chrispe

okres Vyškov

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40
    • 19.2.2012  14:09

V dnešním moři stupidních a sprostých (ne)komedií pro mě jasný nadprůměr. Sympatická dvojice (Vanessa Paradise s MAXI dírkou mezi zuby a Romain Duris... s celým tak trochu velkým chrupem :)...), trochu Hříšňáku, osobního strážce a... vůbec. Líbí se mi.

• 14.6.2015  13:53
    (Ne)zadaní (2013)

Romantická komedie od chlapů pro chlapy. Nu což... mė to nijak zvlášť nebavilo a ani mé oko se na žádným herci nepokochalo.

• 20.2.2016  09:01

A stála ta holka za to?

• 5.6.2012  12:07
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

No po deseti dílech to zatím vidím na tři hvězdičky. Seriál, který ničím nevybočuje (snad jen šíleným kvantem narážek na sex), prostředí pro mě moc atraktivní není (přijde mi až depresivní, je to možný?) a fakt doufám, že se jim ten bysnys konečně rozjede, protože mi přijde, že se patlají pořád v tom samým a to číslo na konci se 250 000 přibližuje fakt pomalu (myslím, že pro tolik řad nebudou mít materiál :D). Kupodivu je mi sympatičtější Beth Behrs, i když chováním je mi bližší Kat Dennings... ale když já ji tu pózu vůbec nevěřím. Ukrajinský kuchař Oleg je asi nejvtipnější, malý Han, se svým zjevem opuštěného štěněte a topící se v rozpacích, je roztomilý a Earl tak nějak nepovedený. No... uvidíme, co bude dál (protože mám pocit, že spolu s dalšími díly je to lepší - nebo síla zvyku?)

• 5.1.2012  21:47

Trochu podivné to bylo. Střet mezi dvěma kulturami, dvěma silnými povahami a dvěma lidmi, kteří se sice mají rádi, ale někdy je toho prostě trochu moc. Emocí. Film o tom, jak těžké je někoho opravdu poznat a že ani dlouhé měsíce vztahu nemusí korespondovat s poznáním toho druhého. A potom se stane něco, třeba návrat do rodné země, co odkryje úplně jiné stránky partnera a vy přemýšlíte, co se to s ním stalo. Nebo je tohle vážně on? Vážně? A co teď s tím? ... Adam Goldberg byl skvělý! (podle mě film spíše do kina)

• 12.3.2018  11:59
    25. Český lev (TV pořad) (2018)

Já si ani už nepamatuju, kdy bych si sedla a podívala se na "Lvy". Nejsem nijak zvlášť velký fanda českých filmů. Tento rok jsem se tomu rozhodla dát šanci, přestože jsem neviděla ani jeden z nominovaných snímků, maximálně viděla nějakou ukázku nebo o nich četla. Říkala jsem si, že možná právě tato ocenění ve mě probudí zvědavost nějaký snímek vidět. Škoda, že všem filmům nebyly udělány nějaké pořádně medailonky, ale to by asi ten pořad byl na půl dne. Nevím. :-) Moderátorka slavnostního předávání byla v první řadě krásná, měla i své slabší chvilky, ale celkově bych řekla, že večer zvládla odmoderovat s přehledem. Nijak nenadchla, ani neurazila. Za jiné účinkující mi bylo chvílemi trochu stydno (např. vystoupení paní Kohoutové s panem Gedeonem), no ne vždy se vše povede. To, že se do toho míchala i politika mě nepřekvapilo a neviděla jsem v tom problém. Myslím, že momentální politické dění u nás i na Slovensku zasahuje i ty, kterým to bývá většinu času jedno. Lidé tu hodnotí i hudební doprovod. No musím říct, že ze začátku jsem si říkala, co to proboha je, s postupem času jsem si asi zvykla a už mě to nerušilo. Přerušování (zrychlování) děkovaček bylo na prd, nepřišlo mi, že by se tam někdo rozkecával zas až tak dlouho a navíc by na to měl být patřičný prostor... však i proto se ten večer dělá. Potěšila mě cena pro Oldřicha Kaisera a Pavla Nového (čistě jen kvůli sympatiím, jak jsem předeslala, filmy jsem neviděla). Ale pravdou je, že právě na filmy s těmito herci se asi mrknu, i když na film Po strništi bos mě nalákala spíš ukázka s Terezou Voříškovou.

