chrispe

chrispe

okres Vyškov

4 body

• 1.9.2013  17:10

Zatímco bratr mohl tento film v dětství sjíždět pořád dokola, mě nikdy k srdci nepřirostl. Bylo to na mě moc drsné a například scénu, kdy můžeme nahlédnout do kotle tří stařen, jsem k smrti nenáviděla, protože se mi z ní zvedal žaludek (a tak jsem vždy zavírala oči). Nicméně...lhala bych, kdybych tvrdila, že se mi nelíbily filmové triky, které rozhodně podporovaly mou fantazii. Těžko říct, co na to říká dnešní mladý divák, který není ovlivněn nostalgií. Já se i dnes vždy ráda na Souboj Titánů podívám (nebo alespoň na kousek) pro oživení všech těch pocitů, které jsem jako malá zažívala.

• 26.8.2013  19:44
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Pohádka roztažená do podoby telenovely. Jiná a přece hodně podobná těm jihoamerickým. Pro někoho (například mě) občas i provokativní díky odlišnostem našich kultur. Šeherezáda je taková pěkná panenka a víc než samotný (někdy pěkně pitomý) Onur, by se mi k ní více líbil Kerem. No co už, takový zvraty se v telenovelách nedějí, tak to vše prostě pěkně dopluje do šťastného konce.

• 29.6.2013  21:32
    Rebelka (2012)

Uff, to zase ukápla nějaká ta slzička. Musím se přiznat ke dvoum věcem. Za prvé - myslela jsem, že to bude další love story typu "nechcitě-něcojsmespoluzazažili-chcitě" a mile mě to překvapilo; za druhé - myslela jsem si i to, že to po několika minutách vypnu, protože koukat se celej film na sobeckýho spratka, mě moc nelákalo. Ale nakonec jsem se celkem obstojně bavila, zejména díky matce medvědici. Btw: u scény, kdy vylézá z řeky jsem si říkala, jestli tam nešoupli záběry opravdovýho medvěda - krásně udělaný.

• 29.6.2013  15:14

Velmi příjemný film o strašidlech, které se sejdou v jednom hotelu, protože chtějí mít pokoj od lidí. Je to jednoduchý příběh s romancí, který rozhodně pobaví, ale já si pořád říkala, že to měli udělat přeci jenom trochu jinak. Místy bych tomu dala úplně jinou atmosféru, která se by se k tématu a prostředí hodila víc. // 30.6. dost možná by si to zasloužilo i ty čtyři hvězdičky

• 24.6.2013  18:52

Když Jamieho "Roztančenou kuchyni" srovnám s jeho pozdějšími počiny, tak je to skoro sto a jedna. Nicméně Jamie pořád baví a jeho jídla vypadají skvěle. Škoda, že se mi moc nelíbí prostředí - ten jeho byt je prostě divnej, a jeho přátelé mi nepřipadají moc sympatičtí. Ale o mým hnidopišství to není.

• 24.6.2013  18:43

Celkem koukatelná komedie, ale že by to bylo něco extra? To rozhodně ne. Možná jsem k tomu přistupovala s moc velkým očekáváním, protože jsem si to vlastně zapla na doporučení a tak mě to zklamalo. "Skrytá" reklama byla trapná a Mádl chvílemi spíš protivnej, než vtipnej. Postavy rodičů jsem tak trošku nepochopila, respektive jejich povahy - teď si uvědomuju, že mi vlastně žádná postava, krom Petrových mladších kamarádů, kteří neměli prostoru ani co by se za nehet vešlo, sympatická. Končím, jinak bych tu jen dál žvanila o tom, co bylo podle mě špatně.

• 10.6.2013  20:12

Hehe :-) ač je tu hodnocení nevalné, tak se musím přiznat, že mám tento film radši než mnohem populárnější Piráty z Karibiku. Jo, mám docela ráda Geenu Davis , Matthew Mondine je sympaťák a možná za to může i kapku nostalgie, ale tak... co už.

