XO, Kitty (2023) (seriál)

Kitty je hlavně o tom, že je úplně fuk jestli holka nebo kluk, když to nejde podle plánu, je celá láska naprd. Překvapilo mě, že to ve finále ubralo hlavně tímto směrem, ale ve finále to bylo právě to "koření" proč na to koukat. Plus asijské prostředí bylo rozhodně plus.

XO, Kitty - OTP (2023) (epizoda)

Kitty fičí domů. Zase zamilovaná. A půda pro další díl hotová. Já jsem s posledníma minutama spokojená, moc dobře víte, komu jsem fandila.

XO, Kitty - SNAFU (2023) (epizoda)

Koření této propletené lovestory je ta rozpolcenost zda spíš teda Fana nebo Fany. No… já každopádně fandím Min Hovi!

XO, Kitty - LFG (2023) (epizoda)

Ta sexuální zmatenost všemi směry mi tam přijde trochu na sílu, ale chápu, že to celý má být hlavně o tom. A snažení chudáka Daeo, vymyslet jak se Kitty dostat… jak se s Kitty láskyplně muchlovat, byla hrozná nuda.

XO, Kitty - BYOB (2023) (epizoda)

:D ten mix napětí mezi všemožnýma postavama mě baví. Ve finále je asi jedno kdo s kým, hlavně že tím zaplácneme díl.

XO, Kitty - TBH (2023) (epizoda)

Hezkej svátek, ne že ne (a za to ta čtvrtá). Zdánlivě se nám to zamotává, i když je vše, troufám si říct, velmi průhledný.

XO, Kitty - TGIF (2023) (epizoda)

Já chápu, že to v tý nemocnici museli nějak udělat, ale tohle bylo... :D nevím no. A táty se na to nezeptá? Každopádně tahle linka je i přes její debilnost mnohem zajímavější, než (ne)lovestory s Daem. A Min Ho je asi nejzajímavější postava. Smutný? Možná.

XO, Kitty - KISS (2023) (epizoda)

Už jsem si říkala, jestli ty hezký kulisy zastanou stagnující děj i na dalších sedm dílů... no naštěstí se tvůrci rozhodli divákům v posledních minutách hodit nějakou tu kost.

XO, Kitty - WTF (2023) (epizoda)

Vlastně se tu stalo prd a vypadá to, že z toho větší drama už tvůrci nevykřešou a budeme natahovat a natahovat a…