chrispe

chrispe

okres Vyškov

3 body

• 8.12.2012  13:28

No já nevím. Čekala jsem to mnohem, mnohem horší a nakonec jsem se při dělání těst na vánoční cukroví docela pobavila. Je to další tzv. vánoční kulisa, kterou si pusťte pouze v případě, že máte alespoň trochu rádi (nebo je vám přinejmenším volnej tak jako mně) Afflecka, protože jinak se budete tlouct hlavou do zdi - a vezměte tu jeho postavu stejně jako Christina Applegate... prostě takovou, jaká je. Je to někde mezi dvouma a třema hvězdičkama.

• 6.12.2012  17:18

V obsazení jsem viděla Lauren Graham a protože k ní mám velmi komplikovaný vztah (rozuměj mám ji ráda a nesnáším ji zároveň), tak mi to nedalo a podívala se na to. A byla jsem příjemně překvapená - i když jsem ke konci moc nechápala shazování viny za zpackanej život na Arlena... ale budiž. Pěkná oddychovka, která vám může dát i podněty k zamyšlení. Za mě čtyři.

• 4.12.2012  21:09

Já mám pro "disneyovky" děsnou slabost a skoro mi rve srdce, že hodnotím jen za tři. Bylo to fajn, ale přišlo mi, že se tam o vánocích jen tak mluvilo a kde nic tu nic. Jinak je to příjemné setkání se starými známými a vlastně taková vsuvka do hlavního příběhu.

• 3.12.2012  19:14
    Nové trable staré Christine (TV seriál) (2006)

Julia Louis-Dreyfus alias Christine je mi opravdu, ale opravdu nesympatická... což už je dost špatný samo o sobě. Nicméně mě nebaví ani jiné postavy, situace a vtipy, takže z mého pohledu je tento sitcom tragédie. // 19. Dala jsem tomu druhou šanci a musím přidat na hodnocení... líbí se mi Christinin brácha a nejlepší kámoška (prakticky jen díky jejich laškování mně to znovu zaujalo). / 21.1. jsem trapná, ale musím zase o hvězdičku přidat. Když tomu tu šanci dáte, tak zjistíte, že minimálně průměr to je.

• 2.12.2012  22:53

Srovnání musí být. Jednou je to pokračovaní. To, že je to ke konci hodně hořkej film, je spíše plus než mínus... ale mě ty staré hlášky, stokrát opakované a vůbec snaha o jakousi rekonstrukci byla děsně protivná. Skvělý byl pan Brzobohatý, i když nedostal moc prostoru...

• 2.12.2012  19:51

Jasně, hlášky z tohoto filmu zná snad každý a taky se mi vždycky líbil Václav Kopta, ale navzdory tomu jsem Sněženkám a machrům nikdy na chuť nepřišla.

• 2.12.2012  16:10

Pohádková červená knihovna, která se odehrává v kouzelném prostředí a i když osobně Sandru Bullock ani Nicole Kidman ve filmech nevyhledávám, tak se mi ten film vážně líbil. Nesmí se brát moc vážně.

• 30.11.2012  18:53
    Vánoční únos (TV film) (2007)

Neskutečně naivní, přitažené za vlasy... ale koukat se na to dalo a já se bavila. // 15.12.2013 Po dalším - podívání- vidím ještě víc, jak je ten příběh stupidní, ale fakt mě to baví (a kupodivu ne zrovna proto, že by se mi líbil "fešák" David). Tak o jednu hvězdu zvyšuju.

• 29.11.2012  21:01

Bambi mě dostal. A i když bych chvílemi ubrala z akčnosti, byl to moc pěkný příběh a rozhodně se nebudu bránit podívat se na to znovu. Artura si nelze nezamilovat... i jeho, chvílemi velmi protivného a necitlivého, dědečka a skřítku.

• 27.11.2012  23:01

Toho motýla jsem jako malá milovala! :)

• 27.11.2012  12:11
    Vánoční pohlednice (TV film) (2006)

Jako kulisa k vánočnímu úklidu, nebo při balení dárků to není špatné. Sníh, světýlka, rolničky. Člověk tomu ale nemůže věnovat celou svou pozornost, protože ten film ve své podstatě není moc dobrý. U mě hraje ještě podstatnou roli i to, čím je ten film obalen - válka. A představitel Codyho Cullena byl neskutečně... nudný.

