chrispe

chrispe

okres Vyškov

4 body

• 22.10.2013  21:49

Ach ta přehnaná... přehnaná očekávání. Měli by to nejspíš zakázat. Protože možná právě proto hodnotím jinak, než spousta zdejších uživatelů. Příběh jsem neprokoukla, to bych lhala, ale co se týče atmosféry... tak ta se někam po pár minutách vypařila. DiCaprio mě svým výkonem vůbec nezaujal, občas jsem si říkala, proč se proboha tváří tak, jak se tváří a prostě... bohužel... začala jsem pošilhávat po hodinkách.

• 20.10.2013  11:58
    Metráček (1971)

Měla jsem a mám ráda. Dnes mi přijde vtipný, že je Jitka, v podání Markéty Světlíkové, považovaná za tlustou. A stříhat se rozhodně neměla! :-)

• 13.10.2013  14:28
    Pojďte pane, budeme si hrát (TV seriál) (1965)

Pokaždé mi to vykouzlí úsměv na tváři.

• 8.10.2013  19:33
    Nespoutaný anděl (TV seriál) (2008)

Dost možná za moje hodnocení může i danbing, protože kdykoliv Maričuj promluvila, tak (krom toho, že to nedávalo hlavu patu) mi to trhalo uši. Osobně proti telenovelám nic nemám, občas se do nějaké zakoukám a sleduji, ale tohle je jen pro silné povahy (nebo možná velké romantiky či milovníky telenovel jako takových).

• 8.10.2013  19:27
    Capri (TV seriál) (2006)

Děsivě italské. Na jednu stranu pobožné babičky, na druhou sexuchtivá mladá děvčata a mezi nimi pobíhající (více či méně snědí) kasanovové. Všichni jsou tak trochu mimo, zápletky jsou vyhrocené a všichni ukazují svůj nezměrný temperament. Člověk se pobaví, ale nesmí toho být moc.

• 7.10.2013  20:34

Popravdě... chtěla jsem se podívat, jak hraje Tyra Banks a ta tu neměla moc prostoru. Moc mě to nebavilo, je to příliš naivní, prvoplánové a happyendové.

• 7.10.2013  20:04

Nevím proč, ale myslela jsem, že budu sledovat romantickej film. Hehe.. he. Díky naprosté nepřipravenosti mě ten film zasáhl trochu jako facka. A jako nepříjemný bonus pes v pytli (přepnuto na jinej program, takže to, co mu udělal, pro mě zůstává bezpečným tajemstvím). Celkový dojem dobrý, ale jestli mám chuť ještě někdy Osudový dotek zapnout? Ani náhodou.

• 7.10.2013  19:58
    Bestiář (2007)

Karolína je děsně nesympatická hlavní hrdinka a svým pohledem na věc a chováním mě nedonutila s ní nějak více sympatizovat. Všichni ti muži, kteří prošli či neprošli její postelí byli více či méně zábavní, děsiví, nebo k pláči. A závěrečné poučení? Chcete-li někoho získat... mějte ho prostě na háku. Anebo ne?

• 6.10.2013  11:10

Říkám si, že kdyby vynechali Evu Gérovou a dali tam Ferbasovou, tak bych šla i na čtyři hvězdičky. Ale možná taky ne. Celou dobu jsem si říkala, že je tam na mě moc přepísničkováno a teď koukám, že je to tu zařazeno pod muzikál (v tom případě mi tam těch písniček přišlo málo). Bylo to milé, ale zároveň si myslím, že až ten film někdy v budoucnu zahlédnu v programu, tak se na něj už nepodívám. Leda by byla nějaká nouze. :-)

• 30.9.2013  18:53
    Marci X (2003)

Neskutečná chujovina... na kterou jsem se vydržela dívat jen kvůli Wayansovi. Leč už nikdy, nikdy více.

