chrispe

okres Vyškov

4 body

• 11.3.2013  20:15
    Valmont (1989)

Pokud bych si měla vybrat mezi Valmontem a jen o rok mladšími Nebezpečnými známostmi, pak by to ten druhý film vyhrál na celý čáře. Colin Firth se mi totiž jako Valmont zdá velmi, velmi neuspokojivý... nehledě na skvělou markýzu de Merteuil v Nebezpečných známostech. Prostě.. pro mě sto a jedna.

• 11.3.2013  20:02

Nejspíš jsem se tak soustředila na to, že by se mi to mělo líbit, až mi něco uniklo. Druhou šanci tomu v budoucnu určitě ještě dám a třeba hodnocení zvednu.

• 11.3.2013  19:26

Moc mi to nesedlo. Nicolson je jako vždy super, ale Helen Hunt mi nikdy nebude sympatická a vlastně ani Greg Kinnear. Do koho jsem se ale zamilovala byl nádherný grifonek, kterýho bych chtěla domů. :) Tak třeba jednou!

• 10.3.2013  12:35
    Znovu 17 (2009)

Takový šedivý průměr, kde mi bylo docela líto, že v něm nebylo více prostoru pro Matthewa Perryho. Nicméně musím uznat, že je to fajn oddechovka, i když zároveň pochybuju, že se na ni ještě kdy podívám. No průměr prostě! :))

• 9.3.2013  12:58
    Kopačky (2008)

U tohoto filmu jsem se bavila a smála nahlas. Nevím tedy, jestli to byla čistě zásluha toho filmu, nebo skutečnost, že jsem zrovna byla svědkem něčeho velmi podobného v mém okolí a byla to prostě jen škodolibá zábava. Scéna, kdy Peter "nanápadně" sleduje Sarah a zapírá přitom... no! Za mě za tři.

• 9.3.2013  02:36

Jako film k večernímu posezení a vínu to nevypadalo špatně. Zasmály jsme se, ale popravdě... zejména ke konci filmu to začínala být dost nuda a já se co chvíli dívala na hodiny, jestli je už čas to vše ukončit. Nesedlo mi to a nejspíš i mým kamarádkám. Možná kdyby jsme zaslintaly nad Goslingem, tak by to bylo jiný kafe... ale evidentně neokouzlil žádnou z nás (natož pak Carell). Scény, co se mi vážně líbily: telefonát Emily, kdy nevěděla, že ji Cal vidí; první večer Hany a Jacoba v jeho bytě. // 19.4.2018 Přítele to zaujalo, tak jsme to nechali běžet. Věděla jsem, že mě to moc nezaujalo a o to větší bylo moje překvapení, že se na to fakt dá dívat. Jiný čas, jiné rozpoložení, jiný člověk - i proto mi přijdou komentáře děsně důležitý! :D Překvapilo mě, jak mi Emma Stone (mám ji ráda) přišla děsně přehrávající a ty neustálé úšklebky mi lezly na nervy. Gosling... nemám pocit, že to úplně zvládl. Ale když to vezmu kolem a kolem, tak s těma dvouma hvězdičkama bych byla vážně nespravedlivá, protože (sic je to na mě pocitově stále moc dlouhé) to má zkrátka fakt pěkný momenty, hezký myšlenky, je to vtipný a kameře se nedá nic vytknout. Takže za tři a za pár let, jestli se ještě někdy kouknu, uvidíme! Zase budu "jinde".

• 8.3.2013  19:43
    Jedině ona (2010)

Queen Latifah je ženská, která má šťávu a snad proto mě vážně baví. Naproti tomu Common byl pro mě slabý článek, neb mě vůbec ničím nezaujal. Příběh tohoto filmu je velmi jednoduchý, zapadá přesně do šablony podobných filmů, ničím nepřekvapí. Chemie mezi herci taky moc nefugovala... a bylo tam pár pasáží, které mě donutily k velmi rozpačitému úsměvu... a to včetně závěru u něhož jsem protočila oči.

• 8.3.2013  12:35

Nebýt linky Ginnifer Goodwin a Justina Longa, asi by to u mě nedosáhlo ani na ty tři hvězdy. Tu mám stále v paměti. Ten další propletenec... ať už to byla (dost aktuální) linka Drew Barrymore, která by si rozhodně zasloužila větší prostor, nebo milostný zapletenec Jennifer Connelly, Scarlett Johansson, Bradleyho Coopera a vztah Jennifer Aniston a Bena Afflecka byly už nic moc.