• 26.11.2012  20:44
    Baculka (TV film) (2007)

Co si budeme povídat... je to jedno klišé posazené na druhým, ale... já se prostě přistihla, jak se při scéně v letadle blbě tlemím a vůbec můžu říct, že ten film byl milý. Hlavní představitelka je moc pěkná ženská, hezounek Tom je podle mě spíš slizounek a Albert byl moc fajn. Čekala jsem horší pokoukání a byla docela mile překvapená.

• 26.11.2012  09:05
    Poslední polda (TV seriál) (2010)

Já nevím... samotnou mě překvapilo, že mě ten seriál docela baví. Na německou produkci jsem si nikdy moc nepotrpěla a přiznám se, že i jednotlivé postavy mi hned nebyly sympatické. Takže první dojem nic moc, druhý lepší a teď se na to občas podívám (přiznávám, že asi největší podíl na tom mělo to, že jsem viděla díl se svatbou a zajímalo mě, jak se to bude vyvíjet dál). Btw: Velké plus tohoto seriálu je pro mě muzika v pozadí.

• 25.11.2012  23:33

Ten film jsem viděla dvakrát... první dojem byl špatný, u druhého pokusu to vypadalo na vyjasnění, ale vše opět potemělo. S.J. Parker mám ráda, ale tady to nezachránila ani ona. Rodina je mi postupem času čím dál tím víc nesympatičtější a to podivné vztahové prohazování, proplétání vedlejších linek a "kslzámnutící" konec... ne, prostě ne.

• 25.11.2012  00:53

Klasika. Je těžký k tomu psát víc.

• 24.11.2012  17:28

Opravdu pohodový film, jeden z těch, které si rádi pustíte i několikrát (nebo alespoň já). Je to vtipné, je to milé a i když bych v některých situacích Evu vyliskala, SPOILER? ten sladký šťastný konec jim všem vždycky přeju.

• 23.11.2012  17:02

Podle mě je to prostě perfektní. Snipes je skvělej záporák a Stallone tomu taky pěkně dává. Takže, i když to není bůh ví jakej trhák, dávám za pět.

• 19.11.2012  16:06
    Cela (2000)

Film, postaven především na ztvárnění choré mysli. Není to můj šálek kávy, vážně ne... ale herecké obsazení (nemám na mysli Lopez) můj šálek kávy naopak je. Konečně jsem viděla Vincenta D´Onofria tak, jak ho vnímám i v Zákonu a pořádku (hehe). Místy je film na můj útlocit neskutečně brutální. Je zvláštní, ale nemyslím, že nějak vyjímečný.

• 18.11.2012  21:51

Napadlo mě, že kdyby to nebylo se Sandlerem, tak by to dopadlo asi špatně. Neříkám, že mi jeho humor úplně sedí, ale takhle to aspoň není prostě jen romantická slátanina a taky to není tak úplně jen přiblblá komedie. Něco bych rozhodně vypustila (Schneidera; tu ženskou, co hraje podivnou mužatku...), ale jako celek se mi ten film líbí a nebráním se ho zkouknout i několikrát.

• 9.11.2012  11:15
    Jamie vaří doma (TV pořad) (2007)

I když jsem měla zezačátku problém s Jamieho pusou... a tím jak vypadá, když mluví, tak jsem si po třech dílech uvědomila, že to už vůbec nevnímám. Tenhle pořad je prostě pohodový, skoro je mi vždycky líto, že díl končí. Skvělý prostředí, líbí se mi jak Jamie vyzdvihuje jednotlivé suroviny, jeho lehkost a přirozenost. Paráda. A Brian je taky sympaťák. :)

• 5.11.2012  19:40
    Avatar (2009)

Konečně jsem viděla Avatar (žádný 3D, žádný kino) a mám pocit, že jsem viděla... no řekněme takovou Pocahontas v moderním kabátku. Líbila se mi Zoe Saldana... i když je asi trochu divný to psát zrovna takto. Další díly si asi nechám ujít.