• 30.9.2013  18:40
    Jak na věc (2002)

Druhá půlka filmu pokulhává za tou první. Přesto si dovolím říct, že je to pro mě nadprůměrný snímek a nechce se mi dát jen tři hvězdičky. Navíc... já Granta vážně můžu a malej Nicholas Hoult hraje toho podivnýho kluka parádně.

• 29.9.2013  22:13
    Jack a Jill (2011)

S Adamem Sandlerem to mám složité. Ač je komik, tak ho mám radši v těch vážnějších polohách a jeho styl humoru mi mnohdy úplně nesedí. Jeho Jill... byla tak protivná, že se nedivím, že se přehlédlo to obrovské srdce. Fajn byla pidirole Johnyho Deppa (díky které mě napadlo se na ten film kouknout :D) a chvíli jsem si myslela, že i Al Pacino bude fajn. Ale...!

• 22.9.2013  18:37

Film postrádající jakoukoli atmosféru. Nudil mě od začátku, až do konce.

• 22.9.2013  18:33

Asi prvních dvacet minut je tak na pět hvězd. Doopravdy jsem se bavila. Potom to začalo jít krapet z kopce, ale pořád šlo, myslím, o docela dobrou podívanou. A na to že tento žánr jde většinou mimo mě... za čtyři.

• 21.9.2013  23:27

Děsivější než samotnej Fredy je to dítě (ten dabing! :D) a výkon hlavní představitelky.

• 21.9.2013  23:26

Jedna za přítomnost Tonyho Currana. Tony... proč?

• 21.9.2013  18:01
    Deník Dity P. (TV pořad) (2013)

Po shlédnutí prvního dílu mě napadla spousta věcí, které tu lidé píší - zvláštní hlas, vystupování, nespisovná čeština, (proboha!) ten vše zaobalující "děj", (který je hrán velmi nepřirozeně a uvádí některé lidi - rozuměj mě - do rozpaků) a neustále se opakující znělka. Ditu P. jsem do té doby znala jen z časopisu Albert (a taky jsem zaregistrovala její kuchařku), kde mě rozhodně zaujala a byla mi sympatická (tak jak může tvář z časopisu být). Možná proto, že jsem si ji představovala spíše jako křehkou květinku, byla pro mě její prezentace v televizi trochu šokem. Ale s postupujícími díly si zvykám na to, jaká je a docela se mi líbí. I to napodobování západních vzorů (jak tu někdo napsal). Doufám, že se i v televizi Dita více prosadí.

• 19.9.2013  19:02

Bohužel ne tak zábavné, jako jiné veselohry (ať už pana Slavínského či třeba pana Nového). Takže můžu říct, že celkově to zachraňuje - pro mě - velmi dobré herecké obsazení. Od mého oblíbence pana Nového, přes Františka Krištofa-Veselého po Věru Ferbasovou a tak dále.

• 18.9.2013  20:32
    Pán času (TV seriál) (2005)