• 18.10.2015  10:28
    27 šatů (2008)

Příjemná.. .taková ta typicky "knižní" romantika. Jedna z těch lepších, které stojí za shlédnutí. Ale nic navíc od toho vážně nečekejte :-)

• 6.1.2012  22:02
    40 let panic (2005)

Zpočátku celkem fajn, nechutných vtípků (které radši čekám preventivně v každé americké komedii tohoto ražení) pomálu a sympatická hlavní parta. Později však film ztrácí dech a já posledních dvacet minut už jen proklikala (pro pořádek věcí). Možná to na mě bylo prostě jen moc dlouhý, dvě hodiny jsou dvě hodiny.

• 5.3.2013  22:10
    50/50 (2011)

Jsem na vážkách. Na tento film jsem se těšila dlouho, takže nevím, jestli jsem jen neměla přehnaná očekávání. Navíc mám pocit, že jsem poslední dobou náročná, přenáročná a tak se bojím, jestli tomu filmu teď neukřivdím. Co se mi vážně líbilo: scéna se psem, kdy se Adam ptá, co se stane, když si ho nenechá; telefonát z auta; prostě a jednoduše Joseph Gordon-Levitt, protože já ho můžu a tady jsem se nejednou culila jak pitomec při pohledu na něj.

• 13.5.2012  16:01

Je to prostě jiný, což je obrovské plus. Po dokoukání jsem si říkala, že znám pár lidí, kteří by ten film měli rozhodně vidět, i když se bojím, že by i tak nepochopili jeho význam. Spoiler: Konečně žádné ,,A žili šťastně až do smrti", ale žili dál. // Takže za mě jasných pět, protože i zpracování bylo fajn, místama hodně vtipné, a i když Zooey osobně moc nemusím, Joseph mi to vynahradil. + ten výborný soundtrack!

• 18.11.2012  21:51

Napadlo mě, že kdyby to nebylo se Sandlerem, tak by to dopadlo asi špatně. Neříkám, že mi jeho humor úplně sedí, ale takhle to aspoň není prostě jen romantická slátanina a taky to není tak úplně jen přiblblá komedie. Něco bych rozhodně vypustila (Schneidera; tu ženskou, co hraje podivnou mužatku...), ale jako celek se mi ten film líbí a nebráním se ho zkouknout i několikrát.

• 18.5.2012  18:42
    5x2 (2004)

Mně tento film vážně oslovil. Scéna malého soukromého večírku, kdy hostitelka tančí s manželovým bratrem a jeho přítelem, aby je vzápětí opustila a sedla si k člověku, kterého také opustí, je mi vrytá do paměti (a přiznávám, píseň Sparring partner od Paola Conteho v tom má taky prsty). Uchopení příběhu od konce k začátku bylo podle mě čistě pro dynamiku věci a kvůli zaujmutí diváka. Film vám hned naservíruje dusivé emoce a ke konci vás uklinbá... i když si říkáte.: ,,Kdyby jste jen vy dva věděli..."

• 27.8.2012  09:47
    8 MM (1999)

Jsem trochu na rozpacích s hodnocením a to hned ze dvou důvodů. O tomto filmu jsem slyšela už dlouho, takže jsem věděla, co mohu očekávat a potom ty výkřiky ,,Je to drsný!" zapříčinily jen to, že jsem čekala větší sadu (tím nechci říct, že by to drsný nebylo, ale v dnešní době, kdy skoro stejný prasárny vysílají i odpoledne v televizi, vás to nechá tak trochu chladnými). Nicolas Cage mě nijak neuchvátil, Joaquin Phoenix mě se svým ďáblem chvílemi zarážel a některá rozuzlení mě dost zklamala. Navíc mi tady zase vadilo obsazení známé tváře SPOILER do zdánlivé pidirole, kdy vám je prostě jasný, že s ním bude něco v nepořádku, takže u komorníka žádný překvapení a taky mě zamrzelo odmaskování Mašiny, protože jsem prostě čekala NĚCO. // Věřím, že kdybych film viděla bez té omáčky okolo, možná bych hodnotila výš.

• 28.10.2013  11:20

Nebudu zastírat, že pro mě tuhle romantickou komedii táhne nahoru přítomnost Marka Ruffala. Takže se na ni vždy ráda podívám.

• 10.12.2013  20:32

Citově vydírající buranská vesnička.

• 22.2.2014  11:07

Popelka už byla znásilněná hodněkrát a tenhle film patří k těm horším. Na druhou stranu si uvědomuju, že už dávno nepatřím do věkové skupiny, které je tahle "Popelka" určena a že malý holky z ní můžou být vydřený.... ale když tohle byla fakt chujovina.

