chrispe

okres Vyškov

4 body

• 15.3.2014  11:13
    Bezmocná (1995)

Povrchní film, u kterého si nejsem zrovna jistá, jestli je nebo není parodií na romantickou komedii pro teenagery. Každopádně v mých "nácti" se mi to docela líbilo, dnes se podívám spíš už z nostalgie.

• 15.3.2014  11:08
    Salon krásy (2005)

Co bylo na tomto filmu fajn, byla přítomnost samotné Queen Latifah, Andie MacDowell, Alicii Silverstone a v neposlední řadě Kevina Bacona. Ale bohužel ani jejich přítomnost z toto filmu neudělalo nic, co by se muselo vidět dvakrát, nebo o čem budete někdy přemýšlet, natož vykládat. Škoda. Hodně slabé.

• 22.2.2014  11:07

Popelka už byla znásilněná hodněkrát a tenhle film patří k těm horším. Na druhou stranu si uvědomuju, že už dávno nepatřím do věkové skupiny, které je tahle "Popelka" určena a že malý holky z ní můžou být vydřený.... ale když tohle byla fakt chujovina.

• 16.2.2014  12:38
    neohroŽENY (TV seriál) (2012)

Jsem člověk, kterej rád poslouchá a sleduje lidský příběhy. Těžko říct, zda byl výběr těchto neohrožených žen zrovna dobrý. Jakou má tento "reality dokument" vypovídající hodnotu? Možná jen tu, že každý řešíme svý malý války.

• 12.1.2014  11:17
    S tebou je mi líp (TV seriál) (2010)

Nuda, křeč a kde je něco navíc?

• 1.1.2014  12:06

Tak tento film mi doopravdy nesedl. I když musím přiznat, že jsem se občas zasmála, tak nedívat se na to u kamarádky (která se na to evidentně dokoukat chtěla), tak je to vypnutý. Příběh o tom, jak se otec nemůže vyrovnat s tím, že jeho malá holčička vyrostla - vlastně s tím ani nepočítal - a tak se jí snaží pořád lajnovat cestu dle svého uvážení. Do počtu se tam objevil malý bratr s jeho superinteligentním prasetem... asi jako přicmrndávač. Ne, děkuji. Už nikdy více.

• 10.12.2013  20:32

Citově vydírající buranská vesnička.

• 22.9.2013  18:37

Film postrádající jakoukoli atmosféru. Nudil mě od začátku, až do konce.

• 21.9.2013  23:27

Děsivější než samotnej Fredy je to dítě (ten dabing! :D) a výkon hlavní představitelky.

• 21.9.2013  23:26

Jedna za přítomnost Tonyho Currana. Tony... proč?

• 16.9.2013  18:59

Pitomé od začátku do konce a bohužel i celkem nuda. Posledních dvacet minut jsem už ani nevydržela dávat pozor. Je to pořád to samé dokola bez nápadu navíc.

• 17.8.2013  14:28
    Když jedna bota sedí ... (TV film) (1990)

Pořád nechápu, jak jsem se mohla dodívat do konce. Asi se mnou není něco v pořádku. :-)

• 14.7.2013  15:29

Tento animák jsem dávala na třikrát. Vždycky jsem u něj usnula. Říkám si, že když už vykrádám klasiku, tak to aspoň dělám pořádně. Ono už samotné zvolení zahradních trpaslíků mi připadá nešťastné. Nevím jak vás, ale mě dost děsí - a po loňském výletu do Mikulova, kde byl celý obchod s těmito postavičkami (některé nahé a v oplzlých pózách), se má nelibost ještě prohloubila. Úplně se ztotožňuji s komentářem Pethuska: ,,... jako film to postrádá charizma. Postavy jsou málo roztomilé, naprosto chybí vtipné hlášky a přestože to bylo docela krátké, nudila jsem se." Asi bych to lépe nenapsala.

• 16.6.2013  16:01

No... co k tomu napsat. Jediné, co si z toho filmu odnáším, tak uvědomění, že Anna Faris může mít pěkný tělo jak chce i zářivé kudrliny, ale dívka z Playboye pro mě nikdy nebude. Že Emma Stone je mi čím dál víc sympatičtější a taky to, že i z takový kočky jako Kat Dennings můžou udělat nekrásku (a mluvím o té podobě po změně). Takový filmy mají být asi cesty, jak odlehčenou formou vštípit mladým američanům nějaký to poučení... nebo taky ne, moc se mi o tom ani nechce přemýšlet.

• 10.6.2013  20:18

Grante! Čemu si se to zaprodal. Jasně, nejspíš to má být reakce/parodie na všechny Superstar, Faktory v první řadě a na spoustu dalších věcí v řadách dalších... ale když to zpracování není vůbec ono. Nelíbilo se mi to.

• 9.6.2013  21:43

Jako dítě mě ten film (bůh ví proč) spíše rozesmutňoval, než bavil. Nebaví mě ani dnes.

• 6.6.2013  20:49

Nuda. Naprosto nezapamatovatelné.

• 2.6.2013  20:08
    SuperStar 2013 (TV pořad) (2013)

Osobně nejsem žádný odpůrce Superstar, ale tato řada je opravdu děsná nuda. Navíc ta příšerná moderátorská dvojka mě vždycky donutí jen kroutit hlavou. Taky nechápu, proč ty soutěžící nutí dělat ze sebe na ulicích pitomce. Má to být zábava pro nás diváky? Vážně?

