Black Books - Jak napálit berňák (2000) (epizoda)

,,Jméno a příjmení vaší matky za svobodna.... Jaké je její křestní jméno!? Já ji říkám mami! Prostě máma. Pravděpodobně zesnulá." Nabitej první díl! Setkání Bernarda a Mannyho, daně, svědkové Jehovovi, zenovej Manny... ,,Hej! Hovada! Kdo si chce dát skočnou?"

Vraždy v Midsomeru - Lesní muž (2003) (epizoda)

Díl u kterého se otevírá kudla v kapse. Mladí smradi, co si myslí, že můžou všechno. Hnus. Jinak je to i důstojné rozloučení se seržantem Troyem.. ehm.. inspektorem! 4,5*

Zavolejte porodní sestřičky - Vánoční speciál (2020) (epizoda)

Jak jen to dělají, že vždycky dokáží člověka citově vyždímat. Jasně, trochu hra na city, ale děsně reálná. Hezký vánoční díl, kupodivu i s cirkusem, který mi do toho období nějak nezapadá.

Pokémon - Volím si tebe! (1997) (epizoda)

Velká nostalgie! Jako dítě jsem to žrala přesně od tohoto prvního dílu. K mý radosti je to teď na Netflixu, byť bez dabigu či českých titulků. Koukat budu! :D Když skočil Pikachu Ashovi na rameno aby se postavil hejnu Spearowů, musela jsem zamáčknou slzu dojetí. ;) :D

Doktorka Quinnová - Ve štěstí i neštěstí II (1995) (epizoda)

Custer bez sebereflexe. Sully bez obleku přivádějící tchyni k infarktu (ale hladce oholen!!). Doktorka jako princezna. A dojemný příchod svědka. Hezký díl. Asi jsem se zamilovala do Tančícího oblaka. :D Akorát ty techtle mechtle s Hankem mi tam chyběly!! Aspoň že Sully se dočkal. :D Bůh žehnej roletám! - __ -

Doktorka Quinnová - Washita II (1995) (epizoda)

Co napsat k tomu začátku. Toto jsou krvavé dějiny - zkuste si přečíst něco o Battle of Washita River. Tam měla ta "nezávislá" novinářka Dorothy stát, aby mohla napsat další článek do novin. Reverend se teď může zpětně pomodlit, když umí jinak tak krásně mlčet. A drsná trojka se taky měla přijít podívat a prohodit pár vtipů a nenávistných hlášek. K této epizodě si nachystejte pořádnej pakl kapesníků, budou třeba.