• 21.10.2012  19:21

Toto je velmi nostalgická záležitost, která v dnešním světě hororů už nejspíš neobstojí, ale já se na I know what you did last summer vždycky ráda podívám. Takže kdo rád béčkový teenagerovský vyvražďováky s letitějším kabátkem... je to pravej film pro něj.

• 21.10.2012  16:56

Je to naivní, pohádkový a mně se to kupodivu hodně líbilo... dost možná na tom má velký podíl Mark Ruffalo a píseň Love is a battlefield.... ale co už :)

• 18.10.2012  11:42
    Space Jam (1996)

Jako dítěti se mi ten film líbil. Ani dnes to nevidím nijak katastrofálně (jasně, není to nic světobornýho a Michael Jordan není herec - potřeboval se jen prodat), ale znáte to... už je to ovlivněno nostalgií a tak... Nicméně je to pro děti, takže za mě za tři.

• 14.10.2012  19:19

Ten film mě hned na začátku příjemně naladil a já si pomyslela, že konečně nejspíš uvidím po delší době jednu z těch lepších romantických komedií. Vadily mi dvě věci - první byla, že Sary (Eva Mendes) zahrála něco, co bych pojmenovala jako typická ženská kráva a pak ten šílený, patetický závěr, který je děsně americký a který kazí všechno to, co bylo předtím pomalu vybudováno. Co se mě týče, namísto SPOILER skoku na auto, bych ji kopla do zadnice - nechápu, kde vzala přesvědčení, že právě ona by se měla cítit zrazená, nebo cokoli kvůli čemu měla tak protaženej ksicht // Tak... váhám mezi třemi a čtyřmi... ale jelikož jsem se smála nahlas... ,,Co to bylo? Řekl jsem devadesát a ty jsi udělal sto! Měl jsem otevřenou pusu, jsi nedočkavej parchante!"

• 13.10.2012  23:23

Můžu se dívat stále a dokola... a stejně mě ten film nejspíš nikdy neomrzí. Velký bonus pro mě - pan Plachta. ,,Tak co je to zase za berptání? Co to dnes máte? Co je to s vámi. Peterko. Vždyť vy ani dnes nečtete. Proč nečtete, Peterko? Kde máte třetí díl Žlutého ďábla?" - ,,Prosím nemám. Prosím, jsem dneska jaksi nesvůj." - ,,Zklamal jsi mě, šejku Peterko!"

• 12.10.2012  22:27
    Utajená krása (TV film) (1998)

Typická červená knihovna. Je to jako byste otevřeli jednu z těch knih s červeným obalem a děsivě kýčovitým romantickým obrázkem (polonahý muž s dlouhými vlasy - polonahá žena s dlouhými vlasy) a četli. Na nic víc si tento film nehraje a já myslím, že jako další variace na krásku a zvíře, je to ve svém žánru povedené.

• 7.10.2012  15:30

Jsem z toho filmu rozpačitá, protože i když byl tematicky zajímavý a celkově koukatelný, něco (a bude to víc věcí) mi kazí celkový dojem. A herecké výkony byly občas víc než špatné. Nejsem si jistá, ale možná kdyby si vybrali jen jednu etapu Valeriina života a tu rozebrali do hloubky, bylo by to lepší. A možná taky ne.

• 4.10.2012  16:03

Tento seriál má široký záběr a proto se od některých epizod nemůžu odtrhnout, zatímco u jiných zívám nudou, nebo to vzdám a vypínám. Řekla bych, že těch horších je ale míň. Co považuji za plus této odnože "zákonů a pořádků" je přítomnost Vincenta D´Onofria alias detektiva Roberta Gorena. Ten mě fascinuje... nejspíš tím, že mi sám připadá jako psychopat, který řešení případů považuje za určitou hru (když to přeženu). Mezi všemi kriminálkami, kterými nás televize denně krmí, a které jsou všechny jako přes kopírák, si asi vždycky vyberu tuhle nebo Útvar pro zvláštní oběti.

• 4.10.2012  14:49

Pochybuju, že kdybych seděla jinde než v kině, tak že bych tomu filmu věnovala tolik pozornosti. Místy byl pro mě totiž dost prázdný. Takže mírné zklámání, ale zase žádná katastrofa. Období i prostředí filmu mi moc vyhovovalo, i poklidná atmosféra... ale to je tak vše. Jednou a dost, děkuji. :)