• 5.5.2018  22:26

Jo, člověk se zasměje a ne že ne! ... Ale... ALE! Na mě je to zkrátka chvílemi fakt nechutný a ani Ace mi tu už nepřipadá jako takovej sympaťák. Ne, už to zkrátka není ono.

• 5.5.2018  22:23

Ne, opravdu se asi nedá říct, že to byly Jimovy začátky a že se teprve hledal a hlavně hledal tu správnou míru šklebení, protahování slov, natřásání se a já nevím čeho ještě. Jeho Ace je prostě poděs a já se na ten film vždycky ráda podívám, taky hlavně díky nostalgii, protože jsme na to jako děcka čuměli furt. A prostě se u toho člověk fakt zasměje a ty hlášky má v hlavě pořád.

• 7.9.2014  10:16

Tahle podivná rodinka je už vlastně klasika. Já na ni oceňuji především nádhernou Morticiu v podání Anjelici Huston a Festera , kterého hraje úžasný Christopher Lloyd. Černý humor. Oukej. Bavím se.

• 7.9.2014  10:19

Po zdařilé jedničce přichází fajn dvojka, která si drží laťku.

• 21.9.2013  23:26

Jedna za přítomnost Tonyho Currana. Tony... proč?

• 27.11.2011  21:38
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Dost těžké k tomuto seriálu říct něco originálního. Něco víc, než že je to super a seznámení s Jen, Royem a Mossem stojí za to. Takže nic originálního vymýšlet nebudu a jen podotknu, že podle mého názoru se budete opravdu bavit.

• 11.7.2018  10:23

Jen! Miluju její smích!

• 11.7.2018  10:22

Jeden z mých oblíbených dílů. Červené boty, spořič obrazovky, který je jako živý, kopa stresu a tísňová linka... je to nadupaný.

• 11.7.2018  10:20

Skvělý první díl skvělého sitcomu. Kdo si Jen nezamiluje teď, tak už asi nikdy!

• 16.3.2012  22:32
    Akta X (TV seriál) (1993)

Dřív, když se na to dívali všichni spolužáci (ze základky!) a já místo toho chodila spát se slepicema, jsem si myslela, že je to prostě seriál o UFO, mimozemšťanech... Teď po letech se na něj koukám a jsem příjemně překvapena, že si na své přijdou "milovníci" všech záhad a tajemna. Jen si vybrat! A navíc, vždycky jsem považovala Scullyovou za ošklivku a ona je fakt sexy! Ty rty!

• 4.10.2014  19:50
    Aladin (1992)

Klasické disneyovky prostě miluju. A když jsem se dnes dívala, tak mi bylo řečeno, že na to tlemím jak malý dítě. A víte co? Je to fakt.

• 24.3.2018  16:40

Alibi na klíč je takové moderní pokračování bláznivé francouzské komedie v čele s Philippem Lacheau (za mě měl zůstat radši v režisérském křesle a nechat tu roli na někom sympatičtějším) bojující o srdce krásné, ale v této roli taky nepříliš sympatické Elodie Fontan (její podezřívavý pohled mi lezl na nervy). Musím přiznat, že jsme se docela dost nasmáli, i když spousta vtipů je děsně prvoplánových, tak fungovaly (těžko říct, jak budou fungovat napodruhé). Ale nemyslím si, že tuto komedii zařadím mezi ty, které si s chutí pustím vícekrát. Škoda. Možná tomu trochu s tím nižším hodnocením křivdím, vzhledem k tomu, jak jsme se nasmáli, ale nějak se k těm čtyřem hvězdičkám nemůžu donutit. :-)

• 18.2.2018  22:13

Ale tak jooo. Od kostela to nabralo směr nahoru. A to jsem se vážně bála, že jediné, co mě na tomhle filmu pobaví, bude lesbická farmářka. ,,Bylo by tak báječné mít jen jednu šanci navíc, víte?"

• 1.5.2012  10:29
    Ally McBealová (TV seriál) (1997)

Můžu říct, že dřív jsem praštěnou Ally a tu její podivnou partičku měla fakt hodně ráda. A tak když ji po letech začali zase vysílat v televizi, nemohla jsem se dočkat. Leč spousta z toho kouzla, který ten seriál měl, pro mě vyprchala. Najednou se pro mě vtípky, kterým jsem se kdysi smála, staly tak trochu trapný a najednou jsem tu Ally (a potom třeba Billyho s jeho ženou,kteří mi neskutečně lezou na nervy) tak trochu přestala chápat. Ale stále se u toho bavím, to zase nemůžu říct, že ne. Čtyři hvězdy za to, že je to vážně neobvykle bláznivý a chytlavý a proto si myslím, že si to tři nezaslouží.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40