Miranda - Klesám níž (2010) (epizoda)

Moc mě to jiskření mezi Mirandou a Garym baví. A praktiky jak se udržet vzhůru? Super!

Miranda - Mé nové já (2010) (epizoda)

Hele, Danny není špatnej, ale musím se přiznat, že v závěru, když se vrátil Gary... tak mý srdce prostě zaplesalo úplně stejně, jako to Mirandino!! :D

Miranda - Pes (2009) (epizoda)

Já si tu jen vyšla se svýma kámošema! ;) ... ale jinak... ach, ten Gary! ♥

Miranda - Rande (2009) (epizoda)

Po letech mě napadalo si pustit Mirandu. A dobře jsem udělala. Protože nejenže jsem zapomněla, že fešnýho Garyho hraje Tom Ellis, ale fakt jsem se už u tohoto prvního dílu od srdce zasmála. Je to prostě výborný. Mirandu zkrátka musíte milovat a děsit se jí zároveň.

Miranda - Pouto nejsilnější (2013) (epizoda)

Od vlaku mi nezmizel takovej ten přiblblej úsměv z tváře a prokládala jsem ho jen výbuchy smíchu. Takže mi ani ve finále nevadilo, že se vlastně dívám na úplně jinej poslední díl jiné série, než jsem měla vlastně v úmyslu. :D holt špatný značení,

Karppi - Season 2 (2020) (série)

Druhá série se mi líbila víc jak první. Mělo to spád, zvlášť první čtyři epizody vážně nenudily. Ke konci to sice mělo pár větších WTF momentů, ale nad tím přivírám oči a fakt se těším na další řadu. Doufám, že bude. 4,5*

Zpátky do práce - Sen o zrození (2019) (epizoda)

Asi se musím smířit, že první řada pryč. A já se u prvního dílu té třetí fakt bavila. Pátá * za porod, i když bych tam viděla jiný zakončení, aby ta scéna a myšlenka vynikla - takhle mi přišlo, že to vyšumělo do prázdna a to je škoda, protože to v sobě mělo sílu.

Ovládací panel
7 bodů