje se v něm tak lehce, že se dokoukáte a říkáte si, proč jste na to vlastně koukali a co vám to mělo dát. Pokud měla být síla v závěrečném dopisu, tak je mi líto, ale pro mě tam nebyla. Je to film o hledání sama sebe, ale mělo to opravdu nějaký závěr? Zklamání.

• 13.9.2018  22:52
    Vánoční melodie (TV film) (2015)

Jo, magor. Září, který vypadá spíš jak léto a já už zase přivolávám prosinec vánočníma filmama. Teda zatím tímto. A nebyl špatný, fakt ne. Teda až na tu děsně přehrávající holčičku. A Mariah Carey, co kupodivu nezazpívá, ale zato dost toporně zahraje svou roli. A hlavního hrdinu, co má sice pěkný úsměv, ale tím hraným krčením se zimou, kdy má rozhalenku a neví, co je to doprčič šála a čepice, mě neskutečně vytáčel. A amozřejmě s naprosto trapnou reklamou na... čaj nebo co to bylo. Fakt jsem čekala, že se příště objeví jeho logo na čele hlavní hrdinky. Takže... asi tak.

• 11.9.2018  16:56

Návrat snad jediného možného budoucího pana Fletchera. Hele... chtělo to víc jisker mezi oběma hrdiny a ne vyhasnout.

• 11.9.2018  16:53

Scénárista měl asi pocit, že to Denis utáhne. Nu... za mě neutáhl.

• 9.9.2018  23:36

Celkem zklamání, udržet pozornost bylo dost těžký. Snad je to definitivní ukončení příběhu první řady a jedeme dál.

• 9.9.2018  22:45
    Nesvá - Série 1 (série) (2016)

Podle mě je to fakt rasistickej seriál. Překvapilo mě, že od počátečního WTF?? to postupně gradovalo v docela slušný vztahový drama, který pokládalo dost životních otázek. Vadila mě sprostota, protože jsem k ní neviděla důvod a rap, protože podle mě nebyl dobrej. Postupně jsem si celkem oblíbila obě dvě hlavní hrdinky a oboum fandila, té hlavnější především. Druhou řadu asi zkouknu už jen ze zvědavosti, jak to bylo dál. Je dokonce v červených číslech, tak očekávám kvalitu tří posledních dílů. Btw: Ne, tohle vážně není komediální seriál.

• 9.9.2018  22:41

Dobré konce jsou jen v pohádkách?

• 9.9.2018  22:12

Konečně ten seriál začíná pokládat zajímavý vztahový otázky. V to jsem ani nedoufala, spíš jsem myslela, že na to dokoukám ze setrvačnosti.

• 9.9.2018  21:45

Hetero, bi, gay... věci přes které se nelze přenést, lži. Díl k zamyšlení.

• 9.9.2018  21:21

Můj předchozí komentář nebyl vyslyšen. Budiž. A i když se kravské chování obou hlavních hrdinek dá pochopit, je jasný, že s následky pak musí žít každej sám. Btw: Pořád mi v tom seriálu děsně vadí vulgarita.

• 8.9.2018  16:28

Ačkoliv je podle mě devátá série HIMYM jen zbytečným natahováním a kvalitou se tyto díly těm dřívejším nemůžou rovnat, tento díl mám moc ráda a u loučení se s Maxem musím vždy zatlačovat slzu.

• 8.9.2018  00:00

Asi jediný, co mě u toho drží je vztah Issy a Lawrence. Protože jim fandím. :D Jinak prosím už žádnej rap a pičky.

• 7.9.2018  23:34

Scéna s kanapem byla fajn. Sebereflexe mnoha párů.

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43