Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Animovaný
  • Fantasy

Obsahy (42)

The Bold Type - Carry The Weight

The Bold Type - Carry The Weight (2017) (epizoda)

Jane, která se rozhodla Scarlet opustit, se pouští do svého posledního článku o obětech znásilnění. Kat, která na poslední chvíli zůstala na letišti a nechala jet Adenu samotnou, přemítá, zda udělala dobře. Rozptýlením jí je čekání na pokoření hranice dvou milionů sledujících na instagramu Scarlet. A Sutton dává šanci vztahu s Alexem.

The Bold Type - Before Tequila Sunrise

The Bold Type - Before Tequila Sunrise (2017) (epizoda)

Jane, Sutton, Alex, Pinstripe a Jacqueline jsou uvěznění v kancelářích Scarlet kvůli obrovské dopravní zácpě. Jane neví, zda ve Scarlet setrvat, nebo se posunout dál a vzít práci pro Incite, tak si udělá seznam pro a proti. Kat řeší spolu s Adenou trable na letišti kvůli vízu. A Sutton se sbližuje s Alexem.

The Bold Type - The End of the Beginning

The Bold Type - The End of the Beginning (2017) (epizoda)

Spolu s šířícími se drby o propouštění se ve Scarlett objevuje znepokojení, kdo půjde z kola ven. Jane dostává nečekanou pracovní nabídku a není si jistá, zda ji přijmout. Ze Scarlett se jí totiž z mnoha důvodů odcházet nechce. Kat tíží, že má před kamarádkami tajemství a navíc si po nepovedeném trojrande uvědomí, jak moc ji Adena chybí. A Sutton napne všechny síly, aby vyřešila krizovou situaci a všem ukázala, že je pro časopis nepostradatelná.

The Bold Type - Three Girls In A Tub

The Bold Type - Three Girls In A Tub (2017) (epizoda)

Jane a Ryan Pinstripe chodí okolo horké kaše, když mají otevřeně mluvit o tom, jaký vztah spolu vlastně mají. I proto se Jane rozhodne vzít článek o randící aplikaci SetYouUp, ve které vám vaše rande dohodnou kamarádi. Kat na vlastní kůži zjišťuje, že být nadřízeným není vždy lehké. A Sutton se rozhodne oficiálně představit Richarda svým kamarádkám. Těsně před chystanou návštěvou však musí ještě absolvovat čajový večírek, aby si rozšířila okruh kontaktů v módě.

The Bold Type - The Breast Issue

The Bold Type - The Breast Issue (2017) (epizoda)

Scarlett pořádá kampaň na propagaci zvyšování povědomí o zdravých prsou a jak je důležité, aby se ženy nechávaly pravidelně kontrolovat. Zatímco pro Jane je to velmi citlivé téma a do práce na zadaném článku se jí vůbec nechce, Kat se do práce pustí s velkou vervou. Naráží však na nečekané překážky. A Sutton se snaží v nové práci zazářit a vybojovat si lepší podmínky.

The Bold Type - No Feminism in the Champagne Room

The Bold Type - No Feminism in the Champagne Room (2017) (epizoda)

Jane je nadšená ze svého nového článku, ale jen do chvíle, kdy se dozvídá, že žena, o které psala, podává na časopis žalobu. Kat je zmatená z toho, co cítí k Adeně. Navíc je Adena zadaná, má přítelkyni Coco. A Suttonino nadšení z nové práce postupně opadá.

The Bold Type - If You Can't Do It With Feeling

The Bold Type - If You Can't Do It With Feeling (2017) (epizoda)

Jane je požádána, aby promluvila na novinářské konferenci o politickém tématu. Kat se sbližuje s Adenou, která ji poprosí, zda by pro ni za časopis Scarlett napsala doporučení kvůli jejímu pracovnímu vízu. A Sutton se ocitne v náhodné lži a váhá, zda v ní pokračovat nebo říct pravdu.

The Bold Type - The Woman Behind the Clothes

The Bold Type - The Woman Behind the Clothes (2017) (epizoda)

Jane se snaží dostat ke kongresmance Helen Wolfe, o které by ráda napsala článek. Zároveň se sbližuje s Ryanem Pinstripem. Kat se kvůli zveřejněnému postu na Instagramu stává obětí internetového trollingu. A Sutton zjišťuje, že práce, kterou hodlala získat, pro ni nejspíš není ta pravá.

The Bold Type - Oh Hell No

The Bold Type - Oh Hell No (2017) (epizoda)

Jane dostane jako další zadání napsat článek do sloupku o sexu, konkrétně o orgasmu. Jak ale psát o něčem, co jste nikdy nezažili? Kat se snaží znovu spojit s Adenou, která jí na poslanou zprávu s fotografií už neodpověděla. A Sutton se rozhoduje, zda se pokusit o získání lepší pracovní pozice, přestože nemá nic společného s módou, kterou tolik miluje.

