Pětkrát rande naslepo (2019) (pořad)

Pokračuju v reality show (i když u tohoto se mi jen těžko věří, že to nejsou herci). Zapla jsem to a nevěděla, co od toho čekat. Ani po prvním dílu jsem nevěděla - popravdě jsem si myslela, že dalším dílem bude ten první chlap pokračovat dál a dál a nějak vybírat. A ono houby. U třetího rande jsem přemýšlela, že ho přeskočím a jsem ráda, že jsem to neudělala, protože tam to konečně seplo. Bylo to rozhodně hodně zajímavý. Při koukání jsem na jedné straně byla ráda, že už jsem v pevném vztahu a nemusím tohle absolvovat a na druhé straně si říkala, jak je vzrušující potkávat nové a nové lidi, z nichž nikdo není stejný a většinou jsou vážně naprosto diametrálně odlišní a každý svým způsobem zajímaví. Tolik možností! :D Zvlášť ve městě, jako je NY. Rande, kde jdete od small talk k hlubším a pro vás důležitějším tématům a ne vždy je s druhým shoda a kde na člověka (tím co řekne, jak se chová, tváří) můžete během té krátké chvíle x-krát změnit názor. Líbilo se mi to, je tam hodně prostoru k přemýšlení. /// 17.6.2020 New Orleans!! Tak mám za sebou i druhou řadu a... prostě jsem se fakt bavila. Je to super koncept, baví mě hádat, koho si asi vyberou a musím se přiznat, že u posledních dvou dvojic jsem se prostě vždycky na konci rozzářila jak vánoční stromeček, protože mě to překvapilo :D doufám, že to bude na Netflixu úspěšné a budou další řady. Zvyšuju na 5 * a snad...

Láska je slepá (2020) (pořad)

Prvních cca pět dílů jsem se dívala fakt poctivě. Pak jsem to začala posouvat po deseti vteřinách a nakonec prostě už jen prolítla. Tohle se asi fakt nedá. Sledovat tyhle "soukromé" soap opery, plné blábolů a snění o ideálním, dokonalém životě. Jednotlivé díly by potřebovaly zoufale zkrátit, protože se v nich většinu času neděje nic zajímavého, jen se pořád omílají ty samé věci. Účastníci nejspíš nikdy neměli delší vztahy, nebo si z nich zkrátka rozhodli nic nevzít. SPOILER!!! Nejvíc mi draly nervy Jessica (která se nejspíš nedokázala smířit s tím, že by v odešla bez chlapa a neužila si dovolenou a tak se rozhodla opíjet, dělat ze sebe krávu a trápit Marka až do hořkého konce) a Amber (která mě zarážela svou nezodpovědností a vůbec mi v závěru bylo Beretta dost líto :D). Zajímalo by mě, zda to párům, které se vzali, vydrží i do budoucna. Já to ani u jednoho nevidím, i když Cameronovi a Lauren bych to přála. /// 5.3.2022 Druhá řada mi sedla víc, než první. Stejně jako u jiných reality show mám za to, že tvůrci (teď už se zkušeností) vybírali účastníky mnohem pečlivěji. Vzniká tak celkem třaskavá show s dokonce dvěma milostnými trojúhelníky a ano, i tady je postava podobná Jessice, i když v mírnějším provedení. Takže jsem sice kapku přetáčela, ale narozdíl od první řady minimálně. Celkem mě překvapilo, které páry se nakonec vzaly, ale snad jim to vyjde. Doufám, že jak u všech účastníků (jak první, tak druhé řady) budou setkání po letech pokračovat. A jestli bude třetí řada, budu koukat... takže... asi to chce zvýšit hodnocení. /// 8.4.2022 Mám za sebou už třetí řadu (tam byly fakt divný a dost narcistický postavičky, fakt divná parta) a teď koukám na čtvrtou. Baví mě to, i když stále mám tendence přetáčet, ale mám pocit, že už tvůrci ví, jak tomu dát větší tempo a švih.

Místo zločinu Ostrava - Ohrožení (2020) (epizoda)

Pokaždé to zapnu a doufám, že si budu moct říct, že to byla konečně pecka. Nebo ne pecka, ale že to bylo prostě fakt dobrý. A hele, osmej díl a já můžu zase čekat u toho devátýho. Za mě to bylo slabý, stejně jako většina dílů Místa zločinu Ostrava. Ještě že to celkem táhne ten vyšetřovací tým, i když i tam mi nesedí úplně všichni. Takže celkem fajn na vyplnění pondělního? večera, ale jednou a dost. Stačilo. Ty brďo to už zní jako celkový hodnocení. :D Snad do něj ve finále napíšu něco více pozitivního.

