chrispe

okres Vyškov

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35
    • 11.1.2018  20:34

V tomto díle mi vesničtí obyvatelé pili krev snad více, než doktoru Martinovi jeho asistentka. Jak si pak člověk má tu podívanou užít?

• 11.1.2018  10:11

Já bych kvůli tomu výhledu taky zůstala :D První díl nabízí příjemnou podívanou, jesm zvědavá, co bude dál. Hlavní hrdina rozhodně zaujme jak zevnějškem, tak ne zrovna sluníčkovou povahou.

• 30.12.2017  17:24

Z názvu jsem čekala něco úplně jiného. Tohle bylo hlavně hodně nudné, označení za komedii je dost mimo. Tento film se mi z hlavy pomalu vypařuje už teď, pár minut po dodívání.

• 28.12.2017  22:01
    Hitchcock (2012)

Mně se to líbilo. Kus života pana Hichcocka jeho ženy Almy, v době se natáčel jeho nejslavnější film. Příjemná kamera, dva skvělí herci a zajímavý děj. Co víc si může jedno děvče přát?

• 24.12.2017  11:21

Ve srovnání se starými a nebojím se říct i legendárními krkavci, je tohle jen slabý šálek čaje. U téhle pohádky se žádná traumata nejspíš dít nebudou, i když i tady jsou nepěkné momenty, ale kam se hrabou na to staré zpracování. To už dané příběhem. Dívala jsem se v tv, což byla nejspíš první chyba - čtyři (myslím) reklamy udělají svoje a já se ke konci už fakt nudila a vyhlížela konec. Taky ve filmech nevyhledávám Marthu Issovou. Nicméně se mi to fakt líbilo. Líbivá kamera, krásné záběry interiéru i exteriéru. Ale že by se tahle pohádka stala klasikou? Možná se mýlím, ale nemyslím si. Nejradši bych dala 3 a půl *.

• 23.12.2017  16:45

Dvojka se mi líbila dokonce trošku více jak jednička. Ale už mi tam chyběla ta opravdová pohádkovost, spíš bych to přirovnala k rodinnému filmu, nebo k něčemu mezi těmito dvěma žánry. Jediné, co mě fakt prásklo přes oči byl ten propastný rozdíl (vzhledově) mezi matkou a dcerou (asi po tatínkovi ;), zkrátka bych tyto dvě herečky dohromady nedávala, ale to je nepodstatné. Kerekes tam propašovala trochu lascivnosti, podle mě se do pohádek moc nehodí, ale pořád to bylo lepší, jak v Dešťové víle. Jinak ale proti ní vážně nic nemám :D Zimní pohádky jsou prostě super.

• 19.12.2017  20:33

Skoro mám chuť dát dvě hvězdičky, protože stejně jako je Ben svědek naprd, tak tento díl byl nic moc.

• 19.12.2017  20:31

Od Harperovské dovolené prostě člověk čeká trochu víc. Ale i tak jsem se u tohoto dílu pobavila.

• 19.12.2017  20:30

,,Bene Harpere! Držíte něco v ruce?" - ,,... ano." - ,,Tak prosím, nestyďte se, my všichni se rádi pobavíme. Přečtěte to." - ,,Já... se vsadím... že...." - ,,Neslyším! Vstaňte prosím! A mluvte nahlas!" - ,,Dobře. Fajn fajn. Smraďoch Moris nabeton děti nemá a ani neví, co je sex."

• 19.12.2017  20:24

Nikdy... nikdy nebuď spící dítě! To už víme z Přátel ;)

• 19.12.2017  20:22

Miluju tematické díly a tenhle byl i trošičku strašidelný ;) v rámci možností... to se musí uznat!

• 19.12.2017  20:21

,,Susan uvědomuješ si, že budu mít zakázáno s tebou o případu mluvit? Když na to příjde... o čemkoli... navždycky. Ovšem že sex je povolený!"

• 19.12.2017  20:13

Druhý pokus ve kterém to Ben a Susan rozjíždí na vlastní pěst. A tentokrát je to mnohem, mnohem lepší. Těch pět nadhodnucuji, ale má to pár fakt skvělých momentů.

• 19.12.2017  20:11

,,Koukejte, mám jedno pravidlo. Jedno jediné. Nikdy nespěte s žádným cvokem kromě manželky."

• 19.12.2017  20:05

Galadriel mi to vzala z klávesnice (i když hodnotím o dost výš, jak ona): Nic se nezměnilo oproti prvnímu dílu.

