chrispe

chrispe

okres Vyškov

4 body

• 23.3.2013  11:25
    Trosečníci v ráji (TV pořad) (2006)

No... přijde mi jako takovej mix Hotelu paradise a hodně slabýho odvaru Survivora. A je to děsná nuda.

• 22.3.2013  14:05
    Takešiho hrad (TV pořad) (2002)

Už se někdy stalo, že ho dobyli?

• 18.2.2013  20:46

Knihu jsem četla... a ne že by to byla kdovíjaká sláva... ale pokud bych měla říct s čím ztratit čas, tak kniha vede na celé čáře. Ve filmu příběhy tak nějak zapatlali do sebe... ono se to tam ztratí. Něco přidali. A hlavně z toho udělali děsnej galimatyáš.

• 3.2.2013  21:33
    Let's Dance (2006)

Kopec nudy. Vše tu už bylo nejmíň tisíckrát... navíc ten film je místy neskutečně hloupý. Možná kdyby mě okouzlil Channing Tatum, tak dám o hvězdu víc, protože by se alespoň "bylo na co koukat", leč jsem proti němu nějak imunní.

• 18.12.2012  17:00

Já vím... můžu si za to sama. Vždyť já nemám ráda ani jednu Bláznivou dovolenou, tak jak jsem si mohla myslet, že by se mi toto mohlo líbit. Není to můj šálek čaje... fakt ne.

• 17.12.2012  23:55
    Vánoční duch (TV film) (2010)

Klasiku jsem neviděla, tak nevím, do jaké míry byl Vánoční duch zprzněn či... třeba vůbec nebyl. Ale tohle bylo přece strašný!

• 13.12.2012  21:53

Jeden z těch naprosto zbytečných filmů. Jedna hvězdička za to, že jsem POPRVÉ neměla pocit, že vidím další Lorelai Gilmore a že tu byla Lauren Graham konečně někdo jiný. A moc jí to prospělo.

• 13.12.2012  21:24

Ne... ne... tohle fakt ne. Dívala jsem se na to jedním okem a stejně jsem si na konci řekla: Proč?

• 16.9.2012  20:51
    Lady XXL (2006)

Zasmála jsem se, ale taky jsem si ťukala na čelo. Celkové zpracování bylo pod průměrem, hlavní hrdinka je opravdu nesympatická (btw: když ví, že má opravdu kulatý obličej - fakt trochu prasátkový - tak by si měla ty uhlazený, vysoko vyčesaný vlasy odpustit), jejíž jediným kladem - a kladem celého filmu - bylo to, že se nakonec neproměnila ve štíhlou krásku (ať už díky dietě, cvičení, plastice a já nevím díky čemu ještě).

• 8.9.2012  12:45

No, podprůměrný teenagerovský roztleskávačský film, na který se ale dá podívat i dvakrát (vyzkoušeno). Ale jednička měla alespoň kmitání, tady ty prsty štěstí už neměly tu správnou šťávu.

• 21.8.2012  11:00

Další z řady naprosto zbytečných filmů, u kterého se navíc ani moc nepobavíte. Tak snad se bavily aspoň holky Duffovi při natáčení.

• 7.7.2012  11:16
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

No, výhru jsem přála Ginovi. Škoda. Jako reality show mi to přišlo nudný. Kromě hádek nebo snahy lézt někomu do zadku tam nebyla žádná akce... a ty pravidla/nepravidla?

• 29.5.2012  20:47

Nuda, nuda, nuda. A nezachrání to ani sympaťák Malátný... dvojroli Vilhelmové jsem nějak nepochopila... a vůbec, mi to všechno přišlo strašně trapný.

• 1.5.2012  10:44

Nálož solidní nudy. Na to, že hlavní hvězda filmu měl být tlustý kocour Garfield, upoustával moji pozornost spíš natvrdlý a roztomilý Odie. Ale ani jeho taneční kreace nestačily na to, abych se u toho filmu aspoň trochu bavila a nezačala dělat tisíc věcí okolo.

• 19.3.2012  20:31
    Sedmé nebe (TV seriál) (1996)

Ztotožňuju se s komentářem KevSpa. Svého času jsem se na to koukala a pak s kamarádkou dlouze diskutovala o tom, jak je to stupidní. Lituju toho ztraceného času! Hvězda za to, že to splnilo svůj účel - udrželo mě to u televize. Ale vážně nedoporučuju tímto seriálem ztrácet čas.

• 25.2.2012  21:00
    Zoolander (2001)

Jedna hvězda za Owena Wilsona a za to, že jsem byla zvědavá, jaká další celebritka se časem ve filmu objeví. Šlo to mimo mě.

• 19.2.2012  22:11

Film, který na sebe patlá jedno klišé za druhým a tím se dělá neskutečně nudným. A nepomůže mu ani sexy Vince Vaughn.