• 26.5.2013  14:08

Dokonalá porce nudy. Přiznám se, že posledních 40 minut jsem už ani nedávala moc pozor. Scott Porter byl tak strašně nesympatický slizoun, Alexis Bledel nudná a ani Bryan Geenberg, sic hezounek, to nezachránil. Příběh je podle šablony, nezáživný, nic nenabízí. Není tam vtip. Skoro si říkám, že je to na hranici odpadu.

• 17.5.2013  18:52

No já nevím... myslela jsem, že to bude vtipný. Prvních zhruba čtyřicet minut bylo dost utrpení, kdy jsem neustále přemýšlela, že to prostě vypnu... pak jsem se u ,,Dopr..le je to past!" zasmála a řekla si, že to dám. Těch dalších pár uchechtnutí ale stejně nic nezachránilo. Takže - je to (samozřejmě) blbina a pro mě bohužel dost nudná.

• 11.5.2013  11:59
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Většinou je to pěknej humáč. Na mě moc ...drsný?

• 14.4.2013  21:42
    Čarodějky (TV seriál) (1998)

Čarodějky jsou vážně trapný. Ale občas mám období, kdy je snesu. A popravdě mám radši ty první díly, než ty starší.

• 10.4.2013  20:49
    Podvodníci (TV pořad) (2000)

Z toho pořadu kape úlisnost a pokrytectví. Pan moderátor se stává na pár minut nejlepším kámošem podváděného člověka a starostlivě rozdává poslední pokyny gorilám, než na toho odpornýho nevěrníka vlítnou. Hlavně vše v klidu (ale řekněme si to narovinu, největší radost nejspíš má, když se strhne pěkný tóčo). Přijdou mi zajímavý nejrůznější reakce - od sypání si popela na hlavu, po okamžitý zpětný útok. Ale ono se to rychle omrzí a pak si najednou člověk přijde jako blbec, protože ruku na srdce, koho tohle doopravdy zajímá?

• 9.4.2013  13:20

Neskutečný kopec nudy! Pomoc!

• 5.4.2013  19:09
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Když se tam sejde fajn parta lidí (což je málokdy), tak je to docela fajn. Když se tam sejde banda debilů, tak je to odpad! Člověk by řekl, že v kuchařské soutěži půjde hlavně o jídlo, ale klasicky jde jen o prachy, o taktiku a o to, jak ze sebe udělat co největší hovado. Navíc mě fascinují lidi, kteří se přihlásí a pak z nich u stolu leze, že tohle nejí, na tohle jsou alergický a tohle by v životě nestrčili do pusy... nebo jsou naštvaný, že je jídlo moc obyčejný, nebo že je to naopak děsná exotika a kdo to má jíst... a tak bych mohla pokračovat donekonečna. Btw: pan Vydra a paní Boušková mají občas opravdu trapný komentáře.

• 5.4.2013  18:57
    Výměna manželek USA (TV pořad) (2004)

Tomuto říkám masakr... přistihla jsem se, že na to koukám s otevřenou pusou a cítila, jak to ve mně vře! Tohle není pořad pro mě. Zvládám tak akorát představení rodin, ale na ten zbytek fakt nemám nervy.

• 4.4.2013  20:50
    Pekelná výzva (TV pořad) (2013)

Jeden díl jsem zapnula asi uprostřed, kde dva soutěžící seděli s kalhotama a trenkama u kolen v jakýchsi kadibudkách, vyčuhovali jim snad jen čela a hlásili se k odpovědím (asi až za měsíc jsem se mezi řečí dozvěděla, že si pro přihlášení museli učůrnout). No... nevím... nová generace si asi žádá "větší šou". Mně se, i kdyby mi ty samotný soutěže přišly vtipný, však nechce dívat ani na moderátorku, která mi zjevem připomíná Zuzanu Slavíkovou z Máte padáka, a která se soutěžící mnohdy snaží shodit způsobem... co ji moc nevychází a člověk si říká, koho tady vlastně ztrapňuje.

• 2.4.2013  21:08
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Věřím, že to působí jako každá druhá telenovela. Člověk od toho moc neočekává, náhodně zkoukne nějakej díl, tam ho něco zaujme a už se veze. Ví, že to je kravina, ale stejně ho zajímá, jak to skončí mezi tou sestřičkou a tím doktorem... nebo s něčím jiným. Mě Ordinace míjí a k tomu, abych se dál orientovala v ději, mi stačí ukázky. Vím, že to má být nenáročná zábava, ale na tohle se prostě dívat nedokážu.

• 30.3.2013  15:39
    Svatební mrákoty (TV film) (2004)

Asi jsem nebyla dostatečně romanticky naladěna a mozek se nestačil přepnout do fáze: skgjwhtgwaefn ... a navíc to byla děsná nuda. Jinak souhlasím s komentářem ´hlína´.

• 26.3.2013  21:51
    Scrubs: Doktůrci (TV seriál) (2001)

Nějak mě ten seriál minul... zapnu ho, podívám se na díl, ale nejspíš bych těch 24 minut využila lépe, kdybych spala. Bohužel mi není žádná z postav sympatická. Dokonce bych řekla, že mi JD (Zach Braff), Elliot (Sarah Chalke - mimochodem neměla jsem ji ráda ani jako Stelu v HIMYM), Chris, Carla... moment... asi bych je vyjmenovala všechny... jsou vážně hodně nesympatický. Takže asi tak. Btw: ty jejich jména si nepamatuju, vyčetla jsem je tady v obsahu.