• 19.12.2017  16:03

Jsem spíš na klasiku a pohádky v tomto stylu se mi většinou nelíbí. A nejinak tomu bylo i u této. Hlavní hrdinové mají sice pěkné ksichtíky, ale koukat na nemastného neslaného Ondřeje a Květušku, které nějakou pohádkou nevinnost nevěřím ani za mák, mě moc nebavilo.

• 19.12.2017  15:59

Musím se přiznat, že jsem se Švejkovi vyhýbala jak v literální, tak ve zfilmované podobě. A včera jsem to (díky tomu, že nebylo co dělat) konečně alespoň shlédla a byla jsem celkem příjemně překvapená. Švejk v podání pana Hrušínského pro mě není nijak zvlášť sympatická, nebo líbivá postava... ale rozhodně zajímavá a já se bavila hlavně vynikajícím Kopeckým a Benešem.

• 18.12.2017  15:30
    Single Man (TV seriál) (2017)

Za mě zklamání. Taclík vystřihl tak nesympatického hlavního hrdinu, že jsem vůbec nechápala, co na něm Ilona vidí. SPOILER!! Konec stál taky za starou belu ;) natočit klišé a pak tam hodit na posledních pár vteřin Sabinu, aby divák udělal WAU mi přišlo úsměvný. A pro toho, kdo neviděl Single Lady nicneříkající.

• 18.12.2017  15:29
    Single Lady: Jízda v Óčku (TV seriál) (2017)

Člověk se na to ze setrvačnosti dívá, ale nic mu to nedává. Snad jen to, že je rád, že takto nežije. Plodková byla dobrá.

• 17.12.2017  17:53
    Princezna a písař (TV film) (2014)

Pro mě byla tato pohádka příjemným překvapením. Pěkné exteriéry i interiéry a sympatické obsazení. Tedy až na Rumla. Ne, že by byl nesympatický, ale vůbec se mi do hlavní role nehodil, neviděla jsem v něm zkrátka chlapa (nebo chlapce) co by dokázal učarovat princeznu. :-) Je pravda, že jak došlo na tu akčnější část, tak mé nadšení trochu opadlo a opadalo až do samotného konce. Ale pořád mám z pohádky hezký pocit a určitě se na ni ještě někdy podívám.

• 12.12.2017  20:39

Skoro je to na pět. Ben a Nick opět klasa!

• 12.12.2017  20:37

,,Pojď se přitulit jako lžičky." ;)

• 12.12.2017  20:36

Sakra! Jak já to Benovi přála!

• 12.12.2017  20:35

,,0001... 0002... no tak ne, to nefunguje... je to nějaká kódová šifra... Susaniny narozeniny - ............ - dobře dobře tááák výročí svatby hehe - ........... - 0003!"

• 10.12.2017  20:15
    Moje rodina - Série 3 (série) (2002)

Ve třetí sérii už scénáristi rozjeli Susaninu povahu naplno a mě to většinou spíš dere nervy, než aby mě to bavilo. Chudák Ben (i když ten je s tím smířen). ;)

• 10.12.2017  20:14

Jaj, jak já mám ráda vánoční díly seriálů. :-) A kdyby Susan nebyla taková čůza a pan Bradley zůstal v důchoďáku, tak by to bylo i za pět!

• 10.12.2017  20:13

,,Ahoj Alisho. Vítej v chrámu rozkoší." - ,,Ach bože, to mě pálí oči." - ,,Tak to patrně vyvěrá z vášně." - ,,Ne, něco smrdí." - ,,Noo nová kolínská ze zvířecích feromonů jménem Bestián. Žeprej přitahuje dámy... a koně."

• 10.12.2017  20:08

,,Pořád mě ještě neznáš Bene? Ta zášť nesmí vyjít nazmar... už bys mě měl znát. Jsem pyšná." - ,,Já nevím, co mám říct Susan." - ,,Nejsem na sebe moc hrdá." - ,,Ale proč se mstíš jemu, na to máš přece mě."

• 9.12.2017  21:39

Dnes už naivní drama s vynikající Mandlovou. Konec mě skoro dohnal k slzám. V příběhu je krásně vidět, jak to měly ženy na počátku dvacátého století (jistě že i dřív a později) těžké a společnost je mnohdy zahnala až na samé dno. Marta byla jistě naivní zamilovaná slečna, ale bylo smutné, že svou cestu ve své době neovlivňovala pouze ona sama, ale opravdu velkým dílem společnost tehdejší doby, aniž by to ona sama mohla zvrátit.

• 9.12.2017  21:31

Ač mi to skoro trhá srdce, tak tohle bylo hodně slabé a já se přistihla, že se nudím. Ben a Susan podle mě ten díl neutáhli.

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35