chrispe

chrispe

okres Vyškov

4 body

• 29.10.2013  16:39

Nevím proč, ale Důvod k rozvodu, i když je zde obsazen Oldřich Nový a na Otomara Korbeláře je radost pohledět, mě nikdy nijak zvlášť nebavil. Možná jen nepřicházím na chuť Anny Ondrákové, na které to tady tak trochu stojí i padá.

• 29.10.2013  16:34

Nevím, jestli je to horší jak jednička... asi je to na stejné úrovni. Plusem je, že tam nebyla další agentka (třeba agresivní Sam), kterou by opět zkrášlili a pod zdatným vedením Sandry Bullock alias Gracie Hartové zachraňovali svět - a taky hezounek Enriqueho Murciano. Jako velký mínus bych viděla postavu Sam, kterou jsem tak docela nepochopila a jejíž "drsňáctví" mi až lezlo na nervy.

• 28.10.2013  11:13

Že si s hlavní hrdinkou moc nesednu mi došlo hned v první scéně v autě a pak to tak nějak pokračovalo přes touhu po kariéře, odstěhování, sobectví a tak dále. Navíc mě moc nezaujal ani příběh, který je podle mě ,spíš než o čemkoli jiném, o tom, jak je to naprd, když spolu dva lidi prostě nemluví - upřímně. A že je to občas hrozně těžký, ať už kvůli čemukoli. Jako komedie mě to neuspokojilo, jako romantika se mi to zdálo slabé (SPOILER závěrečná svatba mě donutila ke křečovitému úšklebku - a ten konečný zpěv?!) ///. Nicméně mě velmi potěšila přítomnost Rhyse Ifanse.

• 27.10.2013  10:19

Ze začátku to vypadalo na dávku čistý romantiky přímo do žíly a já se jen trochu pohodlněji uvelebila v polštářích, připravená... ani nevím na co, ale těšila jsem se. A pak začala být Zoe v podávní J.Lo (píše se to tak?) děsně hysterická, nedůvěřivá a protivná a ten její kroužek svobodných hrdých matek mě děsil čím dál tím víc a... tak vůbec :-)

• 27.10.2013  10:15

Film má pomalý a nudný rozjezd. Říkala jsem si (zvlášť ve chvíli, kdy mi došlo, že jde o další adaptaci /zprznění?/ Vánoční koledy), že to vypnu a pak se tam najednou objevila šíleně vyhlížející Emma Stone a já to nechala jet. Žádný zázrak se nekonal, ale dodívala jsem se a přežila to ve zdraví.

• 26.10.2013  17:58

Chtěla jsem vidět oblíbený film Chandlera. A říkám si, že se na něj "Přátelé" dívaj divně nejen kvůli tomu, že je to spíše ženská záležitost...

• 8.10.2013  19:27
    Capri (TV seriál) (2006)

Děsivě italské. Na jednu stranu pobožné babičky, na druhou sexuchtivá mladá děvčata a mezi nimi pobíhající (více či méně snědí) kasanovové. Všichni jsou tak trochu mimo, zápletky jsou vyhrocené a všichni ukazují svůj nezměrný temperament. Člověk se pobaví, ale nesmí toho být moc.

• 7.10.2013  20:34

Popravdě... chtěla jsem se podívat, jak hraje Tyra Banks a ta tu neměla moc prostoru. Moc mě to nebavilo, je to příliš naivní, prvoplánové a happyendové.

• 29.9.2013  22:13
    Jack a Jill (2011)

S Adamem Sandlerem to mám složité. Ač je komik, tak ho mám radši v těch vážnějších polohách a jeho styl humoru mi mnohdy úplně nesedí. Jeho Jill... byla tak protivná, že se nedivím, že se přehlédlo to obrovské srdce. Fajn byla pidirole Johnyho Deppa (díky které mě napadlo se na ten film kouknout :D) a chvíli jsem si myslela, že i Al Pacino bude fajn. Ale...!