• 10.6.2013  20:07
    Z pekla (2001)

Ač mě Z pekla docela bavilo, a prostředí bylo výborné, nemůžu si pomoc, ten film mi přijde nedotaženej. Něco mi tam chybí. Takhle se mi jen pomalu vytrácí z paměti. Škoda.

• 9.6.2013  21:39

Průměrná pohádka, která neurazí, ale ani nenadchne... navíc zase ten Hrušínský.

• 9.6.2013  21:34

Škoda, že neobsadili (pro mě) trochu víc sympatické tváře - Černocká a zvláště Hrušínský nejsou zrovna můj šálek čaje. Možná by se mi pak Saxana líbila krapet víc.

• 9.6.2013  21:28

Prin Velen je snad ten nejnesympatičtější princ, kterého jsem kdy viděla. To se pak snadněji fandí zlému Mrakomorovi (navíc, když ho hraje Brzobohatý, že). Nejradši mám scénu, kdy se představují pánové Větrník, Měsíčník (oblíbenec), Slunečník a odvádí si princezny :)

• 9.6.2013  21:12

Kdyby tam nehrála Renée, bylo by mé hodnocení nejspíš nižší. Příběh není nijak objevný, pomalu plynoucí do předvídatelného konce, ale mě ta holka prostě baví.

• 8.6.2013  17:39

Nemo mě, narozdíl od jiných, nikdy za srdce moc nevzal. Je to jednoduchý příběh zasazený do krásného prostředí oceánu a to se tvůrcům vizuálně opravdu povedlo (i když mám pocit, že to někdy zavání až kýčem). Problém mám taky vždy s rybkou Dory, která mi leze na nervy místo toho, aby mě bavila.

• 8.6.2013  17:13
    Fišpánská jablíčka (TV film) (2008)

Dnes dopoledne jsem se díky této pohádce docela pobavila. Co mě kapku iritovalo, byly písně - blbé texty, jako by to psali pět minut předtím na koleně (až teď vidím, že za hudbu může Uhlíř a nechce se mi tomu věřit) plus parta nezpěváků. Jinak je to vykrádačka všeho možného, ale měla jsem pocit, že i sami herci se při natáčení museli dobře bavit.

• 7.6.2013  21:22

Ach! Jak já Terence Hilla, toho pitomce, co přes vlastní chtíč neviděl to, co jinak viděli všichni a pletl se tam (i když za hávem "dobra"), kde neměl co dělat, nenáviděla! SPOILER (i když se mi nechce věřit, že by někdo neviděl) To, že Vinnetou a Rybanna nezůstali spolu ve mě vždy vyvolalo (a pořád vyvolává) tolik křivdy, jako bych v tom vztahu byla s nima. Ach jo :)

• 7.6.2013  18:31

Na Hory mají oči jsem šla s kamarádkou do místního malého kina. Paní v pokladně se zmínila, že den předtím lidi odcházeli z promítání. Jen jsme se pousmály a pomyslely si něco o slabých povahách. No... řeknu vám, že jsem v jednu (dlouhou) chvíli myslela, že se zvedám a odcházím taky. První polovina filmu je prostě sada. A ne že ne. Druhá, SPOILER kdy otec jde zachraňovat dítě, je už oproti tomu laláč. // Popravdě prohlašuji, že už nemám chuť ten film vidět víckrát. Jo, jsem holt slabá povaha. Za tu atmosféru až do scény z karavanu by si to zasloužilo čtyři hvězničky... karavan bez komentáře a poslední minuty se to zvrhlo v cestu jednoho american hero... takže tak dvě.

• 4.6.2013  22:05

Člověku se honí hlavou otázky, proč se postava Susy chovala tak, jak se chovala. Ale s tím stejně nic nenadělá. Musím se přiznat, že do poloviny filmu jsem se dost nudila. Příběh je to bezesporu zajímavý, ke konci slibný, ale to finále... nebudu zapírat, že jsem trochu zklamaná a že jsem čekala něco víc.

