Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Animovaný
  • Fantasy

O mně

Jsem duchem stále velmi mladá, žiju se svou rodinou na malém městě. Taky jsem člověk, který má rád filmy i když do kina chodí sporadicky a často mu dlouho trvá, než se k nějakému "kousku" dostane (přiznejme si, že někdy to jsou i leta letoucí).

Nepohrdám žádným žánrem, nerada hodnotím malým počtem hvězdiček (už jen proto, že na film se dívám v určitém rozpoložení, které má na výsledný dojem velký vliv... a to není vždy stejné), ale už jsem se to - narozdíl od časů minulých - naučila.

 

Mám ráda svou rodinu, kafe, prohlížení fotografií, vůni nových knih, čtení knih ve vaně, sezení u vody, trochu přiopilé plácání u vína s člověkem nalazeném na stejné vlně (a bez ranní kocoviny, prosím!), setkávání s rodinou a přáteli, ten "nový" vzduch, když se mění jedno roční období za druhé, vůni světa těsně po dešti, podzim a jaro, svůj polštář (který dle pomlouvačů patří už dávno do kontejneru), vůni smažené cibule, vodu, bublifuk, výlety po hradech a zámcích, do ZOO a taky jinam, úsměv svých dcer, ochutnávání nových věcí, hamburgery, hudbu Ludovica Einaudiho, básně Václava Hraběte, fotografování a malování (ačkoliv oboje dělám smutně málo), svíčky a tlumená světla, irskou hudbu, Irsko (i když jsem tam nikdy nebyla, jsem jen velmi vzdálený milovník), pivo Radegast, letní zahrádky, mango, kari, pokorné lidi, nakupování v Ikea (když není přerváno), snění, uklizený byt, třpytící se hladinu, náušnice, sušená rajčata v oleji a psa Pepinu.

 

Snažila jsem se sestavit si nějaký žebříček, podle kterého bych hodnotila, aby vše mělo nějaký řád. Povedlo se mi to, ale do druhého dne jsem ho smazala, protože mi došlo, že hodnocení filmů (v různých žánrech) se nedá nastrkat do tabulky. Srovnávat komedii, kterou můžete vidět víckrát a nějaké srdcervoucí drama, které je sice výborné, ale na co mít tu hlubokou depresi dvakrát, nemá podle mě smysl. Proto se snažím ke každému filmu připsat komentář. Proč co jak... kdo chce, má šanci si počíst.

 

Šance, že si vás dám do oblíbených se zvětšuje s počtem vašich komentářů. Protože já si vždycky ráda počtu a nemám ráda, když koukám na hvězdičkové hodnocení a hlavou se mi honí... proč tomu sakra dal(a) dvě hvězdičky, když u mě je to jasných pět! :-) Jistě chápete.

  

Moje cbdb.cz

 

(Chci vidět) Vánoce:

Společné Vánoce

How about you

Letos Vánoce nebudou

Srdce k pronajmutí

Ach, ty Vánoce

12 dates of Christmas

Vánoce pro psa

Vánoce s hvězdou

Vánoce trochu jinak

Vánoční štěstí

Jeho a její Vánoce

Vánoční píseň

Christmas song

Krampus

Cesta za vánoční hvězdou

Vánove v nemocnici

Na Vánoce budu doma

Domů na Vánoce

Vánoční koleda pana Karolla

Láska přichází o Vánocích

Tehdy o Vánocích

Naděje přichází o Vánocích

Stalo se o Vánocích

Vyzdobený sál

Anděl hledá lásku

Trading Christmas (Vianočná zámena)

Polibek pod jmelím

Jiný vánoční polibek

Princezná pod stromček

Vánoce s Hvězdou

Lásla pod stromček

Priatelka pod stromček

Šťastné a veselé

 

Protože jsem magor do vánočních filmů.

 

Reklama

Reklama