chrispe

4 body

1 8 9 10 11 12 13 14 22 33 43
    • 11.1.2014  23:47
    Revival (2013)

Opravdu jsem se bavila. Všech pět členů kapely bylo moc fajn a když hráli, tak jsem měla chuť poskakovat a tleskat rukama nad hlavou (ale házet kalhotky prosím ne). Bylo to chvilkama trošku hořký, ale vážně jen trošičku. Mnohem víc vládla celým filmem pohoda - a ten poslední článek si mohli ušetřit, byl navíc a na nic.

• 7.1.2014  21:22

Musím se přiznat, že sama od sebe bych se na ten film nejspíš v životě nepodívala. Takže ano... byla jsem k tomu tak trochu přinucena a musím uznat, že jsem se parádně bavila. A dovolila bych si vyzdvihnout Ondřeje v podání Marka Taclíka!

• 1.1.2014  21:58
    Nezapomeň na lásku (TV film) (2013)

Tak si říkám, jak by asi ten příběh vypadal, kdyby Molly nebyla krásná Alexis. Příběh je to dojemný, na mě místy trochu moc sladký a konec bych ustřihla o pár minut dřív. SPOILER Nechala bych ho hořký. // Nabízí se srovnání s 50x a stále poprvé... ale já bych to ani moc nesrovnávala, protože zatímco to druhé je prostě "sandlerovina" (jedna z mála, které jsem viděla a o které můžu říct, že se mi líbí), tak Remember Sunday hraje na vážnější notu. Nebo se tak aspoň místy tváří. Tak... a teď chci potkat chlapa, kterej mě vezme na půlnoční bruslení. :-)

• 1.1.2014  14:35

Jako malá jsem se na to vždycky moc těšila a dívala se ráda.

• 25.12.2013  10:43

Klasika. A to velmi dobrá.

• 25.12.2013  10:40
    Zlatovláska (TV film) (1973)

Další z pohádek, na které se vždy ráda podívám a vnímám je jako nadprůměrné.

• 20.12.2013  22:13

Bylo to moc pěkný.

• 15.12.2013  11:17

I když mi vždycky připadá, že Kříže na začátku natáčení něčím nadopovali a proto jde vše tak trochu mimo něj - pohodička, klídeček, ono se to vše nějak vyvrbí + výraz - flegmouš na entou, tak je to pro mě jedna z těch lepších českých pohádek. Příběh je jednoduchý, nekomplikovaný, pěkná krajina.

• 30.11.2013  21:53

Slepičí úlet se fakt povedl. Před lety jsem ho měla doopravdy ráda, dnes jsem ho rozkoukávala a dokoukávala na několikrát, ale rozhodně to nebylo kvalitou filmu, spíš nedostatkem času. Pořád umí rozesmát.

• 27.11.2013  19:26

Donna je pro mě prostě jednička a fakt mě baví.

• 26.11.2013  19:32
    Ošklivka Betty (TV seriál) (2000)

,,Nemůžu uvěřit tomu, že jediné řešení které máme je tohle! .... Ta žena, která sedí tam v té místnosti, je přece člověk, který si nezaslouží, abych ji jen tak sváděl, okouzloval a hrál si s jejími city a pak ji zahodil, jako by to byla hračka, nechal ji na smetišti, to by přece bylo svinstvo!" Je to svinstvo! Já se totiž při tom svádění vždycky děsně bavila! Hanba mi!

• 19.11.2013  19:39

Dát opět dohromady DiCapria a Winslet byl dobrej nápad. Možná jsem ovlivněná Titanicem (a byl to takovej "návrat ke starým známým"), ale jako dvojice mi k sobě prostě sedí. Tento film je o obyčejných, všedních věcech, které lecckdo prožívá, které jsou napasované do života jednoho manželského páru. Podívaná je to podle mě nadprůměrná, škoda jen, že se po čase vzpomínky vytrácejí do prázdna a film nezanechává hlubší dojem. Ale tak je to přece i v životě. Všechno přebolí a vzpomínky zešednou.

• 19.11.2013  19:30

Jeden z těch filmů, který chcete vypnout, ale prostě to neuděláte.

• 29.10.2013  16:41

Po řadě romantických komedií jsem si konečně mohla zase říct: To je ono! Žádné přehnané drama, pěkná šablonka o tom, jak hodná holka ke štěstí přišla, krásné prostředí Irska, fešácký hlavní hrdina. Smích. Paráda.

• 20.10.2013  11:58
    Metráček (1971)

Měla jsem a mám ráda. Dnes mi přijde vtipný, že je Jitka, v podání Markéty Světlíkové, považovaná za tlustou. A stříhat se rozhodně neměla! :-)

• 7.10.2013  20:04

Nevím proč, ale myslela jsem, že budu sledovat romantickej film. Hehe.. he. Díky naprosté nepřipravenosti mě ten film zasáhl trochu jako facka. A jako nepříjemný bonus pes v pytli (přepnuto na jinej program, takže to, co mu udělal, pro mě zůstává bezpečným tajemstvím). Celkový dojem dobrý, ale jestli mám chuť ještě někdy Osudový dotek zapnout? Ani náhodou.