• 4.6.2013  19:27
    Dallas (TV seriál) (1978)

Panebože... já v roce 2013 sleduju starej Dallas :-) asi to se mnou jde z kopce.

• 4.6.2013  18:48
    Paničky z Beverly Hills (TV pořad) (2010)

Ani jsem se nenadála a už sleduju druhou řadu. Camille se nám rozvedla, jinak je vše při starém. Spory, hádky, vzdychání, jak je mateřská role těžká a tak vůbec. Mně se zdá zajímavý podívat se na životy těch, kteří už jsou "za vodou". Tihle lidé jsou jiní, dívají se na svět jinýma očima. Člověk se občas musí pousmát, když začnou o tom, jak to mají těžké... musejí se přece starat o děti (s hodpodyní a chůvou), musejí pracovat (většinou jen sekýrují lidi - ale to může být jen divadlo pro kameru, třeba dělaj i něco jinýho), a pořádat párty... taky se musejí věčně dohadovat, říkat si, jaké jsou kamarádky, aby se pak jedna druhé před jinou nezastala a jen blbě koukala. On se pak názor lépe říká samotné do kamery, nebo na kávičce s někým úplně jiným. Já se u toho bavím.

• 2.6.2013  21:00

Stejně jako jedničku, jindy než o vánočních svátcích nevyhledávám. Ale na ně jo :-)

• 2.6.2013  20:58

Na Vánoce nikdy nevynechám. Bez chobotnic by to už nebylo ono. Leč jinak nevyhledávám a jako malá jsem tomu na chuť nepřišla.

• 2.6.2013  20:53

Třetí díl mám nejradši. A především tu první část v Itálii, tam jsou ty naše povahy tak krásně vykreslený :-)) nebo to je Kaiserem? Dobrý komentář: *Fish*

• 2.6.2013  20:51

"Pár facek" mi vždycky přišlo nejslabší.

• 31.5.2013  18:45
    Muži na stromech (TV seriál) (2006)

Jak mě ten seriál zezačátku bavil! Jenomže potom čím dál tím víc ztrácí dech a to je děsná škoda.

• 19.5.2013  12:03
    Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

Tak úplně mi to nesedí, ale nemůžu tomu upřít jisté kvality. A navíc zrzavý Jesse Tyler Ferguson je svým způsobem k sežrání. :)

• 17.5.2013  22:20
    Duch (1990)

Ona samotná píseň O my love my darling je romantika jak blázen, co si budeme povídat. Ale já jsem evidentně nebyla Duchem natolik zasažena jako jiní. Hodně mě bavila Oda Mae, Whoopi byla prostě úžasná SPOILER scéna, ve které dává jeptiškám šek, je výborná. :)

• 12.5.2013  19:06

Díky tomu, že je to jiné, by si to možná zasloužilo i tu čtvrtou hvězdičku. Ale i když je to vizuálně pěkně zpracované a příběhově celkem milé, tak je to taky pěkně odtažité a tak mě ten film nedokázal strhnout na svou stranu.

• 10.5.2013  20:05

Pro pobavení, proč ne. Škoda toho nenápaditýho konce.

• 6.5.2013  21:01

Fajn oddechovka. Dřív se mi David Rauch líbil, dnes mi připomíná jednoho nehezkého známého a přijde mi to vtipný :-) Pokud bych si měla vybrat film od Trošky, byl by to to nejspíš tento.

• 27.4.2013  21:24

Já se na Slunce, seno... vždycky ráda podívám. A dokonce u sebe pozoruju to, že jak nejsem "hláškový typ" - rozuměj, nedávám k dobru hlášky z filmů, neb jsou pro mě nezapamatovatelné, tak z tohoto filmu jich kupodivu znám docela dost. A zrovna "králíka" jsem u oběda použila docela nedávno :)