• 11.9.2013  10:06
    Valentine (2001)

Pokud máte rádi horory typu Vřískot nebo Tajemství loňského léta, tak se vám určitě bude líbit i Valentine. Mě nechává kapku chladnou, snad je to díky hereckému obsazení, které - až na fešáka Boreanaze - mi moc nesedlo. I ta maska Kupida je nic moc... teda spíše nic... zkrátka nic, na co by se vzpomínalo.

• 20.8.2013  21:03
    Ženatý se závazky (TV seriál) (1987)

Tady to vystihla AngelAngie: ,,Mnohdy vynikající, mnohdy hrozné." Já souhlasím.

• 4.8.2013  23:30

Tak toto mě taaak nebavilo! Zpočátku jsem si říkala, že to bude pěkná podívaná, ale ani zajímavý "burnotovský" provedení mě neudrželo u obrazovky.

• 21.7.2013  01:10

To, co ze začátku vypadalo velmi slibně, se pomalu začalo rozmělňovat v neuvěřitelnou nudu a pro mě zcela nezajímavý příběh.

• 14.7.2013  18:22

K mýmu překvapení to žádná velká katastrofa nebyla. Čekala jsem Murphyho a utřela nos, klidně bych to o dobrých dvacet minut zkrátila, ale dívat se na to celkem dalo. Avšak podruhé si už nechám zajít chuť.

• 13.7.2013  21:54
    Stážisti (2013)

Po dlouhé době návštěva kina a stálo to za to? Obávám se, že ne. Ne, že by Stážisti byli úplně špatní, ale dva hlavní protagonisté chvílemi tuze přehrávali a moc tlačili na pilu. Bylo tam sice pár dobrých vtipů, ale ve finále není moc na co vzpomínat.

• 30.6.2013  14:47

Norman je podle mě opět trochu slabší. Je pravda, že ve chvíli, kdy Normanův otec divákovi prozradí, že babička, se kterou před chvílí mluvil, je mrtvá (ano, nečtu si moc obsahy), tak jsem se spokojeně zavrtěla v křesle a řekla si, že to asi nebude špatný. Ale postupně s délkou filmu se mé zaujetí vytrácelo a bohužel ani po humorné stránce to není nic výjimečného. Oblíbená postava: Neil - ten byl fakt k sežrání :)

• 30.6.2013  10:52

Tento film mě moc nebavil. Snaha o přiblížení opravdové "hororové kamery" hned na začátku se u mě minula účinkem. Příběh jako takový mi kapku připomínal mého oblíbeného Kinga... přesto jsem se prostě nudila a dokoukala do konce jen proto, abych věděla, jak to dopadne - no ono to bylo jasný, co si budeme povídat, šlo o tajemství domu. Nápad jako takový není špatný a romance měla své kouzlo. Škoda, že do příběhu víc nezapracovali halloweenskou noc.

• 24.6.2013  19:20

Ty vážně dobrý vtipy jsou bohužel zaházený těma ubohýma. Škoda. Logičnost či nelogičnost tu rozebírat nebudu.

• 10.6.2013  20:24

Mám pocit, že se k tomu nedá napsat nic víc, než že to pro mě byla nuda. Amandu Bynes moc nemusím a Colin Firth to nedokázal zachránit.

• 10.6.2013  20:10

Kdyby nebylo Deppa, tak bych ten film hodnotila hůř. Netajím se tím, že dobrodružné filmy moc nevyhledávám a Piráti mě bohužel nedokázali zaujmout. Další díly si nechám ujít.

• 9.6.2013  22:05

Kdyby to skončilo v pravý čas, tak by to nebylo vůbec špatný. Typická červená knihovna podaná docela obstojným způsobem, ale TAK natahovaná, že začne nudit.

• 9.6.2013  22:03

Oproti jedničce značný sešup dolů.