• 30.9.2013  18:40
    Jak na věc (2002)

Druhá půlka filmu pokulhává za tou první. Přesto si dovolím říct, že je to pro mě nadprůměrný snímek a nechce se mi dát jen tři hvězdičky. Navíc... já Granta vážně můžu a malej Nicholas Hoult hraje toho podivnýho kluka parádně.

• 22.9.2013  18:33

Asi prvních dvacet minut je tak na pět hvězd. Doopravdy jsem se bavila. Potom to začalo jít krapet z kopce, ale pořád šlo, myslím, o docela dobrou podívanou. A na to že tento žánr jde většinou mimo mě... za čtyři.

• 21.9.2013  18:01
    Deník Dity P. (TV pořad) (2013)

Po shlédnutí prvního dílu mě napadla spousta věcí, které tu lidé píší - zvláštní hlas, vystupování, nespisovná čeština, (proboha!) ten vše zaobalující "děj", (který je hrán velmi nepřirozeně a uvádí některé lidi - rozuměj mě - do rozpaků) a neustále se opakující znělka. Ditu P. jsem do té doby znala jen z časopisu Albert (a taky jsem zaregistrovala její kuchařku), kde mě rozhodně zaujala a byla mi sympatická (tak jak může tvář z časopisu být). Možná proto, že jsem si ji představovala spíše jako křehkou květinku, byla pro mě její prezentace v televizi trochu šokem. Ale s postupujícími díly si zvykám na to, jaká je a docela se mi líbí. I to napodobování západních vzorů (jak tu někdo napsal). Doufám, že se i v televizi Dita více prosadí.

• 14.9.2013  12:59

Překrásná Audrey Hepburn a sympaťák Gregory Peck jsou dozajista silný kalibr v příjemném romantickém příběhu. Avšak nemůžu se ubránit dojmu, že tomu chybí nějaká... třešnička na dortu... která by tento snímek v mých očích povýšila na něco - jednouzačassiprostěmusímzdůvodnitpročtoopětvidět.

• 20.8.2013  21:01
    Krok za krokem (TV seriál) (1991)

Pohodový seriál, někdy až moc tlačící na pilu v morálním poučení. Ale tak co... Oblíbené postavy: Dana a šílený Cody

• 3.8.2013  15:54

No co dodat. Zdejší herecké obsazení mi vyloženě sedí a je to sranda. Příběh je klišé jako... vy víte co, ale mně to vůbec neva.

• 1.8.2013  18:37
    Jeden den (2011)

Čtyři hvězdičky za celkovej dojem. Jinak ale nemám pocit, že bych ten film ještě někdy musela vidět, ani na něj nebudu pět ódy. Příběh je (dejme tomu) originální, nijak vlezlý a tak akorát romantický. Emma mi přišla děsně správná (a krásná) a moc jsem jí přála, aby se vyhrabala z té mexické restaurace. :-)

• 21.7.2013  01:07

Pan Plachta a Krištof-Veselý mě vždycky nalákají. A já se u tohoto filmu opravdu bavím, i když u některých scén mezi Ferbasovou a Strnadem zavírám oči. Ale třeba ta úplně první, kdy si vynutí polibek a příslib bonbónů před kolegyněmi je kouzelná.

• 29.6.2013  15:17

Bivoj mě dostal - a přiznám se, že právě za něj je jedna hvězda navíc. :-) Na Micce je krásně ukázáno, jak pěkně se umíme ke zvířatům chovat a Bolt jako takový, přestože psy vážně miluju, mě zase až tak za srdce nevzal. Ale zasmála jsem se a to je hlavní.

• 10.6.2013  20:20

Mně se ten film líbí a vždycky se na něj ráda podívám. Dvojice Grant a Bullock si sedla, a rozesmívá mě nahlas. Co chtít od romantické komedie víc.

• 10.6.2013  20:05

Depp a ďábelský Walken, který nemusí mít ani zuby obroušené do špiček, aby z něj šel strach. Výborná atmosféra filmu, který nenudí.

• 9.6.2013  22:14

Andula spěje k výhře a já se u toho vždy moc bavím.

• 9.6.2013  22:12

Občas si říkám, jestli na mě není Věra Ferbasová trochu moc. Ale zatím jsem ji vždy ustála - nejspíš ji mám ráda takovou jaká je :)) Obsazení Nový - Ferbasová - František Krištof-Veselý, to si nechám líbit.

• 9.6.2013  21:59

Andrea Černá mi vždy přišla strašně krásná a čert v podání Yvetty Blanarovičové vtipný. Radek Valenta je mládenec k pohledání a prostředí mlýna fajn.

1 8 9 10 11 12 13 14 22 33 43