• 5.3.2013  22:10
    50/50 (2011)

Jsem na vážkách. Na tento film jsem se těšila dlouho, takže nevím, jestli jsem jen neměla přehnaná očekávání. Navíc mám pocit, že jsem poslední dobou náročná, přenáročná a tak se bojím, jestli tomu filmu teď neukřivdím. Co se mi vážně líbilo: scéna se psem, kdy se Adam ptá, co se stane, když si ho nenechá; telefonát z auta; prostě a jednoduše Joseph Gordon-Levitt, protože já ho můžu a tady jsem se nejednou culila jak pitomec při pohledu na něj.

• 5.3.2013  19:28

,,Můžeš to potlačit"? - ,,Můžeš ty nekejchnout?" Líbilo se mi to, chvílemi dokonce moc, ale něco mi tam chybělo. A to NĚCO nedokážu pojmenovat. Hlavní trojka mi byla sympatická... kluci více, a to jsem myslela, že obsesivní neurotik Alexander bude jen takovej "přicmrndávač". ,,Umyj si ruce! Kdo ví, kam si je strkáš! A vyřvat se jdi ven!" Příběh předem ne moc odhadnutelný a krásný záběry hor.

• 24.2.2013  13:39

Tak já nevím... před pár lety, kdy jsem se na ten film dívala poprvé mě moc nezaujal a dnes jsem byla tedy docela příjemně překvapená. Julia Roberts je krásná ženská, šedivý Richard pro mě nic moc. Bylo to sladké a místy jsem měla tendence dát si ruce před obličej stejně jako na konci Graham. Ale mě tyhle devadesátky sedí prostě tak nějak víc, než dnešní romanťárny. // 28.4.2018 Stále platí, že čím jsem starší, tím se mi to líbí víc.

• 24.2.2013  01:08

Bylo to fajn. Očekávala jsem to horší... zejména díky tomu, že je hlavní role obsazena Kate Hudson, kterou mám spojenou především s průměrnými až podprůměrnými romantickými komediemi. Ale na druhou stranu tu hrál Gael García Bernal, se svýma zvláštníma očima (který byl, nebo alespoň mně se zdálo, tak nějak upozaděn - možná to bylo dobře?), takže jsem to riskla. Námět to je pěkný (jestli se to tak dá říct), ale to zpracování mi až tak úplně nesedlo. Jediná linka, která mě trochu dojala a vážně zajímala byla ta s otcem a ta byla jen opravdu okrajová. Taky mi nějak uniklo, co bylo za problém s mámou. Nicméně... z toho, co jsem za poslední dobu viděla, byl tento film příjemně strávený čas.

• 18.2.2013  18:16

Nebylo to vůbec špatné. Je to lepší průměr, místy hodně povedené. Audrey byla rozkošná, Gad Elmaleh věčně vykulený (ale zato táák zamilovaný), při vzpomínce na růžové kufry se musím usmát ještě teď... neb mám taky přesně takové :)) hehe.

• 21.1.2013  21:46

No... tísnivé (bůh ví proč) od začátku do konce. Massimo Poggion alias Matteo byl vynikající! Při scéně na motorce z něj úplně vyzařovalo takové to (až nevěřícné) štěstí... nebo když zjistil, že David přijde do té restaurace - ten pohled, ten úsměv! A - kapku mimo - Leonard byl fakt fešák! :)

• 29.12.2012  12:16

Moc to nechápu, protože mě tyto filmy nechávají naprosto v klidu a dobrovolně si je nepouštím. Tohle jsem ale dnes ráno zahlédla v televizi a díky Ionanovi Gruffuddovi jsem to nechala puštěný... a mně se to líbilo! Skoro mám chuť dát čtyři.

• 23.12.2012  12:06
    Grinch (2000)

Vždycky ho vyhledávám ve vánočním programu a většinou u něj balím dárky (nebo myju dveře a kliky :D).

• 22.12.2012  12:25

Mně se to líbilo. Příjemné obsazení, nekomplikovaný... průhledný děj... ale to neva. Možná bych vynechala tu vyděračskou linku s tatínkem vojákem, ale budiž.

• 19.12.2012  12:47

Vánoční film, který se vlastně odehrává ve čtyřiceti stupních, převážně v teleshoppingovém studiu, kde má být Santa Claus černoška středního věku, která se obléká jak houmles a kašle na rodinu, a kde santova dílna, víc než co jiného připomíná dětský koutek, který byl na chvíli opuštěn, aby si tam filmaři mohli natočit pár scén s elfy. Pravda je ta, že "starý santa" v podání Nigela Hawthorna byl kouzelný a Whoopi má každý (nebo skorokaždý) rád, a mně se tento vánoční film líbil, i když je řádně "americký" a sníh se tam moc nevidí. Ale zasmála jsem se. ,,Že já se na ten Titanic díval!"

• 13.12.2012  21:19
    Mortadela (1971)

Takový celkově poklidný film se Sophií Loren a jejíma krásnýma očima. Její postava se mi opravdu líbila. Ale chybělo mi tam něco, pro co bych se na ten film chtěla podívat ještě někdy v budoucnu. To už nejspíš ne.