Doctor Who rozhodně není můj šálek čaje. A přesto mě dokázal něčím zaujmout. Jednotlivé díly jsou, co se týče zábavy, značně nevyrovnané... vlastně bych i řekla, že v každém dílu se střídaly chvíle, kdy jsem měla oči přilepené k obrazovce a chtěla vědět víc, s chvílemi, kdy jsem si říkala, proč na to vlastně koukám. Samotný Doktor v podání Christophera Ecclestona mi přišel parádní, ujetej, zajímavej, člověk si říká, jestli to vůbec je kladná postava. Rose, kterou hraje Billie Piper jsem na chuť nepřišla, nebavila mě. Velmi příjemný byl příchod Jacka Harknesse aneb - Dámy, právě se Vám zvýšila sledovanost. Těším se na další řadu a na jiného Doktora. Snad bude tak fajn jako ten "první". Za mě zatím tři. /// 2. řada - Druhý Doctor je jiný. Víc lidštější, méně tvrdý. David Tennant je sympaťák jak se patří a opravdu mě baví. Rose mě opět moc nevzala za srdce a zdála se mi o trochu hysteričtější, než v první řadě. Jen nevím, jak to s ní dopadlo! :D Ten díl jsem neviděla. Moc se mi líbil vánoční speciál a zejména Dona. SPOILER! Celou dobu jsem doufala, že jí Doctor nabídne, aby se vydala na cesty s ním a když pak odmítla, tak mě to dost zklamalo - doufám, že se ještě v nějakém dílu objeví. Zůstávám na třech hvězdičkách. /// 3. řada - Říkám si, že tvůrci tohoto seriálu mají něco proti andělům. :-) jinak jde zábavnost dílů opět nahoru, takže jsem se bavila zase o trochu víc. David Tennant je prostě zábavný. Nebudu zastírat, že mi Marta nebude vůbec chybět a děsně se těším na čtvrtou řadu s Donou. Taky jsem ocenila chvilkový návrat fešáka Jacka Harknesse :-)) Co se týče vánočního dílu - pořád jsem přemýšlela, jestli to je Kylie Minogue nebo ne - líbil se míň, než ten předchozí. /// 4. řada - Tak za mě... Dona je skvělá. Vážně skvělá, vtipná a konečně žena, která na Doktorovi nevisí zjihlýma očima a nezvoní nad ní svatební zvony. Tahle kombinace mě neskutečně baví. Ve srovnání s první, druhou a třetí řadou je tahle pro mě pětihvězdičková! /// A pořád tři :-)

• 16.9.2013  19:08
    Já, legenda (2007)

Ze zásady se dobrovolně nedívám na nic, kde už je od začátku patrný, že by nějaký zvíře mohlo přijít k úhoně. Ano, spousta mých přátel si kvůli tomu klepe na čelo, ale je to tak. Tady jsem udělala výjimku a musím uznat, že se jedná o vážně dobrý snímek. SPOILER: Přestože v něm ten pes dopadne tak, jak dopadne. // Will Smith předvedl standardně dobrý výkon a škoda jen, že tam nebylo nějaké to WOW a konec nějak vyšumí do prázdna.

• 16.9.2013  18:59

Pitomé od začátku do konce a bohužel i celkem nuda. Posledních dvacet minut jsem už ani nevydržela dávat pozor. Je to pořád to samé dokola bez nápadu navíc.

• 14.9.2013  12:59

Překrásná Audrey Hepburn a sympaťák Gregory Peck jsou dozajista silný kalibr v příjemném romantickém příběhu. Avšak nemůžu se ubránit dojmu, že tomu chybí nějaká... třešnička na dortu... která by tento snímek v mých očích povýšila na něco - jednouzačassiprostěmusímzdůvodnitpročtoopětvidět.

• 14.9.2013  12:18

Po kladných ohlasech ze svého okolí, jsem po tom filmu nejspíš očekávala příliš. Zprvu jsem se bála, že to bude o mimozemšťanech, než mě trklo, že na začátku říkali něco o skutečné události. I když... :-) Hereckým výkonem mě nikdo nijak zvlášť nezaujal, Richard Gere mě (narozdíl od mnoha mých přítelkyň) nechává naprosto chladnou... a můžu říct, že ten film je pro mě takový průměr - s počáteční velmi dobrou atmosférou - který mě bohužel nedonutil podívat se na něj v kuse (bylo moc pozdě a mně se chtělo tak spát!).

• 11.9.2013  10:06
    Valentine (2001)

Pokud máte rádi horory typu Vřískot nebo Tajemství loňského léta, tak se vám určitě bude líbit i Valentine. Mě nechává kapku chladnou, snad je to díky hereckému obsazení, které - až na fešáka Boreanaze - mi moc nesedlo. I ta maska Kupida je nic moc... teda spíše nic... zkrátka nic, na co by se vzpomínalo.

