Terenz

Terenz


2 body

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Prázdniny v Římě (1953)

  Tato sladká romantická komedie s ještě sladší a nenahraditelnou Audrey Hepburn v hlavní roli mě už jako malou holčičku upřímě a neuvěřitelně rozplakala. Nevím, snad slzy od smíchu, možná od dojetí toho děsivě krásného konce. Za tuto roli novodobé, panovačné princezničky, ale hlavně za tu její nenapodobitelnou krásu si doopravdy toho Oscara tahle mladá dáma zasloužila se vší úctou. Audrey byla princezna, která už navždy princeznou zůstane a její úsměv nikdy nevymizí z mé paměti. Na závěr jen můžu říci, že tohle dílo je pro mě dokonalou dokonalostí!

 • poster

  Snídaně u Tiffanyho (1961)

 • poster

  Beetlejuice (1988)

 • poster

  Perný den (1964)

 • poster

  Šestý smysl (1999)

  Tiky v konečkách prstů,pot,strach,chvění celého těla.Tohle všechno a ještě mnohem víc během tohodle snímku,ke kterému mimochodem vzhlížím jen a jen s velkým respektem.Vynikající od začátku do konce,strašidelný od poloviny až do hrůzostrašného a tak moc nepředvídatelného konce.Skvělé herecké výkony tak malého a tak vylekaného chlapce s tolika trápením,kterého výborně ztvárnil Haley Joel Osment.Nemluvě o bezkonkurenčním podáním Bruce Willise.Pokud se mě kdokoliv zeptá na otázku U kterého filmu jsem se bála,nebudu ani na vteřinu váhat.!

 • poster

  Žlutá ponorka (1968)

  nežli se rozhodnete zkouknout tenhle film,musíte nejprve nechat veškerou realitu doma v šuplíku.Potopíte se do parádního fantazírujícího kresleného snímku, ke kterýmu budete vzhlížet buďto jako k největší hovadině co ste kdy viděli a nebo s největším obdivem a údivem:)Musíte brát v úvahu, že ta realita je zastrčená v šuplíku a vy ste posádka po boku s Johnem, Paulem, Georgem a Ringem...mimochodem s posádkou ,pro mě, těch nejvýznamějších muzikantů.....

 • poster

  Jak ukrást Venuši (1966)

 • poster

  Kokain (2001)

  Úžasný herecký výkon Johnnyho Deppa, krásná podívaná na krásnou Penélope Cruz. Vtahující snímek natočen alespoň podle mého laického názoru tak,aby si nikdo nemohl říct,že se tohle nemohlo přeci nikdy stát.