chrispe

chrispe

okres Vyškov

4 body

• 7.6.2013  21:17

A kdo tvrdí, že nebrečel, brečel dvakrát tolik!

• 7.6.2013  18:31

Na Hory mají oči jsem šla s kamarádkou do místního malého kina. Paní v pokladně se zmínila, že den předtím lidi odcházeli z promítání. Jen jsme se pousmály a pomyslely si něco o slabých povahách. No... řeknu vám, že jsem v jednu (dlouhou) chvíli myslela, že se zvedám a odcházím taky. První polovina filmu je prostě sada. A ne že ne. Druhá, SPOILER kdy otec jde zachraňovat dítě, je už oproti tomu laláč. // Popravdě prohlašuji, že už nemám chuť ten film vidět víckrát. Jo, jsem holt slabá povaha. Za tu atmosféru až do scény z karavanu by si to zasloužilo čtyři hvězničky... karavan bez komentáře a poslední minuty se to zvrhlo v cestu jednoho american hero... takže tak dvě.

• 7.6.2013  18:27

Řekla bych, že postava Mr. Beana vyniká spíš ve svých krátkých příbězích, než na "velkém plátně".

• 6.6.2013  20:49

Nuda. Naprosto nezapamatovatelné.

• 4.6.2013  22:05

Člověku se honí hlavou otázky, proč se postava Susy chovala tak, jak se chovala. Ale s tím stejně nic nenadělá. Musím se přiznat, že do poloviny filmu jsem se dost nudila. Příběh je to bezesporu zajímavý, ke konci slibný, ale to finále... nebudu zapírat, že jsem trochu zklamaná a že jsem čekala něco víc.

• 4.6.2013  19:27
    Dallas (TV seriál) (1978)

Panebože... já v roce 2013 sleduju starej Dallas :-) asi to se mnou jde z kopce.

• 4.6.2013  19:25
    Jamie vaří rychlovky (TV pořad) (2010)

Sice ne tak půvabné (lepší slovo mě fakt nenapadá) jako Jamie vaří doma, které mě doopravdy dostalo, ale pořád hodně dobré. Pastva pro oči pro ty z nás, kteří u těchto pořadů slintají a slibují si, že to a to musí taky jednou zkusit uvařit. A navíc Jamie nenudí. Super.

• 4.6.2013  18:48
    Paničky z Beverly Hills (TV pořad) (2010)

Ani jsem se nenadála a už sleduju druhou řadu. Camille se nám rozvedla, jinak je vše při starém. Spory, hádky, vzdychání, jak je mateřská role těžká a tak vůbec. Mně se zdá zajímavý podívat se na životy těch, kteří už jsou "za vodou". Tihle lidé jsou jiní, dívají se na svět jinýma očima. Člověk se občas musí pousmát, když začnou o tom, jak to mají těžké... musejí se přece starat o děti (s hodpodyní a chůvou), musejí pracovat (většinou jen sekýrují lidi - ale to může být jen divadlo pro kameru, třeba dělaj i něco jinýho), a pořádat párty... taky se musejí věčně dohadovat, říkat si, jaké jsou kamarádky, aby se pak jedna druhé před jinou nezastala a jen blbě koukala. On se pak názor lépe říká samotné do kamery, nebo na kávičce s někým úplně jiným. Já se u toho bavím.

• 2.6.2013  21:08

O tom, že obě dámy v hlavních rolích jsou skvělé herečky asi netřeba diskutovat. Mě potěšila i přítomnost Daniela Brühla, který mě zaujal v Good Bye Lenin! Příběh je zasazen do krásného prostředí a... no znáte mě... já a ty mezigenerační lásky!

• 2.6.2013  21:00

Stejně jako jedničku, jindy než o vánočních svátcích nevyhledávám. Ale na ně jo :-)

• 2.6.2013  20:58

Na Vánoce nikdy nevynechám. Bez chobotnic by to už nebylo ono. Leč jinak nevyhledávám a jako malá jsem tomu na chuť nepřišla.

• 2.6.2013  20:53

Třetí díl mám nejradši. A především tu první část v Itálii, tam jsou ty naše povahy tak krásně vykreslený :-)) nebo to je Kaiserem? Dobrý komentář: *Fish*

• 2.6.2013  20:51

"Pár facek" mi vždycky přišlo nejslabší.

• 2.6.2013  20:08
    SuperStar 2013 (TV pořad) (2013)

Osobně nejsem žádný odpůrce Superstar, ale tato řada je opravdu děsná nuda. Navíc ta příšerná moderátorská dvojka mě vždycky donutí jen kroutit hlavou. Taky nechápu, proč ty soutěžící nutí dělat ze sebe na ulicích pitomce. Má to být zábava pro nás diváky? Vážně?