The Circle – USA (2020) (pořad)

Sooooo that was super coooool!!! #watchingallnight ... musím se přiznat, že tohle mě bavilo. Klidně bych to teda ještě o díl, nebo dva zkrátila, protože ten konec se chvílemi táhnul, úplné finále bylo celkem nuda, ale jinak to byla prostě zábava. Varování: Pokud vás chytne první díl, tak je pak těžký se od toho odlepit. :D Takže si na koukání radši vyhraďte delší, opravdu delší :D chvíli. Asi v polovině jsem to chtěla už zhodnotit, ale pak jsem se k tomu nedostala a tak píšu po dokoukání. Prakticky jsem ale chtěla napsat, že fandím Sammie a Joeymu. Sammie mi přišla jako normální chytrá holka a Joey sice není nejostřejší tužka v penále, ale je to srdcař. Fajn byli i "Rebecca" a Chris. Líbilo se mi, že to bylo tak "krátké", protože tento koncept určitě začne brzo nudit. A kdyby se jen jeden člověk měl zamyslet na sociálníma sítěma a že za klávesnicí je každej král, ale naživo je to o něčem úplně jiném, tak to mělo smysl. Fascinovalo mě, jaký se tam sešli filozofové, té lásky tam fakt bylo hodně, ale předpokládám, že velkou část těch "duchaplných" konverzací nám samozřejmě neukázali, takže proč ne. /// 2. série - v té jsem dlouho neměla žádného favorita. Bavila mě Chloe. Výhru jsem pak přála jí, Courtneymu nebo Trevorovi. /// 3. série - Ve třetí sérii bylo hodně osob, které nezářili, jen si tak pokojně tlumeně svítili. Rozhodně jsem od nich čekala víc. Fandila jsem a přála výhru Nickovi. Ve finále mě okouzlil Matthew alias Ashley. /// 4. série - Možná je to už tou čtyřkou, ale měla jsem pocit, že tato séria byla míň zábavná než ostatní (ale furt zábavná a jestli bude pátá série, tak koukám... jen abysme si rozumněli). Tvůrci se fakt snažili show trochu obměnit, ale přitom ji nechat takovou, jakou ji mají všichni rádi (a přiznávám, že jsem si od dokoukání několikrát pustila Spice girls, což se už nestalo ROKY), ale i když jsem to výherci nakonec přála, přišlo mi, že se tam prostě jen tak vezl na jakési vlně oblíbenosti, která ani nevím kde se pořádně vzala a držela, protože (asi střih) se vlastně sám ani moc nesnažil. Můj oblíbenec byl asi Rue.

Místo zločinu Ostrava - Rituál (2020) (epizoda)

Já nevím no... přišlo mi to takový o ničem. Což je divný, když tam šlo o vraždu. :D Začínám si říkat, že Místo zločinu Ostrava zůstane prostě průměrnou krimi, občas lehce podprůměrnou, nicméně na relax po dlouhém dni dostačující. Ve vzestupnou tendenci dílů už vlastně nedoufám. Ale abych jen nehanila. I mě těší, že tvůrci nezaplácávají děj osobníma linkama vyšetřovatelů. 2,5*

Místo zločinu Ostrava - 17 vteřin (2020) (epizoda)

Polsko. Kurva. Tohle spojení mi přišlo vážně zajímavý. Příběh už tak moc ne. Poláci děsně přehrávají, zátah na dílny a následný "útěk" staršího chlápka Honzovi mi přišel směšný. Aspoň že už se vytratila linka - jsi ženská vyfič do bažin. A u pana Jandáka jsem fakt dlouho přemýšlela, zda je to on a do závěrečných titulků si nebyla jistá. 2,5*

Oscar 2020 (2020) (pořad)

Líbilo se mi to více jak předcházející ročník (opět jsem viděla velmi velmi zkrácenou verzi na ČT Art). Nicméně brala bych jednoho moderátora a míň keců od tématu. I když přiznávám, že na mě Phoenix zapůsobil, ale to spíš celkovým dojmem, než jen svou "děkovnou" řečí.

Místo zločinu Ostrava - Pro nic za nic (2020) (epizoda)

Nevím, zda je to tím, že jsem si na tuhle partu už tak nějak zvykla, ale tohle byl konečně díl, která mě pořádně zaujal a bavil. Vyústění jsem čekala jiné, popravdě VÍCE zištnější.

Místo zločinu Ostrava - Smrt v Tunisu (2020) (epizoda)

Bořek Slezáček mě v této roli fascinuje a baví. Vždycky přemítám, jestli je to vážně on. Ale co měl být ten smyk na konci, to jsem fakt nepochopila.

Policie Hamburk (2007) (seriál)

Co si budem... je to na úrovni naší Ulice, či Ordinace (leč tady aspoň kameň nedrbe cihlu). V pozdějších řadách se snaží hodně poukazovat na nejrůznější sociální problémy, ať už jde o migranty, staré lidi, obchod se zdravím a podobně. Je to výplach. A já nevím proč, ale německá a rakouská produkce jsou prostě moje guilty pleasure. Takže se občas dívám a většinou mě to zaujme. Průměr či lehčí podprůměr.