• 9.6.2013  22:00

Po Princezně ze mlejna jsem se na Z pekla štěstí vážně těšila. A bylo to pro mě velké zklamání. Když vidím v televizi, tak přepínám.

• 9.6.2013  21:57

Tuto pohádku jsem nikdy neměla ráda, ani jsem ji nikdy nevyhledávala. Čarodějnice mě jako malou moc děsily a ani dnes si nejsem schopná v ní najít něco, co by mi ji přiblížilo tak, abych z ní byla nadšená jako jiní.

• 7.6.2013  18:27

Řekla bych, že postava Mr. Beana vyniká spíš ve svých krátkých příbězích, než na "velkém plátně".

• 2.6.2013  18:37

V prvních minutách jsem si myslela, že je to zase jeden film přímo stvořený pro mě. Ale on není. Ne, že by mě otrávil jako některé jiné zdejší uživatele, ale musím uznat, že kapku utahané to bylo. Vztah mezi Camille a Franckem byl sice místy vážně vtipný, milý a opravdový, ale přitom z něj čišel podivý chlad. Možná spoiler - a ty závěrečné peripetie byly, myslím, úplně zbytečné, když to dopadlo, jak to dopadlo. No... nejspíš jsem čekala něco jiného než příběh o tom, jak na závěr všichni ke štěstí přišli. Ale vím, že to už je čistě jen můj problém.

• 26.5.2013  12:03

Nejsem žádnej fanda "Prciček", ale pravda je, že jsem je viděla téměř všechny. Tento zatím poslední (nebo úplně poslední?) film se podle mě moc nevyvedl. Svatba mě asi bavila víc. Vzdychat nad tím, jak se všichni objímají a litují, proč se kruci nesešli už dřív (a od teď každej rok, že jo, hoši?), by mě asi bralo, kdybych dřív sjížděla první díl a udělala si z toho filmu kult. Jednotlivé příběhy - aneb všichni se na sebe podívejme, abychom viděli, že jsme to nedotáhli tam, kam jsme původně chtěli - byly docela nuda a jedinej, kdo to trochu držel nad vodou byl pitomec Stifler a (pro mě) !kupodivu! Jimův otec. Scéna, kdy spolu na šrot sedí na schodech, se mi zdála až skoro dojemná. :) SPOILER: tím, že nedali dohromady Finche a Stiflerovu mámu to pěkně podělali :))

• 19.5.2013  12:00
    Fakta nebo fikce (TV seriál) (2010)

Nápad dobrý, ale škoda toho celkového zpracování, které (po delším sledování - u mě osobně to byly tři díly), nudí. Mohlo to mít úplně jinou atmosféru, ale místo toho se člověk najednou přistihne, jak se ušklíbá, nebo zívá.

• 12.5.2013  10:55

Konečně se mi podařilo ten film ukořistit a plna očekávání jsem ho zapla. He.. hehe :) Řeknu to takto. Znáte ten díl z HIMYM, kdy se Ted přiznává, že se viděl se svou bývalkou z vysoké, kterou Marschall a Lilly nemají vůbec, ale vůbec rádi, protože je to děsná pozérka a navíc se s ní Ted, kdykoliv je v její společnosti, veze? Ta bývalka je tento film. To, co se mi moc nelíbilo na jeho předchozím filmu, tu rozjel v plný parádě. Tudíž hodně (lepších či horších) myšlenek naplácaných do 97 minut, které pohromadě drží jakási dějová linka. (Ale stejně vím, že se na jeho další film podívám.)

• 12.5.2013  10:37
    Morganovi (2009)

Ach jo. To se tak jednou sejdou ve filmu dva mí oblíbenci a skončí to takto. Další romantická "komedie" bez nápadu. Navíc prostředí "kovbojů" a ródea mi vůbec nic neříká, takže dávám dvě, nicméně velmi (velmi!) nadsazené hvězdičky.