chrispe

okres Vyškov

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 28.10.2013  11:20

Nebudu zastírat, že pro mě tuhle romantickou komedii táhne nahoru přítomnost Marka Ruffala. Takže se na ni vždy ráda podívám.

• 7.9.2014  10:16

Tahle podivná rodinka je už vlastně klasika. Já na ni oceňuji především nádhernou Morticiu v podání Anjelici Huston a Festera , kterého hraje úžasný Christopher Lloyd. Černý humor. Oukej. Bavím se.

• 7.9.2014  10:19

Po zdařilé jedničce přichází fajn dvojka, která si drží laťku.

• 21.9.2013  23:26

Jedna za přítomnost Tonyho Currana. Tony... proč?

• 27.11.2011  21:38
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Dost těžké k tomuto seriálu říct něco originálního. Něco víc, než že je to super a seznámení s Jen, Royem a Mossem stojí za to. Takže nic originálního vymýšlet nebudu a jen podotknu, že podle mého názoru se budete opravdu bavit.

• 16.3.2012  22:32
    Akta X (TV seriál) (1993)

Dřív, když se na to dívali všichni spolužáci (ze základky!) a já místo toho chodila spát se slepicema, jsem si myslela, že je to prostě seriál o UFO, mimozemšťanech... Teď po letech se na něj koukám a jsem příjemně překvapena, že si na své přijdou "milovníci" všech záhad a tajemna. Jen si vybrat! A navíc, vždycky jsem považovala Scullyovou za ošklivku a ona je fakt sexy! Ty rty!

• 4.10.2014  19:50
    Aladin (1992)

Klasické disneyovky prostě miluju. A když jsem se dnes dívala, tak mi bylo řečeno, že na to tlemím jak malý dítě. A víte co? Je to fakt.

• 1.5.2012  10:29
    Ally McBealová (TV seriál) (1997)

Můžu říct, že dřív jsem praštěnou Ally a tu její podivnou partičku měla fakt hodně ráda. A tak když ji po letech začali zase vysílat v televizi, nemohla jsem se dočkat. Leč spousta z toho kouzla, který ten seriál měl, pro mě vyprchala. Najednou se pro mě vtípky, kterým jsem se kdysi smála, staly tak trochu trapný a najednou jsem tu Ally (a potom třeba Billyho s jeho ženou,kteří mi neskutečně lezou na nervy) tak trochu přestala chápat. Ale stále se u toho bavím, to zase nemůžu říct, že ne. Čtyři hvězdy za to, že je to vážně neobvykle bláznivý a chytlavý a proto si myslím, že si to tři nezaslouží.

• 22.10.2015  13:42
    Aloha (2015)

Když hned v počátečních titulcích vidíte tolik profláknutých jmen, tak si říkáte, že i když vás Havaj zas tak nebere a armáda vlastně taky ne... a o miliardářích si myslíte svoje... tak i tak to přece nemůže být zas až tak špatnej film. A on byl. Nudnej a podivnej. Bradley podle mě sází fakt jen na ty svý modrý oči... John Kransinski se snažil svou postavu mlčelivého taťky zahrát nejspíš dobře, ale bohužel se mu nepodařilo zbavit ji veškeré směšnosti, která tuhle roli tak nějak obestírá. Emma Stone... nejsem si jistá, ale já v ní pořád viděla komediantku. K Rachel se vyjadřovat nebudu, ta za moje nesympatie k ní fakt nemůže :-) No... rozepisuju se a přitom to nemá žádnou vypovídací hodnotu... takže shrnutí - nedoporučuju.

• 11.3.2013  20:11
    Amadeus (1984)

Na mě moc dlouhé (což je jen můj problém, uznávám). O trochu víc, než samotný Amadeus, mě dostal Antonio Salieri v podání Fahrida Murraye Abrahama. Narozdíl od geniálního naivky Amadea měla jeho postava mnohem větší rozměr a já se zmítala mezi sympatiemi a opovržením. Takže.. o kom že to byl ten film? :)

• 31.5.2012  20:16

Kouzelná Amélie, nádherná atmosféra a ten soundtrack! Taky jste po tomto filmu tak nějak melancholičtí? Pro popis nemám slova, jsou to jen pocity.

• 10.11.2017  12:47

Zprvu jsem měla pocit, že ten film neví, co vlastně je. Komedie s trapnýma hláškama, nebo vážnej film o vážných věcech. Dát do toho humor... a proč vlastně ne. Ale myslím, že ten vulgární se fakt nehodí. Rozdělila bych ho na dvě ne stejně velké poloviny. Doopravdy mě vtáhl do děje až tak v posledních cca 40 minutách, kdy se tam taky začal mnohem víc objevovat Freeman (a vlastně i díky němu jsem si to pustila). Jo, jsem ženská, romantika a tak, ale o tom ten film (si myslím) fakt nebyl. Znovu to vidět mě nijak neláká, ale je tam spousta věcí na zamyšlení, což se mi na první pohled moc nezdálo že bude. A to se vždycky počítá.

• 9.3.2013  13:34
    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003)

Přiznávám bez mučení, že se na to v televizi dívám. Ano, většina děvčat nejsou žádné myslitelky (v jednom dílu, kdy - příští vítězka - prohlásí, že ptáci jsou slepí a proto vráží do oken... jsem já šla do kolen), ale přiznejme si, že ono to o tom, mít něco v hlavě nejspíš moc není. Co se týče poroty a Tyry Banks, tak jsou to podle mě pozéři největšího kalibru, ale evidentně z toho umí vytřískat hodně. Hodně mě baví, když předvádí modelkám různé druhy výrazů v obličeji a upozorňují, že tohle byla "vášeň" a tohle zase "porno", a já jen koukám a říkám si, že se tváří úplně stejně, akorát má jednou víc vyvalený oči. No jo, já tomu nejspíš nerozumím. Proč se ale dívám? Holt mě baví to závěrečný hodnocení a fotky, které během každého dílu vznikají.

