chrispe

chrispe

okres Vyškov

4 body

• 19.2.2017  22:42

Těžko říct, kde by Doctor Strange byl, kdyby tu roli nevzal Benedict Cumberbatch, jehož charisma utáhne mnohé. U tohoto filmu jsem se snad jen díky němu zas tak moc nenudila. Kecám, nudila.

• 10.2.2017  11:33
    Rookie Blue (TV seriál) (2010)

Beverlly Hills ala bažant. Další ze seriálů, kde kameň drhne cihlu :-)

• 19.1.2017  21:16

Po celkem dobře navozené atmosféře na začátku filmu na mě čekal už jen kopec nudy. Celkově na mě film působil spíš směšně, i když příběh měl z čeho čerpat, akorát to nebylo úplně využito a to co bylo, tak ne moc dobře. Třeba takový převozník byl fakt k pláči. I co se týče efektů musím říct, že mě tady na csfd fakt překvapilo ,že se jedná o film z roku 2015, protože působily hodně lacině. Nicméně.... pověsit prádlo do sušárny jsem pak sama nešla! :D Ani za zlatý prase!

• 2.1.2017  00:19

Chobotnice byla fajn.

• 1.1.2017  19:14

Za mě docela nuda. To nejlepší (vlastně pár minut začátku filmu) narvali do traileru a potom... nevím, hlavní "bavič" měl být asi psycho králík, který mi hodně připomínal Jokera z Batmana. A na mě to prostě nezabralo.

• 23.10.2016  18:50
    Maturiťák (2011)

Průměrný "sladký" film pro teenagery. Nic originálního.

• 22.9.2016  09:24
    Padesátka (2015)

Po dodívání se jsem na tom pocitově nic moc. Nezastírám, že se člověk párkrát zasmál. Nicméně to, že ze mě u závěrečných titulků vypadlo jen: ,,To byla číčovina." (a navíc pro mě druhé podívání si nehrozí), mluví za vše. Líbil se mi výkon Ondřeje Pavelky, tomu jsem věřila jak toho ošlehanýho horala, tak zlomenýho chlapa.

• 19.9.2016  20:15
    Vybíjená (2015)

Marně přemýšlím, co k tomuto filmu napsat. Hlavní trio "starých"chlapů mě k filmu sice přitáhlo (zvědavost), ale ve finále bych řekla, že ho tak trochu táhlo ke dnu. Téma filmu člověka tak nějak rozesmutní a já marně tápu, co bych si z tohoto snímku měla vlastně vzít. Začátek mě nevtáhl, prostředek vyloženě nudil a ke konci si nebyla jistá, jestli se mi to vlastně nelíbilo. Asi bych to nikomu na podívání nedoporučila.

• 5.9.2016  13:11

Viděno v kině. Já vlastně ani nevím, co k tomu napsat. Prakticky hned po shlédnutí traileru bylo jasný, že zítra jdeme do kina, a jestli to stálo za to? Neee, rozhodně ne :D Až posléze jsem se od kolegyně z práce dozvěděla, že tam byly nějaký odkazy na filmy (buď jsem nepozorná, nebo to nejsou filmy který bych viděla - kombinace obojího?) a dost možná byl překlad o dost sprostší, než originál. Těžko říct, každopádně jsme se všichni shodli, že kdyby ubrali na sprostotách, tak by to ve finále bylo lepší. Nějaký vypovídající přesah se mi tam ani hledat nechtělo, na to jsem se u toho až moc chtěla pobavit. Což se moc nestalo.

• 22.4.2016  16:44

Taková pohádka :-) a tance je tu fakt málo.

• 20.2.2016  09:01

A stála ta holka za to?

• 20.2.2016  08:59
    Fotr je lotr (2000)

Kdybych se na to dívala sama, tak se nedodívám, nebo to přinejmenším dávám nadvakrát. Ve své podstatě to není špatná komedie, ale já se prostě po většinu času cítila za postavy spíš trapně, než že bych se bavila.

• 1.2.2016  19:06
    Teď a tady (2012)

Za mě celkem nuda, kterou jsem se jen horko těžko prokousávala do konce. Vcítit se do nesympatické hlavní hrdinky jsem se zkrátka nedokázala. Tak nějak se ztotožňuji s komentářem hellstruck, i když ta hodnotí podstatně výš.

• 26.1.2016  16:47

Začátek jsem zahlídla v televizi, ale nemohla se dívat. Zaujalo mě to tak, že jsem donutila kamarádku, u které jsem byla na kafe když to dávali znovu, to přepnout, že se budeme dívat. Za mě nuda. Postavy si moje srdce nezískaly a vůbec jsem nepocítila žádnou atmosféru filmu. Možná špatný načasování, možná ten film není pro mě.

• 24.1.2016  17:21

Jedna z těch slabších televizních pohádek, přesto je celkem koukatelná.