The Bold Type - Pilot

The Bold Type - Pilot (2017) (epizoda)

Jane na poradě dostane jako zadání napsat článek o svém bývalém příteli a jeho rozhodnutí nebýt na sociálních sítích, což jí je nepříjemné, protože jejich rozchod nebyl úplně tradiční a ona sama nemá tuhle svou část minulosti uzavřenou. Kat je odhodlaná přesvědčit fotografku Adenu El-Amin, hrdou muslimskou lesbičku, aby o sobě a svém příběhu nechala ve Scarlett publikovat článek. A Sutton, která sní o lepší pozici než jako současná asistentka, má plnou hlavu svého tajného vztahu.

To je vražda, napsala - Vražda mezi přáteli

To je vražda, napsala - Vražda mezi přáteli (1996) (epizoda)

V této parodii na Přátelé se Ricki Vardian, producentka úspěšné televizní show „Buds“, chystá napsat v poslední epizodě scénu, kde zabije jednu z hlavních postav. Kdo to bude pečlivě tají a buduje mezi všemi protagonisty i štábem nepříjemné dusno, kterým se baví. Když je nalezena mrtvá ve své kanceláři, nejen Jessicu zajímá, co její utajovaný kus scénáře obsahoval, protože by mohl pomoci odhalit vraha.

To je vražda, napsala - Tma za dveřmi

To je vražda, napsala - Tma za dveřmi (1996) (epizoda)

Erin Garminová, která pracuje pro vydavatele Jessicy Fletcherové, zažívá šok při čtení nového rukopisu spisovatele Dirka Mathisona. Jeho román obsahuje příběh o únosu malého dítěte a Erin zjišťuje, že podrobnosti, které autor uvádí, prakticky popisují to, co sama zažila, když byla v dětství unesena.

To je vražda, napsala - Překotná vražda

To je vražda, napsala - Překotná vražda (1996) (epizoda)

Doktor Seth Hazlitt dává všechnu svou energii i značnou část financí do pořádání benefičního koncertu na záchranu lesů poblíž Cabot Cove. Ne všichni však mají zájem o úspěch akce. Náhlé úmrtí celou benefici nebezpečně ohrozí.

Vraždy ve Valhalle - Tajná místnost

Vraždy ve Valhalle - Tajná místnost (2020) (epizoda)

Zatímco je případ z chlapeckého domu Valhalla zdánlivě objasněný, Arnar nachází nesrovnalosti ve vraždě jedné z obětí.

Vraždy ve Valhalle - Všem na očích

Vraždy ve Valhalle - Všem na očích (2020) (epizoda)

Zatímco Kata a Arnar dělají pokroky ve vyšetřování, únik informací do tisku ohrozí jak případ, tak jejich životy.

Vraždy ve Valhalle - Jizvy

Vraždy ve Valhalle - Jizvy (2020) (epizoda)

Arnar utrpí ztrátu a Kata překračuje hranice. Na policii je vyvíjen stále větší tlak, aby vraždy konečně vyřešila. Navíc v televizi vystoupí oběti chlapeckého domu Valhalla.

Vraždy ve Valhalle - Valhalla

Vraždy ve Valhalle - Valhalla (2020) (epizoda)

Svědek na farmě poblíž Valhally popisuje auto, které projelo kolem v den vraždy. I když se jeho výpověď nezdá být průkazná, stejně udá směr vyšetřování. Arnar se zabývá záznamy z kamer kvůli stopám a v Katě roste stále větší znepokojení ohledně chování jejího syna.

Vraždy ve Valhalle - Návrat

Vraždy ve Valhalle - Návrat (2020) (epizoda)

K vyšetřovacímu týmu se přidává avizovaná posila z Osla Arnar Böðvarsson. Posílený tým hledá spojení mezi jednotlivými případy a zaměřuje se na syna jedné z obětí.

Vraždy ve Valhalle - Nevídané

Vraždy ve Valhalle - Nevídané (2020) (epizoda)

Když je v rejkjavickém přístavu nalezeno tělo brutálně zavražděného Þóra Ingimarssona, dostává jeho případ zkušená policejní detektivka Kata. Jako první je na řadě výslech Þórovy milenky Íris, se kterou oběť strávila svou poslední noc.

To je vražda, napsala - Vánoční tajemství

To je vražda, napsala - Vánoční tajemství (1992) (epizoda)

V Cabot Cove je krátce před Vánocemi a rodina Forsythů se těší ze zásnub dcery Elizabeth s Charliem D. McCumberem. Avšak Charlie, který má před svou snoubenkou tajemství, najde ve svém autě cestou ze zásnub kazetu s anonymní výhružkou. Zatímco se rozhoduje, co bude dělat, Beth pásku najde a rozhodne se Charlieho sledovat. Následující slet událostí donutí Jessicu nechat se vtáhnout do vyšetřování vraždy.

Reklama

Reklama

Reklama