• 19.3.2013  22:21
    Anastázie (1997)

Mně se příběh Anastázie líbil. A z písní nejvíc ta, kde se opuštěný sál proměňuje ve velký bál. :) http://www.youtube.com/watch?v=qktFsWuHzxE

• 10.12.2013  20:32

Citově vydírající buranská vesnička.

• 1.5.2012  11:31

O třídu lepší než první díl. A já se opět kochám tou (tentokrát) slovenskou, dovolenkovou krajinou a bavím se dvojicí Marvan-Kemr, i tím intrikařením.

• 23.12.2015  22:30

Kdykoliv se někde začneme bavit o této pohádce, tak mi snad každý zatím potvrdil slova, že se za poslední dobu jedná konečně o slušnou pohádku, na kterou se dá dívat opakovaně. A když teď koukám na ten rok 2005, tak se mi tomu ani nechce uvěřit. Já bych tu, namísto Trojana, vyzdvihla Zuzanu Kajnarovou v roli Dorotky - protože mi přišla jak princezna "ze staré školy" i když princeznu nehrála, ale konečně jsem po dlouhé době někomu uvěřila "nevinnou panenku" :-) a velmi sympatického Jiřího Dvořáka v roli čerta Uriáše.

• 9.6.2013  22:05

Kdyby to skončilo v pravý čas, tak by to nebylo vůbec špatný. Typická červená knihovna podaná docela obstojným způsobem, ale TAK natahovaná, že začne nudit.

• 9.6.2013  22:14

Andula spěje k výhře a já se u toho vždy moc bavím.

• 2.5.2012  12:02

Jo, i já bych měla zmínit ošklivou ovčí masku, protože mě jako malou děsila. Leč to mi nezabránilo v další projekci, že. Stejně si myslím, že jde jen o ten první dojem a pak si i dítě na ten pohled zvykne. (Narozdíl od Sedmera krkavců, tam jsem se přes tu atmosféru nepřenesla snad dodnes.) Líbilo se mi království víl a princův zakletý bratr.

• 8.12.2013  22:11

Nemůžu tomu filmu upřít, že mě vždy ze začátku zaujme a vždy mu dávám novou šanci... abych pak někde uprostřed zjistila, že se nudím a že se mi to celkové zpracování moc nelíbí. (A občas to dokonce... co si tu budeme nalhávat - kvůli Jackmanovi - ... i dokoukám.)

• 5.4.2014  18:54
    Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (TV pořad) (2004)

Gordon mě baví.

• 1.5.2017  22:38
    Ant-Man (2015)

Nejradši bych dala tři a půl, protože Paul Rudd je jako Ant-Man fakt sympaťák a Evangeline Lilly jako Hope tajemná jak hrad v Karpatech, ale místy se ten film prostě táhnul a ztrácel spád.

• 9.6.2013  21:37
    Arabela (TV seriál) (1980)

Jako malá jsem ten seriál milovala a těšila se na každý díl. Takže se Vám to, pane Vorlíčku, nejspíš povedlo!

• 13.1.2014  21:20
    Arthur (2011)

Myslela jsem, že to bude větší chujovina a docela jsem se bála, že to bude plný nechutností. Ale nebylo. Nicméně proč se tomu propůjčila Helen Mirren moc nechápu.

• 29.10.2013  16:36

Klasika... u které vždycky na konci přemýšlím, jestli Leontýnka skončila v děcáku. Ale nebuďme zlí.

• 5.11.2012  19:40
    Avatar (2009)

Konečně jsem viděla Avatar (žádný 3D, žádný kino) a mám pocit, že jsem viděla... no řekněme takovou Pocahontas v moderním kabátku. Líbila se mi Zoe Saldana... i když je asi trochu divný to psát zrovna takto. Další díly si asi nechám ujít.

• 22.2.2014  11:07

Popelka už byla znásilněná hodněkrát a tenhle film patří k těm horším. Na druhou stranu si uvědomuju, že už dávno nepatřím do věkové skupiny, které je tahle "Popelka" určena a že malý holky z ní můžou být vydřený.... ale když tohle byla fakt chujovina.

• 8.3.2013  12:35

Nebýt linky Ginnifer Goodwin a Justina Longa, asi by to u mě nedosáhlo ani na ty tři hvězdy. Tu mám stále v paměti. Ten další propletenec... ať už to byla (dost aktuální) linka Drew Barrymore, která by si rozhodně zasloužila větší prostor, nebo milostný zapletenec Jennifer Connelly, Scarlett Johansson, Bradleyho Coopera a vztah Jennifer Aniston a Bena Afflecka byly už nic moc.

• 26.11.2012  20:44
    Baculka (TV film) (2007)

Co si budeme povídat... je to jedno klišé posazené na druhým, ale... já se prostě přistihla, jak se při scéně v letadle blbě tlemím a vůbec můžu říct, že ten film byl milý. Hlavní představitelka je moc pěkná ženská, hezounek Tom je podle mě spíš slizounek a Albert byl moc fajn. Čekala jsem horší pokoukání a byla docela mile překvapená.

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34