William a Kate (2011) (TV film)

Usmevna cervena knihovna, kterou podeziram z rychlokvasnovstvi. Ale na odreagovani (nemyslet u toho ani po tom) dobre.

Zmizelá (2014)

SPOILERY!! Naprd bylo, ze jsem vedela zapletku. I tak premyslim, zda byla magor vzdycky, nebo to z ni udelal cas a uvedomeni, ze nikdy nic nebude stoprocentne ruzovy. No tak jo... magor byla vzdy. Taky premyslim, jestli Affleck umi hrat nebo ne. Protoze jestli tohle bylo nehrani, tak se to do teto role hodilo. To se pak proste nedivim, ze zaletny manzel nemel sympatie rozhorcenych americkych vevsemjasnomajicich sousedu. Studeny cumaci bez citu ve vyrazu obliceje ho proste mit nemuzou. O logickych chybach a samotnem (samoucelne sokujicim) konci filmu se tu rozepisuji jini, tak ja tu toho tento komentar usetrim. Asi bych ten film potrebovala videt jeste jednou... ale na to byl na me moc dlouhej a vlastne me ani moc nebavil. Tak na co ztracet cas. Ze ano...

Chappie (2015)

Kdo by od toho cekal takovou hru na city? Já rozhodne ne.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Miluju vlka! Pěkně zvonáče, tílko, zvohlý cigárko a kroutící se prdelka. :-) Když na to dnes koukám, tak si to ještě vybavuju na VHS. Klasika.

Království (2013) (seriál)

Když jsem to zahlídla v TV poprvé, rozhořčovala jsem se, co to proboha zase dávaj za číčovinu. Co je to tam za nesympatický ksichty, jak to, že ty dobový kostýmy nejsou vůbec dobový, muzika taky není dobová a vůbec! Co je to tam do ř-ehm-tě za vztahy. A kterej chorej mozek se na to proboha může koukat? Bla bla bla. No a pak jsem to nepřepla jednou, dvakrát a už na tu číčovinu koukám (protože mě zajímá, kdo je ta divná holka ve sklepě, co se vyklube z Temnoty apod.... samozřejmě!). A věřte mi, že to, že na to tlemím, se mi přiznává jen těžko. Neb kdyby se mě někdo zeptal, o čem to proboha je, tak po hlouhým hhhhhhhhmmmmmmm bych musela říct něco jako: Sex, lži a rock´n´roll... To víš, kameň drbe cihlu... ecetera ecetera.

Fakjů pane učiteli (2013)

Po delší době jsme zavítali do místního kina a už mě ani nepřekvapilo, že si člověk musí koupit lístek navíc, aby vůbec hráli :-) ale tak jsem si říkala, že by možná stálo za to tuhle komedii vidět. A jestli stálo? Noooo nebylo to špatný, ale já už jsem asi jiná generace na to, abych z tohle druhu humoru cvrkala smíchy (nehledě na to, že bych úplně vynechala fekální a blicí scénky). Ještěže se mé oko mohlo alespoň pokochat na těle Elyase M´Bareka alias Zekiho.

Žena v kleci (2013)

Moc jsem se těšila a zároveň se bála na tento film podívat. A proč bála? Tak za prvé - mám za sebou už čtyři knihy, pátá se tu na mě směje z poličky a už jsem měla o Carlově a Asadově vzhledu a povaze svou vlastní představu (do vzhledu se film samozřejmě netrefil) a nechtěla jsem, aby filmoví Carl a Asad nahradili MÝHO Carla a Asada v mých představách. A za druhé - potom, co jsem celkem znechuceně dokoukala filmovou podobu Hypnotizéra, jsem měla obavy, jak moc se jim filmem podařilo znásilnit knihu. A ejhle. Ono to šlo! Nejedná se o žádný trhák - mám teď tendenci srovnávat (i když si uvědomuju, že to je naprosto mimo) s převedením na filmové plátno Muže, kteří nenávidí ženy, který mě naprosto strhlo a dostalo - byla to solidní podívaná, která nenudila i když jsem věděla, jak vše je a jak vše dopadne. Za držení se předlohy dávám hvězdu navíc.

Co jsme komu udělali? (2014)

Sympatická komedie od které jsem čekala mnohem,mnohem víc. V čele jsou tři zeťáci, kteří měli dostat mnohem více prostoru ke svému popichování a taškařicím - jako například tatíci na konci. Muži ten film zkrátka táhnou a ženy jsou podle mě v této komedii tak trochu upozaděny. Taky by tomu filmu prospěla lepší hudba. Nicméně prostředí bylo krásný, zasmála jsem se více jak jednou a prostě to bylo tak nějak fajn (a určitě nezůstanu jen u jednoho podívání).

Monte Carlo (2011)

Film na způsob filmů od sester Olsenových aneb zažijme "dobrodružství" a přitom se můžeme seznámit s chlapci našich snů. Akorát namísto Olsenek sem nasadili tři jiné známé ksichty v čele s dost spornou "herečkou" Selenou Gomez.