Žena v domě přes ulici od dívky v okně - Epizoda 4 (2022) (epizoda)

Za mě je to jako na houpačce,  nudnější části (je jich víc a jsou převážně thrillerový... nebo teda dramatický) střídají povedenější. Ale na to, že má ten díl cca 25 minut, je pocitově mnohem delší. Neodsýpá to. 2,5*

Žena v domě přes ulici od dívky v okně - Epizoda 3 (2022) (epizoda)

Nudaaaa. Nudila jsem se u Dívky ve vlaku, Žena v okně pro mě byla utrpení, takže mě netěší tohle repete. Vtipy tam jsou, ale podle mě nefungují jak by měly, aby to dostatečně ozvláštnily, čekala jsem větší gradaci. Jo, pořád oceňuji, že tam nejsou debilní fóry, ale tohle je zas moc málo na to, aby to fakt pobavilo. Chtělo by to vychytat něco mezi.

Sophie: Vražda v západním Corku (2021) (seriál)

Dokumentární série je zbytečně dlouhá, rozhodně bych jednotlivé díly zkrátila, nebo udělala namísto tří dva. Jako hlavní problém vidim to, že se skoro vše pohybuje v teoretické rovině, domněnkách a "jednapanipovidala". Jasně, je lehké uvěřit, že Sophie zavraždil narcistický podivín s násilnickými sklony,  ale pravda je ta, že na něj fakt nic neměli. A pokud bych měla soudit jen podle divného, arogantního chování a ksichtu, stejně tak to mohl udělat ten náčelník gardy, kterej s hlavním podezřelým jedl sušenky. Osobně si myslím,  že tam lhalo mnohem víc lidí, než jen hlavní podezřelej, ale to už jsme zas jen u domněnek dle kterých ho francouzský soud odsoudil. Garda tehdy odvedla hodně špatnou práci, takže se pravdu už nejspíš nikdo nedozví. Každopádně v tomto dokumentu se velmi brzy stal domnělý vrah hlavní hvězdou a oběť byla posunuta na vedlejší kolej, aspoň takový z toho mám pocit a přijde mi to smutný.

Stíny v mlze - Prank (2022) (epizoda)

Zajímavý téma, byla jsem zvědavá, ale spíš se nudila.

Sophie: Vražda v západním Corku - Podezřelý (2021) (epizoda)

Zakončit díl tvůrci umí,  ale stříhat už moc ne. Rozhodně zkrátit, zvýšit tempo. Faktů tam doopravdy moc není,  domněnek spousta... domněnky nudí.

Valeria - Season 2 (2021) (série)

I když je druhá série prakticky o tom samým jak první - Valeria a její trable s knihou, penězi, ex a Véčkem; Lola a Sergio, i tu máti okrajově; Carmen, práce a Borja; Nerea, samostatnost a holky - bavilo mě to o dost víc jak první řada. Madrid (hlavně noční), móda, soundtrack. Palec hore. Těším se na třetí řadu!