• 22.1.2016  20:39
    Náhradnice (2011)

Tennant a Moran v jednom filmu? Jdu do toho! Škoda jen, že zde Moran zde má jen štěk a Tennant postrádá kouzlo Doktora Who. Chemii jsem mezi hlavními hrdiny nezahlídla, příběh byl klišovitý a ne moc zábavný. Pět hvězdiček bych dala za scénu s hluchým tančícím párem. To bylo krásný.

• 21.1.2016  20:08
    Moje falešná svatba (TV film) (2009)

Škoda té šílené béčkovosti a někdy i infantilnosti filmu. Tuhle dvojku jsem viděla už v seriálu Melissa a Joey a musím říct, že v něm u nich chemie funguje mnohem víc. Zkrátka se to moc nepovedlo.

• 10.1.2016  12:18
    Méďa (2012)

Lhala bych, kdybych řekla, že jsem se nezasmála. Ale je to děsná kok*tina.

• 1.1.2016  18:39
    Vlkodlak (2010)

Škoda, že filmu chyběl byť jen náznak nějaké atmosféry. Zvládla jsem ho nadvakrát. Navíc člověk čeká opravdu děsivé stvoření a tahle počítačová potvůrka z obrazovky vážně nevystraší.

• 27.12.2015  12:18

Čekala jsem Casperovinu a dostala něco o dost horšího. Těžko říct, jestli bych byla unešená, kdyby mi bylo o dvacet let míň. Pro dospělého diváka je koukání spíše utrpení, než zábava.

• 21.12.2015  22:09

Mádl pro mě není princ. Zato Voříšková byla krásná princezna. Zase čerti, Lucifer mě šik ofinku a tak trochu netradičně i snoubenku, bez které by nebylo happy endu. A já dál marně hledám "novou" pohádku, která v sobě bude mít kouzlo.

• 21.12.2015  13:04

V téhle pohádce jako by nic nedávalo pořádně smysl. Obzvlášť jsem nepochopila neschopného krále, který se vrátil po letech bojů, aby doma, po zjistění, že zde něco pořádně smrdí, sedl na prdel a... čekal. Nelíbilo se mi ani ztvárnění pekla a věčně sjetí čerti. Lucifer byl fajn. Ale to je asi tak všechno. Nepřišlo mi to pořádně provázané a scénáristé si pomohli ke zdárnému konci pár berličkami.

• 15.12.2015  21:53

Vskutku naivní příběh s pěknou myšlenkou a s herečkou, kterou jako by vytesali do kamene a její sochu obsadili do hlavní role. Opravdu chladný herecký výkon podpořený "dablérkou", která jede snad pořád v jedné rovině.

• 13.12.2015  09:42

Nemám pocit, že by se tento animák zrovna vyvedl. Byl to kýbl nudy. Fakt. Jediné, co bych vyzdvihla, tak že mě trochu nachytal v té citové záležitosti ;)

• 7.12.2015  21:37
    Dar hodné čarodějky (TV film) (2010)

Opravdu nenáročná podívaná s předokonalou hlavní představitelkou. Vše plyne velmi poklidně do zdárného konce. A tak můžete u filmu balit třeba vánoční dárky a nebát se, že vám něco uteče.

• 6.12.2015  20:05

Sladké, až přesladké. Místy kapičku trapné, místy docela vtipné. Ale i tak bych nejspíš kamarádce na dlouhé večery tento film nedoporučila. Prostě fakt ne.

• 6.12.2015  19:59
    Přítel pod stromečkem (TV film) (2004)

Asi už jsem cynik a léta, kdy jsem si tyhle naivní vánoční filmy užívala a těšívala se na ně, jsou dávno pryč. Už mi nejspíš nestačí tu světýlka, tu rolnička, aby to ve mně probudilo vánoční atmosféru a plytký příběh, který odhadnete při první scéně, zkrátka nudí. Přidejte nesympatickou hlavní dvojici, absenci humoru a máte z toho dvě hvězdičky.

• 6.12.2015  10:02
    Vánoce s Holly (TV film) (2012)

Oh... tolik cukru na jednu dívku! Je fakt, že pokud chcete naladit na vánoční vlnu, tak tento film není to pravý. O vánoce tam prostě nejde. A pravda je taky ta, že z hereckého obsazení mi byli sympatičtí jen Olive a strýcové Scott a Alex. O hereckém umu hlavních představitelů se radši zmiňovat nebudu, zejména umu naší malé hrdinky Holly. Domek pro víly byl doopravdy kouzelný, ale to je asi tak vše.

• 30.11.2015  20:15

Věřím, že jako divadelní hru bych si to užila. U filmu jsem se ale dost nudila a počítala minuty do konce. Ač se tam prakticky pořád něco děje, tak to nemá ten správný spád. Konec je pěkný, nutící k zamyšlení, ale tak trochu vytržený z kontextu toho všeho předcházejícího.

• 20.11.2015  13:58
    Manžel k pohledání (TV seriál) (2011)

Po pár dílech mám smíšené pocity. Popravdě netuším, zda bych s tímto počinem ztrácela čas, kdyby v něm nehrála Fran Drescher, každopádně ho pro mě sama neutáhla. Ostatní postavy mi moc sympatické nejsou.