• 13.2.2012  21:59
    Hodiny (2002)

Nudila mě kniha (dočetla jsem ji vůbec?), nudil mě i film (dávala jsem to nadvakrát). Asi to ani jinak dopadnout nemohlo.

• 13.2.2012  21:57

Sednout si v kině doprostřed sálu byla obrovská chyba. Aby jsme nerušily ostatní, rozhodly jsme se vytrpět film až do konce. Sem tam jsme si poslaly útrpný pohled a při cestě z kina se navzájem ptaly... ,, Co to jako mělo být?" A já tomu filmu dávala nějaký naděje! Příčí se mi dát odpad, protože v tom filmu přeci musí něco být... No ne? Každopádně se jednalo o jeden z nejhorších (ne-li nejhorší) "kinových" zážitků mého života. Kdybych přečetla knihu, bylo by to lepší? To už je fuk.

• 20.1.2012  22:11

Nedávno jsem narazila na profil jednoho uživatele, který měl k hodně filmům komentáře jako: ,,A to mělo být co?" - ,,To myslíte vážně?" Při koukání na tento film jsem si obměny těchto vět říkala tak často, až se divím, že mi to nezůstalo. Opravdu podivný mišmaš, který má pár lekacích scén a autoři se zjevně vyžívají v blití a slinách (když už to tam bylo asi potřetí, tak jsem dosud tiché: ,,To si dělaj srandu." řekla nahlas. Kamarádka se při závěrečných titulcích zeptala, jestli to měla být už parodie. Myslím, že to vystihla.

• 19.1.2012  21:50
    Kráska mezi muži (TV film) (2010)

"Našla jsem své poslání, ať to stojí cokoli, musím vyléčit Liamovo srdce!" Ou maj gád. Příběh mi přišel jak z pera náctileté slečny, která si píše milostný příběh do šuplíku. K mé smůle mi vůbec nesedly hlavní postavy. Hilary Duff nijak nezbožňuji, ani neobdivuji... její postavu jsem v lecčems nechápala a nebyla mi moc sympatická. Co se týče těch třech hlavních mužů, palce jsem držela věčně se hlídajícímu a pravidla vyznávajícímu Tomovi. Ale ani očekávání zda můj typ vyjde či ne (SPOILER: haha), mě nedonutilo opravdu ten film sledovat... a tak jsem stihla i trochu poklidit a napsat tento komentář. Nuda. Btw: ten závěrečný úprk za "láskou" mě opravdu donutil k pousmání

• 1.3.2018  13:12
    Holky na tahu (2012)

Tohle byla tak strašně hrozný a já na to nebyla vůbec připravená. Čekala jsem něco úplně jinýho. Pocit z tohoto filmu si nesu pořád velmi špatný.

• 4.1.2017  11:52
    Byla to divoká noc (2015)

Ne... ne... NE... ne... hm.... ne ne ne.... ne! Já k tomu vlastně ani nechci nic říkat. Prostě jsem s tím filmem neměla ztrácet čas a nechat ho jiným, kteří to ocení. (A přiznávám - nedodíváno.)

• 29.6.2015  21:31

Tento druh zábavy nepobīrám.

• 12.4.2014  10:46
    Scary Movie 2 (2001)

Každý lepší vtip byl hned vzápětí zastíněn nějakou nechutností. To, že se nejrůznější tělní výměšky v takovýchto filmech dřív nebo později objeví je jasný, ale furt? A pořád? A ještě? Ne!

• 15.2.2014  15:30
    Šílený rande (2003)

Ne... tohle prostě ne.

• 30.11.2013  21:42
    Vím, kdo mě zabil (2007)

Koukala jsem na to a hlavou mi jelo, že je to pěkná číčovina. Řezání, šití a podobně bylo ukázáno tak, až se mi z toho obracel žaludek, škoda jen, že při záběru na Lindsay jsem měla spíš pocit, že trpí zácpou a ne že zažívá hrozná muka. Ale... o to by ani nešlo. Celý to bylo fakt stupidní. A teď... dát jednu hvězdu (vlastně ani nevím za co), nebo odpad?

• 29.10.2013  16:29
    Zkažená úča (2011)

Kristepanebožecotobylo?!

• 26.10.2013  19:29
    Velká svatba (2013)

Velká svatba? Spíš velký děsivý kopec nudy! Vzhledem k obsazení bych čekala něco mnohem lepšího. Nestojí to za ztrátu času.

• 8.10.2013  19:33
    Nespoutaný anděl (TV seriál) (2008)

Dost možná za moje hodnocení může i danbing, protože kdykoliv Maričuj promluvila, tak (krom toho, že to nedávalo hlavu patu) mi to trhalo uši. Osobně proti telenovelám nic nemám, občas se do nějaké zakoukám a sleduji, ale tohle je jen pro silné povahy (nebo možná velké romantiky či milovníky telenovel jako takových).