• 9.12.2012  18:14
    Rocker (2001)

Říkala jsem si, že když nic jinýho, tak tam bude aspoň dobrá muzika. A ona byla... a taky se musím přiznat, že při nejednom pohledu na máničkovitého Marka Wahlberga jsem musela polknout slinu, ale ten film byl děsně slabej. Podobných filmů, které byste mohli vrazit do stejné šablony, jsou stovky a tento nenabídnul nic navíc.

• 9.12.2012  18:09

Musím se přiznat, že mě to bavilo víc jak jednička. Že by ta romantická linka?

• 8.12.2012  13:28

No já nevím. Čekala jsem to mnohem, mnohem horší a nakonec jsem se při dělání těst na vánoční cukroví docela pobavila. Je to další tzv. vánoční kulisa, kterou si pusťte pouze v případě, že máte alespoň trochu rádi (nebo je vám přinejmenším volnej tak jako mně) Afflecka, protože jinak se budete tlouct hlavou do zdi - a vezměte tu jeho postavu stejně jako Christina Applegate... prostě takovou, jaká je. Je to někde mezi dvouma a třema hvězdičkama.

• 4.12.2012  21:09

Já mám pro "disneyovky" děsnou slabost a skoro mi rve srdce, že hodnotím jen za tři. Bylo to fajn, ale přišlo mi, že se tam o vánocích jen tak mluvilo a kde nic tu nic. Jinak je to příjemné setkání se starými známými a vlastně taková vsuvka do hlavního příběhu.

• 3.12.2012  19:14
    Nové trable staré Christine (TV seriál) (2006)

Julia Louis-Dreyfus alias Christine je mi opravdu, ale opravdu nesympatická... což už je dost špatný samo o sobě. Nicméně mě nebaví ani jiné postavy, situace a vtipy, takže z mého pohledu je tento sitcom tragédie. // 19. Dala jsem tomu druhou šanci a musím přidat na hodnocení... líbí se mi Christinin brácha a nejlepší kámoška (prakticky jen díky jejich laškování mně to znovu zaujalo). / 21.1. jsem trapná, ale musím zase o hvězdičku přidat. Když tomu tu šanci dáte, tak zjistíte, že minimálně průměr to je.

• 2.12.2012  19:51

Jasně, hlášky z tohoto filmu zná snad každý a taky se mi vždycky líbil Václav Kopta, ale navzdory tomu jsem Sněženkám a machrům nikdy na chuť nepřišla.

• 26.11.2012  20:44
    Baculka (TV film) (2007)

Co si budeme povídat... je to jedno klišé posazené na druhým, ale... já se prostě přistihla, jak se při scéně v letadle blbě tlemím a vůbec můžu říct, že ten film byl milý. Hlavní představitelka je moc pěkná ženská, hezounek Tom je podle mě spíš slizounek a Albert byl moc fajn. Čekala jsem horší pokoukání a byla docela mile překvapená.

• 26.11.2012  09:05
    Poslední polda (TV seriál) (2010)

Já nevím... samotnou mě překvapilo, že mě ten seriál docela baví. Na německou produkci jsem si nikdy moc nepotrpěla a přiznám se, že i jednotlivé postavy mi hned nebyly sympatické. Takže první dojem nic moc, druhý lepší a teď se na to občas podívám (přiznávám, že asi největší podíl na tom mělo to, že jsem viděla díl se svatbou a zajímalo mě, jak se to bude vyvíjet dál). Btw: Velké plus tohoto seriálu je pro mě muzika v pozadí.

• 19.11.2012  16:06
    Cela (2000)

Film, postaven především na ztvárnění choré mysli. Není to můj šálek kávy, vážně ne... ale herecké obsazení (nemám na mysli Lopez) můj šálek kávy naopak je. Konečně jsem viděla Vincenta D´Onofria tak, jak ho vnímám i v Zákonu a pořádku (hehe). Místy je film na můj útlocit neskutečně brutální. Je zvláštní, ale nemyslím, že nějak vyjímečný.

• 5.11.2012  19:40
    Avatar (2009)

Konečně jsem viděla Avatar (žádný 3D, žádný kino) a mám pocit, že jsem viděla... no řekněme takovou Pocahontas v moderním kabátku. Líbila se mi Zoe Saldana... i když je asi trochu divný to psát zrovna takto. Další díly si asi nechám ujít.

• 21.10.2012  19:21

Toto je velmi nostalgická záležitost, která v dnešním světě hororů už nejspíš neobstojí, ale já se na I know what you did last summer vždycky ráda podívám. Takže kdo rád béčkový teenagerovský vyvražďováky s letitějším kabátkem... je to pravej film pro něj.