• 2.6.2013  18:37

V prvních minutách jsem si myslela, že je to zase jeden film přímo stvořený pro mě. Ale on není. Ne, že by mě otrávil jako některé jiné zdejší uživatele, ale musím uznat, že kapku utahané to bylo. Vztah mezi Camille a Franckem byl sice místy vážně vtipný, milý a opravdový, ale přitom z něj čišel podivý chlad. Možná spoiler - a ty závěrečné peripetie byly, myslím, úplně zbytečné, když to dopadlo, jak to dopadlo. No... nejspíš jsem čekala něco jiného než příběh o tom, jak na závěr všichni ke štěstí přišli. Ale vím, že to už je čistě jen můj problém.

• 31.5.2013  20:48

Louis de Funès je... Louis de Funès :) a tato komedie o gastronomickém kritikovi, jehož syn se neubírá směrem, který by si představoval, se moc povedla.

• 31.5.2013  18:45
    Muži na stromech (TV seriál) (2006)

Jak mě ten seriál zezačátku bavil! Jenomže potom čím dál tím víc ztrácí dech a to je děsná škoda.

• 31.5.2013  18:41

Pro mě už klasika. Vydařené herecké obsazení (pro mě) v čele s Julií Roberts a Kevinem Baconem.

• 31.5.2013  18:09
    Ve znamení raka (TV seriál) (2010)

Bohužel to vídám jen nárazově, ale už ten první díl, který jsem viděla mě dokázal hodně zaujmout. A to Lauru Linney vážně nemusím. Za mě zatím čtyři, ale nepochybuju, že bych mohla jít i výš. (Postava Cynthie Nixon je táák protivná! :)

• 26.5.2013  14:08

Dokonalá porce nudy. Přiznám se, že posledních 40 minut jsem už ani nedávala moc pozor. Scott Porter byl tak strašně nesympatický slizoun, Alexis Bledel nudná a ani Bryan Geenberg, sic hezounek, to nezachránil. Příběh je podle šablony, nezáživný, nic nenabízí. Není tam vtip. Skoro si říkám, že je to na hranici odpadu.

• 26.5.2013  12:03

Nejsem žádnej fanda "Prciček", ale pravda je, že jsem je viděla téměř všechny. Tento zatím poslední (nebo úplně poslední?) film se podle mě moc nevyvedl. Svatba mě asi bavila víc. Vzdychat nad tím, jak se všichni objímají a litují, proč se kruci nesešli už dřív (a od teď každej rok, že jo, hoši?), by mě asi bralo, kdybych dřív sjížděla první díl a udělala si z toho filmu kult. Jednotlivé příběhy - aneb všichni se na sebe podívejme, abychom viděli, že jsme to nedotáhli tam, kam jsme původně chtěli - byly docela nuda a jedinej, kdo to trochu držel nad vodou byl pitomec Stifler a (pro mě) !kupodivu! Jimův otec. Scéna, kdy spolu na šrot sedí na schodech, se mi zdála až skoro dojemná. :) SPOILER: tím, že nedali dohromady Finche a Stiflerovu mámu to pěkně podělali :))

• 19.5.2013  20:05

Njn :) když já se na to můžu dívat pořád.

• 19.5.2013  20:04

Film, který ke mě přišel v tu správnou dobu a splnil svůj účel. Opravdu pobavil. Mezi Katherine a Gerardem to skvěle funguje, je tam vtip, super.

• 19.5.2013  20:01

O pozdní lásce, o sobectví a taky o naději. Úžasná dvojice Medřická-Höger ve velmi lidském filmu.

• 19.5.2013  12:03
    Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

Tak úplně mi to nesedí, ale nemůžu tomu upřít jisté kvality. A navíc zrzavý Jesse Tyler Ferguson je svým způsobem k sežrání. :)

• 19.5.2013  12:00
    Fakta nebo fikce (TV seriál) (2010)

Nápad dobrý, ale škoda toho celkového zpracování, které (po delším sledování - u mě osobně to byly tři díly), nudí. Mohlo to mít úplně jinou atmosféru, ale místo toho se člověk najednou přistihne, jak se ušklíbá, nebo zívá.

• 18.5.2013  20:20

Jediná opravdu legrační scéna je ta s automatem... a dááál? Nic.

• 18.5.2013  20:17
    Bažanti (1971)

Bažanti jsou moje srdcová záležitost. Já ty kluky ušatý prostě miluju!

• 18.5.2013  13:28

Příjemně strávený čas s panem Marvanem. V TV tento film jezdí často a stále mě neomrzel.

• 17.5.2013  22:20
    Duch (1990)

Ona samotná píseň O my love my darling je romantika jak blázen, co si budeme povídat. Ale já jsem evidentně nebyla Duchem natolik zasažena jako jiní. Hodně mě bavila Oda Mae, Whoopi byla prostě úžasná SPOILER scéna, ve které dává jeptiškám šek, je výborná. :)