• 10.9.2013  21:25
    Sladká Laura (TV seriál) (2005)

Verner už má x-tou ženu, ale stále miluje svou ex Šarlotu, která už má x-tý účes. Záporáci se přelévají v nejlepší kamarády a naopak... prostě nikdo není černý, nebo bílý. O absurdní situace není nouze - ať už jde o ztrátu paměti, citů!, slepotu, rakoviny a nádory, spoustu nemanželských dětí (Vernere! Ty kanče!), africké princezny, argentinskou mafii a podobně. Přes to všechno si můžeme být jistí, že budeme sledovat další a další dvojice, které si jsou sice souzeni, ale cesta k jejich lásce bude nesnadná a zlomí srdce mnoha lidem. Ach :-) Já si na tento hotel docela zvykla a ráda se kouknu (i když občas prskám smíchy)... zrovna teď je tam zima a ta krajina je nádherná.

• 9.9.2013  14:16

Jiřina Sedláčková alias Věrka je pro mě v tomto filmu tak nesympatická hlavní hrdinka, že jsem jí ten happyend vážně moc nepřála. A už vůbec jsem nepochopila, co na ní Gustav Nezval, tedy inženýr Kareš, viděl. :-)

• 2.9.2013  20:26
    Velkolepé století (TV seriál) (2011)

Když to jelo poprvé, tak se babička mezi řečí zmínila, že se na to dívá. Překvapilo mě to, protože bych to do ní nikdy neřekla. A tak, když to jede teď, se na to dívám. Pravda, chytla jsem to až od nějakého stého dílu a tak můžu hodnotit jen část seriálu, ale řekla bych, že to není tak zlé, jak mi kdysi připadalo, že to může být. Možná je to tím, že od toho člověk nic nečeká. Bohužel to ale vypadá tak, že jak mě to docela chytlo, tak mě to i rychle přejde. Samé intriky, to mě moc nebaví. Ale o čem by to bylo, že jo. // 5.9.2013 Tak nám to skončilo! A já musím říct, že se mi ten poslední díl, zejména závěr, líbil hodně. Co mě trochu zklamalo SPOILER tak to, že si ta Mustafova matka nepodřízla tu větev pod sebou sama (myslím ten závěrečný řez) a úplně poslední věta seriálu - všechen dojem to hodilo do takové trapné polohy.

• 1.9.2013  22:18

No brrr... nevím z čeho jsem měla větší husinu, jestli z panenky nebo z opice. (Ne... jasně to byla panenka.) Ale teď vážně. Dívat se na to jako dítě, tak se asi chvilkama bojím. Takhle jsem se chvilkama jen krapet nudila.

• 1.9.2013  17:10

Zatímco bratr mohl tento film v dětství sjíždět pořád dokola, mě nikdy k srdci nepřirostl. Bylo to na mě moc drsné a například scénu, kdy můžeme nahlédnout do kotle tří stařen, jsem k smrti nenáviděla, protože se mi z ní zvedal žaludek (a tak jsem vždy zavírala oči). Nicméně...lhala bych, kdybych tvrdila, že se mi nelíbily filmové triky, které rozhodně podporovaly mou fantazii. Těžko říct, co na to říká dnešní mladý divák, který není ovlivněn nostalgií. Já se i dnes vždy ráda na Souboj Titánů podívám (nebo alespoň na kousek) pro oživení všech těch pocitů, které jsem jako malá zažívala.

• 26.8.2013  19:44
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Pohádka roztažená do podoby telenovely. Jiná a přece hodně podobná těm jihoamerickým. Pro někoho (například mě) občas i provokativní díky odlišnostem našich kultur. Šeherezáda je taková pěkná panenka a víc než samotný (někdy pěkně pitomý) Onur, by se mi k ní více líbil Kerem. No co už, takový zvraty se v telenovelách nedějí, tak to vše prostě pěkně dopluje do šťastného konce.